RK Gracanica

Diablo55
Postovi: 109
Pridružen/a: 26 avg 2014, 19:26
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la Diablo55 » 16 jul 2015, 20:07

furnirnica je napisao/la:HARIS BAŠIC NOVO POJAČANJE RK GRACANICA
Kadetski reprezentativac BiH Haris Basic danas je pristupio RK Gracanica i zasigurno ce biti dobro pojacanje ovoj mladoj ekipi .Sa najmladjom bekovskom linijom u lizi i najiskusnijim pivotmenom Ilicem RK Gracanica ce igrati zapazenu ulogo u PL BiH , sretno momci
Koju poziciju igra ??

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 17 jul 2015, 13:23

Srednji i Lijevi Bek , s tim da cini mi se vise voli pucati nego razigravati...

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la Rule_hz » 26 avg 2015, 06:16

RK"Gračanica"-RK"Derventa" 32:34 (13:16)
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la GEC » 25 apr 2016, 20:47

Nakon ispadanja iz lige očekujem da kompletna uprava i stručni štab podnesu ostavku kad nisu mogli izboriti opstanak na jubilej 60.godina rukometa u Gračanici.Liga nikad slabija u poslijednjih 20.godina.Ako vole sport,rukomet,čaršiju i ako imaju imalo stida i morala sami će otići jer nisu uspjeli.Imali su želju i dobre namjere u što ne sumnjam ali nije bilo sloge,jedinstva i bratstva :salut: Ništa lično nemam protiv bilo koga i nebi volio da me neko pogrešno protumači.NAVIJAČ RK GRAČANICA (politički neopredjeljen,bez oraha u džepu) :bih:

djecko
Postovi: 58
Pridružen/a: 01 mar 2015, 01:25
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la djecko » 25 apr 2016, 21:30

Bez ove uprave Gec vi ste dugorocno mrtvi, a iskreno da nije bilo prljavih igara pojedinih klubova koji su prodali obraz za saku maraka ostali bi u ligi


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

nacelnik
Postovi: 215
Pridružen/a: 02 avg 2015, 16:57
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la nacelnik » 25 apr 2016, 21:58

GEC je napisao/la:Nakon ispadanja iz lige očekujem da kompletna uprava i stručni štab podnesu ostavku kad nisu mogli izboriti opstanak na jubilej 60.godina rukometa u Gračanici.Liga nikad slabija u poslijednjih 20.godina.Ako vole sport,rukomet,čaršiju i ako imaju imalo stida i morala sami će otići jer nisu uspjeli.Imali su želju i dobre namjere u što ne sumnjam ali nije bilo sloge,jedinstva i bratstva :salut: Ništa lično nemam protiv bilo koga i nebi volio da me neko pogrešno protumači.NAVIJAČ RK GRAČANICA (politički neopredjeljen,bez oraha u džepu) :bih:
Površno,glavni krivci su igrači,imali su sve uslove,redovne plate,pripreme,,itd i sve to je uprava obezbijedila,,,nema dugovanja prema igračima,savezu,dobavljačima itd..jedina zamjerka je sto na polusezoni nije ekipa pojačana sa jednim bekom šuterom..e sad jel bilo finansijskog prostora nisam siguran kad se uzme da su znatna sredstva ulozena u omladinske selekcije i nastojo se otvorit prostor za Hamidovića a on to nije iskoristio jer mu je neko utuvio u glavu da je on bek za bundes ligu ...da je u pojedinim utakmicama bilo pola Jape nebi ispali,,ovako,,,

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la GEC » 25 apr 2016, 22:41

djecko je napisao/la:Bez ove uprave Gec vi ste dugorocno mrtvi, a iskreno da nije bilo prljavih igara pojedinih klubova koji su prodali obraz za saku maraka ostali bi u ligi


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
60.godina se igra rukomet u Gračanici koji ni u ratu nije bio mrtav a sigurno neće ni bez ove uprave.Nego pojedini ljudi misle da se nemože bez njih i jednostavno sami odlučuju kao da je klub njihovo privatno vlasništvo kao naprimjer što radi daso u Bratstvu.A što se tiče prljavih igara svi glume poštenjačine,čuvaju obraz i čast dok neko ne spomene lovu za koju bi :guz: SVI !

