Premijer liga 2015/16

Ko osvaja PL BiH 2015/2016

Anketa je završila: 25 jul 2016, 19:59.

RK "Borac"
19
18%
RK "Izviđač"
22
21%
RK "Čelik"
11
11%
RK "Konjuh"
3
3%
RK "Derventa"
0
Nema glasova.
RK "Sloboda"
9
9%
RK "Vogošća Poljine Hills"
27
26%
RK "Prijedor"
0
Nema glasova.
RK "Sloga"
2
2%
Neko drugi
11
11%
 
Ukupno glasova: 104

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rule_hz » 12 okt 2015, 16:35

brzi je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:Ponovo odgodjen mec sa Vogoscom.
Zar se nemora odigrati do sljedećeg kola,ako se poštuju propozicije.
Izmedju ostalog odgovara i Bosni isto tako da se pripreme za Derventu gdje imaju veci moral za pobjednom nego protiv Vogošće. Msm tako je isto izjavio strucnjak gosp. Zdeno. To ne znaci da neće zapeti protiv Vogošće naprotiv, ali i ipak ispali su fer i korektni. Svaka cast....
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la brzi » 12 okt 2015, 17:42

Rule_hz je napisao/la:
brzi je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:Ponovo odgodjen mec sa Vogoscom.
Zar se nemora odigrati do sljedećeg kola,ako se poštuju propozicije.
Izmedju ostalog odgovara i Bosni isto tako da se pripreme za Derventu gdje imaju veci moral za pobjednom nego protiv Vogošće. Msm tako je isto izjavio strucnjak gosp. Zdeno. To ne znaci da neće zapeti protiv Vogošće naprotiv, ali i ipak ispali su fer i korektni. Svaka cast....
Zanimljivo bi bilo čuti mišljenje ljudi iz Dervente pošto gostuju Bosni a potom ugošćuju Vogošću.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rule_hz » 12 okt 2015, 18:05

Bilo bi zanimljivo isto, kao i prije par sezona kad se igralo prvo kolo drugog dijela i nakon toga je bila pauza. Tad se niko nista nije bunio i sl. :)

Sve u svemu sretno svima :)
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la MortemHz » 12 okt 2015, 18:10

Rule_hz je napisao/la:Bilo bi zanimljivo isto, kao i prije par sezona kad se igralo prvo kolo drugog dijela i nakon toga je bila pauza. Tad se niko nista nije bunio i sl. :)

Sve u svemu sretno svima :)
Imas PM
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

LIBERTY
Postovi: 143
Pridružen/a: 16 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la LIBERTY » 12 okt 2015, 21:47

Rule_hz je napisao/la:
brzi je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:Ponovo odgodjen mec sa Vogoscom.
Zar se nemora odigrati do sljedećeg kola,ako se poštuju propozicije.
Izmedju ostalog odgovara i Bosni isto tako da se pripreme za Derventu gdje imaju veci moral za pobjednom nego protiv Vogošće. Msm tako je isto izjavio strucnjak gosp. Zdeno. To ne znaci da neće zapeti protiv Vogošće naprotiv, ali i ipak ispali su fer i korektni. Svaka cast....

Za razliku od te iste Vogošće, koja je u prošloj sezoni prema Bosni, ispala izuzetno nekorektna. Znaju oni zašto, umalo ni krivi ni dužni ne ispadosamo iz lige zbog njih. Ali u tome se i razlikuju ekipe sa dugom rukometnom tradicijom i ekipe koje dođu do para i traju par sezona

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rule_hz » 12 okt 2015, 22:27

.
Zadnja izmjena: Rule_hz, dana/u 12 okt 2015, 22:30, ukupno mijenjano 1 put.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rule_hz » 12 okt 2015, 22:30

Rule_hz je napisao/la:
LIBERTY je napisao/la:
Za razliku od te iste Vogošće, koja je u prošloj sezoni prema Bosni, ispala izuzetno nekorektna. Znaju oni zašto, umalo ni krivi ni dužni ne ispadosamo iz lige zbog njih. Ali u tome se i razlikuju ekipe sa dugom rukometnom tradicijom i ekipe koje dođu do para i traju par sezona
Vogošća nije nikom prodala utakmice kao mnogi pa ni BOSNI! Izmedju ostalog Vogošći je trebalo za Evrope. A dobro znamo kako se uradilo da Vogošća ispadne prije 2-3 sezone
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

