Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
46
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
32
17%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 192

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1643
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la FoxMulder » 23 dec 2019, 21:28

ovisnik je napisao/la:
22 dec 2019, 17:38
Anadin Suljaković, 19 godina, maločas odbranio penal u pobjedi Veclara nad Kilom, vidim katarski reprezentativac, pretpostavljam iz Maglaja, ne znam ko tu djecu vodi Katar al očigledno da imaju talenta, za nadati se da će se nekada vratiti u BiH reprezentaciju.
Pa imaju li ti ljudi ikakvu emociju prema zemlji u kojoj su se rodili i oni i njihove porodice?
Nikad ne bih obukao dres druge države, ni za milione dolara.
Fuj, ebale ih pare!
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 23 dec 2019, 22:45

FoxMulder je napisao/la:
23 dec 2019, 21:28
ovisnik je napisao/la:
22 dec 2019, 17:38
Anadin Suljaković, 19 godina, maločas odbranio penal u pobjedi Veclara nad Kilom, vidim katarski reprezentativac, pretpostavljam iz Maglaja, ne znam ko tu djecu vodi Katar al očigledno da imaju talenta, za nadati se da će se nekada vratiti u BiH reprezentaciju.
Pa imaju li ti ljudi ikakvu emociju prema zemlji u kojoj su se rodili i oni i njihove porodice?
Nikad ne bih obukao dres druge države, ni za milione dolara.
Fuj, ebale ih pare!
Od ljubavi se ne zivi...Sportisti sve trebaju dati svojoj drzavi, a sta im ta drzava daje zauzvrat?
Trebaju sebi unistiti karijeru da bi iz ljubavi igrali za BiH?

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 23 dec 2019, 22:59

ham19 je napisao/la:
23 dec 2019, 22:45
FoxMulder je napisao/la:
23 dec 2019, 21:28
ovisnik je napisao/la:
22 dec 2019, 17:38
Anadin Suljaković, 19 godina, maločas odbranio penal u pobjedi Veclara nad Kilom, vidim katarski reprezentativac, pretpostavljam iz Maglaja, ne znam ko tu djecu vodi Katar al očigledno da imaju talenta, za nadati se da će se nekada vratiti u BiH reprezentaciju.
Pa imaju li ti ljudi ikakvu emociju prema zemlji u kojoj su se rodili i oni i njihove porodice?
Nikad ne bih obukao dres druge države, ni za milione dolara.
Fuj, ebale ih pare!
Od ljubavi se ne zivi...Sportisti sve trebaju dati svojoj drzavi, a sta im ta drzava daje zauzvrat?
Trebaju sebi unistiti karijeru da bi iz ljubavi igrali za BiH?
Nemojte me pogresno shvatiti, ali znam par igraca koji su cekali poziv nekoliko godina od BiH i na kraju se o njima pocne pistati tek kad odaberu neku drugu reprezentaciju?!?!

Avatar
DaVinci
Postovi: 2857
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 24 dec 2019, 00:44

Božidar Đurković, predsjednik Rukometnog saveza Srbije rekao je na današnjoj zajedničkoj sjednici dva Upravna odbora (RS Srbije i RS Republike Srpske) da su vrata Saveza za rukometne radnike iz Republike Srpske širom otvorena.

"Stojimo Vam na raspolaganju i sigurno je da ćemo Vam u svemu pomoći. Prije svega to se odnosi na edukaciji trenera kao i po dva najtalentovanija dječaka i dvije djevojčice o trošku našeg Saveza borave na našem nacionalnom kampu kao za mnoge druge aktivnosti. Takođe, nama je želja da što više dječaka i djevojčica igra za reprezentaciju Srbije", poručio je Đurković.

Predsjednik Rukometnog saveza Republike Srpske Marinko Umičević kao i član Upravnog odbora Rukometnog saveza Republike Srpske Staša Košarac zahvalili su se ljudima iz Rukometnog Srbije na svemu što su dosad uradili za Savez Srpske.

- Mi smo i željeli pomoć baš kada je u pitanju edukacija trenera, ali i za druge aktivnosti. Siguran sam da će naša saradnja biti još bolja i čvršća - poručio je Staša Košarac.

Zadovoljan zajedničkom sjednicom bio je i Marinko Umičević.

"Imamo problem za dobijanje srbijanskog pasoša za djecu iz Republike Srpske koja žele da igraju za Srbiju. Vjerujem da će se sve ovo realizovati i zahvaljujem se predsjedniku Božidaru Đurković", rekao je Umičević.

