RK Bosna

Avatar
vucko
Postovi: 154
Pridružen/a: 10 mar 2008, 13:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

RK Bosna

Post Postao/la vucko » 03 apr 2008, 13:38

Sarajevski RK Bosna Lido osiguranje i Sergej Ubožanka raskinuli su saradnju. Iako je najavljen kao veliko pojačanje ovaj bjeloruski reprezentativac do sada nije ispunio takva očekivanja.

Ubožanka je u redove ekipe “studenata” stigao još na polusezoni, no njegove igre nisu bile na nivou bh. prvaka.
Najbolje od najboljeg je uvijek najbolje

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna Lido Osiguranje

Post Postao/la ribery » 03 apr 2008, 16:45

Gdje li je nestala ona ekipa od prosle godine... :shock:

Avatar
vucko
Postovi: 154
Pridružen/a: 10 mar 2008, 13:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna Lido Osiguranje

Post Postao/la vucko » 03 apr 2008, 23:06

U okviru 15. kola Premijer lige BiH, RK Bosna Lido-osiguranje ugostiće Slogu iz Doboja, u subotu, 5. aprila 2008. u sarajevskoj Sportskoj dvorani „Ramiz Salčin“, sa početkom u 19.30 sati.
„Respektujemo ekipu Sloge, ali kao i u svakoj utakmici idemo na pobjedu. Ne sumnjam da ćemo u subotu na Mojmilu doći do nova tri boda i biti korak bliže našem cilju, jer ćemo nadam se imati veliku podršku navijača“, izjavio je Nebojša Grahovac.

Da se ide na pobjedu, potvrdio je i trener Gregor Cvijič: „Naš cilj je da pobijedimo ne samo u subotnjoj nego i u svim preostalim utakmicama i time odbranimo titulu prvaka BiH“.
Najbolje od najboljeg je uvijek najbolje

Avatar
maxell
Postovi: 12
Pridružen/a: 02 apr 2008, 11:10
Lokacija: BORDO MAHALA
Kontakt:

Re: RK Bosna Lido Osiguranje

Post Postao/la maxell » 08 apr 2008, 22:13

e ako nekad nekovidi ovaj post, samo da javim da je Bosna primljena u udruzenje najjacih klubova Europe :D

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: RK Bosna Lido Osiguranje

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 15 maj 2008, 13:18

cestitke na duploj kruni! 8-)
-HZ-

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: RK Bosna Lido Osiguranje

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 02 sep 2008, 17:53

sve se mi nesto k'o pojacali, al ne mozemo nikog dobiti.. :roll: ranijh godina redovno krhali Vardar a sad nas lako oduvaju sa -5 :roll:
-HZ-

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: RK Bosna Sunce Osiguranje

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 16 nov 2008, 16:26

ASE Doukas 20-20 Bosna SO

bez lige prvaka!!!

:evil: :evil: :evil: BEM SVE ONE TAMO KAKO SAM SE IZNERVIRAO :evil: :evil: :evil:

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: RK Bosna Sunce Osiguranje

Post Postao/la amerosm » 16 nov 2008, 16:31

Kad one amatere ne mogu pobjediti nisu ni zasluzili vise, i kao sto je rekao komentator sad ce usljediti cistka i mislim da ce prvi trener otici.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: RK Bosna Sunce Osiguranje

Post Postao/la bistrikboy » 16 nov 2008, 16:33

amerosm je napisao/la:Kad one amatere ne mogu pobjediti nisu ni zasluzili vise, i kao sto je rekao komentator sad ce usljediti cistka i mislim da ce prvi trener otici.
ja nevjerujem u to :?
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: RK Bosna Sunce Osiguranje

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 16 nov 2008, 16:36

sami su krivi za onaj rezultat

uh ... sve po spisku

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: RK Bosna Sunce Osiguranje

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 16 nov 2008, 16:36

gdje je ona proslogodisnja ekipa i polufinale kupa pobjedika kupova

Avatar
romeo
Postovi: 1090
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: RK Bosna Sunce Osiguranje

Post Postao/la romeo » 16 nov 2008, 16:57

Treba ono sve rastjerati....mozda ne sve....ali........
pa ljudi imaju platu da te glava zaboli......a sta rade....NISTA.....
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

mamacita
Postovi: 9
Pridružen/a: 16 okt 2008, 23:04
Kontakt:

Re: RK Bosna Sunce Osiguranje

Post Postao/la mamacita » 16 nov 2008, 17:24

sramota...nista vise necu reci

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: RK Bosna Sunce Osiguranje

Post Postao/la amerosm » 16 nov 2008, 17:29

Po mom misljenju da je onaj Salman ili kako se vec zove treba vratiti Demirovica ako on zeli na klupu Bosne.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna Sunce Osiguranje

Post Postao/la adnan24 » 17 nov 2008, 12:38

Ma vecini treba dati otkaz,ostaviti golmane,Golica i Djurkovica a ovo ostalo noga a pogotvo Melica koji nije imao mozga da zadrzi loptu 3 sekunde u svom posjedu

zmiuga_nopu
Postovi: 7
Pridružen/a: 02 nov 2008, 11:16
Kontakt:

Re: RK Bosna Sunce Osiguranje

Post Postao/la zmiuga_nopu » 17 nov 2008, 13:05

adnan24 je napisao/la:Ma vecini treba dati otkaz,ostaviti golmane,Golica i Djurkovica a ovo ostalo noga a pogotvo Melica koji nije imao mozga da zadrzi loptu 3 sekunde u svom posjedu
Ma ljudi treba sagledati sa realne strane,koliko god nas bolilo,Bosna je vjestacki klub koji nikad nece biti klub.
Tu prica zavrsava,kojeg rukometasa su izbacili,tko radi sa djecom,bitno je da se uzme clanarina i da se trenira sa 100 djece na terenu,e tu nema kluba.
Politika kluba je blago receno katastrofalna,dovode se anonimusi preko kojih se peru pare,to je javna tajna ali svi sute,kao eto ima se rezultata.
E gdje su rezultati,gdje su djeca Bosne,nema nepostoje,zato je jedini i pravi put organizovati skolu koja ce davati bar u 3 godine 2 igraca za prvu ekipu,a ovo sve ostalo je uveseljavanje narodnih masa.Da li itko zna koliki je buđet kluba,kolike su plate,sve se to skriva a u organizovanim klubovima to se zna i nema skrivanja.
Gregor Cvijic je posebna prica,koga je trenirao do sada,ali cujte Mercator je jedan od glavnih sponzora pa malo skontajte, i ovo je javna tajna oko koje svi sute.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna Sunce Osiguranje

Post Postao/la adnan24 » 17 nov 2008, 13:11

zmiuga_nopu je napisao/la:
adnan24 je napisao/la:Ma vecini treba dati otkaz,ostaviti golmane,Golica i Djurkovica a ovo ostalo noga a pogotvo Melica koji nije imao mozga da zadrzi loptu 3 sekunde u svom posjedu
Ma ljudi treba sagledati sa realne strane,koliko god nas bolilo,Bosna je vjestacki klub koji nikad nece biti klub.
Tu prica zavrsava,kojeg rukometasa su izbacili,tko radi sa djecom,bitno je da se uzme clanarina i da se trenira sa 100 djece na terenu,e tu nema kluba.
Politika kluba je blago receno katastrofalna,dovode se anonimusi preko kojih se peru pare,to je javna tajna ali svi sute,kao eto ima se rezultata.
E gdje su rezultati,gdje su djeca Bosne,nema nepostoje,zato je jedini i pravi put organizovati skolu koja ce davati bar u 3 godine 2 igraca za prvu ekipu,a ovo sve ostalo je uveseljavanje narodnih masa.Da li itko zna koliki je buđet kluba,kolike su plate,sve se to skriva a u organizovanim klubovima to se zna i nema skrivanja.
Gregor Cvijic je posebna prica,koga je trenirao do sada,ali cujte Mercator je jedan od glavnih sponzora pa malo skontajte, i ovo je javna tajna oko koje svi sute.