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 26 apr 2016, 00:21

zbog ove djece ovoj upravi ja lično nemam šta zamjeriti , djeca igraju ligu tk , idu na turnire kako u BiH tako i na međunarodne , mnogi igraju za Reprezentaciju TK..., rad sa omladincima je podignut na jedan viši nivo .

Ja da se pitam (a nepitam se ništa) ukinuo bi seniorsku ekipu na 3-4 godine , a još više bi uložio u ovu djecu , rezultat toga morao bi biti samo uspjeh...

@ moja jedina zamjerka je lijevo krilo , mi nismo zabili 10 golova ukupno sa lijevog krila , na polusezoni se vidjelo da bekovi nemogu ništa zabiti sa lijevog krila , mišljenja sam kada već nije doveden niko na polusezoni da se morao mladi Šaković forsirati na LK pa nek fula ionako su fulali i bekovi , a njemu bi to iskustvo mnogo značilo ...
Ekipa U2004: Krajinović Nedim, Mešinović Harun, Musić Adem, Čalić Faris, Purač Salim, Šabić Salim, Bukvić Kerim, Bešić Kerim, Bešić Kasim, Mehmedović Denis, Šako Arian, Čabrić Emir, Jovanović Peđa, Hadzić Faris, Dzelilović Enid, Avdić Agim, Trutović Nešad, Konjić Amar, Moralić Sanjin, Gopo Adnan, Šišić Tarik, Topčagić Hamza. Trener: Zorica Bošković.

Ekipa U2002:Grbić Haris, Dzambo Bakir, Hadzihasanović Fahrudin, Musić Azer, Šuša Adis, Škapur Demir, Dzelilović Edvin, Čalić Faris, Brguljak Amar, Krajinović Nedim, Bešić Kasim, Bešić Kerim, Mehmedović Denis, Bukvić Kerim, Šabić Salim, Purač Salim. Trener: Zorica Bošković.

Ekipa U2000:Jovanović Nino, Arnus Kasim, Selimović Asmir, Mehmedović Omer, Grbić Armin, Đogić Muhamed, Salihbašić Faris, Mešić Ervin, Čeliković Tarik, Čeliković Belmin, Mulahasanović Emir, Vikalo Haris, Mujkić Benjamin, Ibrahimović Anes, Musić Azer. Trener: Damir Sejdinović.

Ekipa U1998:Avdić Jasmin, Gopo Edin, Mehmedović Omer, Ahmetašević Rasim, Bećirović Aldin, Konjić Mahmud, Junuzović Dino, Ibrahimović Selmir, Šuvalić Aldin, Halilović Osman, Bešlagić Muamer, Dzananović Ajdin, Hasić Osman, Alić Miralem. Trener: Igor Jovanović.

Rukomet
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 feb 2012, 10:22
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la Rukomet » 26 apr 2016, 13:35

GEC je napisao/la:Nakon ispadanja iz lige očekujem da kompletna uprava i stručni štab podnesu ostavku kad nisu mogli izboriti opstanak na jubilej 60.godina rukometa u Gračanici.Liga nikad slabija u poslijednjih 20.godina.Ako vole sport,rukomet,čaršiju i ako imaju imalo stida i morala sami će otići jer nisu uspjeli.Imali su želju i dobre namjere u što ne sumnjam ali nije bilo sloge,jedinstva i bratstva :salut: Ništa lično nemam protiv bilo koga i nebi volio da me neko pogrešno protumači.NAVIJAČ RK GRAČANICA (politički neopredjeljen,bez oraha u džepu) :bih:
Priča o 60.godina je toliko otrcana da je ne vrijedi ni komentarisati. Šta je to veća žalost da se ispadne u 59. ili 61. godini postojanja? Kad Ti se urade stvari koje su urađene nama, pominjati godišnjicu je besmislica...
Ova Uprava, svake godine na Skupštini (koju vjerovatno mi jedini pravimo i detaljno podnosimo izvještaj) nudi mandat i nije nikakav problem da se to ne učini i ovaj puta. Ko god želi, može preuzeti klub. Nema potrebe da se skrivamo iza pseudonima. Dovoljno je da se usmeno ili pismeno obratiš/ite bilo kom članu Uprave ili direktoru kluba i odmah ćemo predat sve funkcije, ali se kontinuitet u radu mora nastaviti. Mnogo je i do sada bilo "dušebrižnika i prijatelja" kluba, koji samo kritikuju, a kad im se ponudi da oni preuzmu klub, izgube se. Evo pristajemo i na ovim stranicama da odrediš/ite rok kad preuzimate klub. Ukoliko se ne javiš/ite u narednih 7 dana sa konkretnim prijedlogom/zima, mi ćemo nastaviti sa radom jer ni jednog momenta nećemo ostaviti klub na cjedilu ili prepušten samom sebi. Ukoliko je kratsk rok, evo javno Te/Vas pozivam da ga možeš/te preuzeti ako misliš/ite da znate bolje do početka prvenstva ili kad god hoćete, a mi ćemo vjerovatno zadržati 90% ekipe koja je igrala ovu sezonu. I opet možete računati na pomoć ove nesposobne Uprave. Pozdrav apolitični Nedim Musić.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2732
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la kanarinac » 26 apr 2016, 13:53

