Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

terra
Postovi: 571
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la terra » 08 jan 2018, 20:40

Dali kvalifikacije igra Schmid

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 08 jan 2018, 22:09

Ja mislim da Schmid uopšte nije pozvan za ove mečeve protiv Estonije i protiv nas, jer nije igrao ni u jednom meču protiv Estonaca, a i sad sam našao sliku sa ovog okupljanja i nema ga nikako.

http://www.handball.ch/de/nati/maenner/default.htm

Ovo je zvanična stranica njihovog saveza, vidite na kraju članka da je slika nastala 27.decembra prošle godine (dakle prije 10ak dana) i ja Schmida ovdje ne vidim niti je nabrojan među ovim igračima, a čisto sumnjam da može naknadno uletiti na spisak, ni nama nisu dali da pozovemo Građana.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 09 jan 2018, 01:33

edinjo-bih je napisao/la:odbrana nam nije toliko dobra kako se ovdje pise.

ps: sta se desi onda, da anisimov nije zaigrao, nisam tad to uspio skontati kikako..
Odbrana nam je prosjek obicni ... kakav Terzic i Vranjes ... propuh sa svih strana ... u srijedu ce Svicarci to jos jednom potvrdit' ...

Nesjecam se vise, druze ... znam da je bilo price i da je on bio zainteresovan ali vjerovatno ga je Smajo proglasio 'neperspektivnim'
i kanio se corava posla ... :roll:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 09 jan 2018, 01:39

tuzlak1987 je napisao/la:Dolaze u Tuzlu tek na dan utakmice? I pored dobre publike koju ce imati dvorana ce im biti strana, dok se prilagode izgubili. :|
Jedino kod nasih sportista je dvorana i prilagodjavanje istoj issue ... jedino mi gubimo i zbog dvorane dok svi drugi iskljucivo zbog protivnika ...
J*bo i te bezvezne razloge vise ... sva sreca pa ce im vec Svicarska dvorana dohakat' u srijedu tako da Tuzlanska nece biti problem ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la HPCompaq » 09 jan 2018, 01:42

Ako zijanimo u Švici, revanš je puka formalnost, s obzirom da nam treba 2 od 2.Tek ćemo sada žaliti za onim prosutim bodovima u Estoniji.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Esport » 09 jan 2018, 10:37

HPCompaq je napisao/la:Ako zijanimo u Švici, revanš je puka formalnost, s obzirom da nam treba 2 od 2.Tek ćemo sada žaliti za onim prosutim bodovima u Estoniji.
Dovolno je i pobjeda + remi (tada bi išli dalje zbog međusobnog skora)
:pray:

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la HPCompaq » 09 jan 2018, 11:36

Esport je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:Ako zijanimo u Švici, revanš je puka formalnost, s obzirom da nam treba 2 od 2.Tek ćemo sada žaliti za onim prosutim bodovima u Estoniji.
Dovolno je i pobjeda + remi (tada bi išli dalje zbog međusobnog skora)
:pray:
Neko reče 2 pobjede trebaju, Švicarci imaju 2 od 2 protiv Estonije. A mi 1 od 2.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bhsport » 09 jan 2018, 12:11

Moze i pobjeda i remi, tada bi imali 2 pobjede i remi kao Svica, sa tim da imamo bolji medjusobni.
Sto je neko napisao skoro ne znam na kojoj temi, sanse da dobijemo svicarce gore ili izvucemo su x su manje nego da 100 metara od mene sjedi gola zenska koja hoce sex.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Esport » 09 jan 2018, 13:07

bhsport je napisao/la:Moze i pobjeda i remi, tada bi imali 2 pobjede i remi kao Svica, sa tim da imamo bolji medjusobni.
Sto je neko napisao skoro ne znam na kojoj temi, sanse da dobijemo svicarce gore ili izvucemo su x su manje nego da 100 metara od mene sjedi gola zenska koja hoce sex.
Ovisi koliko se solventan
:mrgreen:

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bhsport » 09 jan 2018, 13:21

Esport je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Moze i pobjeda i remi, tada bi imali 2 pobjede i remi kao Svica, sa tim da imamo bolji medjusobni.
Sto je neko napisao skoro ne znam na kojoj temi, sanse da dobijemo svicarce gore ili izvucemo su x su manje nego da 100 metara od mene sjedi gola zenska koja hoce sex.
Ovisi koliko se solventan
:mrgreen:
:lol: tim gore :lol:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

ovisnik
Postovi: 1104
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 09 jan 2018, 16:40

Je li potvrđeno da Face Tv prenosi sutrašnju tekmu?

Avatar
Padovan
Postovi: 12632
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Padovan » 09 jan 2018, 17:39

Rukometni zmajevi nastavljaju borbu za svjetsko prvenstvo u Danskoj i Njemačkoj. U trećem i četvrtom kolu grupe 6, Bosna i Hercegovina gostuje i dočekuje reprezentaciji Švicarske.

Budite uz FACE i u direktnom prenosu pratite rukometne zmajeve.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 09 jan 2018, 19:06

Igra li na kraju Schmid ili ne?

