Rukometni transferi u BiH

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la ham19 » 31 dec 2017, 12:48

Rule_hz je napisao/la:Seke otjeran iz RK Konju
Semir Memic i Ismir Salkic pojacavaju Krivaju u borbi za pl?

Sudzuka12
Postovi: 2
Pridružen/a: 28 dec 2017, 21:00
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Sudzuka12 » 02 jan 2018, 23:09

Travancic u Vogosci? Jel moguce?? :facepalm: :facepalm:

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la no rules » 03 jan 2018, 18:42

Pivot Buljina iz Visokog u Borac BL

zavidovicanin
Postovi: 23
Pridružen/a: 31 jan 2014, 12:55
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la zavidovicanin » 04 jan 2018, 09:42

cisto sumnjam i za Memica i Salkica kao i DIVKOVICA ili BENJU Cickusica da ce doci u Krivaju jer nama su duzni a plate su nam po dvije tri stoje a bogami nekom i pet sest i opet nam duguju ali dok povuce MRKONJA semi MEMIC sebi KARANOVIC sebi grasak SEBI NAMA ne ostade nista ili ti ga nula A HAMAN KAKO SE PRIKLONISMO OVOM SDP -u raspast ce mo se

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la pastore » 04 jan 2018, 09:44

Ima li kakvih informacija,Kakanj da li se raspada ?
Šta je slobodno od igrača na tržištu zna li neko kakvih informacija ?

terra
Postovi: 571
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la terra » 04 jan 2018, 10:33

Golman Žiga iz Visokog u Goražde

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la pastore » 04 jan 2018, 14:40

Purić iz Kaknja u Borac Travnik

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la ham19 » 04 jan 2018, 21:32

pastore je napisao/la:Purić iz Kaknja u Borac Travnik
Puric i Sahinovic izgleda specijaliste za uvodjenje klubova iz federalne lige u PL :D

PS:Zaimovic najavljivao pojacanja za ostanak u pl , a do kraja sezone ce izgleda igrati sa djecom?

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la pastore » 04 jan 2018, 22:12

ham19 je napisao/la:
pastore je napisao/la:Purić iz Kaknja u Borac Travnik
Puric i Sahinovic izgleda specijaliste za uvodjenje klubova iz federalne lige u PL :D

PS:Zaimovic najavljivao pojacanja za ostanak u pl , a do kraja sezone ce izgleda igrati sa djecom?
Šahinović napustio Borac, otišao u vakufsku Slogu

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la no rules » 05 jan 2018, 00:32

Sta je u Visokom sami odlasci ; Buljina , Ziga , Memic , Travancic , izgleda Zovko im ogadio rukomet :mrgreen:

phoenixl
Postovi: 55
Pridružen/a: 03 jul 2017, 07:43
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la phoenixl » 05 jan 2018, 07:13

ham19 je napisao/la:
pastore je napisao/la:Purić iz Kaknja u Borac Travnik
Puric i Sahinovic izgleda specijaliste za uvodjenje klubova iz federalne lige u PL :D

PS:Zaimovic najavljivao pojacanja za ostanak u pl , a do kraja sezone ce izgleda igrati sa djecom?
pa mislim da se u tom kontekstu Purić i Šahinović ne mogu porediti. Šahinović uveo mnogo više klubova, a Purić Kakanj i možda još jedan.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Vijadukt » 05 jan 2018, 09:40

no rules je napisao/la:Sta je u Visokom sami odlasci ; Buljina , Ziga , Memic , Travancic , izgleda Zovko im ogadio rukomet :mrgreen:
nisi dobro naveo, nisi dobro zakljucio :tralala:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la no rules » 05 jan 2018, 13:34

Covjek ako je igrao polusezonu sa 7 igraca nije ni cudo sto je momcima prekipilo i dosadilo sjediti na klupi :cool:

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Vijadukt » 05 jan 2018, 14:25

no rules je napisao/la:Covjek ako je igrao polusezonu sa 7 igraca nije ni cudo sto je momcima prekipilo i dosadilo sjediti na klupi :cool:
Nije to kljucni razlog, barem kod dijela igraca ako ne i vecine. Pojedini su medju tih famoznih 7 al kao sto vidis opet su sporazumno raskinuli saradnju.
Opet i da je sve do trenera, a malo je sta jednostrano u zivotu, on je odavno bivsi tako da ta prica ne pije vode da bi bila odlucujuca. Dolazi novi trener pa bujrum pokazi koliko znas i umijes.

