Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

armin
Postovi: 1862
Pridružen/a: 05 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la armin » 07 apr 2013, 14:42

Ne može me niko ubijediti da ova reprezentacija u punom sastavu nema kvalitet za veliko takmičenje. Treba napraviti rez kao u košarci dovesti nekog stručnjaka na klupi, urediti savez, ostaviti ključne igrače, Grahovac, Toromanović, Terzić, Vražalić, Malinović i ove mlade što nadolaze i vjerujem da bi se plasirali na jedno veliko takmičenje. Jbg, uvijek nam je nešto falilo, a po meni je to najviše do igrača, njihovo zalaganje, motiv, mada ima i do trenera.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 07 apr 2013, 14:50

moze li se negdje pratiti rezultat?
hvala

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Lillard » 07 apr 2013, 14:55

edinjo-bih je napisao/la:moze li se negdje pratiti rezultat?
hvala
15-14 za bih. drugo poluvrijeme. imas rezultatai.com mozda negdje i stream.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 07 apr 2013, 15:07

I sad će opet raju zavarati ovo podcjenjivanje od strane Rusa i krenuće euforija kako smo jaki i sl.
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 07 apr 2013, 15:14

evo prijedlig kadra za nastavak kvalifikacija pa i buducnost nase reprezentacije:

G: Grahovc-Buric-Serdarevic / rezerve: Novljanin, Cavar
LK: Milicevic-Delic / rezerve: Skopljak
LB: Terzic-Milas / rezerve: Kasumovic, Mandic, Bezbradica
SB: Becirovic-Cickusic-Jankovic / rezerve: Peric, Ajkunic
P: Toromanovic-Buric-Vranjes / rezerve: Gradjan
DB: Panic-Malinovic-Savic / rezerve: Bubalo
DK: Vrazalic-Zulfic / rezerve: Eres

ovaj kadar popunjavati ("popravljati") sa pojedinim novim igracima koji nalete i to je to. solidno-dobra reprezentacija i nasa (uopste ne toliko losa) realnost.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la High » 07 apr 2013, 15:19

Nosite se u neku stvar. Ovaj Dibirov isto firaun.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Freddy Krueger
Postovi: 221
Pridružen/a: 16 apr 2011, 16:10
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Freddy Krueger » 07 apr 2013, 15:42

edinjo-bih je napisao/la:evo prijedlig kadra za nastavak kvalifikacija pa i buducnost nase reprezentacije:

G: Grahovc-Buric-Serdarevic / rezerve: Novljanin, Cavar
LK: Milicevic-Delic / rezerve: Skopljak
LB: Terzic-Milas / rezerve: Kasumovic, Mandic, Bezbradica
SB: Becirovic-Cickusic-Jankovic / rezerve: Peric, Ajkunic
P: Toromanovic-Buric-Vranjes / rezerve: Gradjan
DB: Panic-Malinovic-Savic / rezerve: Bubalo
DK: Vrazalic-Zulfic / rezerve: Eres

ovaj kadar popunjavati ("popravljati") sa pojedinim novim igracima koji nalete i to je to. solidno-dobra reprezentacija i nasa (uopste ne toliko losa) realnost.
Ja bi ovom spisku još dodao Memića i Đozića.Mada trenutno najveći problem naše reprezentacije je selektor.Treba smjeniti Markovića i dovesti tandem Maglajlija,Šuman,Tahirović.I onda bi se mogli nadati da za 4 do 5 godina budemo na onom nivou iz 2008.
"Welcome to prime time, bitch!"

savo
Postovi: 21
Pridružen/a: 10 nov 2011, 16:06
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la savo » 07 apr 2013, 15:50

Samo da vam dodam da su Rusi vec godinama jedna dobra kanta za nabijanje,Hrvatskoj,Danskoj,Francuskoj itd oni ce na ovom prvenstvu proci isto kao sto bi i Bih,tako da nema potrebe za nekom euforijom jer oni nisu nista bolji od Bih,bekovi po 200 kila,vidjecetesta ce im Hrvatska i malo ozbiljnije repr uraditi.pozdrav

Avatar
Freddy Krueger
Postovi: 221
Pridružen/a: 16 apr 2011, 16:10
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Freddy Krueger » 07 apr 2013, 15:52

Recimo samo da smo u tom periodu mogli parirati rukometnoj velesila kao što je Mađarska.Naravno ni tad nije sve bile savršeno(slučaj Obradović) ali smo barem imali solidne rezultate.
"Welcome to prime time, bitch!"

Avatar
Freddy Krueger
Postovi: 221
Pridružen/a: 16 apr 2011, 16:10
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Freddy Krueger » 07 apr 2013, 16:21

Naši najveći problemi su organzacija(rukometni savez) i nekvalitetan rad sa mladim igračima.Dok se tu nešto ne promijeni baraž će nam biti vrhunac.
"Welcome to prime time, bitch!"