Danas je dogovoreno da se u narednom periodu još više igraju revijalne utakmice mlađih selekcija Srbije i Srpske, a vrlo brzo doći će do utakmice A reprezentacija Srbije i Republike Srpske. Na prijedlog premijera Srpske Radovana Viškovića dogovoreno je da se od 2020. godine igra i Svesrpski kup za rukometašice.
Za desetak godina necemo moci vise ni shkarta nafatat da igra za repku ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 24 dec 2019, 04:56

Nemoramo...hos' nes' nemoras :-)

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gruezi » 24 dec 2019, 06:18

Ne trebaju nam dzikani u reprezentaciji....kad ce ova raspala vlaska gnjida sici sa cela savexa zna li ko?

Avatar
DamirT
Postovi: 14803
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 24 dec 2019, 08:37

DaVinci je napisao/la:
24 dec 2019, 00:44
Božidar Đurković, predsjednik Rukometnog saveza Srbije rekao je na današnjoj zajedničkoj sjednici dva Upravna odbora (RS Srbije i RS Republike Srpske) da su vrata Saveza za rukometne radnike iz Republike Srpske širom otvorena.

"Stojimo Vam na raspolaganju i sigurno je da ćemo Vam u svemu pomoći. Prije svega to se odnosi na edukaciji trenera kao i po dva najtalentovanija dječaka i dvije djevojčice o trošku našeg Saveza borave na našem nacionalnom kampu kao za mnoge druge aktivnosti. Takođe, nama je želja da što više dječaka i djevojčica igra za reprezentaciju Srbije", poručio je Đurković.

Predsjednik Rukometnog saveza Republike Srpske Marinko Umičević kao i član Upravnog odbora Rukometnog saveza Republike Srpske Staša Košarac zahvalili su se ljudima iz Rukometnog Srbije na svemu što su dosad uradili za Savez Srpske.

- Mi smo i željeli pomoć baš kada je u pitanju edukacija trenera, ali i za druge aktivnosti. Siguran sam da će naša saradnja biti još bolja i čvršća - poručio je Staša Košarac.

Zadovoljan zajedničkom sjednicom bio je i Marinko Umičević.

"Imamo problem za dobijanje srbijanskog pasoša za djecu iz Republike Srpske koja žele da igraju za Srbiju. Vjerujem da će se sve ovo realizovati i zahvaljujem se predsjedniku Božidaru Đurković", rekao je Umičević.

Danas je dogovoreno da se u narednom periodu još više igraju revijalne utakmice mlađih selekcija Srbije i Srpske, a vrlo brzo doći će do utakmice A reprezentacija Srbije i Republike Srpske. Na prijedlog premijera Srpske Radovana Viškovića dogovoreno je da se od 2020. godine igra i Svesrpski kup za rukometašice.
Za desetak godina necemo moci vise ni shkarta nafatat da igra za repku ...
Gov.nar predsjednik naseg saveza,a radi za interes srpskog saveza.Mamu mu yebem vlasku
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Raonffa
Postovi: 26290
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 24 dec 2019, 12:35

Dobrodošli u cirkus zvani BiH😬😬
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 24 dec 2019, 13:27

Neko se ipak sažalio i uplatio da Reprezentacija ide na Euro

Predsjednik Rukometnog saveza BiH, Marinko Umičević, otklonio je sve dileme oko toga da li će BiH na Evropsko prvenstvo.

- Mi definitivno idemo na prevnestvo Evrope.

Rukometni savez BiH je platio sve i hotele i autobuse, dogovorili smo opremu sa No1. Očekivali smo ovih 100 hiljada KM od gospodina Novalića.
Sramno je što je izjavio za N1.

Ovaj RSBiH nije sljedbenik prethodnog RSBiH, koji nikad nije bio registrovan. Mi nismo ukinuli prošli savez, on nije postojao zakonski. Mi ne možemo biti sljedbenici nečega što ne postoji. Novalić vrši pritisak na Sud, on to odugovlači, jer se boje ko je dao poreski broj prošlom RSBiH. Mi smo zajedno sa selektorom obezbijedili odlazak na Euro.

Čekamo da uplatimo dnevnice i putne troškove. Imamo problem u RS Federaciji BiH, selektor je obezvijedio 160 hiljada KM, a gospodin Dario Pušić neće da potpiše. Meni je žao momaka što su prolazili kroz sve ovo. Mi smo državni projekat, a država je od nas digla ruke.