Treba se nauciti natjecateljskom duhu. Nije sport dobiti sve kod kuce i skinuti gace svaku drugu subotu na gostovanju. Prosao je taj vakat, dosta je bilo daj da ne ispadnemo, daj da treniramo kako je nama cejf, daj da igramo kako se mi dogovorimo i ostale fore koje su naucene zadnji 15 godina. Ako cemo ostati provincijski klub :oops: onda cemo nastaviti sa tim forama i bacati cemo suplje o nekim fol "instant" projektima, dijeljenjem igraca na Visocane i "strance" (to postoji samo u Visokom, kako moze covjek 20 km od Visokog biti stranac, klasicni primitivizan i zaostalost). Ovo ne govorim da bih opravdao bilo koga ili da degradiram momke koji odlaze (zao mi je pojedinaca koji ce otici, nista ne zamjeram, razumijem ih u jednu ruku). Govorim opcenito kakvo je bilo stanje do ove sezone i sto se nastoji promijeniti da bi konacno bili na nivou koji zasluzujemo.

I da, ponovo, napomenem kako nemam veze s klubom, niti sam novinar (kao sto su me neki ovdje prozivali). Cisto neutralno i sa strane.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la pastore » 05 jan 2018, 14:59

Vijadukt je napisao/la:
no rules je napisao/la:Covjek ako je igrao polusezonu sa 7 igraca nije ni cudo sto je momcima prekipilo i dosadilo sjediti na klupi :cool:
Nije to kljucni razlog, barem kod dijela igraca ako ne i vecine. Pojedini su medju tih famoznih 7 al kao sto vidis opet su sporazumno raskinuli saradnju.
Opet i da je sve do trenera, a malo je sta jednostrano u zivotu, on je odavno bivsi tako da ta prica ne pije vode da bi bila odlucujuca. Dolazi novi trener pa bujrum pokazi koliko znas i umijes.

Treba se nauciti natjecateljskom duhu. Nije sport dobiti sve kod kuce i skinuti gace svaku drugu subotu na gostovanju. Prosao je taj vakat, dosta je bilo daj da ne ispadnemo, daj da treniramo kako je nama cejf, daj da igramo kako se mi dogovorimo i ostale fore koje su naucene zadnji 15 godina. Ako cemo ostati provincijski klub :oops: onda cemo nastaviti sa tim forama i bacati cemo suplje o nekim fol "instant" projektima, dijeljenjem igraca na Visocane i "strance" (to postoji samo u Visokom, kako moze covjek 20 km od Visokog biti stranac, klasicni primitivizan i zaostalost). Ovo ne govorim da bih opravdao bilo koga ili da degradiram momke koji odlaze (zao mi je pojedinaca koji ce otici, nista ne zamjeram, razumijem ih u jednu ruku). Govorim opcenito kakvo je bilo stanje do ove sezone i sto se nastoji promijeniti da bi konacno bili na nivou koji zasluzujemo.

I da, ponovo, napomenem kako nemam veze s klubom, niti sam novinar (kao sto su me neki ovdje prozivali). Cisto neutralno i sa strane.
Imas li kakvog igraca da ga u borac travnicki dovedemo? :D

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Raonffa » 05 jan 2018, 22:20

Mislim da vam je to za Travančića i Vogošću netačna informacija.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Vijadukt » 05 jan 2018, 23:30

pastore je napisao/la: Imas li kakvog igraca da ga u borac travnicki dovedemo? :D
Imate Purica, sta ce vam vise. :D Bas se radujem ponovnim susretima sa Borcem. Budi uspomene. Doduse prvo mi je na pameti ratna atmosfera u Turbetu. :mrgreen:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la pastore » 06 jan 2018, 06:49

Vijadukt je napisao/la:
pastore je napisao/la: Imas li kakvog igraca da ga u borac travnicki dovedemo? :D
Imate Purica, sta ce vam vise. :D Bas se radujem ponovnim susretima sa Borcem. Budi uspomene. Doduse prvo mi je na pameti ratna atmosfera u Turbetu. :mrgreen:
Fali borcu jos dva igraca , al' bez obzira bit ce tesko u vakufu i tamo je atmosfera paklena a i Sloga se pojacava. Ko god da upadne bit ce to sa vama opet susret u uzarenim atmosferama kad se igralo :!:

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la brzi » 06 jan 2018, 13:44

Mandić i Vistrop potpisuju za Zagreb

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la no rules » 06 jan 2018, 15:48

Vijadukt je napisao/la: Nije to kljucni razlog, barem kod dijela igraca ako ne i vecine...
Salio sam se malo ... Od svih vasih kikseva u gostima nedostajalo je tu malo i srece , kao i vise hrabrosti igraca , ali i trenera...

@ na desnom beku necete biti nista losiji , cak vam se nece biti tesko ni navici , u pitanju je samo jedno slovo Memic>Mimic :mrgreen:

@ pastore
Dovedite Amara Agica iz Jajca , on je uz Purica i pivota Djuheru najzasluzniji sto je Kakanj izborio PL.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.