RK Bosna Visoko

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la DaVinci » 05 okt 2017, 01:17

Vratili Harmandica da predvodi ekipu a njegov ucinak ravan nekom junioru ... bezze omladini uzima mjesto ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 05 okt 2017, 01:36

DaVinci je napisao/la:Vratili Harmandica da predvodi ekipu a njegov ucinak ravan nekom junioru ... bezze omladini uzima mjesto ...
Zar se ucinak, prije bih rekao doprinos, gleda samo kroz broj postignutih golova?

Bosna ce trenutno igrati koliko igra Ado. Na stranu sto su ostali igraci duplo bolji uz njega. Evo danasnji primjer Buric. Neprirodna pozicija, ali sa Adinim asistencijama postade najbolji strijelac.

Treba nekad pogledati pa komentarisati.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la DaVinci » 05 okt 2017, 23:37

Vijadukt je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Vratili Harmandica da predvodi ekipu a njegov ucinak ravan nekom junioru ... bezze omladini uzima mjesto ...
Zar se ucinak, prije bih rekao doprinos, gleda samo kroz broj postignutih golova?

Bosna ce trenutno igrati koliko igra Ado. Na stranu sto su ostali igraci duplo bolji uz njega. Evo danasnji primjer Buric. Neprirodna pozicija, ali sa Adinim asistencijama postade najbolji strijelac.

Treba nekad pogledati pa komentarisati.
Halali druze al' ja sam pobornik davanja prilika talentima u nasim cirkus ligama ... ako ce talentovanom momku iz Visokog Ado, koji ne moze vise ni gore ni dole, uzimat' mjesto naredne 2 sezone da bi jos stagod ushichario pred kraj karijere onda j@bo i to ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 05 okt 2017, 23:47

DaVinci je napisao/la: Halali druze al' ja sam pobornik davanja prilika talentima u nasim cirkus ligama ... ako ce talentovanom momku iz Visokog Ado, koji ne moze vise ni gore ni dole, uzimat' mjesto naredne 2 sezone da bi jos stagod ushichario pred kraj karijere onda j@bo i to ...
Barem to nije problem u Bosni.

A zasto ne bi Ado sluzio kao ucitelj i uzor tim djecacima?
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 20 okt 2017, 14:03

"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la no rules » 03 nov 2017, 16:15

Novi igrac iz Qatara , koja je pozicija i kakav je igrac..., po fotografiji mogao bi biti bek ...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la Raonffa » 03 nov 2017, 16:19

no rules je napisao/la:Novi igrac iz Qatara , koja je pozicija i kakav je igrac..., po fotografiji mogao bi biti bek ...
Desno krilo.

Edit: "Desno krilo Mirza Kapić, (22 godine) visok 190 centimetara, novi je igrač Rukometnog kluba Bosna Centrotrans. Kapić je prethodnih sedam godina nastupao za katarsku ekipu El Qiada, a nakon povratka u BiH odlučio se da obuče dres visočkog kluba. U Kataru je nastupao za kadetsku i juniorsku reprezentaciju ove zemlje, a tri puta je osvajao zlato na Azijskom prvenstvu. Na Svjetskom juniorskom prvenstvu u Brazilu sa Katarom je osvojio 9. mjesto. On je večeras u prostorijama RK Bosna Centrotrans potpisao ugovor s klubom u prisustvu predsjednika Upravnog odbora gospodina Adnana Delića.

“Drago mi je da sam došao u jedan rukometni grad kakav je Visoko. Ranije sam sarađivao sa trenerom gospodinom Draganom Zovkom i sa golmanom Mirnesom Grčom, tako da mi neće biti teško da se prilagodim ovoj sredini. Prepoznao sam projekat koji se ovdje pravi i nije bilo dileme da li ću prihvatitit ponudu. Nadam se što bržoj adaptaciji i imam veliku želju da pomognem ekipi u ostvarivanju što boljih rezultata“, kazao je Kapić."
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la Trigger » 05 nov 2017, 14:13

DaVinci je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Vratili Harmandica da predvodi ekipu a njegov ucinak ravan nekom junioru ... bezze omladini uzima mjesto ...
Zar se ucinak, prije bih rekao doprinos, gleda samo kroz broj postignutih golova?

Bosna ce trenutno igrati koliko igra Ado. Na stranu sto su ostali igraci duplo bolji uz njega. Evo danasnji primjer Buric. Neprirodna pozicija, ali sa Adinim asistencijama postade najbolji strijelac.

Treba nekad pogledati pa komentarisati.

