Premijer liga 2016/2017

Ko osvaja PL BiH 2016/17

RK Izviđač
26
30%
RK Vogošća PH
20
23%
RK Borac m:tel
1
1%
RK Maglaj
6
7%
RK Derventa
1
1%
RK Sloga
2
2%
RK Bosna Sarajevo
14
16%
RK Prijedor
2
2%
RK Konjuh
8
9%
RK Zrinjski
8
9%
 
Ukupno glasova: 88

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la BelminM23 » 08 apr 2017, 18:33

sveznadar je napisao/la: Bravo, lijepo napisano. Možda se opet neka poplava desi pa da Doboj ostane i liga se proširi. A na vidiku je prema meteorolozima poplava. Nemojte se plaho brinuti

MAJKU TI !

Avatar
sveznadar
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la sveznadar » 08 apr 2017, 18:50

BelminM23 je napisao/la:
sveznadar je napisao/la: Bravo, lijepo napisano. Možda se opet neka poplava desi pa da Doboj ostane i liga se proširi. A na vidiku je prema meteorolozima poplava. Nemojte se plaho brinuti

MAJKU TI !
Je li lijepo psovati BELMINE. Kakvo supacko ime.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la shaman7 » 09 apr 2017, 00:38

sveznadar je napisao/la: Bravo, lijepo napisano. Možda se opet neka poplava desi pa da Doboj ostane i liga se proširi. A na vidiku je prema meteorolozima poplava. Nemojte se plaho brinuti
Na stranu rukomet i sav javasluk sto nosi sa sobom, ali imaj bar malo obraza kad prozivas ekipe. Nek to barem bude u duhu sporta. Ovo navesti kao razlog opstanka ekipe je potpuno apsurdno. Ljudi su poplavama izgubili sve sto su godinama gradili, nekima je i zivot odnesen, nemoj se sa tim zajebavati. Nisam dosao da ti drzim moralne pridike, ali barem kad nam je rukomet na niskim granama, mozemo se mi drzati zajedno bez obzira sta se radi u pojedinim klubovima. Nemoj se grijesit radi lopova i onih koji su se uhljebili godinama tu i dobro im je.

Lijep pozdrav za Gorazde

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la Rule_hz » 09 apr 2017, 01:46

shaman7 je napisao/la:
sveznadar je napisao/la: Bravo, lijepo napisano. Možda se opet neka poplava desi pa da Doboj ostane i liga se proširi. A na vidiku je prema meteorolozima poplava. Nemojte se plaho brinuti
Na stranu rukomet i sav javasluk sto nosi sa sobom, ali imaj bar malo obraza kad prozivas ekipe. Nek to barem bude u duhu sporta. Ovo navesti kao razlog opstanka ekipe je potpuno apsurdno. Ljudi su poplavama izgubili sve sto su godinama gradili, nekima je i zivot odnesen, nemoj se sa tim zajebavati. Nisam dosao da ti drzim moralne pridike, ali barem kad nam je rukomet na niskim granama, mozemo se mi drzati zajedno bez obzira sta se radi u pojedinim klubovima. Nemoj se grijesit radi lopova i onih koji su se uhljebili godinama tu i dobro im je.

Lijep pozdrav za Gorazde
A kad je plavila dvorana u goraždu onda nisi tako pričao kaja ;)!
I ti znas kad trebaš rep da podviješ, a kad trebas da pustiš jezik i u ovom slucaju podvij rep po pitanju poplava i sl. mimo rukometa....
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
sveznadar
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la sveznadar » 09 apr 2017, 05:09

Rule_hz je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:
sveznadar je napisao/la: Bravo, lijepo napisano. Možda se opet neka poplava desi pa da Doboj ostane i liga se proširi. A na vidiku je prema meteorolozima poplava. Nemojte se plaho brinuti
Na stranu rukomet i sav javasluk sto nosi sa sobom, ali imaj bar malo obraza kad prozivas ekipe. Nek to barem bude u duhu sporta. Ovo navesti kao razlog opstanka ekipe je potpuno apsurdno. Ljudi su poplavama izgubili sve sto su godinama gradili, nekima je i zivot odnesen, nemoj se sa tim zajebavati. Nisam dosao da ti drzim moralne pridike, ali barem kad nam je rukomet na niskim granama, mozemo se mi drzati zajedno bez obzira sta se radi u pojedinim klubovima. Nemoj se grijesit radi lopova i onih koji su se uhljebili godinama tu i dobro im je.

