Halid Demirović

Moderator/ica: Pasha

Odgovori
Avatar
Stevie-G
Postovi: 285
Pridružen/a: 21 dec 2008, 11:56
Kontakt:

Halid Demirović

Post Postao/la Stevie-G » 08 jan 2009, 15:50

Evo posto neki ovog covjeka vole, a neki se ne slazu sa njegovim nacinom vodjenja nase reprezentacije odlucio sam postaviti ovu temu da se diskutuje o selektoru nase rukometne reprezentacije. :ugeek: :D :D

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Halid Demirović

Post Postao/la High » 08 jan 2009, 16:11

Dobar je Halid. Šteta što ne ode sa reprezentacijom na veće takmičenje.
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:24, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Stevie-G
Postovi: 285
Pridružen/a: 21 dec 2008, 11:56
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Stevie-G » 08 jan 2009, 16:20

Ma i ja Halida volim, ima rukomet u malom prstu ali se sa onim manekenima iz reprezentacije treba malo cvrsce i na tom on treba poraditi, ali treba poraditi i popricati sa reprezentativcima o donosu i respektu prema 'slabijim' reprezentacijama :!: :!:

Faris
Postovi: 12
Pridružen/a: 13 jan 2009, 11:02
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Faris » 13 jan 2009, 11:25

treba se poceti pitati sta je Halid uradio sa repkom ? mislim da je doslo vrijeme za nekog iskusnog trenera (ovdje ne mislim na godine) koji je imao vise uspjeha u inostranstvu vodeci neku od jacih repkih i sa kojim bi promijenili sistem koji se samo zadovoljava na "dobro prikazanoj igri" i "prihvatljivim porazima".

Avatar
romeo
Postovi: 1090
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la romeo » 13 jan 2009, 11:30

Treba se Halidu zahvaliti na saradnji i adios.....Covjek s ekipom konstantno gubi,a vazda govori da je dobro....pa dokle vishe.... :?:
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
Stevie-G
Postovi: 285
Pridružen/a: 21 dec 2008, 11:56
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Stevie-G » 15 jan 2009, 12:24

Roterdam je napisao/la:Treba se Halidu zahvaliti na saradnji i adios.....Covjek s ekipom konstantno gubi,a vazda govori da je dobro....pa dokle vishe.... :?:
pa kako nece gubit kad se nasi igraci ponasaju ko zvjezdice, ko da su neki majstori a od nekih talijana gube kojih nema na rukometnoj mapi uopste, slazem se da bi trebao malo raditi jace sa nasim reprezentativcima al bi igraci trebali promijeniti svoj odnos prema igri

Avatar
majestic
Postovi: 722
Pridružen/a: 13 jul 2008, 22:45
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la majestic » 15 jan 2009, 12:33

Roterdam je napisao/la:Treba se Halidu zahvaliti na saradnji i adios.....Covjek s ekipom konstantno gubi,a vazda govori da je dobro....pa dokle vishe.... :?:
Jes vala.

Avatar
zehro
Postovi: 267
Pridružen/a: 18 sep 2008, 20:43
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la zehro » 15 jan 2009, 13:15

majestic je napisao/la:
Roterdam je napisao/la:Treba se Halidu zahvaliti na saradnji i adios.....Covjek s ekipom konstantno gubi,a vazda govori da je dobro....pa dokle vishe.... :?:
Jes vala.
koji bi to ba strucnjak et sad mogo zamjenit halida...mislis da ce neko drugi nesto promjenit...ma daj...vidi samo sta lino pravi sa hrvatskom...pa ga niko ne sljivi....taki smo ti mi balkanci....
samo malo srece i mi smo na velim prvenstvima...i naravno malo vise prizemljenosti nasih navijaca...
<><><>Play the game...but don't let the game play you!?<><><>

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la mirzza » 16 jan 2009, 17:52

ma ima i do halida, forsira onog kloca mustafica i zbog njega smo ispusili i od madjara, otjero je prcu, primjetno je da u zadnje vrijeme slabo vodi repku i mislim da je zreo za otkaza
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la RK Gradacac » 17 jan 2009, 15:05

Treba mu se zahvaliti ali ne sada kad smo u sred kvalifikacija.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Stevie-G
Postovi: 285
Pridružen/a: 21 dec 2008, 11:56
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Stevie-G » 18 jan 2009, 12:52

pa sad ne znam bas je li dobro rijesenje zahvaliti se halidu ali dobro, evo pisite ko bi mogao zamjeniti halidaod nasih selektora, evo ja cu prvi glas dati seadu hasanefendicu :!:

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Neutral » 18 jan 2009, 16:27

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 19 avg 2013, 03:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
majestic
Postovi: 722
Pridružen/a: 13 jul 2008, 22:45
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la majestic » 18 jan 2009, 23:49

Ja bih za trenera nase repke izabaro Slavku Goluzu. Iako jos nema trenerskog iskustva,vjerujem da je od svog mentora puno toga naucio. A s druge strane ima i ime,sto je nekada vaznije i od znanja trenera. Ovog naseg sluntru treba sto prije smijeniti,inace mi necemo veoma dugo na neko takmicenje.