Rukomet je napisao/la:
GEC je napisao/la:Nakon ispadanja iz lige očekujem da kompletna uprava i stručni štab podnesu ostavku kad nisu mogli izboriti opstanak na jubilej 60.godina rukometa u Gračanici.Liga nikad slabija u poslijednjih 20.godina.Ako vole sport,rukomet,čaršiju i ako imaju imalo stida i morala sami će otići jer nisu uspjeli.Imali su želju i dobre namjere u što ne sumnjam ali nije bilo sloge,jedinstva i bratstva :salut: Ništa lično nemam protiv bilo koga i nebi volio da me neko pogrešno protumači.NAVIJAČ RK GRAČANICA (politički neopredjeljen,bez oraha u džepu) :bih:
Priča o 60.godina je toliko otrcana da je ne vrijedi ni komentarisati. Šta je to veća žalost da se ispadne u 59. ili 61. godini postojanja? Kad Ti se urade stvari koje su urađene nama, pominjati godišnjicu je besmislica...
Ova Uprava, svake godine na Skupštini (koju vjerovatno mi jedini pravimo i detaljno podnosimo izvještaj) nudi mandat i nije nikakav problem da se to ne učini i ovaj puta. Ko god želi, može preuzeti klub. Nema potrebe da se skrivamo iza pseudonima. Dovoljno je da se usmeno ili pismeno obratiš/ite bilo kom članu Uprave ili direktoru kluba i odmah ćemo predat sve funkcije, ali se kontinuitet u radu mora nastaviti. Mnogo je i do sada bilo "dušebrižnika i prijatelja" kluba, koji samo kritikuju, a kad im se ponudi da oni preuzmu klub, izgube se. Evo pristajemo i na ovim stranicama da odrediš/ite rok kad preuzimate klub. Ukoliko se ne javiš/ite u narednih 7 dana sa konkretnim prijedlogom/zima, mi ćemo nastaviti sa radom jer ni jednog momenta nećemo ostaviti klub na cjedilu ili prepušten samom sebi. Ukoliko je kratsk rok, evo javno Te/Vas pozivam da ga možeš/te preuzeti ako misliš/ite da znate bolje do početka prvenstva ili kad god hoćete, a mi ćemo vjerovatno zadržati 90% ekipe koja je igrala ovu sezonu. I opet možete računati na pomoć ove nesposobne Uprave. Pozdrav apolitični Nedim Musić.
Samo yestoko u kost,svi ovde misle lako je voditi klub a niko neda marke,a nemaju ni vremena na tribine da dodju da isprate utakmicu.
Samo Sarajevo

select
Postovi: 26
Pridružen/a: 01 apr 2016, 12:24
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la select » 26 apr 2016, 14:35