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la harishp » 07 apr 2013, 16:30

Freddy Krueger je napisao/la:Naš najveći problem je organzacija(rukometni savez) i nekvalitetan rad sa mladim igračima.Dok se tu nešto ne promijeni baraž će nam biti vrhunac.
Mozda ali je u biti najveci problem zalaganje zvjezda i zvjezdica i utakmice u u takmicu.
Skoro pa uvijek neki ekcesi,nenormalni i bezobrazni razlozi za nedolazenje na pripreme i sam pristup igri je vecinom bila bruka.Rukomet je kolektivna igra koju nasi reprezentativci shvataju jedino u svojim klubovima,nikako u repci.
Kad im dodze 50 gledalaca na utakmicu repke,mozda i shvate da su fakat dotakli dno dna,ovako samo zayebavaju ljubitelje tog sporta i one kojima je stalo do grba koji ti ficfirici nose.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DukeOfWellington » 07 apr 2013, 16:54

Upravu je Aco, ja sam se prvi sa njim davno raspravljao oko ovoga, ali treba priznat da smo strogi odron, kakvi mi i prvenstvo.

savo
Postovi: 21
Pridružen/a: 10 nov 2011, 16:06
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la savo » 07 apr 2013, 17:03

Ja cu se opet malo ubaciti da ne zamjerite jer vidim da ste dobro informisani tj bolje od mene tako da cu samo reci,nas problem je:BOLESNA EUFORIJA KOJA NAS ZASLIJEPlJUJE VEC GODINAMA,DAMO DVA DOBRA GOLA I ODMAH SMO ZA TAKMICENJE,PONAVLJAM RUSI SU OBICNA KANTA ZA NABIJANJE A S NAMA SE ZEZAJU.pozdrav

Avatar
Freddy Krueger
Postovi: 221
Pridružen/a: 16 apr 2011, 16:10
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Freddy Krueger » 07 apr 2013, 17:04

aleksandar_veliki je napisao/la:
Freddy Krueger je napisao/la:Naši najveći problemi su organzacija(rukometni savez) i nekvalitetan rad sa mladim igračima.Dok se tu nešto ne promijeni baraž će nam biti vrhunac.
Obrazlozi svoj post, bar ovaj dio sa Rukometnim savezom. Sta ocekujes ti od nekog saveza, da on igra ili?
Prije svega način biranja selektora, kako se selektiraju igrači, da ne postoji strategija, plan, sistem rada.Čast izuzetcima ali većina samo gleda lični interes.Daj bože da Svjetsko juniorski prvenstvo bude prekretnica ali dok je ovakav savez i ne budemo imali kvalitetnog stručnjaka na klupi nećemo napredovati.
"Welcome to prime time, bitch!"

Avatar
Freddy Krueger
Postovi: 221
Pridružen/a: 16 apr 2011, 16:10
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Freddy Krueger » 07 apr 2013, 17:43

Nažalost živimo u državi u kojoj će se politika uvijek miješati u sport.Ja se iskreno nadam da će kvalitetno organizovano Svjetsko juniorsko prvenstvo biti prekretnica i da ćemo u budućnosti dobiti organizaciju nekog takmičenja za seniore.
"Welcome to prime time, bitch!"

mirzaaaaa
Postovi: 284
Pridružen/a: 02 feb 2013, 17:01
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la mirzaaaaa » 07 apr 2013, 18:24

Gdje jee sad Rk Bosna da pise lose o Milasu pa covjek je dokazao da je masina.

sigurica
Postovi: 26
Pridružen/a: 14 nov 2011, 13:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la sigurica » 07 apr 2013, 19:23

Ja him vise rtv pretplatu ne placam za ovo danas kako su dali prenos.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la harishp » 07 apr 2013, 22:25

Freddy Krueger je napisao/la:Nažalost živimo u državi u kojoj će se politika uvijek miješati u sport.Ja se iskreno nadam da će kvalitetno organizovano Svjetsko juniorsko prvenstvo biti prekretnica i da ćemo u budućnosti dobiti organizaciju nekog takmičenja za seniore.
Drukcije velikog takmicenja ovi glumci nece ni vidjeti.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 08 apr 2013, 00:06

harishp je napisao/la:
Freddy Krueger je napisao/la:Nažalost živimo u državi u kojoj će se politika uvijek miješati u sport.Ja se iskreno nadam da će kvalitetno organizovano Svjetsko juniorsko prvenstvo biti prekretnica i da ćemo u budućnosti dobiti organizaciju nekog takmičenja za seniore.
Drukcije velikog takmicenja ovi glumci nece ni vidjeti.
:lol: :lol: :lol:

Ma imamo ovu generaciju 92-93, biće tu finih igrača, ako i nju upropastimo onda ga jbi :P
Nadam se da će protiv Austrije juniori odigrati i da će Markovića već neko zamjeniti.
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 08 apr 2013, 09:45

Ovi sa BHT1 su glupi kao tocak i to onaj od traktora zadnji :lol: :lol:
Ne znaju procjeniti sta je prioritet a u tom trenutku je bio tenis. Uz duzno postovanje prema rukometu ali tenis je trebao imati prioritet. Volim i ja rukomet pogledat, pogotovo kad igra BiH, logicno. :D bolje da su rukomet stavili poslje tenisa u snimku jer ovako nismo vidjeli ni tenis a ni rukomet. Nismo nista vidjeli, ovi kombinovani prenosi ne valjaju. :mrgreen:


Od najjaceg kolektivnog sporta do najslabijeg. Nama je rukomet bio najjaci sport, tu smo bili dobri ali sad smo stvarno slabi. Markovic ne zna voditi repku, treba nam strucniji trener, selektor.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.