RK Vogošća

Avatar
Peace
Postovi: 1154
Pridružen/a: 20 avg 2015, 13:26
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Peace » 11 okt 2015, 12:53

Bice 99% neki link za danasnju utakmicu.... Vec sada na drakulastreamu ima jedan (bice sigurno i na rojidirecti i ostalim stream stranicama)... i moci ce se jedino preko kompa gledati... nedaju za mobitel...
Dinamo je udruga građana.Prema ZAKONU o udrugama njeno djelovanje temelji se na načelu DEMOKRATSKOG ustroja,članovi "upravljaju" po principu 1ČLAN=1GLAS.Klub je danas PRCIJA krimosa Mamica!
43 M € UKRADENIH iz Dinama and still counting...

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5258
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 11 okt 2015, 16:24

Peace je napisao/la:Bice 99% neki link za danasnju utakmicu.... Vec sada na drakulastreamu ima jedan (bice sigurno i na rojidirecti i ostalim stream stranicama)... i moci ce se jedino preko kompa gledati... nedaju za mobitel...
http://live.huste.tv/?_fid=m3a6
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Peace
Postovi: 1154
Pridružen/a: 20 avg 2015, 13:26
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Peace » 11 okt 2015, 16:26

Ma to je taj link... ali je zabranjen za mobitele... msm ne mozes gledati... bar meni izbacuje da ga samo na compu mogu gledati...
Dinamo je udruga građana.Prema ZAKONU o udrugama njeno djelovanje temelji se na načelu DEMOKRATSKOG ustroja,članovi "upravljaju" po principu 1ČLAN=1GLAS.Klub je danas PRCIJA krimosa Mamica!
43 M € UKRADENIH iz Dinama and still counting...

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5258
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 11 okt 2015, 16:35

Peace je napisao/la:Ma to je taj link... ali je zabranjen za mobitele... msm ne mozes gledati... bar meni izbacuje da ga samo na compu mogu gledati...
Jbg, ako nista tablet, ili laptop i skopcat na plazmu i lagano... :) Izuzev ako nisi gdje :) :D :D :D :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la no rules » 11 okt 2015, 18:17

kod mene ovaj link ne može ... ima li još negdje link ?

edit: 12:10 gubi Vogošća 25 min

http://live.huste.tv/stream/11-10-15-z- ... jine-hills

edit: Poluvrijeme 14:12

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53945
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la MortemHz » 11 okt 2015, 18:41

Krila nisu odradila svoj dio posla a odbrana isto nije bila na nivou,napad sa druge strane je bio i vise nego dobar pogotovo Medic
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53945
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la MortemHz » 11 okt 2015, 19:34

Bystrica - Vogošća 29:29 , nas predstavnik je usao u drugo poluvrijeme mnogo bolje i mogu reci da je zacrtan cilj.U revansu malo pojacati odbranu i trebali bi se proci Slovaci,svaka cast!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5258
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 11 okt 2015, 19:39

MortemHz je napisao/la:Bystrica - Vogošća 29:29 , nas predstavnik je usao u drugo poluvrijeme mnogo bolje i mogu reci da je zacrtan cilj.U revansu malo pojacati odbranu i trebali bi se proci Slovaci,svaka cast!
Rukometaši RK Vogošća Poljine Hills odigrali su u Slovačkoj historijsku utakmicu u okviru Challenge cupa protiv domaćeg MŠK Považská Bystrica. Konačan rezultat glasio je 29:29. U prvom poluvremenu obje ekipe su otvorile meč oprezno. Dugo se igralo “gol za gol”, pa je tako rezultat u 15. minuti glasio 8:8. Nakon toga Vogošćani uspijevaju realizovati dva brza napada i povesti rezultatom 10:8 u 18. minuti. Nakon time-outa koji su tražili domaćipune tri minute se igralo bez gola. Iako sa igračem manje Vogošćani su se uspjeli odbraniti, a briljirao je Šabanović koji je zaustavio tri napada gostiju zaredom. Ipak domaći uspijevaju u 25. minuti do vodstva. Rezultat je glasio 11:10. Sudije su u tim momentima donijele nekoliko diskutabilnih odluka u korist domaćih, a oni su to znalački iskoristili i napravili rezultatski preokret. Vogošćanima je u tim momentima svirano nekoliko probijanja i prestupa te su tako punih devet minuta bili bez pogotka. Konačan rezultat prvog poluvremena glasio je 14:12 za domaće. Drugo poluvrijeme domaći otvaraju sa dva gola u mreži Vogošće, ali se ekipa trenera Riđića brzo vraća u igru i sa tri brza pogotka u 34. minuti rezultat je glasio 16:15 za domaće. U 42. minuti prvo poravnanje u drugom poluvremenu (20:20). Vogošća je u tim trenutcima igrala vrlo zrelo i iskusno i nisu dozvoljavali Slovacima da nametnu svoj stil igre. U 52. minuti rezultat je 26:26. Četiri minute prije kraja Vogošćani imaju dva gola prednosti. Tada se činilo da je pobjeda gotovo sigurna u ovom duelu, ali su domaći smogli snage izjednačiti dvije minute prije kraja na 28:28. Riđićevi momci preko Ovčine postižu pogodak za vodstvo od 29:28 i u zadnjih 60 sekundi susreta ulaze sa golom prednosti. Zadnji napad na utakmici imali su domaći, imali su igrača više, ubacili su i zamjenskog igrača, i nekako uspjeli savladati Šabanovića sa zvukom sirene za konačnih 29:29. Na kraju remi Bystrice i Vogošće i pokazatelj da ekipa koja predstavlja našu državu može da se nosi sa evropskim ekipama. Revanš susret na programu je 17. oktobra

