RK Gracanica

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la GEC » 21 apr 2017, 18:26

mag je napisao/la:Sretno komsije :thumbup:
Nema ulaznica za goste u kaknju i nema snimanja utakmice :clap: :clap: :clap: BOSNA.....BOSNA.....BOSNA :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

Avatar
cesc4
Postovi: 1603
Pridružen/a: 30 avg 2012, 13:18
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la cesc4 » 21 apr 2017, 19:42

GEC je napisao/la:
mag je napisao/la:Sretno komsije :thumbup:
Nema ulaznica za goste u kaknju i nema snimanja utakmice :clap: :clap: :clap: BOSNA.....BOSNA.....BOSNA :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Nema direktnog prijenosa.... Nisu nam mogli (ili nisu htjeli) obezbijediti dovoljnu brzinu interneta da ide live na WTV, ali biti ce snimak utakmice u nedelju navecer, jer smo na vrijeme poslali dopis, pa nisu mogli nista :D
www.nkbratstvogracanica.com

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la brzi » 22 apr 2017, 13:58

Izgleda da bi Kakanj mogao biti pozitivno osvježenje,simpatije na njihovoj strani

furnirnica
Postovi: 24
Pridružen/a: 31 jan 2014, 14:19
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la furnirnica » 23 apr 2017, 13:18

boga mi u Kaknju sve regularno Sudijski par opravdao ocekivanja i svoj posao odradio casno i posteno . Neshvatljivo kako ja ekipa Gracanice izgubila ovu utakmicu jer je puno iskusnija ibolja od RK Kakanj kojem cestitamo ulazak u PL BiH a najvecu krivicu treba da preuzme na sebe D Doborac jer je unistio ekipu u kojoj je ubio moral za igru stalnom galamom i pritiscima i terorisanjem pojedinaca .Uze damir od Salkica penal kao da on odluci i naravno profula jer je veliki KOMPLEKSAS i mislio da ce on biti nas heroj. Jedino sto je dobra stvar je ta sto su igraci dotjerali liniju i uredovili svoju kilazu al eto ispostavilo se da im je lijepo dotjerao tijelo al za ljeta i plaze ostaje zal za PL BIH ove godine puno smo ulozili i nista ne uradismo vjerovati je i novom porazu u tuzli i na kraju pokusati vratiti ponovo nase igrace da ih "DAMIR DOBORAC " pripremi za 1Federalnu ligu

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: RK Gracanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 23 apr 2017, 13:33

Šta fali igrati u 1 federalnoj :mrgreen:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 23 apr 2017, 14:02

Kao prvo Cestitke Kaknju i ljudima iz Kaknja koji su bili korektni .

Kao drugo mozda sam pristrasan , ali cini mi se da su nam sudije kada smo vodili pred kraj 2-3 razlike uzeli "kulturno" 2-3 lopte i dosudili makar jedan nepostojeci sedmerac , ali isto tako su nam pred sami kraj svirali penal i iskljucili domacina na 2 minuta sto nasi nisu iskoristili ... ne kazem da su nas sudije ostetile , ali 2-3 odluke su za analize...

Kao trece , trebalo bi naci krivce za poraz... , a ja za to nisam neki strucnjak , samo cu reci da se ovakve utakmice ne igraju sa 8 igraca ...

Civa
Postovi: 2977
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la Civa » 23 apr 2017, 21:00

Evo moje viđenje utakmice iako sam iz Kaknja, ali onako na tribinama sam bio realan posmatrač (vatren navijač Kaknja :mrgreen: ).
Kažeš taj kraj utakmice, a u tom kraju sudija vam je kulturno dosudio probijanje iako bi pola sudija na domaćinsko suđenje ondje svirao faul, dakle domaćinskog suđenja nije bilo.
Također, isto pri samom kraju nisam upratio koji je vaš igrač uletio Denji u vrat laktom tj. zaklo ga dvije minute minimalno je trebao dobiti, ali ništa.
O tom nekom režiranju na kraju stvarno nema potrebe da se priča.

