Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la babino » 28 okt 2017, 19:59

jao sta uradise tek sad na kraju...pa ovo je za zabranu bavljenja ovim sportom.
ovako iskusna repka da ovoliko gluposti uradi u jednoj tekmi, nemoguce.
pa mene bi bilo stid da sam dio ovoga, fuj.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la BelminM23 » 28 okt 2017, 20:00

MOJA HRVATSKAAAAA

Gledaj uvoda u utakmicu na RTL. :D

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la uNbx » 28 okt 2017, 20:01

Užas.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la haris004 » 28 okt 2017, 20:02

Šumanov poraz. Užasan u svom mandatu otkako je selektor. Tužno je kako igramo i kolika je on neznalica. Karačic od trećeg izbora do startera i nezamjenjivog igraca. Na spisku mu se pojavi neki Harmandić a podvlači se prica o podmlatku reprezentacije. Dobila nas Estonija na iskustvo. Fuj :puke: :puke:

Sent from my LG-P710 using Tapatalk
Zadnja izmjena: haris004, dana/u 28 okt 2017, 20:02, ukupno mijenjano 1 put.

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Matemotika » 28 okt 2017, 20:02

Ja ne znam šta se nervirate ovoliko???
Ljudi mi smo sportski gledano u nivou San Marina, Andore i Farskih otoka. Svaka pobjeda je senzacija a poraz je uobičajeno stanje. Kad to shvatimo svi moćemo ko ljudi gledat utakmice.
Svako dobro

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la cole-ch » 28 okt 2017, 20:02

ne mogu da verujem da estonija igra profi rukomet. ili su ovi iz bh tima zesci levati... mene je sram njihove sramote.

ovisnik
Postovi: 1104
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 28 okt 2017, 20:03

Jad i Čemer!!!

aqarius
Postovi: 3854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la aqarius » 28 okt 2017, 20:04

Unofficialpage je napisao/la:Strašno. Pa yebote podmladi ekipu, koji đavo čekaš? A ja, kod nas ide podmlađivanje sa 40 god na 30 god. Šuman = Meša, puno priča ali sve je to tanko. Po priči mi čovjek rekao da znaju ali ustvari ne. Loše, loše, loše, loše. I nemojte o kvaliteti igrača jer smo igrali protiv Estonije a ne Austrije i slično.
Pa druže ..ali naši igrači nisu kvalitetniji(bolji) od Estonskih,Austriju ili bilo koju ozbiljniju repku porediti sa nama je već bezobrazluk...o kremi svjetskog rukometa ne treba ni razmišljati..nažalost to ti je činjenično stanje..

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 28 okt 2017, 20:06

DaVinci je napisao/la:
ovisnik je napisao/la:Neko od forumaša je ranije pisao da ga Bilal podsjeća na Mešu.Velika volja i entuzijazam al rezultati slabi.Pozivanje Harmandića je smješno.Čovjek Marki odbio ući u igru, pokazao nepoštivanje prema selektoru i saigračima i za to bio kažnjen nepozivanjem u repku u vrijeme kada je igrao Bundesligu i imao kvalitet.Sada se vratio u našu ligu da polako završi karijeru i Šuman ga vraća u tim.Nama ne treba Harmandić i slični veterani,nego istinska pojačanja kao što je Predragović.Takvih igrača,koji imaju neku vezu sa BiH ima još,što uz labilna pravila EHF,daje mogućnost da se tim znatno ojača.Ulazak u novi ciklus kvalifikacija s istim timom,koji godinama ne može da napravi iskorak je totalni promašaj i Šuman polako dokazuje da još uvijek nije zreo za vođenje reprezentacije.Za patriotizam i želju,veliki plus,ali to,bez stručnosti i hrabrosti da se naprave radikalne promjene,nije dovoljno za dobar rezultat.Ovakvim pristupom past će na prvoj ozbiljnoj prepreci-Švicarska ili neke ekipa u garažu, biće kraj nadanja za odlazak na veliko takmičenje.
Apsolutno se slazem ... Suman se nada da ova generacija moze jos jednom bljesnuti kao 2014-te i misli da ce on to izvuci iz njih ... pokus'o je u proslim kvalifikacijama pa nije proslo pa im sad daje jos jednu sansu da ga iznenade ... a ne konta da bi ga njihov dugogodisnji luzerski streak mogao dovesti pred svrsen cin vec protiv Estonije ... o Svicarskoj i protivniku u barazu da ne govorim ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la uNbx » 28 okt 2017, 20:06

Matemotika je napisao/la:Ja ne znam šta se nervirate ovoliko???
Ljudi mi smo sportski gledano u nivou San Marina, Andore i Farskih otoka. Svaka pobjeda je senzacija a poraz je uobičajeno stanje. Kad to shvatimo svi moćemo ko ljudi gledat utakmice.
Svako dobro
Tim prije da ću se više nervirat. Nervoza uzrokovana debilizmom, glupošću, kretenizmom žitelja bejha samo može da raste, jer pazi - nismo dotakli dno. U odlikama koje krase naše državljane, političare, sportiste itd, nema dna, može se tonut dublje koliko hoćeš. Ovo čak nije ni smiješno, već za povraćanje iz dana u dan. Da smo mi ozbiljni u bilo kom sportu, da ne kažem sila (gluho bilo), onda bih se ljutio, ovako se nerviram i poželim uradit masu krivičnih djela.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Sebulba » 28 okt 2017, 20:13

Sebulba je napisao/la:Marković = Sušić
Šuman = Baždarević
Ovo je moj post od 06.11.2016. ono što smo se svi bojali i desilo se, čovjek koji je faktički počeo trenersku karijeru u 50-im godinama života i ne može bolje, jer da je mogao, već bi imao nekakvu karijeru iza sebe.

