Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
DaVinci
Postovi: 2835
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 09 okt 2017, 21:14

Prije u kosarci a sad stalno u fudbalu i rukometu se laktamo s Estoncima za poziciju ... vjerujem da im je vise do*kurcilo gledat' Dzeku i Prcea svaku trecu tekmu ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 11 okt 2017, 06:53

Denni Đozić u idealnoj postavi 8. kola Bundeslige

ovisnik
Postovi: 1106
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 11 okt 2017, 21:47

edinjo-bih je napisao/la:Denni Đozić u idealnoj postavi 8. kola Bundeslige
Dosad mu to nije mnogo značilo,nema ga čak ni na proširenom spisku igrača iako to kvalitetom sigurno zaslužuje.Već sam ranije pisao da je bio na jednom okupljanju kod Marke,ali nije zaigrao.Ne znam je li problem sa papirima ili je došlo do nekog konflikta, uglavnom nije jasno da momak igra Bundesligu a nema mjesta u skromnom rosteru BiH.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2835
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 12 okt 2017, 21:59

ovisnik je napisao/la:Već sam ranije pisao da je bio na jednom okupljanju kod Marke,ali nije zaigrao.Ne znam je li problem sa papirima ili je došlo do nekog konflikta, uglavnom nije jasno da momak igra Bundesligu a nema mjesta u skromnom rosteru BiH.
Pa sta drugo moze biti kod nas do nekog sranja ... naravno da je isp'o neki konflikt ... i umjesto da se izgladi momak se ignorise dok na krilu nam Ovcina 'zari i pali' ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 14 okt 2017, 14:38

Kakve su ono patke na fb stranici Rukometna reprezentacija BiH , izbacuju neke slike kao da navijaci obecavaju da ce podrzati Reprezentaciju protiv Estonije u "Skenderiji" :urnebes:

Avatar
DaVinci
Postovi: 2835
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 15 okt 2017, 17:00

no rules je napisao/la:Kakve su ono patke na fb stranici Rukometna reprezentacija BiH , izbacuju neke slike kao da navijaci obecavaju da ce podrzati Reprezentaciju protiv Estonije u "Skenderiji" :urnebes:
'Navijaci' pokrenuli novu #javjerujem kampanju ... :mrgreen:

I #javjerujem da cemo klepit' Estoniju kuci ... vec manje #javjerujem da cemo to isto ponovit' na strani ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

bordobijeli
Postovi: 14230
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bordobijeli » 16 okt 2017, 15:12

10 km ulaz ,srijeda ,protivnik nije interesantan ,skenderija . 1000 ljudi maksimalno

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 16 okt 2017, 23:07

Graha otpao , ostali smo na Efendiću ... ne znam kako vi , ali po meni su Blažević i Dejanović kvalitetniji od Efendića , zna li se gdje se izgubi Adam Savić , Tatar , Bojić iz Sloge u Sloveniju što je otišao ... Ante Grbavac iz Izviđača je veoma dobar golman , ali on je mlad i za njega ima vremena , samo da nam ga susjedi ne maznu ...

Avatar
DaVinci
Postovi: 2835
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 17 okt 2017, 01:14

no rules je napisao/la:Graha otpao , ostali smo na Efendiću ... ne znam kako vi , ali po meni su Blažević i Dejanović kvalitetniji od Efendića , zna li se gdje se izgubi Adam Savić , Tatar , Bojić iz Sloge u Sloveniju što je otišao ... Ante Grbavac iz Izviđača je veoma dobar golman , ali on je mlad i za njega ima vremena , samo da nam ga susjedi ne maznu ...
Blažević i Dejanović jesu kvalitetniji ali mi bi malo da nam Bilal podmladjuje a to nije moguce ako ce zvati ove 'penzionere' ... zato nek zove Antu ...
Tatar ti je u Poljskoj a Bojić se nije odazv'o na prvo Bilalovo okupljanje i ovaj ga prekrizio ... odrice se Bili igraca k'o da imamo ih na lageru ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 17 okt 2017, 08:14

I Bili bi bas golmane da podmladjuje od toliko ostalih pozicija :mrgreen: , a prvi golman nam je za golmane itekako mlad ... nadam se samo da se Buric nece ponovo povrijediti ...