Rukomet je napisao/la:
GEC je napisao/la:Nakon ispadanja iz lige očekujem da kompletna uprava i stručni štab podnesu ostavku kad nisu mogli izboriti opstanak na jubilej 60.godina rukometa u Gračanici.Liga nikad slabija u poslijednjih 20.godina.Ako vole sport,rukomet,čaršiju i ako imaju imalo stida i morala sami će otići jer nisu uspjeli.Imali su želju i dobre namjere u što ne sumnjam ali nije bilo sloge,jedinstva i bratstva :salut: Ništa lično nemam protiv bilo koga i nebi volio da me neko pogrešno protumači.NAVIJAČ RK GRAČANICA (politički neopredjeljen,bez oraha u džepu) :bih:
Priča o 60.godina je toliko otrcana da je ne vrijedi ni komentarisati. Šta je to veća žalost da se ispadne u 59. ili 61. godini postojanja? Kad Ti se urade stvari koje su urađene nama, pominjati godišnjicu je besmislica...
Ova Uprava, svake godine na Skupštini (koju vjerovatno mi jedini pravimo i detaljno podnosimo izvještaj) nudi mandat i nije nikakav problem da se to ne učini i ovaj puta. Ko god želi, može preuzeti klub. Nema potrebe da se skrivamo iza pseudonima. Dovoljno je da se usmeno ili pismeno obratiš/ite bilo kom članu Uprave ili direktoru kluba i odmah ćemo predat sve funkcije, ali se kontinuitet u radu mora nastaviti. Mnogo je i do sada bilo "dušebrižnika i prijatelja" kluba, koji samo kritikuju, a kad im se ponudi da oni preuzmu klub, izgube se. Evo pristajemo i na ovim stranicama da odrediš/ite rok kad preuzimate klub. Ukoliko se ne javiš/ite u narednih 7 dana sa konkretnim prijedlogom/zima, mi ćemo nastaviti sa radom jer ni jednog momenta nećemo ostaviti klub na cjedilu ili prepušten samom sebi. Ukoliko je kratsk rok, evo javno Te/Vas pozivam da ga možeš/te preuzeti ako misliš/ite da znate bolje do početka prvenstva ili kad god hoćete, a mi ćemo vjerovatno zadržati 90% ekipe koja je igrala ovu sezonu. I opet možete računati na pomoć ove nesposobne Uprave. Pozdrav apolitični Nedim Musić.
e neka te neko natrljao...
najlakse je pljuvati na forumu i gluposti pisati

Rukomet
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 feb 2012, 10:22
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la Rukomet » 26 apr 2016, 14:49

@select.
Za 26 dana koliko si na ovom forumu, neprestano bulazniš o čestitosti HRK Izviđač i ništa pametnije u međuvremenu da smisliš.
Niko sine mene nije natrljao (čovjek je pominjao Upravu i moralnu odgovornost iste zbog ispadanja).
Hajd Ti opet lijepo sve opet pročitaj još dva-tri puta, možda ćeš onda shvatit i predhodne post-ove, teško je ovo štivo za Tebe.

select
Postovi: 26
Pridružen/a: 01 apr 2016, 12:24
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la select » 26 apr 2016, 15:13

Rukomet je napisao/la:@select.
Za 26 dana koliko si na ovom forumu, neprestano bulazniš o čestitosti HRK Izviđač i ništa pametnije u međuvremenu da smisliš.
Niko sine mene nije natrljao (čovjek je pominjao Upravu i moralnu odgovornost iste zbog ispadanja).
Hajd Ti opet lijepo sve opet pročitaj još dva-tri puta, možda ćeš onda shvatit i predhodne post-ove, teško je ovo štivo za Tebe.
u pravu si
tesko je ove gluposti pohvatati, dzaba citati, ne idu budalastine pod kozu