Podnijet ću krivične prijave i tražit ću da SIPA ispita kome je RSBiH dužan. Idemo na Euro, da se potučemo i da se borimo. Rješavamo stvari u hodu. Ako mi nismo upravu neka Sud kaže da nismo, kazao je Marinko Umičević.
Zadnja izmjena: no rules, dana/u 24 dec 2019, 13:31, ukupno mijenjano 1 put.

bordobijeli
Postovi: 14290
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bordobijeli » 24 dec 2019, 13:31

Savez vode Umicevic, Radja i Šahman
Ovi traze olakšice da djeca iz BiH igraju za Srbiju a Šahman za Katar.
Volim te Bosno :bih: :bih: :bih:


Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Osim13 » 24 dec 2019, 15:31

yebem li ti Fadile neurone sve, a ženi ti ejakuliram na onu bundu od kvarca nerca crnu da ne može oprati nikad više... :bih:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ghuraba » 24 dec 2019, 16:20

Da nas hoce ugasiti vec jednom, pa da se i nase nade za boljim danima konacno ugase. Ovako se, apsolutno bez osnove, po nekakvoj inerciji nadamo boljim vremenima, a sanse za to ne postoje.

Na celu saveza imas ovog truhlog cetnika, koji otvoreno i bez ustrucavanja govori da mu je primarni cilj da sve sto valja od srpskih talenata posalje u Srbiju. Na celu drzave (ili, u ovom slucaju, entiteta) imas ovog SDA-ovog nesposobnjakovica, koji ni sam vise ne zna koga je sve slagao. Na celu reprezentacije imas covjeka koji vjerovatno iz ljubavi radi to sto radi, ali on jednostovno ne zna to da radi. Nek nam je dragi Bog na pomoci...

mirsad993
Postovi: 811
Pridružen/a: 18 dec 2013, 01:45
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la mirsad993 » 24 dec 2019, 16:31

Dal je istina da organizator prvenstva plaća smještaj i prevoz, nekako mi to logično, isto recimo da te firma pošalje na poslovni put a onda ti kaže ti plaćaš gorivo i smještaj :| mada kako inače radi ovaj EHF ne bi me ništa iznenadilo od njih

Ahmed45
Postovi: 194
Pridružen/a: 26 sep 2019, 00:52
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ahmed45 » 24 dec 2019, 17:28

Ma de eto nek se jos momcima obezbjede dnevnice jer su oni to najvise i zasluzili pa nek se poslije eura racunaju sta,ko i koliko je dao odnosno nije dao ovo je ipak hitno ljudi euro je za 20 dana.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ghuraba » 24 dec 2019, 20:43

Zna li se uopste koji momci se nalaze na pripremama?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26290
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 24 dec 2019, 22:15

Ghuraba je napisao/la:
24 dec 2019, 20:43
Zna li se uopste koji momci se nalaze na pripremama?
Spisak igrača izgleda ovako: Nebojša Grahovac, Benjamin Burić, Tomislav Nuić, Alen Ovčina, Enes Keškić, Srđan Predragović, Senjamin Burić, Muhamed Toromanović, Nikola Prce, Mirsad Terzić, Mirko Herceg, Josip Perić, Marko Panić, Dejan Malinović, Igor Mandić, Ibrahim Haseljić, Dino Hamidović, Admir Ahmetašević, Gafar Hadžiomerović, Saša Puljizović, Elmir Građan, Ivan Karačić, Marin Vegar, Edin Klis, Marko Tarabochia, Edin Tatar, Muhamed Zulfić i Vladimir Vranješ.

Sa tim da Benjamin Burić i Perić dolaze nakon vikenda jer za vikend imaju još jedno kolo Bundeslige.

Također, Nuić i Klis su otpali zbog povreda (ne znam da li skroz, to nisam mogao pronaći, ali mislim da su otpali definitivno za Euro), ostali igrači sa ovog spiska su valjda tu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ghuraba » 24 dec 2019, 22:38

To je prosireni spisak, ali sam mislio da ce se isti odmah na pocetku priprema skratiti.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26290
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 24 dec 2019, 23:30

E ne znam, ali po slikama što sam vidio, osim ovih koji nisu još stigli i ovih koji su povrijeđeni, svi oni su tu.

E da, nisam primjetio Tatara, Zulfića i Građana na slikama (njih znam likom, ali nisam ih vidio), te Puljizovića i Hadžiomerovića (za koje ne znam kako izgledaju), ali ne mora značiti da nisu tu ako ih nema na nekim slikama.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2857
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 24 dec 2019, 23:33

Ghuraba je napisao/la:
24 dec 2019, 22:38
To je prosireni spisak, ali sam mislio da ce se isti odmah na pocetku priprema skratiti.
Skracen je na 22 igraca ... otpali su Tomislav Nuić, Gafar Hadžiomerović, Elmir Građan, Edin Klis, Edin Tatar i Muhamed Zulfić ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.