Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gringobih » 04 apr 2013, 18:58

edinjo-bih je napisao/la:ma ti si kralj... ironija je u zraku
Hvala slugo...
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 04 apr 2013, 18:59

hahahahaa ziv ti meni bio, hvala ti za ovo

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 04 apr 2013, 19:01

edinjo-bih je napisao/la:
i mali savjet, ponekad se treba ugledati na ono sto valja (u ovom slucaju borbenost igraca) a ne na ono sta nevalja (eto jedan sramotan sut bio i ti otisao...)
Ma daj Edo ba na šta se ugledati, pa evo 20 godina nam prosipaju tu šuplju priču kako se bore(ovi rukometaši), a mi padamo sve dublje i dublje.


Utakmicu sam gledao samo radi ovih par momaka, ali na kraju samo Milas dobi koliku toliku minutažu, ovaj naš kvazistručnjak forsira ove iskusne bogami kao da igramo utakmicu za plasman na SP :roll:
Najjači Spaho kaže neiskustvo, a na terenu sve 26+ godina :?
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 04 apr 2013, 19:08

nisam je rekao da je bilo sve super, a da smo dobri i pobjedjujemo niko sretniji od mene nebi bio. ali meni smeta kad ovdje ljudi upadaju, izvale neke kritike i to je to, pa gdje ste bili kad smo raspravljali o novim igracima da tu sta konstruktivno predlozite, ili predlozite sad nesto pametno, al ne toga nema.

ja eto predlazem da se uzmu najbolji iz ove ekipe, da se vrati terzic, da dodju panic i malinovic, da se doda jos 3-4 juniora, da se iz nase lige dovedu cickusic i v.delic i da se pokusa naci jos 2-3 igraca iz ino-liga.

eto toliko od mene... .

rkbosna
Postovi: 248
Pridružen/a: 20 okt 2010, 01:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rkbosna » 04 apr 2013, 19:31

Definitivno ovu ekipu treba skroz podmladit bar cemo imati izgovor kada nas neko razvali sa 30% snage kao danas Rusi.Veceras se vidjelo da od Karacica,Becirevica,Celice,Mikica,Bukve,Kadica nema nista zesci amateri.
Onaj Igor Mandic je tipicni odbradbeni igrac sto znaci da u bucnosti nema se od nejga sta ocekivati,Celica zesci rekrativac covjek uzma pare u aziji samo ljud covjek ga moze da zovne.
Becirevic o kojem se toliko pricao je u rangu Karacica nista bolji,o Kadicu nemam rijeci mali Zulfic ili Eres bi bolje odigrali od njega.
Neznam sta cekaju selektor i savez pod hitno sve stare otjerat ostavit Terzi,Toromanovica i Grahovca ako zele,i uz to ubaciti ove junuiore i necemu se nadat.

Avatar
Viper
Postovi: 3817
Pridružen/a: 16 nov 2011, 16:06
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Viper » 04 apr 2013, 19:50

Kadic kad igra u nasoj ligi protiv Konjuha i Gradačca daje po 10 golova a kada igra protiv malo slabijih ekipa daje 15+ tako da ne vidim razlog zasto da ne dobije sanse :)
SAMO ČELIK !

Avatar
GAL
Postovi: 868
Pridružen/a: 10 maj 2010, 14:14
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la GAL » 04 apr 2013, 19:53

uzese nas "braca rusi" momacki :D

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la sajo10 » 04 apr 2013, 19:54

Viper je napisao/la:Kadic kad igra u nasoj ligi protiv Konjuha i Gradačca daje po 10 golova a kada igra protiv malo slabijih ekipa daje 15+ tako da ne vidim razlog zasto da ne dobije sanse :)
Pa dobijo je eto sansu. I dobit ce u nedelju. Al nadam se da ce to biti to. Radije gledam nekog juniora kako pravi greske nego njega od 31:e...
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 04 apr 2013, 20:04

sajo10 je napisao/la:
Viper je napisao/la:Kadic kad igra u nasoj ligi protiv Konjuha i Gradačca daje po 10 golova a kada igra protiv malo slabijih ekipa daje 15+ tako da ne vidim razlog zasto da ne dobije sanse :)
Pa dobijo je eto sansu. I dobit ce u nedelju. Al nadam se da ce to biti to. Radije gledam nekog juniora kako pravi greske nego njega od 31:e...
potpisujem

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gringobih » 04 apr 2013, 20:13

edinjo-bih je napisao/la:neka si ti otisao 20 minuta ranije, bolje da nisi mozda ni bio ;)

i mali savjet, ponekad se treba ugledati na ono sto valja (u ovom slucaju borbenost igraca) a ne na ono sta nevalja (eto jedan sramotan sut bio i ti otisao...)
Vjeruj bilo je 5-6 suteva u stomak golmanu...To me je i slomilo :(

Toromanovic...Ma dosta ga je vise, kad se mogao uhvatiti prikljucak on 2 - 3 puta gadja golmana :(
Celica kao da je odbojkas... :(
Kadic 0 bodova...
ITD....
U savakom slucaju sve starije igrace izbaciti i dovesti ako treba juniore pa nek se uigravaju 5 godina i onako i ovako nemamo sta izgubiti... ;)
Zadnja izmjena: gringobih, dana/u 04 apr 2013, 20:15, ukupno mijenjano 2 puta.
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
BROJ1
Postovi: 286
Pridružen/a: 20 feb 2012, 18:02
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la BROJ1 » 04 apr 2013, 20:13

bit ce gusto, bit ce 0-6....dotakli smo dno...radije iskoristio lijepo suncano popodne za setnju sa suprugom i cerkicom nego da gledam ocekivanu blamazu..napisao sam juce da smo dno evropskog rukometa i to se i pokazuje...tugo moja pregolema...jbg nema Osima u rukometu

Avatar
Vedad87
Postovi: 2013
Pridružen/a: 05 jul 2012, 19:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Vedad87 » 04 apr 2013, 20:15

Ja sam išao svaku domaću tekmu repke do prošle godine i Srbije. Iskreno, naš rukomet je pao na niske grane. Ne znam šta više pametujete tu, eto treba gledati pozitivno.