Panić u intervjuu govori kako nemaju nijednog klasnog igrača u ekipi, dok Burić priča kako od Schmida prijeti najveća opasnost :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

rukomettt
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 jan 2014, 12:16
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rukomettt » 09 jan 2018, 21:47

Raonffa je napisao/la:Igra li na kraju Schmid ili ne?

Panić u intervjuu govori kako nemaju nijednog klasnog igrača u ekipi, dok Burić priča kako od Schmida prijeti najveća opasnost :mrgreen:
Ne igra,covjek je na odmoru :D

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la kobe24 » 09 jan 2018, 21:57

Raonffa je napisao/la:Igra li na kraju Schmid ili ne?

Panić u intervjuu govori kako nemaju nijednog klasnog igrača u ekipi, dok Burić priča kako od Schmida prijeti najveća opasnost :mrgreen:
I ja sam to slusao i bio totalno zbunjen. Toliko o ozbiljnosti njihovih priprema. :rol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 09 jan 2018, 22:21

rukomettt je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Igra li na kraju Schmid ili ne?

Panić u intervjuu govori kako nemaju nijednog klasnog igrača u ekipi, dok Burić priča kako od Schmida prijeti najveća opasnost :mrgreen:
Ne igra,covjek je na odmoru :D
Znači maksimalno smo pojačani za sutra, nema Prcea, Ive i Schmidta :kafa:

@kobe

... lud zbunjenog :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 09 jan 2018, 22:40

daj nek neko ljudima javi u Švicarsku da Schmid neće igrati :mrgreen: , vijest objavljena 19. decembra , hajd što mi i naši novinari nismo znali , nego i igrači nisu znali :facepalm:

WM-Qualifikation ohne Andy Schmid

slika

HANDBALL ⋅ Die Schweizer Handball-Nationalmannschaft muss beim Yellow Cup und in der WM-Qualifikation im Januar gegen Estland und Bosnien-Herzegowina nicht ganz unerwartet ohne Andy Schmid auskommen.

19. Dezember 2017,

Mit dem Timeout Schmids musste der Verband rechnen, seit Ende August durchgesickert war, dass der 34-jährige Ausnahmespieler der Rhein-Neckar Löwen seine Planung vermehrt auf sein beträchtliches Klubpensum ausrichten wird. "Die Belastung ist extrem hoch", sagte der Captain des deutschen Meisters zwei Tage vor dem nächsten Topspiel gegen Verfolger Flensburg-Handewitt zur Nachrichtenagentur sda.

In den letzten dreieinhalb Monaten bestritt er mit den Löwen in drei Wettbewerben 30 Partien - im November hatte Schmid neunmal in Serie auswärts anzutreten. Sein Stellenwert in der Mannheimer Equipe ist enorm. Der vierfache MVP und aktuell zweitbeste Torschütze der weltbesten Handball-Liga wird nahezu in jeder Begegnung forciert.

Sein vorläufiger Verzicht sei mit dem Schweizer Verband (SHV) im Detail abgesprochen, betont der Mittelmann. "Die Mannschaft muss die nächsten Entwicklungsschritte ohne mich machen." Mit einer Änderung der für die verjüngte Schweizer Equipe ungünstigen Konstellation ist in den nächsten zwei Jahren nicht zu rechnen; Schmids Vertrag in Deutschland endet erst 2020.

Für den knapp dreiwöchigen Zusammenzug hat der Schweizer Nationaltrainer Michael Suter 18 Akteure nominiert. Je fünf Spieler sind bei den NLA-Top-Teams Wacker Thun und Kadetten Schaffhausen engagiert. Lediglich Keeper Nikola Portner (Montpellier) und der Abwehrspezialist Samuel Röthlisberger (TVB Stuttgart) verdienen ihr Geld im Ausland.

Estland und Bosnien-Herzegowina, die nach zwei Spieltagen in der WM-Kampagne in der Gruppe 6 mit je zwei Punkten vor der SHV-Auswahl klassiert sind, können auf markant mehr Professionals mit internationalem Erfahrungsschatz zurückgreifen. Zehn bosnische Vertreter spielen in Ungarn, Deutschland, Frankreich und Polen; bei den Esten haben fünf von zehn Ausland-Profis in deutschen Ligen unterschrieben. (sda)

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 09 jan 2018, 22:50

Večeras objavljeno,Dolenec ne može igrati za Sloveniju,Vujović razočaran ali izjavio,, šansa za mlade da se nametnu i pokažu,, Eto kako to rade veliki a ne kao kod nas kuknjava i ubleha. Bili nema muda za tako nešto.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 09 jan 2018, 23:26

Zamisli Dolenec im star, kod nas igrač tad u cvijetu mladosti jbt :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

rukomettt
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 jan 2014, 12:16
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rukomettt » 10 jan 2018, 00:03

Raonffa je napisao/la:Zamisli Dolenec im star, kod nas igrač tad u cvijetu mladosti jbt :lol:
Ne nego Dolenec propusta EURO zbog povrede, nije potpuno saniro povredu mislim da je koljeno upitanju a za ovo drugo si potpuno upravu :) Ja jedva cekam da vidim sta ce biti poslije ovih kval.kako god se zavrsile :crazy:

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.