Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ASD » 30 okt 2017, 17:45

Terzic je uz Burica nas najkvalitetniji igrac i niko ne smije prigovarati Sumanu zbog toga sto njega zove.
Treba mu prigovarati jer igra napad, a pogotovo da nam je glavni igrac u napadu.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bhsport » 30 okt 2017, 18:57

Šta je sa Tancicom, utekla?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 31 okt 2017, 17:30

Kakvo sranje. Sad je razlog poraza što je okupio 28 igrača i sad če ubuduče okupljati 19 ??? Kakav idiotluk. Može ih okupiti 158 uvije igra istih 7-8.Pa on kroji konačnih 16 koji se skidaju. Čuj kaže podbacili mladi igrači a ovi iskusni opravdali očekivanja??? Pa oni nisu normalni.Kakve seronje. Glupostima nikad kraja.

Fagus501
Postovi: 483
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 31 okt 2017, 20:21

Ovo treba skroz ugasiti kad sve naopako,Sumane pozovi 7 igrača dostA ti i tako ti isti igraju.Ne znam zašto mu se i odazivaju ovi ostali igrači samo dzaba dolaze na okupljanje kad znaju da nikad neće zaigrati.Kako sam informiran i Suman kao i Marković od neki igrača traži pare da bi zaigrali.Cemu ovo vodi

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 01 nov 2017, 00:52

zlatnidjecaci je napisao/la:Kakvo sranje. Sad je razlog poraza što je okupio 28 igrača i sad če ubuduče okupljati 19 ??? Kakav idiotluk. Može ih okupiti 158 uvije igra istih 7-8.Pa on kroji konačnih 16 koji se skidaju. Čuj kaže podbacili mladi igrači a ovi iskusni opravdali očekivanja??? Pa oni nisu normalni.Kakve seronje. Glupostima nikad kraja.
Primjedbu na pozivanje tih 28 igraca je samo neko iz saveza (citaj direktor Muzurovic & predsjednik Zahirovic) mogao dati da iskoristi nastalu frku. To mu sigurno nisu igraci prigovorili. Suman nazalost nevjeruje igracima mimo prve postave. S tim lici na Halida Demirovica kojem su igraci od broja 8 do 16 sluzili da popune rezervnu klupu. I koji je isto tako neslavno zavrsio jer su mu dobijene utakmice od 50 minute se rusile k'o kule od karata jer mu je prva postava disala na skrge zadnjih 10 minuta. Uglavnom, ako Suman neizvuce pouku iz ovog debakla do januara i nenapravi rez onda je apsolutno insan ogranicene inteligencije ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 nov 2017, 18:35

Udarili su na nas ocajnike protiv Svicarske, znaju da ce biti puna dvorana :urnebes:

ovisnik
Postovi: 1105
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 02 nov 2017, 20:47

tuzlak1987 je napisao/la:Udarili su na nas ocajnike protiv Svicarske, znaju da ce biti puna dvorana :urnebes:
Baš tako,posle blamaže u Estoniji,jasno je da uz sve škole i vrtiće koji bi bili pozvani na utakmicu,u Skenderiji ne bi bilo više od 1000 ljudi.Ovako računaju ovi nikada neće izdati jer je za njih reprezentacija svetinja.I u pravu su,biti će Mejdan pun ko šibica i nositi će ih do pobjede,jer pred takvom publikom ne mogu podbaciti,kada je umalo pala super jaka Danska past će i solidna Švicarska.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 nov 2017, 21:22

ovisnik je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Udarili su na nas ocajnike protiv Svicarske, znaju da ce biti puna dvorana :urnebes:
Baš tako,posle blamaže u Estoniji,jasno je da uz sve škole i vrtiće koji bi bili pozvani na utakmicu,u Skenderiji ne bi bilo više od 1000 ljudi.Ovako računaju ovi nikada neće izdati jer je za njih reprezentacija svetinja.I u pravu su,biti će Mejdan pun ko šibica i nositi će ih do pobjede,jer pred takvom publikom ne mogu podbaciti,kada je umalo pala super jaka Danska past će i solidna Švicarska.
Ma ja cu prvi otici, pozelio sam nesto

rukomettt
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 jan 2014, 12:16
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rukomettt » 02 nov 2017, 23:09

Tuzla/Mejdan = Tuzla,Zivinice,Lukavac,Gracanica,Doboj,Srebrenik,Gradacac,Brcko .. Manje vise sve rukometne sredine i normalno je da ce posjecenost,atmosfera biti na nivou

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la kobe24 » 02 nov 2017, 23:13

rukomettt je napisao/la:Tuzla/Mejdan = Tuzla,Zivinice,Lukavac,Gracanica,Doboj,Srebrenik,Gradacac,Brcko .. Manje vise sve rukometne sredine i normalno je da ce posjecenost,atmosfera biti na nivou
Stoji to, ali atmosfera bude na nivou i kad kosarkaska reprezentacija dolazi, a ne moze se reci da su sve te sredine koje si naveo ujedno i gradovi kosarke.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 nov 2017, 23:20

rukomettt je napisao/la:Tuzla/Mejdan = Tuzla,Zivinice,Lukavac,Gracanica,Doboj,Srebrenik,Gradacac,Brcko .. Manje vise sve rukometne sredine i normalno je da ce posjecenost,atmosfera biti na nivou
Pa dobro ima toga, ja sve to smatram za Tuzlu jer smo mi svi tu negdje pola sata jedni od drugih. Zato se ovdje i treba igrati jer i ljudi oko Tuzle vole reprezentaciju i uvijek su ovdje pa im nije problem doci ni do ulaznica..