LIBERTY
Postovi: 143
Pridružen/a: 16 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la LIBERTY » 13 okt 2015, 00:06

Rule_hz je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:
LIBERTY je napisao/la:
Za razliku od te iste Vogošće, koja je u prošloj sezoni prema Bosni, ispala izuzetno nekorektna. Znaju oni zašto, umalo ni krivi ni dužni ne ispadosamo iz lige zbog njih. Ali u tome se i razlikuju ekipe sa dugom rukometnom tradicijom i ekipe koje dođu do para i traju par sezona
Vogošća nije nikom prodala utakmice kao mnogi pa ni BOSNI! Izmedju ostalog Vogošći je trebalo za Evrope. A dobro znamo kako se uradilo da Vogošća ispadne prije 2-3 sezone

Ne mislim na prodaju utakmice, jer Bosni to nije ni trebalo, sakupila je dovoljan broj bodova i završila na 7 mjestu. Ako poznaješ situaciju u klubu, onda sigurno znaš na šta sam mislio kada sam rekao da ste ispali nekorektni, ali se malo praviš :crazy: U svakom slučaju, sretno u revanšu protiv Slovaka

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la gradacac10 » 13 okt 2015, 00:13

Jedini prosle godine koji su ispali nekorektni i koji su igrali protiv pravila su ekipa Bosna V. Trebali ste ispasti.

LIBERTY
Postovi: 143
Pridružen/a: 16 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la LIBERTY » 14 okt 2015, 22:49

gradacac10 je napisao/la:Jedini prosle godine koji su ispali nekorektni i koji su igrali protiv pravila su ekipa Bosna V. Trebali ste ispasti.

Vidi se ko zna o čemu govorim, što bi naš narod rekao, upeca se ko škobalj. Izjaviti da je Bosna prošle sezone jedina ispala nekorektna i igrala protiv pravila je i za tebe previše. U raspravi prije 3-4 mjeseca sam te pitao kako Bosna može biti kriva ako ima uredno izdatu registraciju, slučaj Hurem, od strane RSBiH, nisi mi odgovorio. Na kraju krajeva zapitaj se zašto su Bosnu ostavili u ligi, ako je ona, po tvojim tvrdnjama, jedina mutila prošle godine. Ne "prijatelju moj", jedini koji su mutili su oni koji su platili nekog u RK Lokomotiva da ulože žalbu protiv RK Bosna, iako su imali samo 3 boda. Jedini koji su mutili su oni koji su prijetili ljudima u RSBiH, da će im se pojedini političari svaliti na kosti i da neće dobiti banke iz buđeta. Jedini koji su mutili su oni koji su, mimo terena dobijali bodove, jer svojom igrom to nisu mogli ostvariti i na kraju tako su i ostali u ligi. Kažu da vas je i ovakva Bosna Sarajevo mogla dobiti prije par dana, ali ste je uslovili, ako žele naknadno da odigraju utakmicu (jer nisu došli 1 kolo u Gradačac), da moraju izgubiti. I takvi će govoriti o korektnosti. Ti vjerovatno misliš da smo i ovu pobjedu u Živinicama kupili, a vrlo dobro znaš da su nam uzeli pobjedu u Cazinu, i to su sve ostvarili momci od 19-20 godina koji su ponikli u RK Bosna (nemamo ni jednog igrača sa strane), e to je naša pobjeda, a dušmani neka se glođu. Kada sam ti prije par mjeseci govorio da je bitan rad sa omladinskim selekcijama, to sam govorio iz dobrih namjera, ali vidim da ti prema RK Bosna Visoko imaš neku neobjašnjivu mržnju i tu ti ne mogu pomoći

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la samo_lijevo » 14 okt 2015, 23:32

Izasao je raspored prijenosa ny BHT -u. Prvi mec je Celik - Ljubuski , pa Bosna V. - Gracanica itd.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la gradacac10 » 15 okt 2015, 13:21

