Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la kobe24 » 07 maj 2017, 22:33

Ja sam razocaran atmosferom. Pomakli se vi ne bi da nije bilo onih Fanatikosa. :P Mora se priznati, Tuzla je Tuzla. :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 07 maj 2017, 22:36

Ma sve je bolje nego Sarajevo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
remA1
Postovi: 1777
Pridružen/a: 14 jan 2015, 08:25
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la remA1 » 07 maj 2017, 22:43

Mogu se ba glat Španci uzet u ovako dobroj atmosferi. Sjetite se Danske sa Hansenom u Tuzli... kad smo izgubili dva razlike meščini, a nije nam igrao, tad, najbolji igrač

kaca
Postovi: 418
Pridružen/a: 08 mar 2012, 13:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la kaca » 07 maj 2017, 22:47

Neznam šta očekujete od atmosvere svih 60 mnuta se navjalo. :bih:

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 07 maj 2017, 23:14

kaca je napisao/la:Neznam šta očekujete od atmosvere svih 60 mnuta se navjalo. :bih:
Mala tribina mrtva
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 07 maj 2017, 23:21

remA1 je napisao/la:Mogu se ba glat Španci uzet u ovako dobroj atmosferi. Sjetite se Danske sa Hansenom u Tuzli... kad smo izgubili dva razlike meščini, a nije nam igrao, tad, najbolji igrač
Mogu, al' smo već konstatovali da nam to praktično ne znači ništa ako Austrija ne kiksa protiv Finske.

Jer morali mi pobijediti Austriju ili da nam remi odgovara, skoro pa nam je svejedno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 07 maj 2017, 23:23

Ko ima veze u savezu da mi obezbjedi kartu za Španiju
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la phily » 07 maj 2017, 23:42

legenda reala je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:
@Legenda, morao je reditelj veceras u nekoliko navrata potvrditi koliko su Gorazdanke dobre, na Chatu dole sto se pisalo. :P
Veceras sam se uvjerio da nema nigdje boljih, ocaran sam
Ni jedne ne mogu sa curama iz Banja luke :stop:

Usput dobra utakmica naših momaka, a zašto nije Malinovic igrao ???
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Federer17 » 07 maj 2017, 23:45

legenda reala je napisao/la: Veceras sam se uvjerio da nema nigdje boljih, ocaran sam
Jesam ja bio u kadru
Utakmica odlicna, odbrana vrh, atmosfera je mogla biti bolja
A meni si prosipao suplju kako su vam cure lose, samo da se ne bi potrudio da mi sredis neku. :twisted:

Ne znam, nemam tu cast da te poznajem. :P

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 07 maj 2017, 23:55

Super sto nam je FACE priustio prenos utakmice , ali brate realizacija prenosa mora biti profesionalnija .

Nije fudbal da se ima vremena snimati po dvorani publika u toku utakmice , to se radi kada je prekid , time out , poluvrijeme , isto tako usporeni snimak pustaju , ali bas usporen i to citavu akciju oni vrate umjesto samo zanimljivi detalj i naravno da nemogu sljedecu akciju i pogodak prikazati , jer u 10 sekundi zna pasti po 2 pogotka kada se igra brzi centar...

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 07 maj 2017, 23:58

phily je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:
@Legenda, morao je reditelj veceras u nekoliko navrata potvrditi koliko su Gorazdanke dobre, na Chatu dole sto se pisalo. :P
Veceras sam se uvjerio da nema nigdje boljih, ocaran sam
Ni jedne ne mogu sa curama iz Banja luke :stop:
Ma i ja sam govorio TZ i BL, al ove generacije 95- 96-97-98 ja ne znam šta je ovo :P

Povrijeđen je Malinović, al nadomjestio ga je Panić nije se osjetio izostanak

Federer17 je napisao/la:
A meni si prosipao suplju kako su vam cure lose, samo da se ne bi potrudio da mi sredis neku. :twisted:

Ne znam, nemam tu cast da te poznajem. :P
Nisam upoznat s ovim mlađim generacijama :P

Ma deset minuta gledam, više sam u kadru nego Zisko :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

kaca
Postovi: 418
Pridružen/a: 08 mar 2012, 13:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la kaca » 08 maj 2017, 08:45

Legendo pa valjda znaš ko je bio na malim tribinama oni koji nikada nisu na rukometnoj utakmici,koji i neznaju pravila rukometa,bila je jedna grupica na malim tribinama koja je bila po ćoškovima i dala svoj doprinos mislim da smo dostojno ugostili reprezentaciju.Kapacitet dvorane je oko 1800 a u dvorani je sigurno bilo 2000.Samo mi nije jasno kako će mo dobiti kartu za Španiju od ovih koji se žele slikati.Moje mišljenje da se utakmica igrala u Sarajevu da nebi bilo ovoliko raje. :bih:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 08 maj 2017, 08:58

legenda reala je napisao/la:Ko ima veze u savezu da mi obezbjedi kartu za Španiju
Hajmo u Beč :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 08 maj 2017, 11:27