Jedino steta sto npr nismo dobili ovdje Dansku jer su daleko kvalitetniji i sto npr kosarkasi nisu odigrali posteno protiv Rusije vec su debelo podbacili i sami razigrali kvalitetnije ruse. Ali ovakve kao Svicarska sigurno da mozemo i pored manjka kvaliteta dobiti ako je dobra atmosfera.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 03 nov 2017, 02:23

Bilal forsira brz rukomet sa puno trke, a Prce mu igra 50 minuta :urnebes:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Fagus501
Postovi: 483
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 03 nov 2017, 13:53

legenda reala je napisao/la:Bilal forsira brz rukomet sa puno trke, a Prce mu igra 50 minuta :urnebes:
Bas tako,,još kad kad naši stručnjaci kažu Terzic nas najbolji igrač ..To je isto da u Hrvaske ili Srbije kažu nas najbolji igrač je Gojun ili Abutovic,a ne neko sto zabija golove Ilic,Duvnjak..Jadni smo mi ako nam je Terzic najbolji .

Honorar
Postovi: 733
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Honorar » 03 nov 2017, 13:55

Fagus501 je napisao/la:Ovo treba skroz ugasiti kad sve naopako,Sumane pozovi 7 igrača dostA ti i tako ti isti igraju.Ne znam zašto mu se i odazivaju ovi ostali igrači samo dzaba dolaze na okupljanje kad znaju da nikad neće zaigrati.Kako sam informiran i Suman kao i Marković od neki igrača traži pare da bi zaigrali.Cemu ovo vodi
Srna 1992.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ASD » 03 nov 2017, 13:59

Fagus501 je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Bilal forsira brz rukomet sa puno trke, a Prce mu igra 50 minuta :urnebes:
Bas tako,,još kad kad naši stručnjaci kažu Terzic nas najbolji igrač ..To je isto da u Hrvaske ili Srbije kažu nas najbolji igrač je Gojun ili Abutovic,a ne neko sto zabija golove Ilic,Duvnjak..Jadni smo mi ako nam je Terzic najbolji .
Nigdje veze poredjenje.
Terzic je bolji igrac i od Abutovica i od Gojuna, ali nasi ofanzivci nisu ni pola jaki igraci kao Duvnjak.

Terzic je realno uz Burica jedini nas top igrac.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 03 nov 2017, 19:43

legenda reala je napisao/la:Bilal forsira brz rukomet sa puno trke, a Prce mu igra 50 minuta :urnebes:
:clap:
Bosno moja poharana....

Fagus501
Postovi: 483
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 03 nov 2017, 20:03

ASD je napisao/la:
Fagus501 je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Bilal forsira brz rukomet sa puno trke, a Prce mu igra 50 minuta :urnebes:
Bas tako,,još kad kad naši stručnjaci kažu Terzic nas najbolji igrač ..To je isto da u Hrvaske ili Srbije kažu nas najbolji igrač je Gojun ili Abutovic,a ne neko sto zabija golove Ilic,Duvnjak..Jadni smo mi ako nam je Terzic najbolji .
Nigdje veze poredjenje.
Terzic je bolji igrac i od Abutovica i od Gojuna, ali nasi ofanzivci nisu ni pola jaki igraci kao Duvnjak.

Terzic je realno uz Burica jedini nas top igrac.
Ta dvojica igraju zahtjevniju poziciju u odbrani od Terzica,ali to je manje bitno tko je bolji.Sve su to polovični igrači jer neznanju igrat napad.Ako si pratio Patrajila u Estonije za njega se može reci da je najbolji igrač u ekipi da mi bogdo imamo pola nakog.U odbarni uvjek može igrati neka sirovina,a najbolji su oni sto daju golove oni i ne igraju odbranu.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ASD » 03 nov 2017, 21:07

Fagus501 je napisao/la: Ta dvojica igraju zahtjevniju poziciju u odbrani od Terzica,ali to je manje bitno tko je bolji.Sve su to polovični igrači jer neznanju igrat napad.Ako si pratio Patrajila u Estonije za njega se može reci da je najbolji igrač u ekipi da mi bogdo imamo pola nakog.U odbarni uvjek može igrati neka sirovina,a najbolji su oni sto daju golove oni i ne igraju odbranu.
Zasto Veszprem placa Terzica, ili Vardar Abutovica, ili ne znam svojevremeno Ciudar DInarta, kada odbranu moze igrati domaca sirovina?

Fagus501
Postovi: 483
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 03 nov 2017, 21:21

Zasto Veszprem placa Terzica, ili Vardar Abutovica, ili ne znam svojevremeno Ciudar DInarta, kada odbranu moze igrati domaca sirovina?[/quote]
Da ne troši glavne igrače koji daju golove,Andy Smit najbolji igrač Bundes lige 4 godine odbranu ne igra nikako.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 03 nov 2017, 23:19

Iskreno ja nase rotacije nikada nisam shvatio bez obzira na trenera. Npr ne ide nas sut, nema ko dati gola po 5-10 minuta, a Malinovic tu utakmicu odigra 5 minuta ukupno. Ili 2-3 utakmice Panic glavni strijelac pa onda naredne 2-3 u nekoj drugoj ulozi.
Terzic bukvalno godinama kod nas ne igra u napadu i onda odjednom on u napadu. Pa jedno vrijeme je bilo to savrseno ukomponovano Vranjes i on su samo odbranu igrali, a gore je imao ko dati gol.

Ja smatram da nasi igraci znaju igrati ali da nema discipline.

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.