RK Iskra Bugojno

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Lennon » 08 okt 2013, 15:14

Kakve uslove ima RK Iskra? Standardni prvotimci, i ponajbolji igrači ne žele više da nastupaju zbog činjenice da su "siti" besplatnog igranja.

Dalje, bio sam na meču i znam vašu brojku. Djeca vam praktično sačinjavaju kop, i drže trans... Zar nije žalosno? Spominješ Vandale i govoriš kako se nikada ne bi skupili, a? Naša navijačka grupa se u kodeksu jasno izjašnjava kao "fudbalska navijačka grupa", je l' ti sada jasnije? Rukometni klub se skoro nikada i nije pratio... A zapravo, kada već sve ovo spominješ, upitaj svoju "braću" iz Travnika koliko nas je došlo u Turbe, i kako su prošli.

Dvorana? Dugi niz godina standardna priča...
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la SPY » 08 okt 2013, 15:59

Uglavnom imate bolje uslove nego mi. Gornji Vakuf je uvijek živio za rukomet. To da nam djeca čine kop su teške nebuloze. Njih povedemo radi reda što je "domaća" utakmica. Čuj čuvaju nam trans hahahaha. :lol:

Nije do nas što se ne pravi dvorana, isto da mi ne bi voljeli da igramo svoje utakmice kod kuće nego da idemo svaku tekmu u goste. Pff. :roll:

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Lennon » 08 okt 2013, 17:51

Po čemu, čovječe? Jedini bolji uslov je dvorana (bez grijanja, bez ičega).

A ko vam čini kop? Bio sam na dosta vaših utakmica, i jasno sam vidio ko vam stoji i sve, stoga meni šuplju ne prosipaj. Zadnji meč vaš vođa odlazi na drugu stranu tribine, a djeca vam drže trans (a sad zamislite šta se moglo dogoditi).

Dvorana? Pa spominješ je u kontekstu, a znaš i sam da od tog nema ništa još u idućih 10 godina. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la SPY » 08 okt 2013, 18:19

Valja stisnut muda pa pokušat. ;)

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Lennon » 08 okt 2013, 18:46

Pogledaš moj avatar, i zadiviš se. ;)
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

dzopan123
Postovi: 115
Pridružen/a: 03 mar 2012, 21:08
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la dzopan123 » 08 okt 2013, 23:36

Zaje*i ovu raspravu .. Zalosno da se nema vise zelje uopste igrati ovaj rukomet ..
Zalosno da ova dvorana propada , zalosno da dosad A repka nikad nije igrala u Bugojno ..
Isto tako zalosno da jedan grad , jedna ekipa , druzina nema svoju dvoranu , dvorana koja je obecana ima 10 godina .. Dok se BiH ne ocisti od ovi tumora , nikakav napredak nazalost nece biti ..

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la pastore » 09 okt 2013, 00:05

Lennon je napisao/la:Po čemu, čovječe? Jedini bolji uslov je dvorana (bez grijanja, bez ičega).

A ko vam čini kop? Bio sam na dosta vaših utakmica, i jasno sam vidio ko vam stoji i sve, stoga meni šuplju ne prosipaj. Zadnji meč vaš vođa odlazi na drugu stranu tribine, a djeca vam drže trans (a sad zamislite šta se moglo dogoditi).

Dvorana? Pa spominješ je u kontekstu, a znaš i sam da od tog nema ništa još u idućih 10 godina. :D
nebitno ko cuva trans,jos ga niko nikad nije ukrao kao vama red army i to u vasem gradu ahahhaahahhaahh

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la slobodnjak » 09 okt 2013, 22:57

Lennon je napisao/la:Kakve uslove ima RK Iskra? Standardni prvotimci, i ponajbolji igrači ne žele više da nastupaju zbog činjenice da su "siti" besplatnog igranja.

