Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

Avatar
Interista02
Postovi: 1042
Pridružen/a: 05 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Interista02 » 25 maj 2013, 15:05

Nikad mi nece biti jasno zasto Basic ne igra u repki
Prosle godine najbolji strijelac i igrac Francuske lige, ove godine najbolji srednji vanjski

http://bhrukomet.net/k2-information/eur ... njski.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la samo_lijevo » 25 maj 2013, 15:21

Interista02 je napisao/la:Nikad mi nece biti jasno zasto Basic ne igra u repki
Prosle godine najbolji strijelac i igrac Francuske lige, ove godine najbolji srednji vanjski

http://bhrukomet.net/k2-information/eur ... njski.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jer ne zeli.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

rkbosna
Postovi: 248
Pridružen/a: 20 okt 2010, 01:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rkbosna » 25 maj 2013, 17:38

Ni jedan igrac koji igra u dobrom klubu za dobru lovu nikad nece igrati za BiH,nego ce uvjek igrati igraci koji u svojim klubova nista vazno ne prestavljaju i kojima odmor dobro dodze.
Terzic igra za 180 000 eura godisnje
Saric za 220 000 eura,cak i vise
Basic neznam tacno ali oko 150 000 eura godisnje
Jer nosioci igre su najvise placeni u svojim klubovima i zasto bi oni rizikovali neku povredu u reprezenatici koja je totalno neorganizovana niti ima ambicija ni cilja,.
O financisim primanjma ostali nasi igraca sa ovog spiska od ovi 28 igraca
Grahovac,Panic uzmaju neki novu u Chamberiyu
Karacic,Becirevic,Savic,Toromanovic i Celica takodze ne igraju za dzaba
Dok svi ostali 21 igrac vecinom igraju rukomet bez love i nadaju se odlazku negdje gdje se igra za lovu.
To je realnost ovi igraca jer koliko ste placeni taki vam je kvalitet bar je tako u rukometu.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DukeOfWellington » 25 maj 2013, 17:51

rkbosna je napisao/la:Ni jedan igrac koji igra u dobrom klubu za dobru lovu nikad nece igrati za BiH,nego ce uvjek igrati igraci koji u svojim klubova nista vazno ne prestavljaju i kojima odmor dobro dodze.
Terzic igra za 180 000 eura godisnje
Saric za 220 000 eura,cak i vise
Basic neznam tacno ali oko 150 000 eura godisnje
Jer nosioci igre su najvise placeni u svojim klubovima i zasto bi oni rizikovali neku povredu u reprezenatici koja je totalno neorganizovana niti ima ambicija ni cilja,.
O financisim primanjma ostali nasi igraca sa ovog spiska od ovi 28 igraca
Grahovac,Panic uzmaju neki novu u Chamberiyu
Karacic,Becirevic,Savic,Toromanovic i Celica takodze ne igraju za dzaba
Dok svi ostali 21 igrac vecinom igraju rukomet bez love i nadaju se odlazku negdje gdje se igra za lovu.
To je realnost ovi igraca jer koliko ste placeni taki vam je kvalitet bar je tako u rukometu.
To je to!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Sabinho » 03 jun 2013, 11:25

Raja moze li se negdje naci video,odnosno postoji li uopste taj video kad smo igrali protiv Ukrajine prije 8-9 godina i pobjedili 17:16, kad je Šuman dao onaj gol iz deveterca za pobjedu? Ima li igdje snimka tog gola?
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 04 jun 2013, 20:37

znaci ovako:

G: Grahovac - Burić - Efendić
LK: Mikić - Miličević
LB: Čelica - Milas
SB: Karačić - Čičkušić - Perić
DB: Savić - Malinović - Panić
DK: Vražalić - Ereš
P: Toromanović - Vranješ - Burić

steta sto nema Terze, al inace je potpuno ok...

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 04 jun 2013, 21:59

Čudi me da nije Vedrana Delića pozvao u uži krug , ali u jednu ruku je dobro što je Miličevića pozvao da malo osjeti jake utakmice , po meni najtanji smo na lijevom beku , nekad smo imali po 5-6 bekova dešnjaka u rosteru... , što se tiče Čelice on je dobar i u odbrani , a i u napadu zna biti veoma efikasan , ali falit će možda još jedan dobar bek da se nadopunjuju , i meni je Terza drag , ali skoro sam ga gledao u Veszpremu i baš se napromašivao , kao da je zaboravio zabiti u 90 ko' nekad , komantatori na areni se šprdaju na njegov račun ...

handballspieler
Postovi: 131
Pridružen/a: 25 dec 2012, 14:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la handballspieler » 04 jun 2013, 22:56

edinjo-bih je napisao/la:znaci ovako:

