Halid Demirović

Moderator/ica: Pasha

blazz
Postovi: 322
Pridružen/a: 13 okt 2008, 00:28
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la blazz » 10 jul 2009, 15:30

Došlo je do zasićenja i najbolje bi bilo da dođe neki drugi trener koji bi unio novu energiju.

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la imeime » 10 jul 2009, 16:27

rukomet_24 je napisao/la:Posljednjim rezultatima se ispostavlja da je ustvari uspjeh Halida sa Bosnom plod dobrog rada rukovodstva i udovoljavanja svih muzickih zelja ovog "rukometnog strucnjaka".
Poslije otkaza u Bosni, u svima nama proradi ona doza "patriotizma", kao Halid je veliki covjek i Bosanac, kad stavi sal BHF-a i vodi tekmu reprezentacije protiv Litvanije u Gorazdu...ili kad izadje na parket i na prozivanje svog imena pozdravlja publiku kao da je na predizbornom skupu, a ne na utakmici.
Najjace od svega su izjave tipa: "Nemamo klupu" ili "igraci iz premijer lige nisu dovoljno spremni". Pa care, nije ovo Klub, da Salman & co kupe sve sto valja, pa igraj, ovo je reprezentacija, koju sam biras i sam pripremas, samo sto u njoj ne treba da igra 7 ili 8 igraca, nego 14, koje skines, pa ako ne ide Terzica, ubaci Prcu, a ne da ovaj prvi bude preplacen, jer je bojkotov'o Radju kao selektora i sad je on veliki Bosanac!
Nasa Liga je druga po kvaliteti u bivsoj Jugi, uzmemo li u obzir Zagreb i vjerujem da bi selekcija nase Lige, sastavljena od domacih igraca, pruzila puno vise, da se napravio pravi izbor.
Ko je Slaven Siljakovic? Najbolji strijelac Lige, koji protiv jakih ekipa u Ligi ima 2 gola ili zarez, a protiv slabijih ekipa zabije 9 ili 10, od toga 6 iz penala...
Zar nije bolje zvati nekoga iz Borca (Pavlovic, Skoric, Ilic...), Bosne Visoko (Hurem...), pa i Bosne SO (Stevanovic, Radjenovic..) koji imaju iskustva u reprezentaciji, jer ide se na Mediteranske igra, a ne na turnir nesvrstanih, ma kakvog kvaliteta one bile, medalja se pika...

Nama je najbolje da bude selektor Radja, jer ima stvarni uvid u stanje bh rukometa, jer mislim da svi ljudi koji bi dosli iz vana, izgorili bi, kao i Sejo, Ako i mnogi durgi...
Radja selektor? Pa bio je vec i zasrao s Grcima, kolko se sjecam. Za Sijakovica imas statistiku na stranici saveza, pogledaj da ne bi lupao gluposti... Otkad je Pavlovic bosanac ? A za Radjenovica ne brini ugurace ga tata u reprezentaciju kao sto ga je ugurao i u Bosnu...
Hurem?! ovo si se valjda zajebavo...
imperator, prodavac magle

rukomet_24
Postovi: 21
Pridružen/a: 02 jul 2009, 10:51
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la rukomet_24 » 10 jul 2009, 17:45

Statistika na stranici RSBiH je mjerodavna po broju postignutih golova, a ne po broju opucanih lopti...a i izgubljenih...
Pavlovic je igrao kod Radje i prvi je srednji bek vicesampiona, ekipe Borca...Stevanovic je rezerva Golicu itd... Ovjde se ne govori o statistici, vec o izboru kvalitetnih i iskusnih igraca...Naveo sam primjer Radjenovica, bezveze, jer je dugo igrao vani, doduse, u Bosni nije pruzio nista narocito...

