RK Vogošća

samosingle
Postovi: 183
Pridružen/a: 21 mar 2014, 19:01
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la samosingle » 19 nov 2016, 20:14

Bravo Vogošća PH :clap:

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5258
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 21 nov 2016, 13:03

Tomić: Pelister se neće predati, ali ja vjerujem u nas

Rukometaši Vogošće Poljine Hills u prvom meču 3. kola evropskog Challenge Cupa savladali su u gostima makedonski Pelister sa 23:21 (10:10), te sada imaju realne šanse za prolaz dalje.

Publika u Bitolju mogla je vidjeti veoma zanimljiv i neizvjestan susret iz kojeg je naš predstavnik izašao kao pobjednik. "Ja sam iskreno zadovoljan utakmicom u Bitolju. Svi znaju šta u svijetu rukometa predstavlja Pelister, te je to klub sa tradicijom, a Bitolj je rukometni grad. Igrali smo pred sjajnom publikom i uzavrelom atmosferom, ali smo se spremili na to i ja sam zadovoljan. Ostvarili smo rezultat koji nam daje dobre šanse pred revanš", kazao je za SportSport.ba trener Vogošće Goran Tomić. I pored dobrog rezultata, U Vogošći znaju da ih i u revanšu četak težak posao. "Bt će teško. Ovo je tek prvo poluvrijeme, ekipa Pelistera se neće predati, ali ja vjerujem da ćemo se dobro spremiti, odraditi te taktičke zadatke te na kraju ostvariti pozitivan rezultat", dodao je Tomić. Revanš susret između Vogošće i Pelistera igra se u subotu sa početkom u 17 sati.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la ASD » 26 nov 2016, 17:52

Medjic ovako moze ponovo u Repku, pogotovo jer je stanje na cb jako lose.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la ASD » 26 nov 2016, 18:32

Tuga, ponovo mentalitet i kao u repci, crne rupe u igri.

HDI
Postovi: 131
Pridružen/a: 12 sep 2013, 11:23
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la HDI » 26 nov 2016, 18:39

ASD je napisao/la:Tuga, ponovo mentalitet i kao u repci, crne rupe u igri.
Nije samo mentalitet
Negi zastarjeli spori tromi rukomet
Prevazidjen
Dobar Bečić i Dedajić

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la newton_heath_lyr » 26 nov 2016, 18:43

Ma kakav mentalitet. Nedostatak kvaliteta jedini razlog.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

terra
Postovi: 571
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la terra » 26 nov 2016, 18:52

newton_heath_lyr je napisao/la:Ma kakav mentalitet. Nedostatak kvaliteta jedini razlog.
Šta reći za kvalitetu ostali klubova,ipak je Vogošća najiskusnija ekipa u ligi,i pokupila "vrhnje" iz ostali klubova

HDI
Postovi: 131
Pridružen/a: 12 sep 2013, 11:23
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la HDI » 26 nov 2016, 19:15

terra je napisao/la:
newton_heath_lyr je napisao/la:Ma kakav mentalitet. Nedostatak kvaliteta jedini razlog.
Šta reći za kvalitetu ostali klubova,ipak je Vogošća najiskusnija ekipa u ligi,i pokupila "vrhnje" iz ostali klubova
Borac bolje izgleda na terenu

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la gradacac10 » 26 nov 2016, 23:08

HDI je napisao/la:
ASD je napisao/la:Tuga, ponovo mentalitet i kao u repci, crne rupe u igri.
Nije samo mentalitet
Negi zastarjeli spori tromi rukomet
Prevazidjen
Dobar Bečić i Dedajić
Nisam vidio Pekica u sastavu, a u Derventi je stub odbrane bio.. Dedajic u odbrani najbolji igrac lige, ostalo u odbrani drugo poluvrijeme rupa. Sabanovica nije islo ko sto zna, ali nije on ni blizu kriv. Međic u reprezentaciju. Kasim Kamenica vrsio pritisak i bio je dosadan od prve do zadnje minute i skakao koliko su ga prikazivali i mislim da je on pobijedio utakmicu.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la ASD » 27 nov 2016, 09:00

gradacac10 je napisao/la:
HDI je napisao/la:
ASD je napisao/la:Tuga, ponovo mentalitet i kao u repci, crne rupe u igri.
Nije samo mentalitet
Negi zastarjeli spori tromi rukomet
Prevazidjen
Dobar Bečić i Dedajić
Nisam vidio Pekica u sastavu, a u Derventi je stub odbrane bio.. Dedajic u odbrani najbolji igrac lige, ostalo u odbrani drugo poluvrijeme rupa. Sabanovica nije islo ko sto zna, ali nije on ni blizu kriv. Međic u reprezentaciju. Kasim Kamenica vrsio pritisak i bio je dosadan od prve do zadnje minute i skakao koliko su ga prikazivali i mislim da je on pobijedio utakmicu.
Pekic je bio povrijedjen, uglavnom sve se svodilo kao i u repci na individualni kvalitet pojedinaca uz puno rupa u ekipi pogotovo u odbrani.