Pročitajte više na: http://****/vogosca-u-triler-zavrs ... dstavnika/
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la no rules » 12 okt 2015, 17:14

ko ima volju da pogleda na ovovm linku može pogledati snimak utakmice iz Slovačke
http://sport.huste.tv/clip/11-10-15-z-m ... jine-hills

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5258
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 15 okt 2015, 14:19

Rukometni klub Vogošća Poljine Hills u subotu od 17 sati igra uzvratnu utakmicu drugog kola EHF Challenge Cupa, protiv slovačke ekipe MŠK považska Bystrica.

Tim povodom održana je konferencija za medije, a prisutnim su se obratili Danijel Riđić, trener rukometaša Vogošće, Sanid Sinanović ispred Upravnog odbora te Adnan Šabanović i Alen Ovčina prvotimci našeg predstavnika u evropskom natjecanju. Samid Sinanović, direktor Shad Investa koji djeluje u sklopu Al-Shiddi grupacije, koja je generalni sponzor kluba iz Vogošće, obratio se okupljenim predstavnicima medija “Želio bih prije svega u ime kluba da se zahvalim na dolasku svima. Čestitao bih prije svega svima koji su pomogli da Vogošća dosegne ovaj nivo. Posebno igračima koji se nalaze na spisku selektora Markovića. Što se tiče samog kluba, prvi smo na tabeli bez izgubljenog boda ove sezone, prvi remi je upravo ovaj u Slovačkoj. Očekujemo pozitivan rezultat i prolazak u naredno kolo.” Sinanović je pozvao sve ljude da dođu u subotu u dvoranu Amel Bečković i podrže ove momke.

“O samoj utakmici ne bih govorio jer su tu ljudi koji su stručniji, ali htio bih pozvati sve ljude da dođu na utakmicu i podrže nas da ostvarimo još jedan fantastičan rezultat.” Trener Vogošćana Danijel Riđić o očekivanjima od narednog duela. “Treniramo, radimo i spremamo se za uzvratni meč. Imamo nova saznanja o protivniku, koja nam je pokazala odigrana utakmica. Očekujemo da odbrana odradi bolji posao nego što je bilo u Slovačkoj, obzirom da smo primili puno pogodaka,” rekao je Riđić i nastavio: “Radi se o puno boljoj ekipi nego smo mislili i za nas je još veći uspjeh ostvareni remi. Nastojat ćemo da nametnemo svoj ritam igre. Oni su dosta uigrana ekipa, imaju jaku polukontru, ali realno oni nas nisu previše iznenadili svojom igrom. Disciplinovana ekipa, koja nam je dosta golova dala sa linije šest metara.” O stanju u ekipi Riđić je rekao sljedeće: “Ekipa je u potpunosti spremna i svi jedva čekaju utakmicu, svi u i oko kluba nadamo se pobjedi i prolasku u narednu rundu.”

Golman RK Vogošća Poljine Hills, Adnan Šabanović rekao je da je pred ekipom izazov koji se nada da će uspješno apsolvirati. “Mi smo svjesni šta smo uradili u prvom poluvremenu. Pred nama je drugo poluvrijeme, protivnik je kvalitetan, ali smo i mi svjesni svojih. Ekipa je puna samopouzdanja. Dat ćemo sve od sebe da ostvarimo povoljan rezultat.”