Govorim o Radji, jer okosnica ove selekcije je pocela kod njega (Stojanovic, Toromanovic, Veselinov, Jaskic, Divkovic)...bacio ih je u vatru, na kraju krajeva Kale nikad ne bi zaigrao da nije njega bilo...jedino je Terza veliki bosnjak htio da igra za Hrvatsku...
Po meni bi bilo bolje da je pozvao Sakiba Omerovica koji je bio u Sarajevu, nego Kerezovica ili ne znam koga od bekova...
Sve u svemu, nikad bolji uslovi reprezentacije, nikad losiji rezultat...sve je bilo u nasim rukama, Sarajevo, Zenica...svi su bili podredjeni uspjehu, jedino nasih 7 lavova nije moglo protiv 14 drugih...to je poenta svega.
Sad standardna revizija i pamet u glavu rukovodstvu Saveza, ko ce vaditi kestenje iz vatre kad ne bude Enida, Prce i jos nekih koji su rekli zbogom repki..

pinoche
Postovi: 366
Pridružen/a: 01 jul 2009, 15:03
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la pinoche » 10 jul 2009, 20:52

rukomet_24 je napisao/la:Posljednjim rezultatima se ispostavlja da je ustvari uspjeh Halida sa Bosnom plod dobrog rada rukovodstva i udovoljavanja svih muzickih zelja ovog "rukometnog strucnjaka".
Poslije otkaza u Bosni, u svima nama proradi ona doza "patriotizma", kao Halid je veliki covjek i Bosanac, kad stavi sal BHF-a i vodi tekmu reprezentacije protiv Litvanije u Gorazdu...ili kad izadje na parket i na prozivanje svog imena pozdravlja publiku kao da je na predizbornom skupu, a ne na utakmici.
Najjace od svega su izjave tipa: "Nemamo klupu" ili "igraci iz premijer lige nisu dovoljno spremni". Pa care, nije ovo Klub, da Salman & co kupe sve sto valja, pa igraj, ovo je reprezentacija, koju sam biras i sam pripremas, samo sto u njoj ne treba da igra 7 ili 8 igraca, nego 14, koje skines, pa ako ne ide Terzica, ubaci Prcu, a ne da ovaj prvi bude preplacen, jer je bojkotov'o Radju kao selektora i sad je on veliki Bosanac!
Nasa Liga je druga po kvaliteti u bivsoj Jugi, uzmemo li u obzir Zagreb i vjerujem da bi selekcija nase Lige, sastavljena od domacih igraca, pruzila puno vise, da se napravio pravi izbor.
Ko je Slaven Siljakovic? Najbolji strijelac Lige, koji protiv jakih ekipa u Ligi ima 2 gola ili zarez, a protiv slabijih ekipa zabije 9 ili 10, od toga 6 iz penala...
Zar nije bolje zvati nekoga iz Borca (Pavlovic, Skoric, Ilic...), Bosne Visoko (Hurem...), pa i Bosne SO (Stevanovic, Radjenovic..) koji imaju iskustva u reprezentaciji, jer ide se na Mediteranske igra, a ne na turnir nesvrstanih, ma kakvog kvaliteta one bile, medalja se pika...

Nama je najbolje da bude selektor Radja, jer ima stvarni uvid u stanje bh rukometa, jer mislim da svi ljudi koji bi dosli iz vana, izgorili bi, kao i Sejo, Ako i mnogi durgi...
tise zajebavas sa radjom ili si ozbiljan, pa znas lista je taj covjek uradio od sloge, znas li da je sloga do prije tri godine imala veci proeracun od bosne i sta su napravili, znas li da su tata i sin radja oprali milione na slozi, znas li zasto je radja dosao za trenera bosne, zato sto je tajkun i sto je u bosni bila kriza sa lovom pa je gradjevinska firma i ine edruge koje su privatizovali otac i sin radja bila donator bosne, tj, zadnje dvije plate igraci su dobili od radje, znas li da je radja trenirao bosnu gotovo pola godine i dolazio na trening jednom sedmicno, to sve govori o njemu i zato ne kaki beze, ove podatke provjeri kod nekih od bivsih igraca bosne

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la imeime » 11 jul 2009, 08:22

rukomet_24 je napisao/la:Statistika na stranici RSBiH je mjerodavna po broju postignutih golova, a ne po broju opucanih lopti...a i izgubljenih...
Pavlovic je igrao kod Radje i prvi je srednji bek vicesampiona, ekipe Borca...Stevanovic je rezerva Golicu itd... Ovjde se ne govori o statistici, vec o izboru kvalitetnih i iskusnih igraca...Naveo sam primjer Radjenovica, bezveze, jer je dugo igrao vani, doduse, u Bosni nije pruzio nista narocito...