G: Grahovac - Burić - Efendić
LK: Mikić - Miličević
LB: Čelica - Milas
SB: Karačić - Čičkušić - Perić
DB: Savić - Malinović - Panić
DK: Vražalić - Ereš
P: Toromanović - Vranješ - Burić

steta sto nema Terze, al inace je potpuno ok...
Ma šta je bolan to ok,čuj Perić...ja javno tvrdim ako ikad išta bude od ovog momka ja ću sebi odsjeći k... . Jbt niko ne zove Stefana Jankovića iz Borca,momak je 1992 godište i visok oko 190 cm...mali razvaljuje...gledao sam ga u Gradačcu dao je 7-8 golova...
Mikića ne treba zvati,Čelicu ne treba zvati...to su retardi šta vam je bolan ljudi...bolje zvati Bezbradicu nego Čelicu ,ili ima onaj momak iz Čapljine...Krilo Delić je doktor za Mikića,a krila ima i u Izviđaču ,savršenih i treba ih uzeti dok djeca nisu otišla u Hrvatsku...boli našeg selektora kar... ,nije došao ni jednu utakmicu Premijer lige da gleda,čita po novinama,forumima i na nagovor trenera i tata zove u reprezentaciju...

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DukeOfWellington » 04 jun 2013, 23:12

Potencijal naše rukometne reprezentacije je takav da koga god pozovemo služićemo isključivo za nabijanje gol razlike. Tako da nema potrebe da se prepirete na tu temu.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 05 jun 2013, 02:35

jankovic nije nista bolji od perica, tu su negdje tj u 5 deka obadvojica, a bezbradica se je tek vratio nakon loma prsta i ni za borac nije puno nastupao... . delic jeste bolji od mikica ali delic se izgleda osjeca sve ostalo osim bosancem i hercegovcem... .

lose na ovom spisku je sto su tu efendic (nista protiv momka al mislim da imamo bolje, doduse on je ionako 3. golman) a dobro je sto ce ovi mladi debitanti poput eresa, milicevica i perica osjetiti kako je igrati za A-repku, a isto super je sto je cickusic pozvan i sto nema vise prestarog kadica. celica uopste nije toliko los a i mikic je u najmanju ruku solidan.

zivjeli...

rkbosna
Postovi: 248
Pridružen/a: 20 okt 2010, 01:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rkbosna » 05 jun 2013, 11:36

Sto se srednji bekova Jankovic je mnogo bolji od Peric,sto je najzaznije on trenutno igra dok Peric i Cickusic su odavno bez utaknica i treninga..Garantujem vam da je Ajkunic izmislio rukomet za ovu trojicu momak igra za Drot prvak svedske koji je izborio ligu prvaka,dok ova dvojica uopste ne igraju vise od mjesec dana koje budale i neznalice.Nije mi jasno zasto su pozvani igraci koji su igrali u premijer ligi koja je zavrsenja prije vise od mjesec dana jer ti igraci niti igraju niti treniraju..

Golmani Gragovac i Buric u dobroj formi..Ehendic smijesno,uopste nije u trenjaznjom procesu.
LK Mikic zabije koji gol nista posebno..Milicevic je trece krilo u Capljini i takodze nije u trenjaznjom procesu
LB Celica igra u divljini pa se neprati,,Milas u ligi za prvaka u 10 utaknica je postigao 2 do 3 gola lose
SB Karacic kao i uvjek prosjek..Cickusic,Peric takodze izvan trenjaznjog procesa vise od mjesec
DB Savic,Malinovic,Panic po meni u ovom trenutku daleko najjaca pozicija Malinovic drzi Borac zabija svaku po 7 do 8 golova i ova dvojica dobro igraju u francuskoj
DK Vrazalic,Eres takodze solodni mali Eres je bek krilo i sa pravom pozvan u dobroj formi obadvojica
P Toromanovic,Vranjes,Buric svi su solidni

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 09 jun 2013, 02:50

evo i delic se je pridruzio ostalima na vlasicu:

ja bih volio ovaj pocetni sastav:

--------------------Grahovac-------------------
Delic---Milas---Cickusic---Panic---Vrazalic
------------------Toromanovic-----------------

a tu su jos i Malinovic, braca Buric, Vranjes, Savic, Peric, Eres, ... .

IDEMO ZMAJEVI!!

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 09 jun 2013, 11:56

edinjo-bih je napisao/la:evo i delic se je pridruzio ostalima na vlasicu:

ja bih volio ovaj pocetni sastav:

--------------------Grahovac-------------------
Delic---Milas---Cickusic---Panic---Vrazalic
------------------Toromanovic-----------------

a tu su jos i Malinovic, braca Buric, Vranjes, Savic, Peric, Eres, ... .

