Halid Demirović

Moderator/ica: Pasha

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Neutral » 29 jan 2009, 21:33

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 19 avg 2013, 23:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
majestic
Postovi: 722
Pridružen/a: 13 jul 2008, 22:45
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la majestic » 29 jan 2009, 23:12

Nikad ga ja nisam "volio". Nikad mi se nije njegov nacin vodjenja nase repke svidjao. Fakat igramo bezveze,nista s nicim. Pa radije cu gledati nasu ligu nego repku.

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la FK Sarajevo » 20 feb 2009, 13:41

rk bosnu je dobro vodio
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

aris
Postovi: 107
Pridružen/a: 02 jan 2009, 13:23
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la aris » 22 feb 2009, 20:49

majestic je napisao/la:Nikad ga ja nisam "volio". Nikad mi se nije njegov nacin vodjenja nase repke svidjao. Fakat igramo bezveze,nista s nicim. Pa radije cu gledati nasu ligu nego repku.
Moram reci, da nema boljeg trenera u ovoj drzavi! on je fin kao covjek i kao trener! i nemoj te mólim vas pisati vake gluposti ! pa sta bi ti to gledao u bh. ligi? Kotor Varos?:9 smjesno

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la bandit » 05 mar 2009, 17:11

majestic je napisao/la:Nikad ga ja nisam "volio". Nikad mi se nije njegov nacin vodjenja nase repke svidjao. Fakat igramo bezveze,nista s nicim.

A to se kao bolje igralo s Kamenicom, Radjom, Mrkonjom itd. .... :roll:

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Mukiol » 05 mar 2009, 17:23

Halid demirovic je odlican covjek i jos bolji trener svaka mu cast ja ga u potpunosti podrzavam jer je zaista odlican, ram vas bilo koji imate nesto protiv njega.odlicno vodi repku.

HALIDE MAJSTORE NACIJA JE USTEBE :!: :!: :lol:
mB!

smradex
Postovi: 62
Pridružen/a: 12 mar 2009, 11:54
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la smradex » 12 mar 2009, 12:18

Ne bi bilo lose da malo vise rotira igrace koje pozove..uglavnom mu igra 7 ili 8 igraca i to je to, ostale uvodi zadnjih 5-10 minuta i to samo na +/- 10 razlike. Mislim da je zato i Prce otiso, trebalo je dati Terzicu i Prceu prlibliznu minutazu jer su obojica odlicni igraci. Ista je stvar i na drugim pozicijama jer na vecini pozicija ima igrace pa barem priblizne kvalitete i mislim da bi puno bolji efekat bio da ih malo vise rotira, time bi se dobilo na svjezini i vodecih igraca a vjerujem da bi 'rezervni' igraci svi izginuli na terenu da se malo nametnu, al ok opet moram reci da sve u svemu mislim da ne vodi tako lose reprezentaciju ko sto to neki govore.

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la bandit » 12 mar 2009, 15:35

smradex je napisao/la:Ne bi bilo lose da malo vise rotira igrace koje pozove..uglavnom mu igra 7 ili 8 igraca i to je to, ostale uvodi zadnjih 5-10 minuta i to samo na +/- 10 razlike. Mislim da je zato i Prce otiso, trebalo je dati Terzicu i Prceu prlibliznu minutazu jer su obojica odlicni igraci. Ista je stvar i na drugim pozicijama jer na vecini pozicija ima igrace pa barem priblizne kvalitete i mislim da bi puno bolji efekat bio da ih malo vise rotira, time bi se dobilo na svjezini i vodecih igraca a vjerujem da bi 'rezervni' igraci svi izginuli na terenu da se malo nametnu, al ok opet moram reci da sve u svemu mislim da ne vodi tako lose reprezentaciju ko sto to neki govore.

Tu se slazem s tobom i to i jest razlog sto je Prce napustio repku ... stvar je sto Halid Terzica smatra jacim igracem kako u odbrani tako i u napadu te ga zato vise i forsira. Umjesto da ih je vise rotirao pa recimo Terzica vise koristio u odbrani a Nikolu u napadu (pa cak i kad se ispuca par puta) on sada sebe dovodi u situaciju da kao zamjenu Terzicu na lijevom beku mora pozivati Ivana Divkovica, koji je zaista ok covjek i igrac ali (jos) nije u rangu s jednim Nikolom. Nadam se da ce 1 od njih 2-ice u skorije vrijeme popustiti i naci nacina da izglade nastalu situaciju pa ako ne radi repke i nas navijaca onda bar radi sebe ... :roll:

am33rr
Postovi: 4
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la am33rr » 22 mar 2009, 21:09

postujem halida demirovica..al nije on za nase repke previse je ciklusa iskoristio treba dati priliku nekom drugom....ja smatram da igramo lose previse sporo koristimo malo igraca nema rotacija igra prva postava citavu tekmu pretezno nas golmani izvlace...mislim da je halid dao svoj maksimum....eto i prce napustio repku 3 strijelac najace lige na svijetu....zasto nam to treba ipak i halid je covjek u godinama i vecinom igramo staromodan rukomet...