Govorim o Radji, jer okosnica ove selekcije je pocela kod njega (Stojanovic, Toromanovic, Veselinov, Jaskic, Divkovic)...bacio ih je u vatru, na kraju krajeva Kale nikad ne bi zaigrao da nije njega bilo...jedino je Terza veliki bosnjak htio da igra za Hrvatsku...
Po meni bi bilo bolje da je pozvao Sakiba Omerovica koji je bio u Sarajevu, nego Kerezovica ili ne znam koga od bekova...
Sve u svemu, nikad bolji uslovi reprezentacije, nikad losiji rezultat...sve je bilo u nasim rukama, Sarajevo, Zenica...svi su bili podredjeni uspjehu, jedino nasih 7 lavova nije moglo protiv 14 drugih...to je poenta svega.
Sad standardna revizija i pamet u glavu rukovodstvu Saveza, ko ce vaditi kestenje iz vatre kad ne bude Enida, Prce i jos nekih koji su rekli zbogom repki..
pavlovic je vise sjedio na klupi u borcu nego igrao i on je lijevi a ne srednji...
mislim da je za tu reprezentaciju vise zasluzan jedan drugi trener...
sakib omerovic? jesi gledao neku njegovu utakmicu dok je bio u slobodi proslu sezonu? jedna od najvecih misterija BIH rukometa je,kako je taj on zaigrao u reprezentaciji...:-)
rezultat nije los nego realan, vise se nije moglo ocekivati. rusi i srbi imaju puno kvalitetnije igrace (i trenere) sa zapazenijim ulogama u evropi...
imperator, prodavac magle

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la imeime » 11 jul 2009, 08:27

Ka­ra­čić: Drža­vni dres ni­je za sva­ko­ga

Ge­ne­ral­ni se­kre­tar Ru­ko­me­tnog sa­ve­za BiH, Sma­jo Ka­ra­čić ni­je krio ra­zo­ča­re­nje nas­tu­pom na­ših re­pre­zen­ta­ti­va­ca na me­di­te­ran­skim igra­ma u Pes­ka­ri.

Na­kon je­dne po­bje­de, na­ši ru­ko­me­ta­ši po­če­li su ni­za­ti po­ra­ze. Sve ovo je na­ve­lo čel­ni­ke RS BiH da na­pra­ve de­ta­ljnu ana­li­zu ono­ga što se de­ša­va­lo u Ita­li­ji.

- Os­vrću­ći se na naš ne­us­pjeh ko­ji smo do­ži­vje­li u Ita­li­ji, mo­ram re­ći da sam ve­oma ra­zo­ča­ran. Na­kon kva­li­te­tnih pri­pre­ma, ra­zo­ča­ran sam nas­tu­pom re­pre­zen­ta­ci­je i pris­tu­pom igra­ča ovom va­žnom ta­kmi­če­nju i uo­pće odno­som pre­ma drža­vnom grbu i svo­joj drža­vi. Na­pra­vit će­mo de­ta­ljnu ana­li­zu da us­ta­no­vi­ma zbog če­ga su na­ši mom­ci ta­ko lo­še igra­li, a je­dan broj njih za­si­gur­no vi­še ne­će bi­ti po­zvan da igra u na­šoj re­pre­zen­ta­ci­ji - izja­vio je Ka­ra­čić.


generalni sekretar ce da govori koga treba pozivati u reprezentaciju???!!!
imperator, prodavac magle

Kriticaar
Postovi: 8
Pridružen/a: 11 jul 2009, 08:12
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Kriticaar » 11 jul 2009, 10:12

imeime je napisao/la:Ka­ra­čić: Drža­vni dres ni­je za sva­ko­ga

Ge­ne­ral­ni se­kre­tar Ru­ko­me­tnog sa­ve­za BiH, Sma­jo Ka­ra­čić ni­je krio ra­zo­ča­re­nje nas­tu­pom na­ših re­pre­zen­ta­ti­va­ca na me­di­te­ran­skim igra­ma u Pes­ka­ri.

Na­kon je­dne po­bje­de, na­ši ru­ko­me­ta­ši po­če­li su ni­za­ti po­ra­ze. Sve ovo je na­ve­lo čel­ni­ke RS BiH da na­pra­ve de­ta­ljnu ana­li­zu ono­ga što se de­ša­va­lo u Ita­li­ji.

