Rukometni transferi u BiH

balkanac198
Postovi: 132
Pridružen/a: 19 dec 2012, 10:01

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la balkanac198 » 14 jul 2017, 16:57

:njanjanja:
no rules je napisao/la:@ hvala trigger ... izgleda zbog stanja u Qatru da bi nasi klubovi mogli dobiti jos poneko pojacanje ... neplanski

Bozoljac blizu Sloge (nekada igrao za Konjuh i Bosnu S.)
Opaaa Vojislav odresio kesu,bit ce liga dosta zanimljiva,vraca se dosta iskusnih,provjerenih momaka :bow: :bow: :kafa:

Avatar
po'marke
Postovi: 1663
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la po'marke » 14 jul 2017, 19:02

- U završnoj fazi pregovora smo sa Bozoljcem i Pavićem i očekujem da oni potpišu ugovore. Reč je o iskusnim rukometašima koji će nam doneti kvalitet. Takođe, pregovaramo sa nekadašnjim bekom Vogošće Ivanom Divkovićem. Trebaće nam još pojačanja na golmanskim pozicijama kako bi kompletirali igrački kadar – istakao je predsednik Skupštine kluba, Vojislav Rađa.

Fudbal
Postovi: 863
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Fudbal » 14 jul 2017, 19:36

Bojan Uncanin novi trener Borca
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Vijadukt » 14 jul 2017, 20:10

slika

Dosao desni bek, kompenzirali Spahica. :thumbup:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la pastore » 15 jul 2017, 14:53

shaman7 je napisao/la:
rukometusrcu je napisao/la:Bosna S. raspad sistema, jedina opcija im ostaje da "prosipaju" pricu pa da tako eventualno privuku par pojacanja. Bosna V. malo po malo staje na noge, Konjuh priprema par pojacanja (prihvatili Celendz kup), mozda povratak Sidika. Maglaj sprema najjacu bekovsku postavu Omahic-Sarenac-Memisevic. Becic ostaje u Vogosci, Divkovic vrlo blizu prelaska u Zrinjski. Najveca borba oko igraca koji su prosle godine igrali za ekipe koje su ispale.
Sidik ide u rodnu grudu, Sloga Gornji Vakuf kao trener-igrac. Koliko znam, to je vec dogovoreno. Nakon sto su dobili dvoranu, citava ta opstina je zazivjela i sa dosadasnjim dobrim budzetom koji se uduplao, uspjeli su dovesti 5-6 igraca koji su igrali u Premijer Ligi i mislim da oni iduce sezone ulaze.

Alen Caber
Haris PEdic
Arman Ljutic
Dedic desno krilo
Halebic srednji bek
Sidik kao trener igrac
i jos neki desni bek ljevak, a traze i lijevo krilo.
Borac Travnik mislim da je vratio par igrača i da su dogovorili Šahinovića,Martića i Bajramovića i da ozbiljno pucaju na premijer ligu,trener im je Vlado Zeljko koji je napustio Čelik Junioor ,tako da bit će zanimljivo

387AK
Postovi: 4
Pridružen/a: 24 maj 2017, 22:36
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la 387AK » 15 jul 2017, 21:51

ham19 je napisao/la:Bojan Grujičić novo pojacanje RK Konjuh
ko je on?

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la shaman7 » 16 jul 2017, 01:26

pastore je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:
rukometusrcu je napisao/la:Bosna S. raspad sistema, jedina opcija im ostaje da "prosipaju" pricu pa da tako eventualno privuku par pojacanja. Bosna V. malo po malo staje na noge, Konjuh priprema par pojacanja (prihvatili Celendz kup), mozda povratak Sidika. Maglaj sprema najjacu bekovsku postavu Omahic-Sarenac-Memisevic. Becic ostaje u Vogosci, Divkovic vrlo blizu prelaska u Zrinjski. Najveca borba oko igraca koji su prosle godine igrali za ekipe koje su ispale.
Sidik ide u rodnu grudu, Sloga Gornji Vakuf kao trener-igrac. Koliko znam, to je vec dogovoreno. Nakon sto su dobili dvoranu, citava ta opstina je zazivjela i sa dosadasnjim dobrim budzetom koji se uduplao, uspjeli su dovesti 5-6 igraca koji su igrali u Premijer Ligi i mislim da oni iduce sezone ulaze.