kaca je napisao/la:Legendo pa valjda znaš ko je bio na malim tribinama oni koji nikada nisu na rukometnoj utakmici,koji i neznaju pravila rukometa,bila je jedna grupica na malim tribinama koja je bila po ćoškovima i dala svoj doprinos mislim da smo dostojno ugostili reprezentaciju.Kapacitet dvorane je oko 1800 a u dvorani je sigurno bilo 2000.Samo mi nije jasno kako će mo dobiti kartu za Španiju od ovih koji se žele slikati.Moje mišljenje da se utakmica igrala u Sarajevu da nebi bilo ovoliko raje. :bih:
Vidio sam sve, jedini Krsmanovic navijo haha gledam snimak i ovo je smanjeno pa u dvorani se nista nije culo od buke, na tvu tisina navijaci se jedva cuju

Ma neces nikako svi ce htjeti na utakmicu bice hiljadu mjesta s rezervacijama haha
Raonffa je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Ko ima veze u savezu da mi obezbjedi kartu za Španiju
Hajmo u Beč :kafa:
Moro bi odmor uzeti znas da je to nemoguce :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 08 maj 2017, 19:20

Ah kapitalizam prika moj...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
hz1987
Postovi: 2087
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la hz1987 » 08 maj 2017, 23:26

repka utakmice uvijek treba igrati u sredinama gdje je publika rukometno obrazovana, pa makar stalo i 500 ljudi u dvoranu.
zasto je to bitno?
zato, sto rukomet treba znati gledati, znati izvrsiti pritisak na sudije tipa 2min, pasivan napad, probijanje, a bolje i puna mala dvorana nego poluprazna/polupuna velika dvorana.
npr, kad repka igra u skenderiji, ja skocim s tribine saspem majku sudiji sa podignutom rukom u zrak da svira pasivno (tad treba da ustane cijela dvorana sa podignutom rukom), a mene dilberi gledaju i smiju mi se. ispadnem ko krme u teheranu. e to treba znati. kad dignuti hajku na sudijski par da se dozove. utakmice smo na to znali gubiti jbt. a to ruku na srce ne znaju ni publika u sarajevu, ni u tuzli, ni u zenici. to zna raja u doboju, zavidovicima, gorazdu, zivinicama, ljubuskom i nekad u banja luci (sad ne znam kako je u bl). u tim manjim sredinama se voli rukomet i tu im treba dati tu priliku.

ko zna o rukometu, zna o cemu govorim.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Virtu4l » 09 maj 2017, 09:40

hz1987 je napisao/la:npr, kad repka igra u skenderiji, ja skocim s tribine saspem majku sudiji sa podignutom rukom u zrak da svira pasivno (tad treba da ustane cijela dvorana sa podignutom rukom), a mene dilberi gledaju i smiju mi se. ispadnem ko krme u teheranu. e to treba znati. kad dignuti hajku na sudijski par da se dozove. utakmice smo na to znali gubiti jbt. a to ruku na srce ne znaju ni publika u sarajevu, ni u tuzli, ni u zenici. to zna raja u doboju, zavidovicima, gorazdu, zivinicama, ljubuskom i nekad u banja luci (sad ne znam kako je u bl). u tim manjim sredinama se voli rukomet i tu im treba dati tu priliku.

ko zna o rukometu, zna o cemu govorim.
To definitivno stoji jer sudije u rukometu često znaju podleći pritisku u takvim dvoranama gdje im publika diše za vratom. Posebno što je u tim sredinama prava rukometna publika i oni znaju kad treba pritisnuti, a taj trenutak je veoma bitan u rukometu. Nemalo puta te dvorane izbore isključenje za protivnika u 50:50 situacijama. Rukometašima mnogo znače takve domaće utakmice jer se osjećaju dobrodošli i čitav grad želi da im ugodi.

Rukometna reprezentacija uvijek treba igrati u takvim sredinama, na kraju krajeva i ulaznice će uvijek biti rasprodate, sad su uzeli bar 18.000 KM i možda nešto od prijenosa, što će mnogo značiti kokuznom rukometnom savezu da se bar skupi lova za gostovanje Austriji i da se nekako završe ove kvalifikacije.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
hz1987
Postovi: 2087
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la hz1987 » 09 maj 2017, 10:11

ja bih protiv spanaca u ljubuskom. vrijeme je da se proba odigrati neki mec u ljubuskom, a sutra nekad i u banjaluci ili doboju. po meni je spanija izazov, doci ce raje iz stoca, capljine, mostara. takodjer, treba animirati i one u bugojnu da malo dvoranu dovedu u red, da i tamo repka zaigra koju tekmu.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 09 maj 2017, 11:11

Protiv Španaca se igra u Goraždu, to je već poznato :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

HeraklitMracni
Postovi: 5333
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la HeraklitMracni » 09 maj 2017, 12:01

Zasto sluzi ona dvorana na Grbavici ? Korisril neko ? Planiral neki klub koristiti '?

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.