- Os­vrću­ći se na naš ne­us­pjeh ko­ji smo do­ži­vje­li u Ita­li­ji, mo­ram re­ći da sam ve­oma ra­zo­ča­ran. Na­kon kva­li­te­tnih pri­pre­ma, ra­zo­ča­ran sam nas­tu­pom re­pre­zen­ta­ci­je i pris­tu­pom igra­ča ovom va­žnom ta­kmi­če­nju i uo­pće odno­som pre­ma drža­vnom grbu i svo­joj drža­vi. Na­pra­vit će­mo de­ta­ljnu ana­li­zu da us­ta­no­vi­ma zbog če­ga su na­ši mom­ci ta­ko lo­še igra­li, a je­dan broj njih za­si­gur­no vi­še ne­će bi­ti po­zvan da igra u na­šoj re­pre­zen­ta­ci­ji - izja­vio je Ka­ra­čić.


generalni sekretar ce da govori koga treba pozivati u reprezentaciju???!!!
I treba da to radi jedino taj isti Smajo zove navijače prije utakmice i traži jedino da se igra srcem, pazite srcem..

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la bandit » 14 jul 2009, 19:57

imeime je napisao/la: ... za Radjenovica ne brini ugurace ga tata u reprezentaciju kao sto ga je ugurao i u Bosnu...

Radjenovic je vec pozivan u repku u Radjin vakat i nije se odazv'o .... :arrow:
rukomet_24 je napisao/la:
Govorim o Radji, jer okosnica ove selekcije je pocela kod njega (Stojanovic, Toromanovic, Veselinov, Jaskic, Divkovic)...bacio ih je u vatru, na kraju krajeva Kale nikad ne bi zaigrao da nije njega bilo...

Radja jeste oformio okosnicu sadasnje repke ali podebljani igraci su vec igrali kod Kasima .... Radja je zvao tadasnje igrace Sloge Stojanovica, Veselinova, Pijetlovica, Dokica, Omerovica i Vujovica kao i Grahovca, Harmandica ...

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la bandit » 14 jul 2009, 20:05

Kriticaar je napisao/la: I treba da to radi jedino taj isti Smajo zove navijače prije utakmice i traži jedino da se igra srcem, pazite srcem..

Ma samo herzom ... a mozak nek puste na pasu .... :roll:

Avatar
SINE
Postovi: 492
Pridružen/a: 05 mar 2009, 09:10
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la SINE » 19 jul 2009, 08:38

90% je do trenera, on treba da posloži, uigra i pripremi ekipu kako fizički tako i psihički.
Evo primjera: pogledajte Lino Červar (mada ga ne simpatišem kao pojavu), kada je na nedavnom prvenstu u Hrvatskoj konstantno u igri forsirao do tada mladog i neiskusnog Duvnjaka, pa su mu mnogi zamjerili, sada je on jedan od najtraženijih i najbolji mladih bekova, ista je situacija bila i sa Ivanom Balićem kada je tek počinjao, pa kako je iz mrtvih digao do tada malo poznatog golman Šolu, a da ne govorim o taktici, uigranim kombinacijam i sl.
Kod nas se sve u rep. svodi na individualizam, kako če neko uzeti loptu, opaliti je sa 9 metara i daj bože zabiti gol.
Pa mi nismo u ovim kvalifik. mogli sa igračem više u igri zabiti gol, to se dobro vidjelo pogotovo u utakmici protiv Italije. A da ne govorim o neodgovornosti pojedinih igrača u fazi napada i nepotrebnim ispucavanjim na gol, u čemu prednjaći Haramandić, i opet tu dio krivice snosi trener jer nije unjeo u igrače tu dozu odgovornosti i borbe za svaku loptu.
SAMO ŽELJO

Avatar
SINE
Postovi: 492
Pridružen/a: 05 mar 2009, 09:10
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la SINE » 19 avg 2009, 08:19

Hajde nek se i o njemu konačno raspravlja.
Valjda rasprava neče dugo trajati. :roll:
SAMO ŽELJO

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la el-fighter » 19 avg 2009, 09:20

SINE je napisao/la:Hajde nek se i o njemu konačno raspravlja.
Valjda rasprava neče dugo trajati. :roll:
Nadam se. Al poznavajući stanje sporta u BiH, još ćemo gledati nevjerovatnog selektora Demirovića na klupi naše repke.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la mirzza » 19 avg 2009, 09:42

halid je zasluzio nogu u pakas, imao je svoje sanse nije ih iskoristio i sada treba da ide
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
SINE
Postovi: 492
Pridružen/a: 05 mar 2009, 09:10
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la SINE » 19 avg 2009, 09:50

