Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
Sveti
Postovi: 10180
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Sveti » 16 feb 2018, 10:29

Pu yebem vam mater u pizddu. Rukometna federacija je najdegutantnija federacija u svijetu sporta mater im yebem cigansku
naprijed rejal

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la hz1987 » 16 feb 2018, 10:31

Uz dužno poštovanje, odluka je po propisima i razumljiva. Zašto nas javnost i mediji ne upoznaju sa jednom činjenicom zvanom POTPIS? Činjenica je da je delegat pogriješio, ali mi smo na tu njegovu grešku stavili POTPIS. Da, potpis! Mi nikako da shvatimo da je potpis ili pečat svetinja u svijetu. Kada staviš potpis na nešto, onda si suglasan. Delegat je pogriješio, izostavio Nuića, a naši ljudi su uredno potpisali takav dokument i prihvatili ga kao vjerodstojnog. Igrao je čovjek koji nije na spisku. Da, greškom delegata ali i potpisom našim da prihvatamo tu grešku. Ko nam je kriv što nismo čitali šta potpisujemo. Sutra da sam ja delegat i švicarcima napravim taj propust i podmetenem im da potpišu, mislite da ne bi pročitali šta potpisuju? Greška je naša i tačka! Nismo sposobni, ne pridajemo važnost bitnosti potpisa i sada ispaštamo. Niko nam nije kriv.
Zadnja izmjena: hz1987, dana/u 16 feb 2018, 10:32, ukupno mijenjano 1 put.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la exampLe. » 16 feb 2018, 10:32

Delegat se zayebao, nas nije pregledao spisak i potpisao.

Nije nam EHF kriv sto smo retardirani.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la dinoze » 16 feb 2018, 10:34

Ali iskreno, zanli iko sta se tacno desilo, sve sto procitamo u nasim medijma je nesto nedorreceno i ustavri niko nista nezna. Koliko sam ja zakljucio
a to je da nasi nisu imali odgovrajuci pc i printer ?

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la hz1987 » 16 feb 2018, 10:36

dinoze je napisao/la:Ali iskreno, zanli iko sta se tacno desilo, sve sto procitamo u nasim medijma je nesto nedorreceno i ustavri niko nista nezna. Koliko sam ja zakljucio
a to je da nasi nisu imali odgovrajuci pc i printer ?
druze, papir koji je imao u ruci delegat i koji je otisao u EHF pa da je pisan i na kineskom, mi smo potpisali. ne shvatamo mi u bosni tezinu stambilja, potpisa, pecata, muhura.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Rooney88 » 16 feb 2018, 10:36

Ne znam kako to tacno ide, ali nama se obicno ne moze vjerovati da smo cisti. Pa mi sami sebi ne vjerujemo. Jel taj delegat stavlja svoj potpis na kraju ili to radimo mi? Ako je on zadnji odgovoran onda su nas zajebali. Ako smo mi onda smo sami krivi. Nekako prije vjerujem da je ovo drugo s obzirom na sve probleme koje imamo u sportu.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
coelho41
Postovi: 12654
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la coelho41 » 16 feb 2018, 10:37

Nemojte stvarati teorije zavjere nije nas niko zayebao osim nas samih, igrali smo sa majstorima administracije i birokratije, nismo imali sanse za zelenim stolom. Amaterizam rukovodioca saveza je opet dosao na vidjelo, osim sto igraci igraju za dzaba i nemamo bankovnog racuna.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la dinoze » 16 feb 2018, 10:37

hz1987 je napisao/la:
dinoze je napisao/la:Ali iskreno, zanli iko sta se tacno desilo, sve sto procitamo u nasim medijma je nesto nedorreceno i ustavri niko nista nezna. Koliko sam ja zakljucio
a to je da nasi nisu imali odgovrajuci pc i printer ?
druze, papir koji je imao u ruci delegat i koji je otisao u EHF pa da je pisan i na kineskom, mi smo potpisali. ne shvatamo mi u bosni tezinu stambilja, potpisa, pecata, muhura.
A inace kod nas nista bez stembilja i salteruse.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la hurem » 16 feb 2018, 10:39

Ovaj nas sto je potpisao je dobio dobre novce za to.
Ubijedjen sam da sve ovo nije slucajno, i ne interesuje me sta ko misli o teorijama zavjere...