Halali druze al' ja sam pobornik davanja prilika talentima u nasim cirkus ligama ... ako ce talentovanom momku iz Visokog Ado, koji ne moze vise ni gore ni dole, uzimat' mjesto naredne 2 sezone da bi jos stagod ushichario pred kraj karijere onda j@bo i to
...
Harmandić je 'flegmatična-verzija' Bubija Šahinovića i s njim nema nafake a kamoli titule...
Uzaludan trošak i 'gušenje' nekog mladog, talentovanog, 'srednjaka'.
Ne bi mi smetalo da griješim, ali... Sve je moguće kada je jedan od najboljih igrača lige Davor Kadić....
Bosno moja poharana....

Fagus501
Postovi: 483
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la Fagus501 » 05 nov 2017, 19:16

Zar se ucinak, prije bih rekao doprinos, gleda samo kroz broj postignutih golova?

Bosna ce trenutno igrati koliko igra Ado. Na stranu sto su ostali igraci duplo bolji uz njega. Evo danasnji primjer Buric. Neprirodna pozicija, ali sa Adinim asistencijama postade najbolji strijelac.

Treba nekad pogledati pa komentarisati.[/quote]

Halali druze al' ja sam pobornik davanja prilika talentima u nasim cirkus ligama ... ako ce talentovanom momku iz Visokog Ado, koji ne moze vise ni gore ni dole, uzimat' mjesto naredne 2 sezone da bi jos stagod ushichario pred kraj karijere onda j@bo i to
...[/quote]

Harmandić je 'flegmatična-verzija' Bubija Šahinovića i s njim nema nafake a kamoli titule...
Uzaludan trošak i 'gušenje' nekog mladog, talentovanog, 'srednjaka'.
Ne bi mi smetalo da griješim, ali... Sve je moguće kada je jedan od najboljih igrača lige Davor Kadić....[/quote]
Znaju Zenicani da se u Bosni ne živi od titula nego od para.Sahinovic uzo vise para po našim federalnim ligama od neki naši reprezentativaca zna čovjek

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la zlatnidjecaci » 14 nov 2017, 20:03

Ado je majstor.Bosna sa Adom ili bez njega nije ista ekipa. To je momak pozitivac,kulturan,pristojan i vrhunski igrač. Visočka djeca koja su na pravom putu mogu puno toga naučiti od njega. Njegova igra je racionalna a asistencije magične. On nije tu zbog golova. Poziv u repku je Bilijeva nebuloza ali kad smo več kod toga Ado je za Karačiča majstor igre.I nemojte poredit Adu i Bubija. Fičo nikad nije bio blizu mercedesa a u ljudskim kvalitetima razlika je još veča.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 14 nov 2017, 21:26

zlatnidjecaci je napisao/la:Ado je majstor.Bosna sa Adom ili bez njega nije ista ekipa. To je momak pozitivac,kulturan,pristojan i vrhunski igrač. Visočka djeca koja su na pravom putu mogu puno toga naučiti od njega. Njegova igra je racionalna a asistencije magične. On nije tu zbog golova. Poziv u repku je Bilijeva nebuloza ali kad smo več kod toga Ado je za Karačiča majstor igre.I nemojte poredit Adu i Bubija. Fičo nikad nije bio blizu mercedesa a u ljudskim kvalitetima razlika je još veča.
Hvala sto si odgovorio u moje ime. Ja zaista nisam mogao da ucestvujem u diskusiji gdje se njih dvojica stavljaju u istu recenicu, nevezano zasto se stavljaju.
A koliko on zauzima mjesto djeci dovoljno pokazuju ucinci pojedinih igraca. Igraju kao preporodjeno. A tek koliko ce nauciti omladinci koji su prekomandovani u prvi tim.
Al stipu price, vrijeme ce pokazati ko je upravu.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la DaVinci » 28 dec 2017, 19:06

Jel' i ovaj instant projekat pri smiraju vec ... ?
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

LIBERTY
Postovi: 143
Pridružen/a: 16 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la LIBERTY » 30 dec 2017, 00:32

DaVinci je napisao/la:Jel' i ovaj instant projekat pri smiraju vec ... ?

Upravo tako, instant projekat. Da članovi uprave i razni kur. ci palci operu pare. Ovu djecu koja igraju srcem za ovaj klub, ubijaju ovi **** koji misle samo na sebe.
Zadnja izmjena: LIBERTY, dana/u 30 dec 2017, 21:22, ukupno mijenjano 1 put.

terra
Postovi: 571
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la terra » 30 dec 2017, 15:21

LIBERTY je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Jel' i ovaj instant projekat pri smiraju vec ... ?