Ovdje haman ista situacija kao i sa Mensom Bajram. u košark. savezu :shock:
SAMO ŽELJO

rukomet_24
Postovi: 21
Pridružen/a: 02 jul 2009, 10:51
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la rukomet_24 » 19 avg 2009, 13:10

pinoche je napisao/la:
rukomet_24 je napisao/la:
tise zajebavas sa radjom ili si ozbiljan, pa znas lista je taj covjek uradio od sloge, znas li da je sloga do prije tri godine imala veci proeracun od bosne i sta su napravili, znas li da su tata i sin radja oprali milione na slozi, znas li zasto je radja dosao za trenera bosne, zato sto je tajkun i sto je u bosni bila kriza sa lovom pa je gradjevinska firma i ine edruge koje su privatizovali otac i sin radja bila donator bosne, tj, zadnje dvije plate igraci su dobili od radje, znas li da je radja trenirao bosnu gotovo pola godine i dolazio na trening jednom sedmicno, to sve govori o njemu i zato ne kaki beze, ove podatke provjeri kod nekih od bivsih igraca bosne
Samo da ti javim da Radja odlucuje o sudbini Demirovica...da pojasnim...strucna komisija RS BiH je dobila zadatak da odluci o izvjestaju selektora Demirovica i da ce biti uvazen izvjestaj te Komisije, ciji clan je Radja.
A glede tvoje konstatacije da je Radja dao dvije plate Bosni, nemas pojma ni ti a ni ti tvoji izvori. Radja je osvojio duplu krunu, to ostaje, a podatak da je jednom sedmicno bio na treningu Bosne isto tako nije tacan...

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la cole-ch » 19 avg 2009, 19:10

Cuj o njegovoj sudbini ce odlucivati strucna komisija?! Pa zar se ima sta odlucivati? BH repka je pod njegovim vodstvom svetlosnu godinu daleko od nekog velikog takmicenja.

Halide dosta je tebe i tvojih (ne)uspeha. Odi brate ko covek, nije za tebe vise trenerski posao. Ili se penzionisi ili radi u svezu neke poslove, prepusti selektorko mesto nekom mladjem, strucnijem, karaternijem i ambicioznijem treneru!

S postovanjen,

licni poznanik.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la amerosm » 19 avg 2009, 19:36

Davnih sam dana ja govorio da Halid Demirovic treba otici, ali neki eksperti na ovom forumu su mi govorili da nisam upravu. Sto se tice njegovog nasljednika ja bih pokusao dovesti Hasanefendica mada mislim da ce biti tesko, ali vrijedi pokusati, dalje pitao bih Irfana Smajlagica, ali posto zelim uspjeh RK Bosne mozda je bolje da se on samo koncentrise na klub, i na trecem mjestu dolazi Maglajlija, ali je pitanje hoce li se on odreci Zgareba radi svoje domovine. Mislim da je Hsanefendic odlican strucnjak gdje su u njegovom prvom mandatu padali u Sarajevu najvece Evropske repke, koji je dugi niz godina radio u Bundesligi, a trenutno imamo odlican sastav koji treba izbrusiti da bi dosli na neko veliko takmicenje i tamo igrali zapazenu ulogu, a u svom prvom mandatu nije ni imao neke extra igrace, cast Maglajliji, Sumanu i Tahirovicu. Sto se tice Irfana Smajlagica on je vec svoje dokazao i kako citam po Hrvatskim medijima vecina za sadasnji uspjeh njihovih mladjih selekcija smtra njega kao najodgovorniju osobu jer je on taj koji je napravio taj skauting sistem mladih igraca i s njima bio prvak Evrope, ali sada neki novi momci na osnvu temelja koje je on postavio postaju svijetski prvaci. Jos je stekao puno iskustva kao pomocnik Lini Cervaru (mislim iskustvo tipa kako vrsiti pritisak na sudije, motivirati ekipu itd), koji je licno za mene odlican motivator i osoba koja ima puna autoriteta, ali je sto se tice taktike u nizem rangu Evropskih trenera, zato mozda i nikad nije trenirao neki top klub tipa THW Kiel, Flensburg, Hamburg, Portland, Ciudad Real, Ademar itd, sto znaci da i za uspjehe repke u kojoj su Balic, Vori, Duvnjak zasluzan Smajlagic. Sto se tice Maglajlije on je odradio odlican posao na klupi Zagreba od kako je dobio povjerenje uprave i mislim koga Balic cjeni i slusa njegove upute znaci da ima prema njemu postovanja i zna da se radi o vrhunskom igracu odnosno treneru, a uostalom njegovo vrijeme tek dolazi i mislim da ce pokazati svoje znanje. Mozda bi najbolje bilo da Maglajlija preuzme A repku, a da ljudi Smajlagicu daju da napravi skauting sistem gdje cemo i nakon njihovg odlaska (nadam se da ce dugo ostati) imati zdrave temelje i igrace koji ce biti nosioci nase igre na velikim takmicenjima.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la AYAN » 19 avg 2009, 19:54