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Vijadukt » 17 okt 2017, 11:03

Kapiten RK Bosna Centrotrans dobio poziv u reprezentaciju

Kapiten RK Bosna Centrotrans, Visoko Adnan Harmandić dobio je poziv selektora Bilala Šumana za okupljanje reprezentacije BiH, koje počinje u ponedjeljak 23. oktobra za mečeve protiv Estonije 25. i 28. oktobra!

Harmandić je bio dugogodišnji član reprezentacije, a nakon kraćeg odsustvovanja ponovo je u najsvetijem dresu.

http://visoko.co.ba/kapiten-rk-bosna-ce ... zentaciju/
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gradacac10 » 17 okt 2017, 16:05

Vijadukt je napisao/la:
Kapiten RK Bosna Centrotrans dobio poziv u reprezentaciju

Kapiten RK Bosna Centrotrans, Visoko Adnan Harmandić dobio je poziv selektora Bilala Šumana za okupljanje reprezentacije BiH, koje počinje u ponedjeljak 23. oktobra za mečeve protiv Estonije 25. i 28. oktobra!

Harmandić je bio dugogodišnji član reprezentacije, a nakon kraćeg odsustvovanja ponovo je u najsvetijem dresu.

http://visoko.co.ba/kapiten-rk-bosna-ce ... zentaciju/
A iskreno puno ispred po meni je Tarik Medjic nego Harmandic trenutno, sta se mota po Sumanovoj glavi ne znam, iako ne sporim da je Harmandic kvalitetan... Pored toga, Medjic za razliku od Harmandica nikad nije odbio ući u igru kada selektor odluci da ga uvede, neke stvari se zaboravljaju

Avatar
DaVinci
Postovi: 2835
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 18 okt 2017, 01:39

no rules je napisao/la:I Bili bi bas golmane da podmladjuje od toliko ostalih pozicija :mrgreen: , a prvi golman nam je za golmane itekako mlad ... nadam se samo da se Buric nece ponovo povrijediti ...
Evo vidis kako podmladjuje ... zove penzionera Harmandica umjesto da dadne priliku Pavlaku da pokaze sta zna a Čičkušiću koliko ne zna ...
Ovaj nedostatak vizije ce mu vjerovatno proc' protiv Estonije al' strepim za njegovo selektorsko mjesto pred tekme s Svicarskom ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 18 okt 2017, 13:24

Ja mislim da se neko zajebava sa ovim pozivanjem Harmandica ...

Avatar
DaVinci
Postovi: 2835
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 18 okt 2017, 22:31

no rules je napisao/la:Ja mislim da se neko zajebava sa ovim pozivanjem Harmandica ...
Ninja konstantno provlaci 'iskustvo' kao razlog pozivanja igraca a nama nikad 'iskustvo' nije bilo problem ... imali smo ga vazda
i previse ... Bili, potenciraj vise ono sto nam stvarno treba kao 'mladost', 'poletnost', 'elan', 'entzuijazam', 'odsustvo kurcobolje'
i sve druge stvari sto Harmandic, Prce, Terzic, Grahovac, Halilbegovic, Toromanovic vise nemaju ... :facepalm:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Jiestifo
Postovi: 232
Pridružen/a: 13 jun 2017, 23:03
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Jiestifo » 19 okt 2017, 22:31

Nikad nećemo biti reprezentacija za velika takmičenja dok nam umjesto mladih i perspektivnih igrača igraju istrošeni igrači koji su po hiljadu puta upropastili da idemo na neko veliko takmičenje

terra
Postovi: 572
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la terra » 20 okt 2017, 14:22

