Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la taremuha » 17 apr 2019, 18:34

Na bilo kakav marketing mislim na to da raja barem zna da rukometna reprezentacija igra utakmicu kvalifikacija za euro.

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 17 apr 2019, 19:11

Standardno,istorijske utakmice u pisljivom Sarajevu gdje navijaci uopste ne navijaju,a kad su nebitne utakmice moze u Tuzli,Zenici,Gorazdu itd
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

zenicanin
Postovi: 1292
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zenicanin » 17 apr 2019, 21:46

Iako bi mi Sarajevo vise odgovaralo nego Tuzla,bolje da je u Tuzli..Bio sam protiv Finske,ekstra atmosfera u Mejdanu.Pokretac je BHF kao i uvijek,s tim da publika lakse ''krene'' s njima u Tuzli nego u Sarajevu.
Mada Island u Skenderiji necu nikad zaboraviti..BHF-a oko 100-150 ali kao da ih je bilo 2000 u dvorani,navijali su ekstra tad.A Bgm i sad.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 18 apr 2019, 01:31

Čuj Zetra, optimističan je Šuman :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 18 apr 2019, 12:36

Trigger je napisao/la:
taremuha je napisao/la:Mora bit strašan marketing da se raja nafura da napunimo Zetru.
PS:
Čitajući sve moguće 'matematičke kombinacije' oko mogućeg plasmana na EP, a ta "matematika" upućuje da svi koji 'računaju bodove' ne vjeruju da možemo odigrati makar 1 preostalu utakmicu neriješeno!?
Ja prvi ne vjerujem da ova ekipa to moze, druze ... kad god je bilo 'pod moranje' ruk. repka je podbacila ... zato ocekujem 2 poraza a nadam se bar jednoj pobjedi ... :pray:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 18 apr 2019, 12:39

DamirT je napisao/la:Standardno,istorijske utakmice u pisljivom Sarajevu gdje navijaci uopste ne navijaju,a kad su nebitne utakmice moze u Tuzli,Zenici,Gorazdu itd
Zato sto i sponzore saveza najvise Saraj'vo interesuje ... provincija nije toliko bitna ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la MElloo » 18 apr 2019, 12:41

Za stanovnike sarakeva jedino sto postoji je sarajevo i zeljo.Za sve ostalo ih boli qrac

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la taremuha » 18 apr 2019, 17:26

MElloo je napisao/la:Za stanovnike sarakeva jedino sto postoji je sarajevo i zeljo.Za sve ostalo ih boli qrac
Da bar i to postoji. I toga je sve manje.

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la LlullSergio » 18 apr 2019, 22:13

Samo nargilhane ocam’ :kafa:

Vise ni dobrih kafana nema.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 19 apr 2019, 00:17

DaVinci je napisao/la:
Trigger je napisao/la: PS:
Čitajući sve moguće 'matematičke kombinacije' oko mogućeg plasmana na EP, a ta "matematika" upućuje da svi koji 'računaju bodove' ne vjeruju da možemo odigrati makar 1 preostalu utakmicu neriješeno!?
Ja prvi ne vjerujem da ova ekipa to moze, druze ... kad god je bilo 'pod moranje' ruk. repka je podbacila ... zato ocekujem 2 poraza a nadam se bar jednoj pobjedi ... :pray:
Iako je dio izvučen iz konteksta - slažemo se 'Leonardo D.V' - jedino Ti to priznaješ za razliku od 'matematičari' koji to rade, tako mislim, sa 'vjerom' za plasman na EP, a čim, u sportu, počne 'matematika' tad prestraje realnost i objektivnost - sve se svodi na 'nadanje'. Žalosno.

I ja se nadam (jer volim BiH pa zato i želim) ali svo vrijeme pišem tako da sam u očima mnogih 'isključivo' 'kritičar i pesimista' a ne realista s obzirom na činjenicu ko nam je selektor, kako vrši selekciju igrača i kako "uigrava" ekipu; prema već viđenom na 'parketu'.
Ova reprezentacija nema ni kvalitet ni psihološko-mentalnu 'snagu' za najvažnije utakmice, zato nam je 'baraž' uvijek bio krajnji domet. Volio bih da se ovaj put prevarim, ali... :roll:
Bosno moja poharana....

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 19 apr 2019, 02:35

Pa niko ko prati ovu reprezentaciju ne vjeruje da mi možemo uzeti bod u ove dvije utakmice, to je realnost. Nije to pesimizam niti hejtanje, to je činjenica. Ova reprezentacija je samo jednom od kada postoji ova država uspjela prelomiti neku utakmicu za plasman na veliko takmičenje (Island) i to je to, a mislim da je bilo pa bar 20 utakmica gdje nam je trebao rezultat (obično pobjeda, mada pobjeda ili bod u rukometu nije neka razlika) i gdje smo na kraju izvisili.