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la GEC » 26 apr 2016, 17:22

Rukomet je napisao/la:
GEC je napisao/la:Nakon ispadanja iz lige očekujem da kompletna uprava i stručni štab podnesu ostavku kad nisu mogli izboriti opstanak na jubilej 60.godina rukometa u Gračanici.Liga nikad slabija u poslijednjih 20.godina.Ako vole sport,rukomet,čaršiju i ako imaju imalo stida i morala sami će otići jer nisu uspjeli.Imali su želju i dobre namjere u što ne sumnjam ali nije bilo sloge,jedinstva i bratstva :salut: Ništa lično nemam protiv bilo koga i nebi volio da me neko pogrešno protumači.NAVIJAČ RK GRAČANICA (politički neopredjeljen,bez oraha u džepu) :bih:
Priča o 60.godina je toliko otrcana da je ne vrijedi ni komentarisati. Šta je to veća žalost da se ispadne u 59. ili 61. godini postojanja? Kad Ti se urade stvari koje su urađene nama, pominjati godišnjicu je besmislica...
Ova Uprava, svake godine na Skupštini (koju vjerovatno mi jedini pravimo i detaljno podnosimo izvještaj) nudi mandat i nije nikakav problem da se to ne učini i ovaj puta. Ko god želi, može preuzeti klub. Nema potrebe da se skrivamo iza pseudonima. Dovoljno je da se usmeno ili pismeno obratiš/ite bilo kom članu Uprave ili direktoru kluba i odmah ćemo predat sve funkcije, ali se kontinuitet u radu mora nastaviti. Mnogo je i do sada bilo "dušebrižnika i prijatelja" kluba, koji samo kritikuju, a kad im se ponudi da oni preuzmu klub, izgube se. Evo pristajemo i na ovim stranicama da odrediš/ite rok kad preuzimate klub. Ukoliko se ne javiš/ite u narednih 7 dana sa konkretnim prijedlogom/zima, mi ćemo nastaviti sa radom jer ni jednog momenta nećemo ostaviti klub na cjedilu ili prepušten samom sebi. Ukoliko je kratsk rok, evo javno Te/Vas pozivam da ga možeš/te preuzeti ako misliš/ite da znate bolje do početka prvenstva ili kad god hoćete, a mi ćemo vjerovatno zadržati 90% ekipe koja je igrala ovu sezonu. I opet možete računati na pomoć ove nesposobne Uprave. Pozdrav apolitični Nedim Musić.
Nisi morao roman pisat,ovo je u prevodu "EVO DE TI VODI KLUB AKO SI SPOSOBAN" standardna naša al hajd nema veze.hebo jubilej to je za budale,hebo ljubav to je izmislila sirotinja.....Ako si direkor brate dragi nisi svu pamet svijeta pokupio i nemoraš druge omalovažavati i podcijenjivati,nije lijepo ;) Krenuo si dasinom taktikom:ako nisi sa nama onda si protiv nas.Sve je smiješno i otrcano šta drugi kažu i misle ali brate preuzmi odgovornost i nemoj kriviti savez,sudije,igrače,druge klubove,dušmane,qurce,palce nego fino reci kriv sam za ispadanje iz nikad slabije lige,vukli smo loše poteze od dovođenja trenera i pojačanja pa nadalje.Brate zna se ko je kriv kad brod tone ;) Pozdrav kapetane i bez ljutnje al tako ti je :salut:

Rukomet
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 feb 2012, 10:22
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la Rukomet » 26 apr 2016, 21:13

@GEC. Ne ljutim se, samo sam nakon 18 godina rada u klubu nakon ovakvih komentara mojih gračanlija razočaran, al imaš pravo na svoje mišljenje.
Najlakše ćemo problem rješiti samnom.
Možemo i nastavit PP, al moraš biti spreman saslušat ispovijest druge strane i predstavit se ;-).

LIBERTY
Postovi: 143
Pridružen/a: 16 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la LIBERTY » 26 apr 2016, 22:43

no rules je napisao/la:zbog ove djece ovoj upravi ja lično nemam šta zamjeriti , djeca igraju ligu tk , idu na turnire kako u BiH tako i na međunarodne , mnogi igraju za Reprezentaciju TK..., rad sa omladincima je podignut na jedan viši nivo .

Ja da se pitam (a nepitam se ništa) ukinuo bi seniorsku ekipu na 3-4 godine , a još više bi uložio u ovu djecu , rezultat toga morao bi biti samo uspjeh...