Kako je krenula utakmica, iskreno mislio sam da Gračanica ono uzima glat, bolje su igrali u odbrani bili organizovaniji, ali eto šira klupa Kaknja, više rotacija koje je trener Zaimović vršio donijele su ploda. Kakanj u prvih 10-tak minuta nije imao rješenja tovarili su na pivota previše i kada je Bevrnja ušao malo se raširila igra i postigao par golova.
Također, svaka čast vašem golmanu 3 sedmerca je skinuo uzmi i to u obzir. Krivca morate tražiti u svom rosteru jer osim Salkića, Doborca i Tufekčića ne znam je l iko više dobio šansu da igra na spoljnim pozicijama, dok je u ekipi Kaknja čak 7 igrača se rotiralo.
Kakanj je uspio da zaustavi Doborac-Ilić kombinaciju i kada su u zadnjih 15 minuta počeli izlaziti i flastere jednostavno nije bilo rješenja. Može se reći i da je Zaimović nadmudrio vašeg trenera Gopu sa pravovremenim izmjenama i kada su naši počeli srljati u napadu na -3 on kulturno uzima tajmaut i smiri ih i tada se nekako i prelomi utakmica.

Sretno i sve najbolje :salut:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la gradacac10 » 23 apr 2017, 23:09

furnirnica je napisao/la:boga mi u Kaknju sve regularno Sudijski par opravdao ocekivanja i svoj posao odradio casno i posteno . Neshvatljivo kako ja ekipa Gracanice izgubila ovu utakmicu jer je puno iskusnija ibolja od RK Kakanj kojem cestitamo ulazak u PL BiH a najvecu krivicu treba da preuzme na sebe D Doborac jer je unistio ekipu u kojoj je ubio moral za igru stalnom galamom i pritiscima i terorisanjem pojedinaca .Uze damir od Salkica penal kao da on odluci i naravno profula jer je veliki KOMPLEKSAS i mislio da ce on biti nas heroj. Jedino sto je dobra stvar je ta sto su igraci dotjerali liniju i uredovili svoju kilazu al eto ispostavilo se da im je lijepo dotjerao tijelo al za ljeta i plaze ostaje zal za PL BIH ove godine puno smo ulozili i nista ne uradismo vjerovati je i novom porazu u tuzli i na kraju pokusati vratiti ponovo nase igrace da ih "DAMIR DOBORAC " pripremi za 1Federalnu ligu
Vec je on gracanicki heroj vise od 15 godina, braca Doborac su vam donijeli tituli prvaka BiH 2001.godine.. dobio je 2 minute Doborac u 53.minuti i bez njega je ekipa Gracanice izgledala lose, izgubljeno, a u postavi su prvaci drzave Ilic, Salkic, osvajac kupa Tufekcic, reprezentativac Begic i Ahmetasevic.. a penal na kraju, vise se činilo da niko nije smio drugi sutati osim njega i logicno je da preuzme odgovornost kao najiskusniji.. steta za Gracanicu

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 14 maj 2017, 14:17

I na kraju nista od Prmijer Lige...

Pojacanja ocigledno nisu opravdala ocekivanja , od Doborca , Begica do Tufekcica , najbolji ubjedljivo Husejn Salkic.

Da je bilo malo sloge i kompromisa i da su se rijesile nesuglasice sa Dinom , Brdjom i Cickom mozda je moglo biti i drugacije u Kaknju , mozda bi Dino zamijenio indisponiranog Tufekcica i zabio neki pogodak , a Brdjo i Cicko su sigurno mogli unijeti malo cvrstine u odbranu kada se lomio rezultat...