Odnosno, nisam se fino izrazio, niko realan ne vjeruje u to. Ok, uzeli smo Bjeloruse u gostima (vjerovatno jedan od naših najvećih skalpova u historiji, možda i najveći uz Island i pobjedu protiv Njemačke u Zetri), al' su ljudi objektivno kvalitetnija ekipa od nas. Eh tu uvijek proradi ona, ne pobjeđuje uvijek bolji, pogotovo u rukometu na gostujućem terenu :)

Pisao sam već, yebo plasman ako se neke stvari u našem rukometu ne promijene, ako se neće promijeniti onda ne moramo ni ići na EP što se mene lično tiče.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 19 apr 2019, 07:33

Raonffa je napisao/la:Pa niko ko prati ovu reprezentaciju ne vjeruje da mi možemo uzeti bod u ove dvije utakmice, to je realnost. Nije to pesimizam niti hejtanje, to je činjenica. Ova reprezentacija je samo jednom od kada postoji ova država uspjela prelomiti neku utakmicu za plasman na veliko takmičenje (Island) i to je to, a mislim da je bilo pa bar 20 utakmica gdje nam je trebao rezultat (obično pobjeda, mada pobjeda ili bod u rukometu nije neka razlika) i gdje smo na kraju izvisili.

Odnosno, nisam se fino izrazio, niko realan ne vjeruje u to. Ok, uzeli smo Bjeloruse u gostima (vjerovatno jedan od naših najvećih skalpova u historiji, možda i najveći uz Island i pobjedu protiv Njemačke u Zetri), al' su ljudi objektivno kvalitetnija ekipa od nas. Eh tu uvijek proradi ona, ne pobjeđuje uvijek bolji, pogotovo u rukometu na gostujućem terenu :)

Pisao sam već, yebo plasman ako se neke stvari u našem rukometu ne promijene, ako se neće promijeniti onda ne moramo ni ići na EP što se mene lično tiče.
:tokralju:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 19 apr 2019, 10:01

Ma nije Bjelorusija bez Rutenke puno jača od nas tu je to negdje u pet deka, e sad što smo mi luzeri i po pravilu u ovim odlučujućim utakmicama uvijek gubimo je nesto drugo
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 19 apr 2019, 17:39

Pa nisu puno jači al' su jači, većina glavnih igrača im igra u Meškovu, zadnjih sezona su redovni u LP, također tu ima još par igrača iz mađarske i ukrajinske lige, imaju mislim i dva igrača u Kielceu (onaj pivot i još neko).

Ako ništa imaju taj mentalitet i kontinuitet igranja velikih takmičenja za razliku od nas, koliko znam zaredali su prvenstva od 2013-2018 godine, na svakom su bili, jedino se na ovo zadnje nisu kvalifikovali.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 21 apr 2019, 17:59

13 odbrana Burića u pobjedi Flensburga na gostovanju kod RN Lowena, pobjeda koja na kraju može biti vrijedna titule :salut:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

faruk993
Postovi: 174
Pridružen/a: 07 sep 2015, 10:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la faruk993 » 30 apr 2019, 11:37

Sad je i sluzbeno protiv Bjelorusije u groblju Skenderije.

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 30 apr 2019, 12:10

faruk993 je napisao/la:Sad je i sluzbeno protiv Bjelorusije u groblju Skenderije.
Jos uvijek nije zvanicno...
Neko baca bombe po fb-u

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Osim13 » 30 apr 2019, 12:16

Rutinski
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Beduin » 30 apr 2019, 14:13

Znaci opet u najbitnijim utakmicama se igra u Sarajevu, u pozorisnoj atmosferi i omalovazavanju onih koji bezdusno daju podrsku u svim utakmicama i zive za dane kad dolazi repka.
Mamu im jbm.

Isto to se desava i sa fudbalom i Zenicom.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Mahmurluk
Postovi: 253
Pridružen/a: 30 mar 2018, 00:57
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Mahmurluk » 30 apr 2019, 14:57

DaVinci je napisao/la:
DamirT je napisao/la:
Mahmurluk je napisao/la:Utakmica sa Bjelorusijom se igra u Zetri nekad u 7. mjesecu :)
Pa ja,kad je bitno odmah u Sarajevo...
Utakmica se igra u junu u Tuzli ... novi forumski kolacic se zaj@bava ... :kafa:
Utakmica u Zetri, 12.6.2019. :)

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.