Jiestifo je napisao/la:Nikad nećemo biti reprezentacija za velika takmičenja dok nam umjesto mladih i perspektivnih igrača igraju istrošeni igrači koji su po hiljadu puta upropastili da idemo na neko veliko takmičenje
Čak i protiv trećerazredne Estonije mladi ne mogu dobiti priliku,strašno

ovisnik
Postovi: 1106
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 20 okt 2017, 17:17

Neko od forumaša je ranije pisao da ga Bilal podsjeća na Mešu.Velika volja i entuzijazam al rezultati slabi.Pozivanje Harmandića je smješno.Čovjek Marki odbio ući u igru, pokazao nepoštivanje prema selektoru i saigračima i za to bio kažnjen nepozivanjem u repku u vrijeme kada je igrao Bundesligu i imao kvalitet.Sada se vratio u našu ligu da polako završi karijeru i Šuman ga vraća u tim.Nama ne treba Harmandić i slični veterani,nego istinska pojačanja kao što je Predragović.Takvih igrača,koji imaju neku vezu sa BiH ima još,što uz labilna pravila EHF,daje mogućnost da se tim znatno ojača.Ulazak u novi ciklus kvalifikacija s istim timom,koji godinama ne može da napravi iskorak je totalni promašaj i Šuman polako dokazuje da još uvijek nije zreo za vođenje reprezentacije.Za patriotizam i želju,veliki plus,ali to,bez stručnosti i hrabrosti da se naprave radikalne promjene,nije dovoljno za dobar rezultat.Ovakvim pristupom past će na prvoj ozbiljnoj prepreci-Švicarska ili neke ekipa u garažu, biće kraj nadanja za odlazak na veliko takmičenje.

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gradacac10 » 20 okt 2017, 20:34

Imam osjecaj da ako ovaj put razocaraju opet, vec padnu protiv Svicarske ili u barazu da ce jos manje svijeta vjerovati u ovu reprezentaciju i pratiti je...

Avatar
DaVinci
Postovi: 2835
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 21 okt 2017, 00:58

ovisnik je napisao/la:Neko od forumaša je ranije pisao da ga Bilal podsjeća na Mešu.Velika volja i entuzijazam al rezultati slabi.Pozivanje Harmandića je smješno.Čovjek Marki odbio ući u igru, pokazao nepoštivanje prema selektoru i saigračima i za to bio kažnjen nepozivanjem u repku u vrijeme kada je igrao Bundesligu i imao kvalitet.Sada se vratio u našu ligu da polako završi karijeru i Šuman ga vraća u tim.Nama ne treba Harmandić i slični veterani,nego istinska pojačanja kao što je Predragović.Takvih igrača,koji imaju neku vezu sa BiH ima još,što uz labilna pravila EHF,daje mogućnost da se tim znatno ojača.Ulazak u novi ciklus kvalifikacija s istim timom,koji godinama ne može da napravi iskorak je totalni promašaj i Šuman polako dokazuje da još uvijek nije zreo za vođenje reprezentacije.Za patriotizam i želju,veliki plus,ali to,bez stručnosti i hrabrosti da se naprave radikalne promjene,nije dovoljno za dobar rezultat.Ovakvim pristupom past će na prvoj ozbiljnoj prepreci-Švicarska ili neke ekipa u garažu, biće kraj nadanja za odlazak na veliko takmičenje.
Apsolutno se slazem ... Suman se nada da ova generacija moze jos jednom bljesnuti kao 2014-te i misli da ce on to izvuci iz njih ... pokus'o je u proslim kvalifikacijama pa nije proslo pa im sad daje jos jednu sansu da ga iznenade ... a ne konta da bi ga njihov dugogodisnji luzerski streak mogao dovesti pred svrsen cin vec protiv Estonije ... o Svicarskoj i protivniku u barazu da ne govorim ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.