IDEMO ZMAJEVI!!
, a ja pretpostavljam da će ih mixati ovako :mrgreen:

1. Što se tiče golmana Grahovac prvi , a Burić da uleti kada ovog neide
2. Desno krilo zacemntirano za Vražalića , ali dati priliku i Erešu
3. Lijeva krila su sva tri tu negdje , ali mislim da će Marković početi sa Mikićem
4. Na Pivotu Toromanović , Burić povremeno , a Vranješ defense
5. Na srednjem će vjerovatno početi Karačić , a Čičkušić i Perić će nadam se dobiti priliku
6. Lijevi bek Čelica , a Milas njegova zamjena
7. Desni bek Panić-Malinović ko' god da počne Ok , Savića bi koristio u odbrani ...

Avatar
mag
Postovi: 210
Pridružen/a: 22 jan 2013, 12:51
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la mag » 09 jun 2013, 22:27

" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 12 jun 2013, 17:59

eh što bi volio da pobijedimo Austrijance i odužimo im se za onaj poraz kod njih , pa nek se idu skijat' i plazat :mrgreen: , a Rusija i Srbija nek prođu grupu ...

Avatar
guillermo
Postovi: 2292
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la guillermo » 12 jun 2013, 23:01

mag je napisao/la:
Toliko smo ozbiljna reprezentacija da nam igraci fudbala igraju na treningu :? .Sto li tek rade poslje njega :D

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 12 jun 2013, 23:33

pa odigraju i fudbaleri nekad rukometa kao dio treninga....sto mi je puna ona stvar omalovazavanja svega naseg jer je to kao neki trend! :twisted:

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 13 jun 2013, 00:12

BiH i Austrija odradili posljednje treninge

Danas su u KSC“Mladost“ posljednji trening pred kvalifikacionu utakmicu koja se igra ovog četvrtka, odradile rukometne reprezentacije BIH i Austrije. Naša selekcija nema više nikakvih šansi da se plasira na EP u Danskoj, dok Austrijanci još uvijek mogu do Danske, iako im današnja pobjeda Srbije nad Rusijom ne ide u prilog.

U našoj selekciji ovoga puta neće biti Bečirevića zbog povrede, dok je Malinović prepušten juniorskoj reprezentaciji koja se sprema za Svjetsko prvenstvo.

Vratio se u nacionalni tim Panić koji zbog povrede nije igrao protiv Rusije i jedini motiv na našu reprezentaciju je da pokuša ove kvalifikacije ipak završiti barem sa jednom pobjedom.

S druga strane Austrijanci su održali zatvoreni trening i zbog toga nismo uspjeli napraviti nijednu fotografiju, ali smo saznali da njima ova utakmica nakon pobjede Srbije i nema preveliki značaj, jer će o plasmanu na EP odlučivati u posljednjem kolu kada dočekuju Rusiju, bez obzira na ishod meča protiv BiH.

Ostaje nam još samo da vas pozovemo na utakmicu BiH – Austrija koja se igra u četvrtak sa početkom u 17:00 sati u KSC“Mladost“.
čuj Malinović prepušten juniorskoj :?

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la brzi » 13 jun 2013, 09:40

no rules je napisao/la:
BiH i Austrija odradili posljednje treninge

Danas su u KSC“Mladost“ posljednji trening pred kvalifikacionu utakmicu koja se igra ovog četvrtka, odradile rukometne reprezentacije BIH i Austrije. Naša selekcija nema više nikakvih šansi da se plasira na EP u Danskoj, dok Austrijanci još uvijek mogu do Danske, iako im današnja pobjeda Srbije nad Rusijom ne ide u prilog.

U našoj selekciji ovoga puta neće biti Bečirevića zbog povrede, dok je Malinović prepušten juniorskoj reprezentaciji koja se sprema za Svjetsko prvenstvo.

Vratio se u nacionalni tim Panić koji zbog povrede nije igrao protiv Rusije i jedini motiv na našu reprezentaciju je da pokuša ove kvalifikacije ipak završiti barem sa jednom pobjedom.

S druga strane Austrijanci su održali zatvoreni trening i zbog toga nismo uspjeli napraviti nijednu fotografiju, ali smo saznali da njima ova utakmica nakon pobjede Srbije i nema preveliki značaj, jer će o plasmanu na EP odlučivati u posljednjem kolu kada dočekuju Rusiju, bez obzira na ishod meča protiv BiH.

Ostaje nam još samo da vas pozovemo na utakmicu BiH – Austrija koja se igra u četvrtak sa početkom u 17:00 sati u KSC“Mladost“.
čuj Malinović prepušten juniorskoj :?
Možda je momak pretjerao u proslavi potpisa za novi klub :D

goranBL
Postovi: 145
Pridružen/a: 25 mar 2012, 20:00

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la goranBL » 13 jun 2013, 10:15

brzi je napisao/la: Možda je momak pretjerao u proslavi potpisa za novi klub :D
Za koga je potpisao?

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.