Halid uopšte nije loš selektor, obzirom da znamo sa kakvim igračkim fondom raspolažemo.

Da nije Mađarska zemlja koja je dala nekoliko čelnika EHF-a, naša Zemlja bi zabilježila uspjeh, a to je plasman u Hrvatsku... A takvi uspjesi, se smatraju kao nešto veliko.

Halid je čovjek koji zaslužuje poštovanje i ko god o njemu kaže nešto što nevalja, taj je obično laprdalo koje nema pojma o sportu, o rukometu...i sl.

Možda je halidu došlo vrijeme da ode, i ako ode treba biti ponosan na ono što je uradio.

Želio bih da sljedeći selektor bude barem onoliko dobar koliko je to bio Halid ovih godina... sada ostaje da vidimo ko će doći na njegovo mjesto...
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la el-fighter » 19 avg 2009, 20:13

Moje mišljenje je da Demirović treba dobiti itkaz i to što prije.

Pa ljudi mi se brukamo protiv Italije i igramo neriješeno sa njima, umjesto da ih izbušimo 15 razlike i još nas golman spasi pa odbrani sedmerac u posljednjim sekundama. Vidi se da Demirović nema više autoriteta u ovom sastavu. Jednostavno, on nemože biti selektor nacionalnog tima. Prvo, jer nije dovoljno dorastao tom zadatku. Drugo, pravi loš izbor igrača. Treće, pogrešno postavlja taktiku....

Mislim da mu se treba zahvaliti za sve što je uradio za našu repku i fino ga poslati u tri lijepe.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

smradex
Postovi: 62
Pridružen/a: 12 mar 2009, 11:54
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la smradex » 20 avg 2009, 09:58

rukomet_24 je napisao/la:
pinoche je napisao/la:
rukomet_24 je napisao/la:
tise zajebavas sa radjom ili si ozbiljan, pa znas lista je taj covjek uradio od sloge, znas li da je sloga do prije tri godine imala veci proeracun od bosne i sta su napravili, znas li da su tata i sin radja oprali milione na slozi, znas li zasto je radja dosao za trenera bosne, zato sto je tajkun i sto je u bosni bila kriza sa lovom pa je gradjevinska firma i ine edruge koje su privatizovali otac i sin radja bila donator bosne, tj, zadnje dvije plate igraci su dobili od radje, znas li da je radja trenirao bosnu gotovo pola godine i dolazio na trening jednom sedmicno, to sve govori o njemu i zato ne kaki beze, ove podatke provjeri kod nekih od bivsih igraca bosne
Samo da ti javim da Radja odlucuje o sudbini Demirovica...da pojasnim...strucna komisija RS BiH je dobila zadatak da odluci o izvjestaju selektora Demirovica i da ce biti uvazen izvjestaj te Komisije, ciji clan je Radja.
A glede tvoje konstatacije da je Radja dao dvije plate Bosni, nemas pojma ni ti a ni ti tvoji izvori. Radja je osvojio duplu krunu, to ostaje, a podatak da je jednom sedmicno bio na treningu Bosne isto tako nije tacan...
O itekako je tacno :) dolazio je petkom popodne i odradio bi jedan trening s ekipom ako ne bi igrali utakmice petkom, a najcesce su igrali bas tad :) ekipa bi preko sedmice trenirala sa pomocnim trenerom koji nije bio ni neki bas strucni trener a ni neki autoritet tako da mozete misliti na sta je to licilo :)

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.