Dalje, bio sam na meču i znam vašu brojku. Djeca vam praktično sačinjavaju kop, i drže trans... Zar nije žalosno? Spominješ Vandale i govoriš kako se nikada ne bi skupili, a? Naša navijačka grupa se u kodeksu jasno izjašnjava kao "fudbalska navijačka grupa", je l' ti sada jasnije? Rukometni klub se skoro nikada i nije pratio... A zapravo, kada već sve ovo spominješ, upitaj svoju "braću" iz Travnika koliko nas je došlo u Turbe, i kako su prošli.

Dvorana? Dugi niz godina standardna priča...
Vas je u Turbe došlo 50 ak prošle sezone i niste ni ušli u dvooranu.Gerila je bila već unutra i osim par kamenica koje je par momaka bacilo na vas i vi na njih nište se drugo nije ni desilo.Vi ste se onda HRABRO potukli sa 3 automobila ispred dvorane na kojima ste vi yebeni momci razbili staklo.JBG automobili su bili sami a vas 50 :lol: .
Sve zbog nekakvih kao obračuna zayebanih navijačkih grupa koje su to dogovorile puem interneta.Onda su vaši igrači pobjegli iz dvorane jer nisu ni smjeli igrati utakmicu ,kao pickice.Utakmica je kasnije odigrana pred praznim tribinama i to znate kako je bilo,mislim ako je ikom od vas zayebanih faca važan rezultat.
A ovako je to izgledalo što se Gerile tiče u VAŠOJ dvorani u Bugojnu prošle sezone.Evo snimak i ne rise više majke ti.Ne volim o ovome ali istine radi evo kada već tražiš.
" onclick="window.open(this.href);return false;


A evo gdje je Gerila bila u trenutku kada ste vi došli.Pogledaj zadnje minute snimka...
" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Lennon » 13 okt 2013, 09:56

Vidim skupila se "braća" ovdje pa šire nebuloze...

Kao prvo, razlog neulaska Vandala na meč protiv Borca jeste taj što tzv. glavni grad u SBK nema dovoljan broj stolica u dvorani da primi goste, stoga smo mi čekali konačnu odluku upravnog odbora vezanog za meč. Kao drugo, spominješ brojku 50, a bilo nas je definitivno duplo više (bio sam prisutan, i znam šta pričam). Gerila se u prvom trenutku itekako "zeznula" jer su napali našu prvu ekipu ispred dvorane, a nisu vidjeli još veliku brojku koja izlazi iz busa, te su nakon toga počeli "bježati" prema livadama i sličnim mjestima. Spominješ automobile, i odmah griješiš jer naši navijači nisu imali nikakvog kontakta s tim stvarima što navodiš, a vrlo dobro znam kao očevidac da su to odradili vaši navijači...

Gerila je u Bugojno došla "iznenadno". Naša navijačka grupa jeste "fudbalska", dakle u prvom planu je uvijek Jaklić a derbi u drugom. Prije tog prvog meča iz prošle sezone nikakav kontakt među grupama nije postojao, i nakon toga je zapravo i započeo taj tzv. "hejt" na relaciji BG-TR.
nebitno ko cuva trans,jos ga niko nikad nije ukrao kao vama red army i to u vasem gradu ahahhaahahhaahh
Pa naravno da vam ga niko neće uzeti kada pola BiH uopšte i ne zna za vas, seljaci. :mrgreen:
RA je uzeo na jedan "ofiran" fazon trans, ali to nije bio udarni to upamti. Udarni trans je ovaj što vidiš na derbiju "VANDALI ULTRAS BOYS".

Btw, jučerašnja pobjeda naših momaka u KSC-u protiv Turbine, rezultatom 28:24. 8-)
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Lennon » 27 okt 2013, 08:22

Jučer poraz protiv Borca u KSC-u, rezultatom 25:30. Vrijedi istaći ogromnu podršku sa obe strane.

VB, jučer:

slika

Gerila, jučer:

slika
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.