djecko
Postovi: 58
Pridružen/a: 01 mar 2015, 01:25
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la djecko » 27 nov 2016, 23:09

Ne može se onako igrati sa ozbiljnom ekipama. Kakav Međić pa on nikome ne da loptu i snosi veliku odgovornost za poraz, kao i trener koji nije dorastao da vodi ovu ekipu

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5258
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 17 dec 2016, 20:45

Jesenji prvaci RK VOGOŠĆA POLJINE HILLS
RK MAGLAJ - RK VOGOŠĆA POLJINE HILLS 14:20 (6:9)
:kafa: :clap: :bih: :opaopa:
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5258
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 22 jan 2017, 20:20

RK Vogosca PH - HRK Izvidjac 31:32
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la ASD » 15 okt 2017, 17:12

Nigerijci u Holonu. :D

Avatar
DaVinci
Postovi: 2827
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la DaVinci » 17 okt 2017, 01:17

Koji luzeri ... umjesto da natrpaju hebrejce jos jednom cisto iz cejfa oni izgubise ... ima da ih Norvezani otresu k'o slinu ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la gradacac10 » 17 okt 2017, 13:27

DaVinci je napisao/la:Koji luzeri ... umjesto da natrpaju hebrejce jos jednom cisto iz cejfa oni izgubise ... ima da ih Norvezani otresu k'o slinu ...
Boli njih briga za tvojim misljenjem, ljudi pametno odigrali, cuvali se, igraj u u cetvrtak protiv Borca u Banja Luci, u nedjelju protiv Maglaja, to su 4 utakmice u 7 dana, i trebaju brinut o misljenju nekog forumasa? Nisu Veszprem da imaju 25 igraca super kvalitetnih. Cuvat se od povreda treba naravno, osigurao si prolaz dalje, da su htjeli mogli su ih i 10 razlike dobit... cestitam Vogosci

Avatar
DaVinci
Postovi: 2827
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la DaVinci » 18 okt 2017, 01:22

gradacac10 je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Koji luzeri ... umjesto da natrpaju hebrejce jos jednom cisto iz cejfa oni izgubise ... ima da ih Norvezani otresu k'o slinu ...
Boli njih briga za tvojim misljenjem, ljudi pametno odigrali, cuvali se, igraj u u cetvrtak protiv Borca u Banja Luci, u nedjelju protiv Maglaja, to su 4 utakmice u 7 dana, i trebaju brinut o misljenju nekog forumasa? Nisu Veszprem da imaju 25 igraca super kvalitetnih. Cuvat se od povreda treba naravno, osigurao si prolaz dalje, da su htjeli mogli su ih i 10 razlike dobit... cestitam Vogosci
Pa zar i jedan sportski kolektiv u BiH brine o misljenju nekog forumasa ... ? Brinel' RK Gradacac o tvom ... :wtf:

Samo kod nas se poluamaterski klubovi vazda neceg 'cuvaju' ... cuvali, necuvali od Borca gube u cetvrtak a i on Norvezana glat' ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2827
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la DaVinci » 21 okt 2017, 01:02

DaVinci je napisao/la:
gradacac10 je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Koji luzeri ... umjesto da natrpaju hebrejce jos jednom cisto iz cejfa oni izgubise ... ima da ih Norvezani otresu k'o slinu ...
Boli njih briga za tvojim misljenjem, ljudi pametno odigrali, cuvali se, igraj u u cetvrtak protiv Borca u Banja Luci, u nedjelju protiv Maglaja, to su 4 utakmice u 7 dana, i trebaju brinut o misljenju nekog forumasa? Nisu Veszprem da imaju 25 igraca super kvalitetnih. Cuvat se od povreda treba naravno, osigurao si prolaz dalje, da su htjeli mogli su ih i 10 razlike dobit... cestitam Vogosci
Pa zar i jedan sportski kolektiv u BiH brine o misljenju nekog forumasa ... ? Brinel' RK Gradacac o tvom ... :wtf:

Samo kod nas se poluamaterski klubovi vazda neceg 'cuvaju' ... cuvali, necuvali od Borca gube u cetvrtak a i on Norvezana glat' ... :kafa:
Djaba se cuvali za Borac ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5258
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 28 jan 2018, 18:38

Vogosca PH - Konjuh 34:27
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Mancini » 24 nov 2018, 22:28

Izgubili 12 golova razlike u revanš meču. :o Pred novim trenerom Kamenicom je veliki posao.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.