@ moja jedina zamjerka je lijevo krilo , mi nismo zabili 10 golova ukupno sa lijevog krila , na polusezoni se vidjelo da bekovi nemogu ništa zabiti sa lijevog krila , mišljenja sam kada već nije doveden niko na polusezoni da se morao mladi Šaković forsirati na LK pa nek fula ionako su fulali i bekovi , a njemu bi to iskustvo mnogo značilo ...
Ekipa U2004: Krajinović Nedim, Mešinović Harun, Musić Adem, Čalić Faris, Purač Salim, Šabić Salim, Bukvić Kerim, Bešić Kerim, Bešić Kasim, Mehmedović Denis, Šako Arian, Čabrić Emir, Jovanović Peđa, Hadzić Faris, Dzelilović Enid, Avdić Agim, Trutović Nešad, Konjić Amar, Moralić Sanjin, Gopo Adnan, Šišić Tarik, Topčagić Hamza. Trener: Zorica Bošković.

Ekipa U2002:Grbić Haris, Dzambo Bakir, Hadzihasanović Fahrudin, Musić Azer, Šuša Adis, Škapur Demir, Dzelilović Edvin, Čalić Faris, Brguljak Amar, Krajinović Nedim, Bešić Kasim, Bešić Kerim, Mehmedović Denis, Bukvić Kerim, Šabić Salim, Purač Salim. Trener: Zorica Bošković.

Ekipa U2000:Jovanović Nino, Arnus Kasim, Selimović Asmir, Mehmedović Omer, Grbić Armin, Đogić Muhamed, Salihbašić Faris, Mešić Ervin, Čeliković Tarik, Čeliković Belmin, Mulahasanović Emir, Vikalo Haris, Mujkić Benjamin, Ibrahimović Anes, Musić Azer. Trener: Damir Sejdinović.

Ekipa U1998:Avdić Jasmin, Gopo Edin, Mehmedović Omer, Ahmetašević Rasim, Bećirović Aldin, Konjić Mahmud, Junuzović Dino, Ibrahimović Selmir, Šuvalić Aldin, Halilović Osman, Bešlagić Muamer, Dzananović Ajdin, Hasić Osman, Alić Miralem. Trener: Igor Jovanović.

Lijepo je kada klub ima kvalitetan omladinski pogon. Tu je problem što se ti potrudiš da napraviš kvalitetnog igrača i tamam kada on treba da zaigra punim intenzitetom u prvoj ekipi, tada se pojave klubovi lešinari (Bosna S, Vogošća i sl) i to dijete pokupe za male pare, jer su to režimski klubovi koji dođu do velikih para, kada koja stranka osvoji izbore. Ili kada se desi, ovo što se sada dešava, da se štimaju rezultati da nezasluženo ispadnu Gračanica i Bosna Visoko, pa dijete kada to vidi, samo napušta rukomet jer mu se zgadi sve. To mi u visočkoj Bosni sada najbolje osjećamo, jer je napravljena ekipa od generacije 1994 i 1996 i već sada igraju bolje od pola ekipa u premijer ligi, i za godinu-dvije bi bili sigurno među 3-4 ekipe u premijer ligi, ali ako sada nezasluženo ispadnu, Boga pitaj šta će biti sa tim momcima. Poslije ovih dešavanja u zadnja 3-4 kola, svima se zgadio rukomet u BiH, osim ovima iz RK Krajina, RK Bosna S. i sl.

institucija
Postovi: 36
Pridružen/a: 31 jan 2010, 21:51
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la institucija » 29 apr 2016, 10:35

LIBERTY je napisao/la:
no rules je napisao/la:zbog ove djece ovoj upravi ja lično nemam šta zamjeriti , djeca igraju ligu tk , idu na turnire kako u BiH tako i na međunarodne , mnogi igraju za Reprezentaciju TK..., rad sa omladincima je podignut na jedan viši nivo .

Ja da se pitam (a nepitam se ništa) ukinuo bi seniorsku ekipu na 3-4 godine , a još više bi uložio u ovu djecu , rezultat toga morao bi biti samo uspjeh...

@ moja jedina zamjerka je lijevo krilo , mi nismo zabili 10 golova ukupno sa lijevog krila , na polusezoni se vidjelo da bekovi nemogu ništa zabiti sa lijevog krila , mišljenja sam kada već nije doveden niko na polusezoni da se morao mladi Šaković forsirati na LK pa nek fula ionako su fulali i bekovi , a njemu bi to iskustvo mnogo značilo ...
Ekipa U2004: Krajinović Nedim, Mešinović Harun, Musić Adem, Čalić Faris, Purač Salim, Šabić Salim, Bukvić Kerim, Bešić Kerim, Bešić Kasim, Mehmedović Denis, Šako Arian, Čabrić Emir, Jovanović Peđa, Hadzić Faris, Dzelilović Enid, Avdić Agim, Trutović Nešad, Konjić Amar, Moralić Sanjin, Gopo Adnan, Šišić Tarik, Topčagić Hamza. Trener: Zorica Bošković.