Alen Ovčina, krilo našeg predstavnika i bh. reprezentacije. “Svi prije mene su rekli gotovo sve pa meni presotaje samo da pozovem navijače da ispune dvoranu Amel Bečković i da nam daju podršku.”

Za utakmicu koja se igra u subotu od 17 sati, štampano je 800 karata po cijeni od 5 KM. Direktan prijenos utakmice bit će na BHT 1, a odloženi snimak je na TV Vogošća u subotu navečer u 21 sat.

Pročitajte više na: http://****/vogosca-zeli-prolaz-u-narednu-rundu/
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

HaRakIRi46
Postovi: 213
Pridružen/a: 28 sep 2015, 19:40
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la HaRakIRi46 » 16 okt 2015, 09:49

Nisam dugo pratio nas u ligu ,pa me zanima koje je mjesto ovaj tim osvojio prosle sezone i da li prvak igra kvalif. za lp npr.kao u fudbalu .Odnosno da li je ovaj ehf kup drugorazredno takmicenje u evropi ?
FKS !!!!!
HURTICU ODLAZI !!!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53945
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la MortemHz » 16 okt 2015, 10:00

HaRakIRi46 je napisao/la:Nisam dugo pratio nas u ligu ,pa me zanima koje je mjesto ovaj tim osvojio prosle sezone i da li prvak igra kvalif. za lp npr.kao u fudbalu .Odnosno da li je ovaj ehf kup drugorazredno takmicenje u evropi ?
3. ali su imali isto bodova sa Celikom koji je zavrsio drugi,gol razlika je presudila u korist Celika.Borac igra balkansku ligu i oni su zvanicno prvaci BiH dok se ovo regularno igra do utakmice sa Borcem.Igrao je Borac neke kvalifikacije u Banja Luci sa Austrijskim prvakom ali su izgubili a koliko ja znam ovo sto Vogošća igra je trecerazredno takmicenje posto je Izvidjac trebao upasti u to drugo jer su zavrsili prvi u regularnom dijelu/u finalu izgubili od Borca ali kotizacija je kao prevelika pa nisu mogli platiti..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Heller » 17 okt 2015, 18:35

Svaki put se iznenadim kolko je Ovcina glup
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53945
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la MortemHz » 17 okt 2015, 23:48

Bio sam na utakmici iako mi nije toliko blizu ali vrijedilo je vise od svega,prava europska utakmica :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5258
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 18 okt 2015, 01:59

MortemHz je napisao/la:Bio sam na utakmici iako mi nije toliko blizu ali vrijedilo je vise od svega,prava europska utakmica :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Svaka časta na izborenom trecem kolu u Evropi, ali početak utakmice odbrana je katastrofalna bila, mislim da se s ozbiljnijim pristupom krenulo u prvih 15min kao sto je bilo suprotno mislim da ne bi doslo do infarkt zavrsnice, ali sve u svemu pohvale i čestitke za prolazak dalje! :bih: :bih: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

RK Vogošća 2 - HRK Čapljina (Srijeda) 17:00
RK Vogošća PH - Sloga (Srijeda) 19:30
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la shaman7 » 18 okt 2015, 23:09

Sta je bilo sa Velež - Vogosca 2 ? Jel vam igraju igraci sa klupe "Vogosca 1" ili niste mogli organizovati sve u jednom danu ? Pitanje samo i cestitke na prolazu, zasluzeno

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5258
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 19 okt 2015, 11:39

shaman7 je napisao/la:Sta je bilo sa Velež - Vogosca 2 ? Jel vam igraju igraci sa klupe "Vogosca 1" ili niste mogli organizovati sve u jednom danu ? Pitanje samo i cestitke na prolazu, zasluzeno
Igraju iigrači iz Vogošće 1 s klupe koji nemaju dovoljnu minutažu, Hvala... :bih:
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5258
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 21 okt 2015, 21:02

Rukometaši Vogošće ostvarili jos jednu pobjedu, 31:27, Vogošćani vodili 10 razlike, ali trener Riđić je pruzio priliku igračima s manjom minutažom
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
po'marke
Postovi: 1663
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la po'marke » 21 okt 2015, 21:49

podnosljiv poraz. realno nista drugo se nije moglo ni ocekivati. :)

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5258
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 21 okt 2015, 23:09

po'marke je napisao/la:podnosljiv poraz. realno nista drugo se nije moglo ni ocekivati. :)
Solidna ekipa Sloge, mozda jos uz koje pojačanje bi bili za sami vrh, i ovako ekipa za pomrsiti racune!
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.