(Eto slucajno je na jutarnjem sastanku bilo ime Nuica kada je na sastanku predat spisak od strane nase delegacije, eto slucajno kasnije pred samu utakmicu nema njegovog imena i eto slucajno nas lik potpisuje taj papir, i eto slucajno u najvaznijoj tekmi u grupi....ili je delegat namjerno izostavio jedno ime, pa ako prodje i ovaj nas ne primjeti pa potpise dobro i bi(pa u najmanju ruku bi delegat upitao zasto smo prijavili jednog igraca manje), mada vise vjerujem u ovu opciju potplacivanja naseg potpisnicara jer bar to tesko nije u nasoj drzavi...daj molim vas)
Zadnja izmjena: hurem, dana/u 16 feb 2018, 10:46, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 16 feb 2018, 10:40

Bez obzira sto smo mi rtd ,ovo nije fer... posteno ih naguzimo obje tekme.

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3289
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la mostar_mo » 16 feb 2018, 10:41

Rooney88 je napisao/la:Ne znam kako to tacno ide, ali nama se obicno ne moze vjerovati da smo cisti. Pa mi sami sebi ne vjerujemo. Jel taj delegat stavlja svoj potpis na kraju ili to radimo mi? Ako je on zadnji odgovoran onda su nas zajebali. Ako smo mi onda smo sami krivi. Nekako prije vjerujem da je ovo drugo s obzirom na sve probleme koje imamo u sportu.

Naravno da smo mi krivi, mi dajemo inicijalni spisak igrača delegatu , čitaj radnu verziju koja nije potpisana ni od koga.
Delegat unosi to u zvanični zapisnik koji se potpisuje od obje strane.
Onog trenutka kad smo stavili potpis skinuli smo svu odgovornost sa delegata. Priča jasna kao dan.
Naš javašluk nas je koštao i taj koji je to potpisao će proći nekažnjeno .
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 16 feb 2018, 10:43

hz1987 je napisao/la:Uz dužno poštovanje, odluka je po propisima i razumljiva. Zašto nas javnost i mediji ne upoznaju sa jednom činjenicom zvanom POTPIS? Činjenica je da je delegat pogriješio, ali mi smo na tu njegovu grešku stavili POTPIS. Da, potpis! Mi nikako da shvatimo da je potpis ili pečat svetinja u svijetu. Kada staviš potpis na nešto, onda si suglasan. Delegat je pogriješio, izostavio Nuića, a naši ljudi su uredno potpisali takav dokument i prihvatili ga kao vjerodstojnog. Igrao je čovjek koji nije na spisku. Da, greškom delegata ali i potpisom našim da prihvatamo tu grešku. Ko nam je kriv što nismo čitali šta potpisujemo. Sutra da sam ja delegat i švicarcima napravim taj propust i podmetenem im da potpišu, mislite da ne bi pročitali šta potpisuju? Greška je naša i tačka! Nismo sposobni, ne pridajemo važnost bitnosti potpisa i sada ispaštamo. Niko nam nije kriv.
To je to. Nas je potpis uništio, niko osim nas nije kriv. Delegat je skinuo odgovornost sa sebe potpisom našeg direktora repke i tu se sva priča završava. Ali ne kontam, bila prozivka igrača i kako niko nije čuo da nije Nuić prozvan? Kako Nuić nije čuo?
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la avenija » 16 feb 2018, 10:44