Avatar
romeo
Postovi: 1090
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la romeo » 19 jan 2009, 00:23

Ma ja sam vec rekao....da sam za nekog novog......
mislim Halid je vec dugo tu...nema rezultata...vec je narusena atmosfera....sukobi...igre skoro da i nemamo...sve nesto na silu...i to je vec znak za uzbunu....
a i realno gledajuci i ove smo kvalifikacije izgubili.....pored Rusije i jake Srbije mi nemamo sanse....
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la RK Gradacac » 19 jan 2009, 16:59

Roterdam je napisao/la:Ma ja sam vec rekao....da sam za nekog novog......
mislim Halid je vec dugo tu...nema rezultata...vec je narusena atmosfera....sukobi...igre skoro da i nemamo...sve nesto na silu...i to je vec znak za uzbunu....
a i realno gledajuci i ove smo kvalifikacije izgubili.....pored Rusije i jake Srbije mi nemamo sanse....
Koji ti racku znaci "...." :roll: :oops: :oops: :oops:
010 ISN'T JUST A CODE

Faris
Postovi: 12
Pridružen/a: 13 jan 2009, 11:02
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Faris » 20 jan 2009, 16:51

Irfan Smajlagic...najbolje rjesenje.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Neutral » 20 jan 2009, 17:02

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 19 avg 2013, 12:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Stevie-G
Postovi: 285
Pridružen/a: 21 dec 2008, 11:56
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Stevie-G » 24 jan 2009, 19:49

Rz88 je napisao/la:hmmm halid je legenda polako , vidjet cete bih ce da iznenadi
ma kakvi, citav zvot sam optimista za sve u cemu su nasil judi u svemu mogli nesta dobro napraviti, ali ovo je prvi put da sam pesimista, dosad smo od svih sportova sa loptom osim sjedece odbojke najvise imali uspjeha u kosarci i rukometu, sad se rukomet malo odmice od kosarke po kvalitetu u bih, i onda kad smo trebali da dostignemo vrhunac u grupi da imamo iz cetiri utakmice tri pobjede jedan poraz mi imamo dvije pobjede jedan poraz i jedan remi sa levatinama od talijana, e kako sad bosna da napravi iznenadjene, pa gledas li ti konkurente za drugo mjesto srbe na SP pa ljudi unistavaju o dance i njemce pa i ruse su dobili u grupi , sut u prvom poluvremenu preko 90% pa ih stane u drugom poluvremenu pa mora ipak se umore jos igraju slabo u odbrani pa gube dobijene utakmice, mi ne mozemo hebene talijane dobit i to imao priliku da izgubimo dobro smo bod iscupali zbog kralja grahovca i kako mi mozemo ista ocekivat od naseg usranog rukometa :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la zivinice rkk » 24 jan 2009, 22:30

Stevie-G je napisao/la:Evo posto neki ovog covjeka vole, a neki se ne slazu sa njegovim nacinom vodjenja nase reprezentacije odlucio sam postaviti ovu temu da se diskutuje o selektoru nase rukometne reprezentacije. :ugeek: :D :D
mislim da je njegova taktoka procitana.... Uvijek poziva iste igrace i ne znam sto ne bi pozvao nekog iz Konjuha, jer sam siguran da bi nasi igraci ginuli na terenu za nasu drzavu.........A ne poziva neke igrace koji i ne zele igrati..Uglavno, poziva igrace koje je on trenirao.....Mislim konjuh konstantno dobro igraa i red je da neko dobije priliku...........A isto tako i igraci iz Borca,...........Demirovicu i nekim igracim se treba zahvaliti, jer nama ne trebaju manekeni na terenu vec borci..........Ove kvalifikacije su izgubljene za nas i tesko je da cemo uskoro otici n a neko veliko takmicenje....................

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la amerosm » 24 jan 2009, 23:02

Jesu ove kvalifikacije izgubljene i ja sam odmah poslije utakmice sa Italijanima napisao da mu se treba zahvaliti i dati nekom novom sansu da stvara tim za iduce kvalifikacije.
Halid Demirovic je fin covijek ne umije on sa umisljenim zvijezdama, mislim da nije covijek koji ce udariti sakom od stol.
Nama treba neko kao sto je Lino Cervar, koji ne yebe ni Balica 1 % (ipak Balic je 6 puta zaredom bio MVP velikih takmicenja) itd itd.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.