Lijep pozdrav za Gorazde
A kad je plavila dvorana u goraždu onda nisi tako pričao kaja ;)!
I ti znas kad trebaš rep da podviješ, a kad trebas da pustiš jezik i u ovom slucaju podvij rep po pitanju poplava i sl. mimo rukometa....
Šta se palite figurativno sam mislio kad sam rekao poplava. Ide poplava novih rukometnih ekipa i proširenje lige na 16 da bi neki ostali. Izvinjavam se svima koji to tako nisu shvatili. Do mene je.

djecko
Postovi: 58
Pridružen/a: 01 mar 2015, 01:25
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la djecko » 10 apr 2017, 23:01

E svakakvih budala na ovom našem dunjaluku, ali eto bar se izvinuo

Zrinja92
Postovi: 105
Pridružen/a: 18 jul 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la Zrinja92 » 11 apr 2017, 00:00

Pozdrav ljudi, Zrinjski je institucija :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Čisto da ne zaboravite
Samo Zrinjski uvijek ostaje ponos moje Hercegovine

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la Tristan » 12 apr 2017, 01:43

Prije 41 godinu rukometasi Borca su osvojili Ligu sampiona.

Aprilska noć za nezaborav

http://www.rkborac.rs.ba/aprilska-noc-za-nezaborav/
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la GEC » 12 apr 2017, 14:27

Zrinja92 je napisao/la:Pozdrav ljudi, Zrinjski je institucija :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Čisto da ne zaboravite
POVIJEST KLUBA
HRMK “Zrinjski” Mostar je od svog konstituiranja 1992. g. nositelj razvitka rukometnog sporta u gradu Mostaru i Bosni i Hercegovini. U svom djelovanju osobiti kvalitet je iskazao u radu s mladim rukometašima koji su svojom sportskom kvalitetom u nekoliko naraštaja i u velikom broju popunjavali reprezentativne selekcije Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

I bezbroj osvojenih trofeja da ne nabrajamo :urnebes: :urnebes: :urnebes: INSTITUCIJA :bih:

Avatar
sveznadar
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la sveznadar » 12 apr 2017, 21:45

djecko je napisao/la:E svakakvih budala na ovom našem dunjaluku, ali eto bar se izvinuo
http://www.svijet-rukometa.com/index.ph ... r-lige-bih
Evo Šta ti budala priča. Poplava rukometnih klubova slijedi i nadodje liga na 16

Avatar
gradacac10
Postovi: 926
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la gradacac10 » 12 apr 2017, 23:13

Ma pusti Radju, moze on pricati koliko hoce, nema od toga nista, ispada pored Hercegovine jos 4 kluba. I sad pogotovo navijam da Sloga ispadne, a znam da i neki igraci Sloge ocekuju da ispadnu da mogu otici iz kluba, ocito slijedi strmoglavi pad rukometa u Doboju, Radja pokusava iz petnih zila da sacuva sto se spasiti da, ali vrijeme je da se naplati sve lose sto je radio unazad godinama. :D

djecko
Postovi: 58
Pridružen/a: 01 mar 2015, 01:25
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la djecko » 13 apr 2017, 00:12

Koliko ja čujem i čitam neće ovde više biti nikakve lige, Savez se raspao, u stvari izgleda da postoji samo onaj iz 94' godine. Cirkus da ne može biti veći, kakva liga 16 kakvi bakrači

Avatar
mag
Postovi: 210
Pridružen/a: 22 jan 2013, 12:51
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la mag » 13 apr 2017, 10:00

... a, u Bugojnu počinje turnir "Rukomet je moja budućnost" :kafa:

Zrinja92
Postovi: 105
Pridružen/a: 18 jul 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la Zrinja92 » 13 apr 2017, 13:11

Može 16 klubova, ali 5 Hrvata 5 Bošnjaka, 5 Srba i jedan Ostali :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
:lolno: :lolno: :lolno: :lolno: :lolno:
Samo Zrinjski uvijek ostaje ponos moje Hercegovine

balkanac198
Postovi: 132
Pridružen/a: 19 dec 2012, 10:01

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la balkanac198 » 13 apr 2017, 13:37

mag je napisao/la:... a, u Bugojnu počinje turnir "Rukomet je moja budućnost" :kafa:
Svaka cast entuzijastima :bow: ali kad procitam ovo :
Suman: Nemam pojma kako do Finske
Grbavac: Okupili se pozivom sa mobitela ,bez treninga
Bosna S..Otvoreno pismo
Vogosca se žali
Radja hoce 16 klubova
Dautovic ostavlja Krainu u PL..
E DRAGI MOJI FORUMASI RECITE VI MENI DA LI IMA KRAJA OVOM CIRKUZU,ZVANOM RS.BIH,DA LI TREBA OTICI I PUSKOM IH ISTJERATI,SVE TE GROBARE RUKOMETA ....DOSTA JE VISE