Ima li gdje Bahe kompjutera ? Ovdje zakazujem baraz haha
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la muhamedhulk » 16 feb 2018, 10:45

ne znam ni sam sta je gore; bilo da smo nesposobni i ne znamo provjeriti spisak igraca, bilo da je ovo namjerno neko uradio (u sto ne vjerujem).
za ovo se leti sa posla, i to ne da ti neko da otkaz nego SAM ides jer si zahebo stvar. ali kod nas ce takav jos napredovati u savezu...gamad nepismena uhljebljena. :puke:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
X31987
Postovi: 915
Pridružen/a: 12 mar 2015, 15:30
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la X31987 » 16 feb 2018, 10:45

Krivica jeste i naša jednim dijelom ali je najveća na delegatu. Predali smo sve na vrijeme, on je (ovo tvrdim 99,9%) namjerno izbacio Nuića (mogao je bilo koga random izbaciti) sa spiska, a naši u euforiji nisu ni gledati niti provjeravali šta potpisuju. Ovo je sve planski odrađeno i zamišljeno mnogo ranije prije spomenute utakmice. Jednostavno izguglajte ime delegata i biće vam jasno da je i prije imao sličnih afera. Znači EHF je sve uradio smišljeno i čekala se naša naivnost, površnost i letimičnost i nažaost nasjeli smo. Našim potpisom na taj spisak utakmica a i baraž izgubljeni su i prije revanša.
Zadnja izmjena: X31987, dana/u 16 feb 2018, 10:47, ukupno mijenjano 1 put.
MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO !

Vedran Puljić ...

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3289
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la mostar_mo » 16 feb 2018, 10:47

Unofficialpage je napisao/la:
hz1987 je napisao/la:Uz dužno poštovanje, odluka je po propisima i razumljiva. Zašto nas javnost i mediji ne upoznaju sa jednom činjenicom zvanom POTPIS? Činjenica je da je delegat pogriješio, ali mi smo na tu njegovu grešku stavili POTPIS. Da, potpis! Mi nikako da shvatimo da je potpis ili pečat svetinja u svijetu. Kada staviš potpis na nešto, onda si suglasan. Delegat je pogriješio, izostavio Nuića, a naši ljudi su uredno potpisali takav dokument i prihvatili ga kao vjerodstojnog. Igrao je čovjek koji nije na spisku. Da, greškom delegata ali i potpisom našim da prihvatamo tu grešku. Ko nam je kriv što nismo čitali šta potpisujemo. Sutra da sam ja delegat i švicarcima napravim taj propust i podmetenem im da potpišu, mislite da ne bi pročitali šta potpisuju? Greška je naša i tačka! Nismo sposobni, ne pridajemo važnost bitnosti potpisa i sada ispaštamo. Niko nam nije kriv.
To je to. Nas je potpis uništio, niko osim nas nije kriv. Delegat je skinuo odgovornost sa sebe potpisom našeg direktora repke i tu se sva priča završava. Ali ne kontam, bila prozivka igrača i kako niko nije čuo da nije Nuić prozvan? Kako Nuić nije čuo?
To je malo čudno , valjalo bi pogledati snimku da li je izašao zadnji na parket nakon što nije prozvan ...ako jeste onda ni on ne zna administrativna rukometna pravila !
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Aerials » 16 feb 2018, 10:48

Majku im njihovu svima, od naših do delegata, bagro jedna u šta gledate!
I ovo malo sreće nam uzmu. :x
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la VanBasten » 16 feb 2018, 10:50

Vujovic nam je odmah rek'o da smo ga popusili. Ja sam se od tog dana prestao nadati bilo kakvoj odluci u nasu korist.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

jaro
Postovi: 77
Pridružen/a: 29 jun 2010, 08:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la jaro » 16 feb 2018, 10:52

Kako se ono zove delegat, da mu posaljem jednu razglednicu zahvale za saucesnistvo u ovom cinu?!

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3289
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la mostar_mo » 16 feb 2018, 10:54

I kako poslije ovoga pozvati te ljude više u reprezentaciju ..znoje se, pobjede u dvije tekme i neki poltronski partijski direktorcic to sve usere ...pa to treba rasformirati sve !
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.