RK Gracanica

Avatar
cesc4
Postovi: 1603
Pridružen/a: 30 avg 2012, 13:18
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la cesc4 » 16 nov 2016, 18:08

shaman7 je napisao/la:
cesc4 je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:slika

Ovo je sinoc bio penal i iskljucenje u Gracanici
Nije istina. To o cemu ti pricas je bilo u petercu kada je vas predstavnik kluba dobio dva minuta zbog burnih reakcija. Treba odgledat utakmicu pa prokomentarisat ;)
Ja nemam nista sa Kaknjem, prenio sliku sa FB i mogu ti reci da je nesporazum. Htio sam na kraju staviti upitnik, pa da vidim ako je to istina, onda mogu zamisliti kakva je utakmica bila. Tako da eto, dodaj upitnik i odgovori mi

A ovaj sto spominje kompenzaciju kod sudija, to je nesto najgore sto sudije mogu uraditi, jer kod nas to urade u kljucnim momentima za jednu ili drugu ekipu i tu je haos, ne gledajuci ono ranije sto kompenziraju.
Znam ja da si ti iz Mostara i da si Velezovac, zato mi i nije bilo jasno zasto tako pises. Taj ko je prenio pogrijesio (namjerno ili ne to ne znam). Bila je situacija kasnije ali to je bilo u petercu kada su trebali suditi probijanje ali su sudili penal. Inace kompenzacija nije bilo,dovoljno ti govori podatak da smo dobili 2 crvena kartona do 45 minute (kao domacini u kljucnoj utakmici prvog dijela sezone) i da su nam gosti u prvih 15 minuta drugog poluvremena napravili 7:1. Tako da itekako su mogli igrati i cak imali su dosta dobro čak i naklonjene sudije na svoju stranu. Pozdrav tebi :D
www.nkbratstvogracanica.com

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 19 feb 2017, 13:02

Da li ce se rijesiti situacija sa Hamidovicem do pocetka prvenstva ?

Red bi bio da se nadje neki kompromis i da se dogovore , jer u Kaknju bi nam veci roster kvalitetnih igraca mogao biti presudan za pozitivan rezultat .

@ zna li se kada krece ova prva liga-sjever?

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la Rule_hz » 19 feb 2017, 14:25

no rules je napisao/la:Da li ce se rijesiti situacija sa Hamidovicem do pocetka prvenstva ?

Red bi bio da se nadje neki kompromis i da se dogovore , jer u Kaknju bi nam veci roster kvalitetnih igraca mogao biti presudan za pozitivan rezultat .

@ zna li se kada krece ova prva liga-sjever?
Ja mislim 7 dana poslije Jug-a kad počne
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la GEC » 24 feb 2017, 15:03

no rules je napisao/la:Da li ce se rijesiti situacija sa Hamidovicem do pocetka prvenstva ?

Red bi bio da se nadje neki kompromis i da se dogovore , jer u Kaknju bi nam veci roster kvalitetnih igraca mogao biti presudan za pozitivan rezultat .

@ zna li se kada krece ova prva liga-sjever?
RUKOMET – Prijateljska utakmica, Visoko, 16:00 h

Bosna – Gračanica

Gračanički rukometaši će imati generalnu probu uoči nastavka sezone. Gračanlije će gostovati u Visokom kod domaće Bosne. Od zadnjih promjena u ekipi izvjesno je da u dresu Gračanice u drugom dijelu sezone nećemo gledati Alibegovića, koji je povrijeđen, Hamidovića koji nije uspio riješiti spor sa upravom kluba, te Saračevića, Brđanovića, Spahića i mladog Gopu. Ekipa je dakle ostala čak bez šest igrača. Kada su u pitanju rukometaši njima se sve svodi na utakmicu 8. kola drugog dijela sezone kada gostuju u Kaknju. Sve prije i sve poslije toga je otprilike izvjesno i jasno a utakmica u Kaknju će biti finale sezone i ko pobjedi u ovom susretu bit će član Premijer lige BiH.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 24 feb 2017, 15:49

Hamidović i Saračević zbog spora sa upravom , Keta , Spahić i Gopo povrede ... , ali šta je sa Brđom , igrao je sve pripremne ... odbrana će nam biti dobro osakaćena bez Brđe i Čičke ...