Upravo tako, instant projekat. Da članovi upravne i razni kur. ci palci operu pare. Ovu djecu koja igraju srcem za ovaj klub, ubijaju ovi **** koji misle samo na sebe.
Par domaći igrača(Skopljaka,Buljina) odlazi a navodno dolazi par stranaca :hmmmmm:

Sudzuka12
Postovi: 2
Pridružen/a: 28 dec 2017, 21:00
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la Sudzuka12 » 04 jan 2018, 18:34

Elis Memic vise nije clan RK Bosna Centrotrans... dosta odlazaka,a bez pojacanja. Da li je ovo kraj instant projekta?

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 31 jan 2018, 21:56

Bosna bolja od Goražda u prijateljskoj utakmici


slika

Rukometaši visočke Bosne odigrali su prvu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za nastavak sezone, a protivnik je bila ekipa RK Goražde.

Utakmicu koju su oba trenera iskoristila za isprobavanje svih igrača, odnosno različitih kombinacija u odbrani i napadu, obilježio je veliki broj golova, pa je tako konačan rezultat bio 38:32 za visočke rukometaše (poluvrijeme 19:17).

Sam početak utakmice pripao je gostima iz Goražda, koju su utakmicu otvorili sa 4:0, nakon čega su naši rukometaši zaigrali nešto angažiranije te u 20-toj minuti došli do vodstva od 10:9, koje do kraja utakmice nisu ispuštali.

U tom periodu igrom se posebno istakao kapiten Harmandić, sa serijom efikasnih golova i asistencija, a naši igrači bili su izuzetno koncentrisani i u situacijama kada je ekipa Goražda napadala sa 7 igrača u polju, pa su gledaoci u KSC Mladost mogli vidjeti i par atraktivnih golova preko cijelog terena.

Početkom drugog poluvremena, riješene su sve dileme oko pobjednika u ovoj utakmici, pa je u jednom trenutku RK Bosna Centrotrans imao i 9 golova prednosti. Do kraja utakmice, izuzetnim odbranama istakao se mladi golman Goražda, koji je zaslužio i aplauze visočke publike.

RK Bosna Centrotrans Visoko svoju narednu pripremu utakmicu igra već u subotu u Maglaju protiv istoimenog kluba.

https://www.rkbosna.ba/2018/01/31/bosna ... -utakmici/
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 12 feb 2018, 18:37

"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 02 apr 2018, 11:16

Nastup i gol za istoriju RK Bosna: Adnan Jamaković sa 15 godina zabilježio nastup za seniorski tim i postigao pogodak

U utakmici protiv Goražda (27:21) odigranoj proteklog vikenda svoj debi za prvi tim imao je i mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine u svojoj kategoriji Adnan Jamaković. Osim što je ispisao nove stranice istorije kluba kao igrač koji sa 15 godina bilježi svoj prvi nastup, Jamaković je postigao i prvi pogodak za seniorski tim.

Adnan Jamaković je inače prvi rođak i poznatog reprezentativca Faruka Vražalića koji je također prve rukometne korake napravio u RK Bosna, a kasnije sa velikim uspjehom igrao za reprezentaciju BiH i mnoge poznate rukometne klubove. Trenutno nastupa za prvaka Turske Bešiktaš.

http://visoko.co.ba/nastup-i-gol-za-ist ... o-pogodak/
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

TonLove69
Postovi: 26
Pridružen/a: 24 okt 2017, 12:09
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la TonLove69 » 22 apr 2018, 11:33

The Bosnian money does not win. Al and this is a very good thing. Because in previous years and before they started sleeping, we knew we would lose.







รูเล็ตออนไลน์

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: RK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 27 maj 2018, 16:25

Odlični rezultati mlađih kategorija RK Bosna Centrotrans

slika

Spuštena je zavjesa na omladinsko takmičenje grupa jug gdje je učestvovao i naš klub RK Bosna Centrotrans u svim uzrasnim kategorijama te postigao veoma zapažene rezultate i to:

2000 godište prvo mjesto direktan plasman na državno prvenstvo

2002 godište prvo mjesto direktan plasman na državno prvenstvo

2006 godište prvo mjesto direktan plasman na državno prvenstvo

2004 godište drugo mjesto i nastup u baražu za državno prvenstvo koji će se održati u Visokom trećeg juna 2018. godine

http://visoko.co.ba/odlicni-rezultati-m ... ntrotrans/
ajmo danas po cetvrti pehar :opaopa:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.