Ekipa U2002:Grbić Haris, Dzambo Bakir, Hadzihasanović Fahrudin, Musić Azer, Šuša Adis, Škapur Demir, Dzelilović Edvin, Čalić Faris, Brguljak Amar, Krajinović Nedim, Bešić Kasim, Bešić Kerim, Mehmedović Denis, Bukvić Kerim, Šabić Salim, Purač Salim. Trener: Zorica Bošković.

Ekipa U2000:Jovanović Nino, Arnus Kasim, Selimović Asmir, Mehmedović Omer, Grbić Armin, Đogić Muhamed, Salihbašić Faris, Mešić Ervin, Čeliković Tarik, Čeliković Belmin, Mulahasanović Emir, Vikalo Haris, Mujkić Benjamin, Ibrahimović Anes, Musić Azer. Trener: Damir Sejdinović.

Ekipa U1998:Avdić Jasmin, Gopo Edin, Mehmedović Omer, Ahmetašević Rasim, Bećirović Aldin, Konjić Mahmud, Junuzović Dino, Ibrahimović Selmir, Šuvalić Aldin, Halilović Osman, Bešlagić Muamer, Dzananović Ajdin, Hasić Osman, Alić Miralem. Trener: Igor Jovanović.

Lijepo je kada klub ima kvalitetan omladinski pogon. Tu je problem što se ti potrudiš da napraviš kvalitetnog igrača i tamam kada on treba da zaigra punim intenzitetom u prvoj ekipi, tada se pojave klubovi lešinari (Bosna S, Vogošća i sl) i to dijete pokupe za male pare, jer su to režimski klubovi koji dođu do velikih para, kada koja stranka osvoji izbore. Ili kada se desi, ovo što se sada dešava, da se štimaju rezultati da nezasluženo ispadnu Gračanica i Bosna Visoko, pa dijete kada to vidi, samo napušta rukomet jer mu se zgadi sve. To mi u visočkoj Bosni sada najbolje osjećamo, jer je napravljena ekipa od generacije 1994 i 1996 i već sada igraju bolje od pola ekipa u premijer ligi, i za godinu-dvije bi bili sigurno među 3-4 ekipe u premijer ligi, ali ako sada nezasluženo ispadnu, Boga pitaj šta će biti sa tim momcima. Poslije ovih dešavanja u zadnja 3-4 kola, svima se zgadio rukomet u BiH, osim ovima iz RK Krajina, RK Bosna S. i sl.

Pa da date "vasoj djeci" po 100KM mjesecno ne bi ni isli iz Visokog. Vidi jednu stvar od ljubavi se ne zivi, svi ti igraci imaju troskove, djevojke (moraju ih nekada i izvesti). Naravno da ce sarajevska Bosna uzeti perspektivnog igraca ako mu se ponudi. Ko to ne bi uzeo? Da i vi imate bilo kakve pare, uzeli bi i vi? Ta prica o omladinskim selekcijama je u prazno. Zasto? Zato sto plata kod vas haman i nema, sto ta djeca igraju trenutno iz ljubavi ali traze angazman negdje drugo gdje ce dobiti bilo kakve pare. Da imate para, dovodili bi i vi dobre igrace sa strane i onda bi ta "djeca" igrala po Federalnoj ligi, ali posto nemate osudjeni ste da sacinite ekipu iz vaseg omladinskog pogona. Sto je naravno za svaku pohvalu.

Previse pljujes po sarajevskoj Bosni prijatelju. Mi bi najvise na svijetu htjeli da imamo ekipu nase djece. Da nasu ekipe cine igraci koji su ponikli u Bosni. Ali prethodnici su to sve srusili, otjerali svu tu djecu koja ne zeli vise ni da cuje za Bosnu a kamoli da opet zaigraju. Zato je Vogosca tu, pokupila nase igrace i dala im pare. Sta sad ja trebam pljuvati po Vogosci? Sve je to dio sporta prijatelju, i koliko para toliko muzike.