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la po'marke » 24 feb 2017, 17:51

Kakvo je stanje kod vas, je li se vraćate u PL?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la GEC » 24 feb 2017, 18:59

po'marke je napisao/la:Kakvo je stanje kod vas, je li se vraćate u PL?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Ako pobijedimo u Kaknju 100% se vraćamo.Doborac radi dobar posao,pripreme su vrh.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 24 feb 2017, 19:06

Sve zavisi od utakmice u Kaknju i najveceg konkurenta , treba nam minimum nerijesen ishod da bi bili bolji u medjusobnom skoru od njih , pobijedili smo ih jedan razlike...

Na polusezoni su dosli Tufekcic (Vogosca) , Begic (Konjuh) , vratio se Salkic i Damir Doborac , pojacanja su veoma kvalitetna pa cemo vidjeti sta ce biti u Kaknju , a poslije i u neugodnoj Tuzli...

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la po'marke » 24 feb 2017, 22:49

Sretno vam i da se vratite.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la GEC » 25 feb 2017, 18:52

PRIJATELJSKA UTAKMICA
RK Bosna Visoko - RK Gračanica 31-36

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la Vijadukt » 01 apr 2017, 22:58

Kada je mec u Kaknju?

To je steta ne pogledati.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
cesc4
Postovi: 1603
Pridružen/a: 30 avg 2012, 13:18
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la cesc4 » 02 apr 2017, 11:08

Vijadukt je napisao/la:Kada je mec u Kaknju?

To je steta ne pogledati.
Utakmica se igra 22 ili 23 aprila.
www.nkbratstvogracanica.com

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 20 apr 2017, 17:27

U subotu u 19 dan "D"

RK Kakanj - RK Gracanica

- iz Kaknja ubise saopstenjima da za simpatizere iz Gracanice nema mjesta u dvorani , to im nije fer nikako ....

Ko god je planirao neka i ode , sigurno ce na ulazu vaditi krv da znaju ko je odakle , ima ljudi koji idu na sva gostovanja , a sada na utakmicu sezone nemogu ...

Prica da su podijelili karte sponzorima je smijesna , koliko to imaju sponzora da su podijelili 1100 karata.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la Vijadukt » 20 apr 2017, 17:57

no rules je napisao/la:U subotu u 19 dan "D"

RK Kakanj - RK Gracanica

- iz Kaknja ubise saopstenjima da za simpatizere iz Gracanice nema mjesta u dvorani , to im nije fer nikako ....

Ko god je planirao neka i ode , sigurno ce na ulazu vaditi krv da znaju ko je odakle , ima ljudi koji idu na sva gostovanja , a sada na utakmicu sezone nemogu ...

Prica da su podijelili karte sponzorima je smijesna , koliko to imaju sponzora da su podijelili 1100 karata.
I Visocani dolaze. :D
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

maxuz
Postovi: 33
Pridružen/a: 27 feb 2014, 11:00
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la maxuz » 20 apr 2017, 18:03

Ne mogu oni zabraniti nikome ulazak u dvoranu u kaknju po pravilima svugdje u svijetu gostujućim navijačima ide 10% karata od ukupnog kapaciteta mjesta u dvorani

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 20 apr 2017, 18:10

Ima negdje po fejsbucima saopstenje poslali i komesaru lige i rk gracanici lafo nema vise ulaznica , podijelili sponzorima...

@ vijadukt vi mozete , samo morate imati rodni list , svima bujrum , gracanlijama stop :)

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la Vijadukt » 20 apr 2017, 18:17

no rules je napisao/la:Ima negdje po fejsbucima saopstenje poslali i komesaru lige i rk gracanici lafo nema vise ulaznica , podijelili sponzorima...

@ vijadukt vi mozete , samo morate imati rodni list , svima bujrum , gracanlijama stop :)
Pa kako ce vam zabraniti ulazak u dvoranu?

Rzumijem da je njima dogadjaj stoljeca, medjutim ne vidim nacin da bilo kome zabrane ulaz.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 20 apr 2017, 18:24

Evo saopstenje

slika

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la Vijadukt » 20 apr 2017, 18:29

Znaci nema vise karata u prodaji, barem ja tako tumacim zadnje dvije recenice.

Ma nigdje veze, pa Bosna pomjerila mec protiv Medjugorja samo da bi se stiglo na vrijeme u Kokanjhagen.

Ali opet razumijem, valja potegnuti iz Gracanice nakon ovakve izjave.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
mag
Postovi: 210
Pridružen/a: 22 jan 2013, 12:51
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la mag » 20 apr 2017, 21:23

Sretno komsije :thumbup:

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.