Nemam ja nikakvu mrznju prema RK Bosna, stovise, cak mije bila jedan od drazih klubova. Ti i dalje tvrdis da Hurem ima urednu registraciju? Pa zbog te "uredne" ste i gubili bodove, jer je on registrovan vec jednom u zivotu i ta uredna registracija koja znaci da nikad nije orije igrao rukometa je protuzakonita, a da i ostalim klubovima nije bilo zao dat 500 km, po pravilu bi se svi trebali zalit na sve utakmice gdje je on igrao, ali u drzavi je kriza pa je bilo srece ali na kraju i pravde. To za Bosnu S, igrala su nasa djeca i pobijedila ih, da je Doborac htio pa dobili bi ih 15 razlike, a o tome kakva je ekipa u Gradaccu, pogledaj vas rezultat protiv Izvidjaca, pogledaj nas gdje su nas otimali rukama i nogama placenici od gospodina Grbavca, jer su jedino tako i mogli pobijediti u Gradaccu a idu na sam vrh Premijer Lige. Za Zivinice sam pozitivno iznenadjen jer ste ih dobili, imam prijatelja u Visokom, ali je opet cinjenica da Hurem ne smije nastupati za vas, i opet ce se zaliti klubovi koji se bore za opstanak sigurno ukoliko on nastupi, ne samo Gradacac sada... A to sto je Vogosca postupila ispravno, to je vjerovatno neka tvoja rana...

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rule_hz » 15 okt 2015, 14:16

samo_lijevo je napisao/la:Izasao je raspored prijenosa ny BHT -u. Prvi mec je Celik - Ljubuski , pa Bosna V. - Gracanica itd.
Svaka čast za prenos utakmica, ali termini su čudni za direktan prenos odnosno igranje...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la samo_lijevo » 15 okt 2015, 14:23

Rule_hz je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:Izasao je raspored prijenosa ny BHT -u. Prvi mec je Celik - Ljubuski , pa Bosna V. - Gracanica itd.
Svaka čast za prenos utakmica, ali termini su čudni za direktan prenos odnosno igranje...
Ja sam vise za ponedjeljak u vecernjim satima, odnosno petak. Ovo mi totalno los termin.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rule_hz » 15 okt 2015, 14:30

Termini i redoslijed prijenosa:

RK Čelik - RK Izviđać | 25.10. (15:25)
RK Bosna Visoko - RK Gračanica | 1.11 (15:25)
RK Sloga - RK Izviđać | 11.11. (14:40) (Ovaj termin, hmmm?)
RK Derventa - RK Gradačac | 14.11. (15:25)
RK Sloga - RK Prijedor | 21.11. (15:25)
RK Vogošća - RK Izviđać | 28.11. (15:25)
RK Čelik - RK Sloboda Solana | 5.12. (15:25)
RK Konjuh - RK Maglaj | 12.12. (15:25)
RK Krajina - RK Prijedor | 19.12. (15:25)

Ovo je bilo ocito od saveza daj šta daš samo da nas ne prozivaju, al eto nakon toliko ne brige "dobro" je i ovo..... :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la BelminM23 » 15 okt 2015, 14:34

Neka neka, fino.

Ajmo Sloga. :mrgreen:

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la samo_lijevo » 15 okt 2015, 14:43

Valjda bude bolje naredne polusezone. Neka se stele ovo kola sto je ostalo do pauze.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rule_hz » 15 okt 2015, 14:50

samo_lijevo je napisao/la:Valjda bude bolje naredne polusezone. Neka se stele ovo kola sto je ostalo do pauze.
Ima i ta mjesta... Bitno je početi nekako....

PS: RK Vogošća Poljine Hills VS MŠK Považska Bystrica
Sportska dvorana "Amel Bečković" Vogošća
Subota 17.10. u 17:00
Cijena ulaznice 5KM
Uzvratna utakmica 2.kola EHF Challenge Kupa
:bih: :bih: :bih:
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la samo_lijevo » 15 okt 2015, 14:56

Ma prolazite, gosti su prosjecna ekipa.

Samo se nadam da ovi prijenosi nece biti kratkog daha. Ovo svakako otvara prostor za nove sponzore klubovima. Ipak, nece biti kao do sada totalna medijska nezainteresovanost.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la MortemHz » 15 okt 2015, 15:28

Rule_hz je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:Valjda bude bolje naredne polusezone. Neka se stele ovo kola sto je ostalo do pauze.
Ima i ta mjesta... Bitno je početi nekako....

PS: RK Vogošća Poljine Hills VS MŠK Považska Bystrica
Sportska dvorana "Amel Bečković" Vogošća
Subota 17.10. u 17:00
Cijena ulaznice 5KM
Uzvratna utakmica 2.kola EHF Challenge Kupa
:bih: :bih: :bih:
Sretno Vogošći :bih:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.