Zrinja92
Postovi: 105
Pridružen/a: 18 jul 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la Zrinja92 » 13 apr 2017, 13:52

balkanac198 je napisao/la:
mag je napisao/la:... a, u Bugojnu počinje turnir "Rukomet je moja budućnost" :kafa:
Svaka cast entuzijastima :bow: ali kad procitam ovo :
Suman: Nemam pojma kako do Finske
Grbavac: Okupili se pozivom sa mobitela ,bez treninga
Bosna S..Otvoreno pismo
Vogosca se žali
Radja hoce 16 klubova
Dautovic ostavlja Krainu u PL..
E DRAGI MOJI FORUMASI RECITE VI MENI DA LI IMA KRAJA OVOM CIRKUZU,ZVANOM RS.BIH,DA LI TREBA OTICI I PUSKOM IH ISTJERATI,SVE TE GROBARE RUKOMETA ....DOSTA JE VISE

Ovi sadašnji jesu grobari ali tko sa puškom istjerava bojim se da bi bio puno gori.
Zanima me tko je taj tko želi spasiti taj BiH rukomet?
Svi klubovi se nešto žale počevši od Zrinjskog....... pa me zanima tko je birao ljude u savezu?
predstavnici klubova ili netko drugi?
Pametnom dosta!!! :bih: :bih: :bih:
Samo Zrinjski uvijek ostaje ponos moje Hercegovine

Avatar
gradacac10
Postovi: 926
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la gradacac10 » 13 apr 2017, 14:45

Ma sta ce biti bolje kada su isti ljudi izabrano i u federalni savez?? Jedino ljudi iz Tuzlanskog kantona su bi li spremni sve preuzeti kada su za predsjednika predlozili Abaza Arslanagica i kada su vrsili pritisak da se napravi skupstina sto se i desilo na Vlasicu ali prodane duse su izdale tu ideju i na kraju se desilo kako se desilo, samo dublje tonemo sa istim ljudima.

Avatar
sveznadar
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la sveznadar » 13 apr 2017, 15:10

gradacac10 je napisao/la:Ma sta ce biti bolje kada su isti ljudi izabrano i u federalni savez?? Jedino ljudi iz Tuzlanskog kantona su bi li spremni sve preuzeti kada su za predsjednika predlozili Abaza Arslanagica i kada su vrsili pritisak da se napravi skupstina sto se i desilo na Vlasicu ali prodane duse su izdale tu ideju i na kraju se desilo kako se desilo, samo dublje tonemo sa istim ljudima.
A ko je bio tad na listi iz TK za izvršni odbor?

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la krivajaš » 14 apr 2017, 12:10

Mislim da je rukomet u nasoj zemlji definitivno u bezizlaznoj situaciji, previse daleko je sve ovo otislo i postavlja se pitanje ima li smisla ulagati u ovaj sport. Vise od svega boli sutnja svih nas, medija, klubova, javnosti. Sve sitne interesdzije. Postavlja se pitanje zbog cega se i igra ova liga, ili zbog koga, koja je svrha, cemu vodi. Ovi dozivotni funkcioneri davno su izmuzli sve i svakoga, do grla u dugovima. Sute i institucije, nikakve kontrole, nadzora i onda krivimo mlade igrace sto igraju za druge reprezentacije. Kada se frka digla oko fudbalskog saveza, svi su skocili na noge, navijaci, mediji, svi. Rukomet valjda nije im interesantan i zato ovi dozivotni rade sta hoce. Rade zato sto su vecini ovih kvazinovinara platili put u Katar i navodno na ime toga ih usutkali. Zalosno. Najzalosnije od svega je sto upravo rukomet moze biti velika sansa, potencijala i talenta ima, ne treba puno ni sredstava da se ostvari dobar rezultat,ali mi to ne umijemo i necemo.
Nako kazem!
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Premijer liga 2016/2017

Post Postao/la sekretar » 16 apr 2017, 14:27

Daj ljudi ko jos prati rukomet,to je sprdnja u BiH postalo. Slucajno procita u novinama neki dan kako iz RS-a dolazi inicijativa da niko ne ispadne ove godine iz lige, kaze Tahirovic. Pa ljudi, kako to mislite da niko ne ispadne ? Sto se igralo onda ?

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.