miroslav blazevic
Postovi: 162
Pridružen/a: 12 feb 2009, 04:03
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la miroslav blazevic » 22 mar 2009, 21:30

Daj ba ljudi sta vam je halid je prva klasa!!!!!
Igrac koji puca on ce dat go, Igrac koji ne puca taj nece dat go.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la fera » 22 mar 2009, 21:33

miroslav blazevic je napisao/la:Daj ba ljudi sta vam je halid je prva klasa!!!!!
ćiro je sa hrvatskom napravio strasne rezultate pa nije dozivotno trener. samo problem je sto je tesko naci zamjenu postoji samo jedan trener bosanac koji je bolji od halida a to je hasanefednic ali njega je jako tesko dovesti. mislim da je polako vrijeme za neke promjene...
You are someone else I am still right here

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la adn_sah » 22 mar 2009, 22:31

neko je gore napiso ovo da igra samo sa 7-8 igraca i to se slazem. Po meni je trebalo vise rotirat , a ne da govori kratka klupa. a samo je doborac falio i eto prce. ali prce i kad je bio tu nije igro pa je valjda zato i otiso. Ja sam iz Visokog. i jedno je vrijeme on vodio Bosnu. Isto je to radio, naravno igracu nisu ni blizu spremni kao ovi sto igraju u reprezentaciji.

Avatar
SINE
Postovi: 492
Pridružen/a: 05 mar 2009, 09:10
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la SINE » 23 mar 2009, 22:13

Neupitno je da je Halid Demirović rukometni stručnjak, ali kroz dva ciklusa(ako se nevaram) nije uspio tako reći ništa postiči s toga mislim da bi ga trebalo mijenjati, jer nam je to haman praksa u posljednjih 10 godina.
Mislim da je on dao svoj maksimum kroz ove kvalifikacije, a treba što prije reagovati kod slučaja Prce, da nam se nebih desilo kao što je bilio sa Anušićem, Alilovićem i sl...
Reprzentacija ima potencijal, dosta je tu mladih momaka, mada smatram da nam treba još novih i kvalitetnih imena, neka ovi naši iz RS malo pročešljaju evropske lige.........
SAMO ŽELJO

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la bandit » 24 mar 2009, 00:01

SINE je napisao/la:Neupitno je da je Halid Demirović rukometni stručnjak, ali kroz dva ciklusa(ako se nevaram) nije uspio tako reći ništa postiči s toga mislim da bi ga trebalo mijenjati, jer nam je to haman praksa u posljednjih 10 godina.

Koga bi ti doveo umjesto Halida kad su skoro svi iole strucnjaci vec 'potroseni' od strane RS-a (Hasanefendic, Abaz, Kamenica itd.) ... :?:

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Neutral » 24 mar 2009, 00:03

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 10 sep 2013, 00:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Mukiol » 24 mar 2009, 06:50

Rz88 je napisao/la:halid je legenda, ne igra on na terenu, jedino sto mu zamjeram je svadja za nikola prce, on nam je toliko falio, momak je strasan igrac, i sve mu prezime govori sta radi svojim protivnicima, da smo njega imali stvari bi drugacije izgledali u to sam posve siguran.
Slazem se Halid je odlican...samo naprijed :!: :D ;)
mB!

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la xavi26 » 24 mar 2009, 10:19

Mozda se Prce jednsotavno povukao iz reprezentacije, pa ce cekati dvije godine, i onda se nadati dresu hrvatske, isto onako kako je to uradio i anusic!? :roll: A ja ne znam imamo li trenutno bolje rjesenje od Halida :roll:
Volim te Bosno!!!

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la bandit » 24 mar 2009, 13:20

xavi26 je napisao/la:Mozda se Prce jednsotavno povukao iz reprezentacije, pa ce cekati dvije godine, i onda se nadati dresu hrvatske, isto onako kako je to uradio i anusic!? :roll:

Cekat da u 30 i nekoj zaigra za 'kauboje' :shock: .... mada u pravu si, bolje ikad nego nikad ... ;)

Yankee
Postovi: 34
Pridružen/a: 22 feb 2009, 18:15
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Yankee » 24 mar 2009, 13:35

Halid Demirovic je trenutno najbolje sto imamo u BiH od rukometnih trenera i mislim da je reprezentacija dosta napreodovala sa njim.Mada u pravu su ovi sto kazu da bez veze zove Mustafica.Taj igra za Lovcen u Crnoj Gori i nije kalibar za nacionalni tim.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la RK Gradacac » 24 mar 2009, 13:43

Yankee je napisao/la:Halid Demirovic je trenutno najbolje sto imamo u BiH od rukometnih trenera i mislim da je reprezentacija dosta napreodovala sa njim.Mada u pravu su ovi sto kazu da bez veze zove Mustafica.Taj igra za Lovcen u Crnoj Gori i nije kalibar za nacionalni tim.
100% si u pravu od rijeci do rijeci...
010 ISN'T JUST A CODE

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.