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la cole-ch » 28 okt 2017, 20:19

gol razlika je bitna. to je dobro u crnilu.
da savez radi kako treba, ovu neznalicu treba najuriti.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 28 okt 2017, 20:23

Pericu frajer nije dao ni minute ... Terzic ima solidne asistencije , ali brate covjek igra samo polukontre u napadu 10 godina , a Suman mu dao da igra i napad :facepalm:

Mandica do sada nije isprobao u nevaznim utakmicam , a veceras ga ubacuje u vatru kada se lomio rezultat :facepalm:

Vegar mu presjedio na klupi , a dobro znamo momka kad krene zabije 5-6 golova sa lakocom...

Ocekivao sam da ce probati sa Pericem i Malinovicem na bekovima , vazda su dobro saradjivali , ali nista od toga .

Ocekivao sam vise od Sumana , da ce rotirati , traziti najraspolozenije , ali jok...

Kriv je sto nismo imali drugog golmana dostojnog Reprezentacije , da zamijeni indisponiranog Burica...

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 28 okt 2017, 20:25

Rastjerat ih sve i Napravit selekciju do 21.godine **** vise ovo
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 28 okt 2017, 20:29

Da nije tužno, smijao bi se - grohotom.
Neću se ponavljati, ali ova repka - "najbolje što imamo" je bezobrazna floskula, a koju koristi prvenstveno 'stručnjak' Šuman pa onda i ostali, pogotovo ovi novi tzv. sport.novinari, je zaslužila da baš protiv amatera iz Estonije 'pokaže' svoj 'kvalitet'!

I pokazala je, baš! Od 4 poluvremena Estonski amateri su bili bolji u 3 od naših "vedeta', a Šuman i njegovo 'vođenje' igre i priprema 'akcija' nije ni za analize (jednostavno šta i kako analizirati!?), osim da se prezentuje na kursevima trenera početnika na temu: kako stručnjak ne smije da radi.
Imamo jednog vrhunskog igrača (B.Burić) i 2-3 solidna prema evropskim mjerilima. Premalo.
Hvalimo se 'sjajnom' odbranom a ista puca ko mjehur od sapunice pred 'igračinama' Janimom i Pinoneneom (krilo, koje nas buši sa pozicije LB=!). Od 'čuvenih' - golmana Otsa i desnog krila Rooba naše vedete 'naprave' Omejera i Abala!!!

Napad, akcije nikakve nemamo a individualaca, vrsnih, još manje. Vranješ nam je najsigurniji i najbolji napadač (objektivno) - dovoljno 'govori' za sve koji iole prate rukomet. Panić je vrlodobar igrač, ali i 'poznati' estonski trener brzo skonta koga treba 'zatvoriti' i napadačka priča prestaje. srednjji bek, najvažnija pozicija u napada.. Neću više

Ovi naši 'stručnjaci su mi već ogadili i rukomet i nogomet :evil:
Davno sam napisao (i od Šumana očekivao - ne znam ni sam zašto?) da treba radikalnije promijeniti reprezentaciju, podmladiti je i 'graditi' tim za budućnost, ali...

Niti je Bilal to kadar niti ima petlju koju je imao kao igrač.
Još jedna 'priča' i nada je završena, nažalost tragično na način da vrijeđa i prosječnu navijačku inteligenciju.
Bosno moja poharana....

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la emir79 » 28 okt 2017, 21:02

Sebulba je napisao/la:
Sebulba je napisao/la:Marković = Sušić
Šuman = Baždarević
Ovo je moj post od 06.11.2016. ono što smo se svi bojali i desilo se, čovjek koji je faktički počeo trenersku karijeru u 50-im godinama života i ne može bolje, jer da je mogao, već bi imao nekakvu karijeru iza sebe.
Ta prva dva su nam napravila uspjeh koji nismo do tad imali i otjerali smo ih, ova dvojica dole su se na te uspjehe posr.ali.

Neprestano se prave hajke zbog necijih interesa i na kraju nas stigne kazna. Ne znamo cjeniti neciji uspjeh.

Odavno sam prestao da se nerviram, jer ne vrijedi.
Zadnja izmjena: emir79, dana/u 28 okt 2017, 21:04, ukupno mijenjano 1 put.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Virtu4l » 28 okt 2017, 21:02

Sam se otpusti Šumane.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 28 okt 2017, 21:10

Vrati se Marka da ne trčimo kontre,
Vrati se Marka ti si rukometni Conte,
Oprosti nam Marka za svaku izgovorenu riječ,
Oprosti nam Marka jer bismo s tobom pokorili i Talin i Beč
Vrati se Marka da se sa igračima svađaš,
Vrati se Marka da svlačionicom vladaš,
Oprosti nam Marka sada smo shvatili sve,
Oprosti nam Marka zbog tog što nema te
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Vijadukt » 28 okt 2017, 21:11

Virtu4l je napisao/la:Sam se otpusti Šumane.
nemoj. ostani. ide nova era bh rukometa. :njanjanja: spasitelji su tu :njanjanja:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Virtu4l » 28 okt 2017, 21:12

Vijadukt je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Sam se otpusti Šumane.
nemoj. ostani. ide nova era bh rukometa. :njanjanja: spasitelji su tu :njanjanja:
Koliko samo ljudi nemaju pojma, to je fakat nevjerovatno, najgluplji narod na dunjaluku, ali ubjedljivo.

Kažu ne valja Marković :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.