O kakvoj pozitivi pričate??? Kantaju nas ljudi gdje stignu. Rukomet nikad nije bio izjednačeniji. Pogledajte Makedonce, Crnogorce. Svi nešto rade. samo kod nas uvijek ista priča.

Liga nam nije nizašta. Presmiješna. Ja sam se toliko iznervirao protiv Srba pa eto, i protiv Njemacke u zetri, kad skoro niko nije dosao pa smo ih nakantali (ali naravno, smijesni smo bili u Njemackoj). Uvijek ista prica. Spremamo se za slijedeci ciklus. Kad je Bilal igrao, to je na nesto i licilo.

Nisam za Markovica. Maglajlija ili Suman. Jer ovo sto radi Markovic je smijesno. Uvijek ima neke izvlakuse, nesto. Ne zna time-out na vrijeme traziti. ne zna zagalamiti kad treba. Bjezi, samo se iznerviram. Toliko volim rukomet, toliko sam jedva cekao dda idem na utakmice i evo sta su uradili. Ali eto, ja opet budala pa sam se prijavio da budem volonter za Juniorsko prvenstvo, da pomognem. Ali sve je ovo lose...i nemojte mi te price i borbenost. Borbenost je kad imas muda i da se Rusi ne zajebavaju sa tobom!!!
Zadnja izmjena: Vedad87, dana/u 04 apr 2013, 20:19, ukupno mijenjano 1 put.
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gringobih » 04 apr 2013, 20:16

BROJ1 je napisao/la:bit ce gusto, bit ce 0-6....dotakli smo dno...radije iskoristio lijepo suncano popodne za setnju sa suprugom i cerkicom nego da gledam ocekivanu blamazu..napisao sam juce da smo dno evropskog rukometa i to se i pokazuje...tugo moja pregolema...jbg nema Osima u rukometu
Pametno...
A ja papak poveo dijete sa sobom da gleda kar..e :(
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

mmmirza
Postovi: 656
Pridružen/a: 01 jul 2010, 21:39
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la mmmirza » 04 apr 2013, 20:19

RUKOMET U BIH
DNO DNA
BRUKA I SRAMOTA , JACI SMO U VATERPOLU NEGO U RUKOMETU , KATASTROFA

gz234
Postovi: 477
Pridružen/a: 13 apr 2012, 21:45
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gz234 » 04 apr 2013, 21:14

Kakvo crno pomlađivanje, opet bi nas kantali po 10+ razlike :shock:

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la samo_lijevo » 04 apr 2013, 21:20

aleksandar_veliki je napisao/la:
rkbosna je napisao/la:Definitivno ovu ekipu treba skroz podmladit bar cemo imati izgovor kada nas neko razvali sa 30% snage kao danas Rusi.Veceras se vidjelo da od Karacica,Becirevica,Celice,Mikica,Bukve,Kadica nema nista zesci amateri.
Onaj Igor Mandic je tipicni odbradbeni igrac sto znaci da u bucnosti nema se od nejga sta ocekivati,Celica zesci rekrativac covjek uzma pare u aziji samo ljud covjek ga moze da zovne.
Becirevic o kojem se toliko pricao je u rangu Karacica nista bolji,o Kadicu nemam rijeci mali Zulfic ili Eres bi bolje odigrali od njega.
Neznam sta cekaju selektor i savez pod hitno sve stare otjerat ostavit Terzi,Toromanovica i Grahovca ako zele,i uz to ubaciti ove junuiore i necemu se nadat.
Jesi ti onaj sto je Milasa invalidom proglasavao ili sam pogrijesio, da sad ne trazim po arhivi.
Invalidom koji nije zaigrao minute od kako je presao u Borac.Da ti malo pomognem da ne trazis. :D
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gradacac10 » 04 apr 2013, 22:33

@aleksandar veliki
a mirko alilovic, enid tahirovic, denis buntic, terzic... ? Jest da igraju za hrvatsku, al nas je klub :D

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gradacac10 » 04 apr 2013, 22:35

Mislim naravno neki, ne svi :D

humljub
Postovi: 79
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:28
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la humljub » 04 apr 2013, 23:00

Njagori akteri na utakmici Toromanović i Vranješ, a i Vražalić je morao bolje. Vidi se da se ljudima ne igra...Ali što je tu je. To je stvarnost BiH rukometa, saveza, ljudi, loše lige, loših sudaca i namještanja svega i svačega pa ovi kvalitetni igrače ne mogu se ne odazvati za repku da ih obična raja ne proziva, a inače nebi se odazvali nikad...

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la hodža » 04 apr 2013, 23:10

i onaj Spaho mi je iš'o na neku stvar...damo go za -5 on se dere ko da vodimo 10 razlike...a da ne pričamo o izjavi da Igropulo nema baš neku karijeru :oops:
FORZA MARŠAL !!!

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.