RK Gracanica

LIBERTY
Postovi: 143
Pridružen/a: 16 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la LIBERTY » 29 apr 2016, 21:13

vogosca je napisao/la:institucija:
Previse pljujes po sarajevskoj Bosni prijatelju. Mi bi najvise na svijetu htjeli da imamo ekipu nase djece. Da nasu ekipe cine igraci koji su ponikli u Bosni. Ali prethodnici su to sve srusili, otjerali svu tu djecu koja ne zeli vise ni da cuje za Bosnu a kamoli da opet zaigraju. Zato je Vogosca tu, pokupila nase igrace i dala im pare. Sta sad ja trebam pljuvati po Vogosci? Sve je to dio sporta prijatelju, i koliko para toliko muzike.

O kakvoj ti djeci pricas da je R.K. Vogosca Poljine Hills pokupila iz Bosne??? Pa vi ste otjerali Korjenica pa on dosao kod nas i pitao da igra za nas. Mi ga napravili igracem, igrao Evropu sa Vogoscom. Znaci vi ga niste smatrali igracem i otjerali ste ga hejjj. O cemu pricate vi. Unistavate sve sto dodje kod vas. O kakvoj to vi djeci pricate a da su sad u Vogosci? Nabroj ih imenom i prezimenom. Uozbiljite se vise jednom, budite barem malo ljudi koji nose obraz mada ga nemaju nikako. Nelazite ljude. Kitite se perjem od Bosne za koju niste mogli ni primirisati nekad , prisvaja te pehare a nigdje vas nije bilo tad u klubu nikog od sadasnjih clanova, a kad treba odgovorati za novac pokraden i za dugove koje treba da vracate, e onda kazete da je to napravio prosli rezim u Bosni a ne vi. Kakva dvolicnost, Kakvo licemjerje. Stiditeli se vi svog obraza. Fujjj. Cuj vi imali djecu i vama Vogosca uzela djecu hahaha e svasta .Rekoh nabroj ih imenom i prezimenom.
Napravili igrača, a momak došao u RK Vogošća sa 20 i kusur godina. Da li si svjestan šta pišeš. Da bi napravio igrača, moraš imati omladinski pogon. Možeš li mi navesti i jednog igrača, ali samo jednog u istoriji, koji je ponikao u RK Vogošća? Molim te odgovori mi na temi "RK Vogošća", da ne zauzimamo temu "RK Gračanica", koja za razliku od tvog kluba ima svjetliju tradiciju.

samosingle
Postovi: 183
Pridružen/a: 21 mar 2014, 19:01
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la samosingle » 30 apr 2016, 07:49

LIBERTY je napisao/la:Stvarno mi nije namjera da pljujem po sarajevskoj Bosni, samo iznosim ćinjenice. Istina da visoćka Bosna zadnjih godina kuburi sa finansijama, kao uostalom i vecina klubova u ligi, i nije problem sto sarajevska Bosna uzima igrace iz tih klubova. Problem je sto ih uzima, samo da bi oslabila te ekipe, uz raznorazna obećanja igracima (zavrsice fakultet, zaigraće za reprezentaciju, dobit će velike pare i sl.), a od toga se uglavnom nista ne desi uz izgovor igracima da igraju za veliki klub. Najbolji primjer je dovođenje Balte na polusezoni, maltene glavnog igraca visoćke Bosne, jer je bio prvi srednji bek u ekipi. Taj Balta je u sarajevskoj Bosni igrao po 5-10 minuta i dobio je veću minutazu kada je suspendovan Sahinović. Ako se sarajevska Bosna konsoliduje u sljedećoj sezoni, vjerovatno neće ni imati mjesta u ekipi. I sta se tada desi u visoćkoj Bosni, umjesto Balte na poziciji organizatora igre sansu dobije mali Cabaravdić koji maksimalno ubrza igru visoćke Bosne i maltene sada visoćka Bosna igra bolje nego kada je tu bio Balta. E tu je razlika između visoćke i sarajevske Bosne. Mi smo ispali prije 3 godine i expresno se vratili sa djecom od 16 do 19 godina, a ako sarajevska Bosna ispadne, neće se vratiti sve dok se ne promjeni vlast na nekim izborima, a onda će ispasti Vogosca. Da se razumijemo, politicka opcija sarajevske Bosne, je i moja politicka opcija :thumbup:
Balta se nije bas najbolje snasao ali nema sumnje da se radi o veoma dobrom igracu. Polako nadoce on jbg situacija je takva i borba je za opstanak Sahinovic je svojim iskustvom donjeo neke bitne pobjede.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la paulus » 30 apr 2016, 19:20

Jesam reko da ce vas dobit , najsmjesnija 4 kola u istoriji lige . Celik koji gubi od Slobode raznese Gradacac ,Krajina bi se po zadnje tri pobjede trebala za prvaka borit i vama tamo je garant svega bilo
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: RK Gracanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 15 maj 2016, 19:27