Alen Caber
Haris PEdic
Arman Ljutic
Dedic desno krilo
Halebic srednji bek
Sidik kao trener igrac
i jos neki desni bek ljevak, a traze i lijevo krilo.
Borac Travnik mislim da je vratio par igrača i da su dogovorili Šahinovića,Martića i Bajramovića i da ozbiljno pucaju na premijer ligu,trener im je Vlado Zeljko koji je napustio Čelik Junioor ,tako da bit će zanimljivo
Bas mi veceras govori momak kako je tja novi trener i kako su se odvojili od RK Borac, sad ce biti samo RK Travnik cini mi se. Registrovali su klub kao dionicko drustvo i zato su novi ljudi tu. Ima istine u novom treneru i starim igracima, a za ovu trojicu ne znam. Kako god, ova trojica su eksperti za uvodjenje ekipe u PL , tako da ce izmedju njih, Sloge, Iskre Bugojno sigurno biti velika borba.

spanjolac
Postovi: 131
Pridružen/a: 02 sep 2013, 12:44
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la spanjolac » 18 jul 2017, 12:27

Ratko Nikolic napustio Izviđač

Zrinja92
Postovi: 105
Pridružen/a: 18 jul 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Zrinja92 » 18 jul 2017, 23:27

Zrinjski dovodi dva Čapljinca na desnog beka?!
Samo Zrinjski uvijek ostaje ponos moje Hercegovine

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la ham19 » 19 jul 2017, 18:15

spanjolac je napisao/la:Ratko Nikolic napustio Izviđač
Pojacao Slogu.Izgleda da sloga sledece sozone puca na ligu 4

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Vijadukt » 20 jul 2017, 19:57

Divkovic potpisao za Bosnu.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la gradacac10 » 20 jul 2017, 20:29

ham19 je napisao/la:
spanjolac je napisao/la:Ratko Nikolic napustio Izviđač
Pojacao Slogu.Izgleda da sloga sledece sozone puca na ligu 4
Nema lige 4, ligu igra 13 klubova, ko prije je sistem svaki sa svakim, ispadaju zadnje 4 ekipe, ulaze 3...

Avatar
sveznadar
Postovi: 389
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la sveznadar » 20 jul 2017, 21:37

Nigdje veze. Nek ispadaju tri a sjever i jug federalne nek igraju kvalifikacije. I onako jug i liga RS su smijesni

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la shaman7 » 24 jul 2017, 00:04

Kako sam cuo, u Vogosci su malo pipu zavrnuli arapi. Otisao Divkovic, Medjic, Hrbat, Dedajic, Stankovic, Ibro Jelacic se dobro nadebljao i navodno da ne lici vise na igraca koji moze igrati na krilu. Dosli su mahom mladi igraci na koje ce se sada osloniti ali je pitanje sta mogu ostvariti. Mozda im je upravo Bosic najbolje pojacanje ovog prelaznog roka. Osmanhodzic nimalo los igrac. Na bekovskim pozicijama ostali Pekic, Kreso, Pepi (ako igrao srednjeg) i tamo Korjenic ako se ne varam na desnom beku(mozda bude neko od mladjih igraca jos).

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la ham19 » 24 jul 2017, 19:30

shaman7 je napisao/la:Kako sam cuo, u Vogosci su malo pipu zavrnuli arapi. Otisao Divkovic, Medjic, Hrbat, Dedajic, Stankovic, Ibro Jelacic se dobro nadebljao i navodno da ne lici vise na igraca koji moze igrati na krilu. Dosli su mahom mladi igraci na koje ce se sada osloniti ali je pitanje sta mogu ostvariti. Mozda im je upravo Bosic najbolje pojacanje ovog prelaznog roka. Osmanhodzic nimalo los igrac. Na bekovskim pozicijama ostali Pekic, Kreso, Pepi (ako igrao srednjeg) i tamo Korjenic ako se ne varam na desnom beku(mozda bude neko od mladjih igraca jos).

Becic ce izgubiti mjesto u Vogosci, a ako bude fer i korektno izgubit ce mjesto i u reprezentaciji.Naravno njegovo mjesto bi trebao zauzeti Osmanhodzic.
Pravi potez u karijeri za osmanhodzica

Zrinja92
Postovi: 105
Pridružen/a: 18 jul 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Zrinja92 » 24 jul 2017, 20:28

Čuo sam da će Zrinjski pokušat dovesti još bar 2 pojačanja iz Hrvatske lige i da ide iz drugog plana po TITULU!
Stopama HŠK :clap: :clap: :clap:
Samo Zrinjski uvijek ostaje ponos moje Hercegovine

Zvc75270
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 jan 2017, 11:46
Lokacija: Zivinice
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Zvc75270 » 25 jul 2017, 13:35

Semir Memic ponovo u Konjuhu

balkanac198
Postovi: 132
Pridružen/a: 19 dec 2012, 10:01

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la balkanac198 » 25 jul 2017, 17:50

Po pojacanjima,ekipama,hajde da damo neku prognozu a moja je Izvidzac,Zrinjski,Maglaj,Bosna V.,Konjuh,Vogosca,Borac,Sloga,Derventa ce se boriti za sami vrh a ostatak ekipa za opstanak ,Kakanj,Slavija,Bosna S.Gorazde ,bit ce zanimljivo .

Avatar
po'marke
Postovi: 1663
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la po'marke » 25 jul 2017, 23:35

Šarenac ode u Izrael.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.