Sportski pozdrav po ko zna koji put.

LIBERTY
Postovi: 143
Pridružen/a: 16 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la LIBERTY » 29 apr 2016, 14:36

Stvarno mi nije namjera da pljujem po sarajevskoj Bosni, samo iznosim ćinjenice. Istina da visoćka Bosna zadnjih godina kuburi sa finansijama, kao uostalom i vecina klubova u ligi, i nije problem sto sarajevska Bosna uzima igrace iz tih klubova. Problem je sto ih uzima, samo da bi oslabila te ekipe, uz raznorazna obećanja igracima (zavrsice fakultet, zaigraće za reprezentaciju, dobit će velike pare i sl.), a od toga se uglavnom nista ne desi uz izgovor igracima da igraju za veliki klub. Najbolji primjer je dovođenje Balte na polusezoni, maltene glavnog igraca visoćke Bosne, jer je bio prvi srednji bek u ekipi. Taj Balta je u sarajevskoj Bosni igrao po 5-10 minuta i dobio je veću minutazu kada je suspendovan Sahinović. Ako se sarajevska Bosna konsoliduje u sljedećoj sezoni, vjerovatno neće ni imati mjesta u ekipi. I sta se tada desi u visoćkoj Bosni, umjesto Balte na poziciji organizatora igre sansu dobije mali Cabaravdić koji maksimalno ubrza igru visoćke Bosne i maltene sada visoćka Bosna igra bolje nego kada je tu bio Balta. E tu je razlika između visoćke i sarajevske Bosne. Mi smo ispali prije 3 godine i expresno se vratili sa djecom od 16 do 19 godina, a ako sarajevska Bosna ispadne, neće se vratiti sve dok se ne promjeni vlast na nekim izborima, a onda će ispasti Vogosca. Da se razumijemo, politicka opcija sarajevske Bosne, je i moja politicka opcija :thumbup:

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la samo_lijevo » 29 apr 2016, 16:51

Ne bi mi nikoga dovodili, nego bi vratili nasu djecu koja igraju po Europi.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

vogosca
Postovi: 18
Pridružen/a: 09 okt 2013, 16:14
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la vogosca » 29 apr 2016, 17:18

institucija:
Previse pljujes po sarajevskoj Bosni prijatelju. Mi bi najvise na svijetu htjeli da imamo ekipu nase djece. Da nasu ekipe cine igraci koji su ponikli u Bosni. Ali prethodnici su to sve srusili, otjerali svu tu djecu koja ne zeli vise ni da cuje za Bosnu a kamoli da opet zaigraju. Zato je Vogosca tu, pokupila nase igrace i dala im pare. Sta sad ja trebam pljuvati po Vogosci? Sve je to dio sporta prijatelju, i koliko para toliko muzike.

O kakvoj ti djeci pricas da je R.K. Vogosca Poljine Hills pokupila iz Bosne??? Pa vi ste otjerali Korjenica pa on dosao kod nas i pitao da igra za nas. Mi ga napravili igracem, igrao Evropu sa Vogoscom. Znaci vi ga niste smatrali igracem i otjerali ste ga hejjj. O cemu pricate vi. Unistavate sve sto dodje kod vas. O kakvoj to vi djeci pricate a da su sad u Vogosci? Nabroj ih imenom i prezimenom. Uozbiljite se vise jednom, budite barem malo ljudi koji nose obraz mada ga nemaju nikako. Nelazite ljude. Kitite se perjem od Bosne za koju niste mogli ni primirisati nekad , prisvaja te pehare a nigdje vas nije bilo tad u klubu nikog od sadasnjih clanova, a kad treba odgovorati za novac pokraden i za dugove koje treba da vracate, e onda kazete da je to napravio prosli rezim u Bosni a ne vi. Kakva dvolicnost, Kakvo licemjerje. Stiditeli se vi svog obraza. Fujjj. Cuj vi imali djecu i vama Vogosca uzela djecu hahaha e svasta .Rekoh nabroj ih imenom i prezimenom.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.