Slazem se s tobom ali na ovoj utakmici,nebitno koliko je ekipa dobra ili losa,je pokazana velika doza neprofesionalnosti jer u 1. poluvremenu je izgledalo kao da ciudad i bosna igraju(taj omjer snaga) da bi u drugom poluvremenu dali samo 6 golova sto je sramota nevidjena

zmiuga_nopu
Postovi: 7
Pridružen/a: 02 nov 2008, 11:16
Kontakt:

Re: RK Bosna Sunce Osiguranje

Post Postao/la zmiuga_nopu » 17 nov 2008, 14:30

adnan24 je napisao/la:
zmiuga_nopu je napisao/la:
adnan24 je napisao/la:Ma vecini treba dati otkaz,ostaviti golmane,Golica i Djurkovica a ovo ostalo noga a pogotvo Melica koji nije imao mozga da zadrzi loptu 3 sekunde u svom posjedu
Ma ljudi treba sagledati sa realne strane,koliko god nas bolilo,Bosna je vjestacki klub koji nikad nece biti klub.
Tu prica zavrsava,kojeg rukometasa su izbacili,tko radi sa djecom,bitno je da se uzme clanarina i da se trenira sa 100 djece na terenu,e tu nema kluba.
Politika kluba je blago receno katastrofalna,dovode se anonimusi preko kojih se peru pare,to je javna tajna ali svi sute,kao eto ima se rezultata.
E gdje su rezultati,gdje su djeca Bosne,nema nepostoje,zato je jedini i pravi put organizovati skolu koja ce davati bar u 3 godine 2 igraca za prvu ekipu,a ovo sve ostalo je uveseljavanje narodnih masa.Da li itko zna koliki je buđet kluba,kolike su plate,sve se to skriva a u organizovanim klubovima to se zna i nema skrivanja.
Gregor Cvijic je posebna prica,koga je trenirao do sada,ali cujte Mercator je jedan od glavnih sponzora pa malo skontajte, i ovo je javna tajna oko koje svi sute.


Slazem se s tobom ali na ovoj utakmici,nebitno koliko je ekipa dobra ili losa,je pokazana velika doza neprofesionalnosti jer u 1. poluvremenu je izgledalo kao da ciudad i bosna igraju(taj omjer snaga) da bi u drugom poluvremenu dali samo 6 golova sto je sramota nevidjena
Drug sve to stoji,ali cinjenica je da je to skupina slabo selektiranih igraca koji su preplaceni,koji imaju primanja jos malo pa ko rukometasi Zagreba,a oni nisu taj kvalitet,treba remont totalni,pa vidis li da su i olipik poklopili,cuj andelija trener,ma bjezi gadi mi se sve,uzimaju lovu a raju lako zapalit,ali eto im,ja sto sam gledao gledao sam,miro,grahovac,glumac,selman eto to ti je bosna,kao da drugi klubova nema u sarajevu,pozivaju se nesto na zagreb a pojma nemaju koliko i kako zagreb izdvaja za sport,ali dok je njima avaza mogu manipulisati narodnim masama

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: RK Bosna Sunce Osiguranje

Post Postao/la amerosm » 18 nov 2008, 13:16

Evo kao sto sam ocekivao Cvijic podnio ostavku, sta mislite ko bi bio najbolje rijesenje za klupu Bosne, ja i dalje tvrdim da bi najbolje bilo vratiti Halida Demirovica, ali neznam posto u upraviima velikih prijatelja, samo me je strah da ne dovedu nekog prosjecnog trenera.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

zmiuga_nopu
Postovi: 7
Pridružen/a: 02 nov 2008, 11:16
Kontakt:

Re: RK Bosna Sunce Osiguranje

Post Postao/la zmiuga_nopu » 18 nov 2008, 15:46

amerosm je napisao/la:Evo kao sto sam ocekivao Cvijic podnio ostavku, sta mislite ko bi bio najbolje rijesenje za klupu Bosne, ja i dalje tvrdim da bi najbolje bilo vratiti Halida Demirovica, ali neznam posto u upraviima velikih prijatelja, samo me je strah da ne dovedu nekog prosjecnog trenera.
Bosnin problem nije trener prve ekipe,bosnini problemi su treneri koji rade sa mladim igracima,i dok god ne svatimo da nema kluba bez valitetne politike tj bez dobro organizirane skole mi cemo i dalje ovdje na forumu se prepucavati oko gluposti
bosna nije izbacila igraca ima 5 godina,to je problem

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.