Velika steta sto jos jednu godinu u Gracanici nece biti sportskih dogadjaja... ali mozda je i bolje neka se Premijer Liga dovoljno skrati , kada bude u PL 10-12 klubova onda ce biti teze iz nje ispasti jer ce ispadati mozda jedna ili dvije ekipe :mrgreen:

furnirnica
Postovi: 24
Pridružen/a: 31 jan 2014, 14:19
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la furnirnica » 15 maj 2017, 21:12

Ma ne samo Čičkova brdo i Dino zašto nije koristio malog Bašića pa dečko je bio najbolji strijelac prvog dijela sezone al eto od kada dodje dokoračala za trenera čovjek nije skrasio ukupno poluvrijeme za polusezonu Vjerovatno ga nije stavljao da igra jer su obojica na istoj poziciji odn na istom beku pa dokoračala nije želio da sam sebe mijenja al valjda je on sa stomakom iskusniji i " mislimo svi da je bolje da igra djedica sa 40 i kusur godina nego momak od 20 GOD valjda je ovaj stariji iskusniji i brzi a inače nam je tako sve jer ako si bio dobar igrač ne mora da znaci da si dobar trener pozz

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la gradacac10 » 15 maj 2017, 22:26

furnirnica je napisao/la:Ma ne samo Čičkova brdo i Dino zašto nije koristio malog Bašića pa dečko je bio najbolji strijelac prvog dijela sezone al eto od kada dodje dokoračala za trenera čovjek nije skrasio ukupno poluvrijeme za polusezonu Vjerovatno ga nije stavljao da igra jer su obojica na istoj poziciji odn na istom beku pa dokoračala nije želio da sam sebe mijenja al valjda je on sa stomakom iskusniji i " mislimo svi da je bolje da igra djedica sa 40 i kusur godina nego momak od 20 GOD valjda je ovaj stariji iskusniji i brzi a inače nam je tako sve jer ako si bio dobar igrač ne mora da znaci da si dobar trener pozz
Bio vam je vas trener polusezonu prije pa izgubi kuci prvenstvo od Slobode.. ako vam se ne svidja ovaj dajte ga nama nazad, ja lično tvrdim kao i stotine drugih poznavaoca rukometa da ste trenirali bolje nego velika vecina premijerligasa, jedino sto mu je na treninge dolazilo 5-6 igraca, i to se odrazilo u Kaknju.. stavite opet svog trenera i lutajte federalnom ligom iducih deset godina..

Rukomet
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 feb 2012, 10:22
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la Rukomet » 16 maj 2017, 10:21

Poslije bitke svi su generali pametni.
Čudno je da član Uprave postavlja ovakve spinovane komentare, kao da je pao sa Marsa ili je prespavao sezonu?! Čudi me da se sad sjetio šta se trebalo uraditi.
Na koncu i to govori kako je teško raditi u mahali, gdje ima više stručnjaka i eksperata nego stanovnika.
Nakon loše i neubjedljive jeseni, teško je bilo podići fizičku spremu igrača koji su napravili veliku igračku pauzu, (uz to roviti povredama) i uigrati ekipu bez pravih utakmica za tri mjeseca. Na kraju je nedostajalo malo sportske sreće, koju vjerovatno nismo zaslužili.
Nedostajao je jedan gol, malo koncentracije, svježine, energije i danas bi priča bila sasvim drugačija.
Pomenuti igrači koji nisu nastupali u proljetnom dijelu sami su donijeli takvu odluku i nije im prvi puta da odstupe i ostave ekipu. I pored toga, razgovaralo se, bez da se neko ubjeđuje šta treba da radi, svi su oni punoljetni. Na koncu igrali su prošlu sezonu i ovosezonsku jesenju pa znamo šta smo imali i koliko je ko znao biti indisponiran.
Kad bi vraćali film, opet bi vjerovatno napravili isto, jer klub ne smije biti ničiji taoc i bilo ko od njih nije nikakva garancija da bi bili uspješniji.
Damir Doborac je BH rukometna legenda i ako se bude bavio trenerskim poslom sigurno će biti vrhunski, jer je prije svega radnik, a o njegovom rukometnom znanju mi obični smrtnici ne bi trebali komentarisati.
Nije propast svijeta što Gračanica nije ušla u Premijer ligu i drugi rade, treniraju, ulažu.
Ove sezone nas očekuje još teži posao i niko ne može garantovati da ćemo se vratiti, a da ćemo se pošteno boriti, to sigurno.
Pozdrav svima!



Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 16 maj 2017, 16:48

Veze ja nemam sa upravom drug , niti znam ko je uopšte u njoj , iz kluba znam iz viđenja samo 2-3 čovjeka koje vidim uz ekipu kada je utakmica .

Slažem se da je mnogo seratora i pametnjakovića , među kojima sam eto i ja , ali moja jedina zamjerka je kompromis , vjerujem da su i igrači malo tvrdoglavi , ali mišljenja sam da se to moglo riješiti .

Jasno je da i sa ovom trojicom nebi mogli garantovati prvo mjesto , ali nekako bi bilo lakše preboliti "Kakanj" da su bili svi na okupu :)

U svakom slučaju sretno u daljem radu !

furnirnica
Postovi: 24
Pridružen/a: 31 jan 2014, 14:19
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la furnirnica » 24 maj 2017, 18:51

Sve je to ok prvo djeci platite dugovanja jer ne treba ostati dužan nikome da vas niko ne proziva a odmah vratiti domaće igrače koji su napustili i zasukati rukave dokoračala u Gradačac s gopo na klupu sa Damirom vise snage a sa Gospom ljepši rukomet sto znaci gopo uozbilji se i naprijed

Rukomet
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 feb 2012, 10:22
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la Rukomet » 25 maj 2017, 15:45

@furnirica.
O kakvim Ti dugovanjima i prozivanjima pišeš?
Gračanica je klub poznat po tome da nikad nikom nit duguje, nit je dužna.
Ili si loše informisan ili si pogrješio adresu.



Postano kroz Forum SportSport.ba app.

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la GEC » 16 jun 2017, 00:30

Rukomet je napisao/la:@furnirica.
O kakvim Ti dugovanjima i prozivanjima pišeš?
Gračanica je klub poznat po tome da nikad nikom nit duguje, nit je dužna.
Ili si loše informisan ili si pogrješio adresu.



Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"RUKOMET" Čestitam :clap: Ti si ponos grada :bih: Za sve što radiš :kralj:

Zvc75270
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 jan 2017, 11:46
Lokacija: Zivinice
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la Zvc75270 » 16 jun 2017, 21:52

Kakva je situacija sa Tufekcicem i Begicem. Je li ostaju i narednu sezonu. Da neće ponovo u Konjuh? :D

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la GEC » 16 jun 2017, 23:25

Zvc75270 je napisao/la:Kakva je situacija sa Tufekcicem i Begicem. Je li ostaju i narednu sezonu. Da neće ponovo u Konjuh? :D
Nakon Ahmetaševića, jednogodišnje ugovore potpisali su Adnan Brđanović i Darko Ilic. Uskoro donosimo još novih informacija, ostanite uz zvaničnu stranicu RK Gračanica.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la no rules » 20 jun 2017, 18:01

Pohvale za upravu :thumbup:

Vraćeni Hamidović , Brđanović ... ostali Tufekčić , Ahmetašević , Ilić , Doborac , Salkić , dovedeni iz Gradačca Šahdanović (lijevo krilo , ekstra igrač) , Sarajlić (pivot zahvalan u oba pravca) i Hrnjić (Srednji bek)...

Možda još jednog ili dva ljevaka dovesti iz Doboja , Dervente , Prijedora , Maglaja ili Zavidovića i zaikružit' roster prije od svih Premijerligaša .

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: RK Gracanica

Post Postao/la GEC » 26 jun 2017, 17:24

Basic i Begic nisu vise clanovi RK GRACANICA.Sretno u nastavku karijere :bih:

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.