Na tv Hayat prilog o proslavi RK Bosna Sarajevo zbog ostanka u ligi. Na istoj proslavi kao prijatelji kluba i "Gračanlije" Damir Mašić i Dženan Đonlagić. Još Damir u izjavi ističe da je prijatelj kluba i presretan sav. Nije problem što se pojavio tamo, pozvan je i OK je da se odazove ali evo npr. Enes Begović također tu prisutan u izjavi odmah ističe da žali zbog ispadanja svoje Bosne iz Visokog. Ovaj "naš" đubro ni da nas spomene. Vrlo brzo je zaboravio da je upravo glasovima Gračanlija 8 godina sjedio u klupama federalnog parlamenta i imao platu preko 4 hiljade KM. Damire i Dženane stidite se :sick: A Gračanlijama koji su svoj glas dodijelili pomenutom liku valjda sad dođe iz dupeta u glavu :facepalm:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 05 jun 2016, 22:29

Omladinci Gračanice U-2004 drugi na državnom prvenstvu Bosne i Hercegovine

RK Gračanica - RK Izviđač II 25:3
RK Gračanica - RK Radnički 20:13
RK Gračanica - RK Lokomotiva Brčko 12:5

Polufinale:
Gračanica - Kozara 12:9

FINALE:
Gračanica - Izviđač 9:17 (5:11)
slika

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 19 jun 2016, 15:26

Ako je vjerovati fejsbucima gasi se RK GRACANICA... zna li neko nasto vise ?

nacelnik
Postovi: 215
Pridružen/a: 02 avg 2015, 16:57
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la nacelnik » 19 jun 2016, 22:53

no rules je napisao/la:Ako je vjerovati fejsbucima gasi se RK GRACANICA... zna li neko nasto vise ?
Imaju dug prema trenere iz ranijeg perioda od 18 tisuća i čovjek ih dobio na sudu,sad su registrirali novi klub Bratstvo pa će pod tim imenom nastavit takmičenje u prvoj ligi,,,ne znam jel u skladu sa zakonom,sa moralne strane nije uredu,,,duzan si plati,,,

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la gradacac10 » 20 jun 2016, 00:11

nacelnik je napisao/la:
no rules je napisao/la:Ako je vjerovati fejsbucima gasi se RK GRACANICA... zna li neko nasto vise ?
Imaju dug prema trenere iz ranijeg perioda od 18 tisuća i čovjek ih dobio na sudu,sad su registrirali novi klub Bratstvo pa će pod tim imenom nastavit takmičenje u prvoj ligi,,,ne znam jel u skladu sa zakonom,sa moralne strane nije uredu,,,duzan si plati,,,
Odricu li se time svih uspjeha iz proslosti, pa i onog kada su bili prvaci 2001.godine?

nacelnik
Postovi: 215
Pridružen/a: 02 avg 2015, 16:57
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la nacelnik » 20 jun 2016, 06:23

gradacac10 je napisao/la:
nacelnik je napisao/la:
no rules je napisao/la:Ako je vjerovati fejsbucima gasi se RK GRACANICA... zna li neko nasto vise ?
Imaju dug prema trenere iz ranijeg perioda od 18 tisuća i čovjek ih dobio na sudu,sad su registrirali novi klub Bratstvo pa će pod tim imenom nastavit takmičenje u prvoj ligi,,,ne znam jel u skladu sa zakonom,sa moralne strane nije uredu,,,duzan si plati,,,
Odricu li se time svih uspjeha iz proslosti, pa i onog kada su bili prvaci 2001.godine?
Pa formalno da a u suštini to je isti klub,,,,eto samo da se izbjegne plaćanje duga po presudi,,,a

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la brzi » 20 jun 2016, 08:40

nacelnik je napisao/la:
no rules je napisao/la:Ako je vjerovati fejsbucima gasi se RK GRACANICA... zna li neko nasto vise ?
Imaju dug prema trenere iz ranijeg perioda od 18 tisuća i čovjek ih dobio na sudu,sad su registrirali novi klub Bratstvo pa će pod tim imenom nastavit takmičenje u prvoj ligi,,,ne znam jel u skladu sa zakonom,sa moralne strane nije uredu,,,duzan si plati,,,
Cirkusanti pokazuju pravo lice

maxuz
Postovi: 33
Pridružen/a: 27 feb 2014, 11:00
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la maxuz » 20 jun 2016, 14:48

gracanica je dobra ekipa ali eto na nasu zalost ispade , najvise na ispadanje uticao los start na pocetku prvenstva a najveci krivac ja tadasnji trener gosp subasic koji nije znao jel posao ili dosao i sada tuzi klub za period kada je bio trener prije-6-7 god a brate neka mu dug vrati onaj koji ga je i angazovao a to je gosp fahir humic tadasnji predsjednik a ne nedim ili mido ljudi koji u ovoj sezoni nisu nista nikome duzni

nacelnik
Postovi: 215
Pridružen/a: 02 avg 2015, 16:57
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la nacelnik » 20 jun 2016, 17:52

maxuz je napisao/la:gracanica je dobra ekipa ali eto na nasu zalost ispade , najvise na ispadanje uticao los start na pocetku prvenstva a najveci krivac ja tadasnji trener gosp subasic koji nije znao jel posao ili dosao i sada tuzi klub za period kada je bio trener prije-6-7 god a brate neka mu dug vrati onaj koji ga je i angazovao a to je gosp fahir humic tadasnji predsjednik a ne nedim ili mido ljudi koji u ovoj sezoni nisu nista nikome duzni
Subašić je ekipu vodio samo jednu utakmicu i dao ostavku,,,ekipa je ispala nakon poraza od Zrinjskog i remija sa Bosnom V,,,,rk kao pravno lice je duzno platit sad ko je predsjednik bio ili trenutno nema veze,,,čovjek je dobio sudsku presudu,koja je pravomoćna i nema dalje,,,

maxuz
Postovi: 33
Pridružen/a: 27 feb 2014, 11:00
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la maxuz » 21 jun 2016, 12:20

pa covjece dug koji subasic potrazuje nije od ove sezone pa to je dug od prije 5 6 godina

nacelnik
Postovi: 215
Pridružen/a: 02 avg 2015, 16:57
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la nacelnik » 24 jun 2016, 16:05

maxuz je napisao/la:pa covjece dug koji subasic potrazuje nije od ove sezone pa to je dug od prije 5 6 godina
Kakve veze ima iz koje godine je dug...postoji presuda nadleznog suda,,ito se mora platit,,ne moze zastarit,,,ova uprava nije kriva ali klub kao pravnolice je duzan,,,

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 13 nov 2016, 12:54

Gračanica - Kakanj 25:24 (17:13)
Gračanica, dvorana "Luke". Gledalaca: 800. Sudije: Alen Kadić i Dino Tursić (obojica iz Zavidovića). Delegat: Hazim Hukić (Tuzla).
Isključenja: Gračanica 14 min; - Kakanj 12 min. Crveni kartoni: Brđanović i Saračević (Gračanica - 3x isključenja). Sedmerci: Gračanica 7 (5) - Kakanj 5 (5).
Gračanica: Ahmetašević 11 odb; Hasić, Pašić, Đulić, Alibegović, Saračević, Mehmedović 5, Halilović, Avdić, Sumbić 3, Brđanović, Hamidović 7, Ilić 1, Bećirović, Bašić 9. Trener: Mirsad Gopo.
Kakanj: Čehajić, Bašić, Zahirović, Martinović 3, Denjo 1, Glumičić 8, Sužanj, Mehić, Bjelopoljak, Amitović, Purić 4, Đuhera 4, Sabljaković, Grab 4, Čutura 9 odb. Trener: Nedžad Zaimović.
ovim sudijama treba zabraniti da sude doživotno ! S namjerom su došli da Gračanici ključnim igračima iz odbrane dodijele crvene kartone , kriterij neujednačen , igrači Kaknja metar u polju on sudi probijanje domaćinu... sreća samo što nije niko napravio veći eksces u dvorani nakon predstave sudija ...

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la gradacac10 » 13 nov 2016, 13:06

Jedva komsije, jedva... znaci u Kaknju ne smijete izgubiti, a jos i Sloboda vas ceka... bit ce tijesno

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la shaman7 » 14 nov 2016, 00:18

slika

Ovo je sinoc bio penal i iskljucenje u Gracanici

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 14 nov 2016, 00:52

i ako jest dosudio to je da se ispravi na kraju da nebude toliko ofirno jer je na početku utakmice po 4 minuta dijelio domaćinima i opteretio ih da više nesmiju ni igrati odbranu ...

Avatar
cesc4
Postovi: 1603
Pridružen/a: 30 avg 2012, 13:18
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la cesc4 » 14 nov 2016, 15:48

shaman7 je napisao/la:slika

Ovo je sinoc bio penal i iskljucenje u Gracanici
Nije istina. To o cemu ti pricas je bilo u petercu kada je vas predstavnik kluba dobio dva minuta zbog burnih reakcija. Treba odgledat utakmicu pa prokomentarisat ;)
www.nkbratstvogracanica.com

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la shaman7 » 15 nov 2016, 00:19

cesc4 je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:slika

Ovo je sinoc bio penal i iskljucenje u Gracanici
Nije istina. To o cemu ti pricas je bilo u petercu kada je vas predstavnik kluba dobio dva minuta zbog burnih reakcija. Treba odgledat utakmicu pa prokomentarisat ;)
Ja nemam nista sa Kaknjem, prenio sliku sa FB i mogu ti reci da je nesporazum. Htio sam na kraju staviti upitnik, pa da vidim ako je to istina, onda mogu zamisliti kakva je utakmica bila. Tako da eto, dodaj upitnik i odgovori mi

A ovaj sto spominje kompenzaciju kod sudija, to je nesto najgore sto sudije mogu uraditi, jer kod nas to urade u kljucnim momentima za jednu ili drugu ekipu i tu je haos, ne gledajuci ono ranije sto kompenziraju.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.