BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa je završila: 31 dec 2017, 18:05.

Damir ulazi u TOP 20
14
16%
Damir će ostati između 30. i 50. pozicije
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
10
12%
Mirza će biti oko 120. pozicije
11
13%
Aldin ulazi u TOP 150
8
9%
Aldin ispada iz TOP 200
10
12%
Tomo ulazi u TOP 200
9
11%
Tomo ostaje oko 250. pozicije
12
14%
 
Ukupno glasova: 85

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la Virtu4l » 30 okt 2014, 21:29

Sutra očekujem dvije pobjede :bih:

slika slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
BMWspeed
Postovi: 189
Pridružen/a: 26 okt 2014, 20:12
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la BMWspeed » 30 okt 2014, 21:38

dobio dzumi :tokralju:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 30 okt 2014, 21:39

thelightblue je napisao/la:Odakle imas ovaj zrijeb? Izgleda kao wikipedia, ali ne vidim tamo nista...
Ja sam našao na njemačkom ali ne znam kako je našao na engleskom. :mrgreen: http://de.wikipedia.org/wiki/Geneva_Open_2014" onclick="window.open(this.href);return false;


Očekivao sam da će lakše doći do pobjede ali nije. Berrer dao dobar otpor, jasno je bilo da je Damir bolji igrač od Berrera.

Ja očekujem meč između Damira i Marcosa, mislim da Damir može doći do pobjede nad Albotom, neće biti lahko ali ako odigra kako zna može doći do pobjede. Kad se riješi ovog nepotrebnog nerviranja bolje će igrat.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la Virtu4l » 30 okt 2014, 21:48

Samo da sutra pobijedi, pa neka ga Marcos pomete u subotu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la shminka » 30 okt 2014, 21:51

A što ne bi Vesely prošao u 1/2 :mrgreen:

Bit će zeznuto sa Albotom, vjerovatno će mu podloga više odgovarati, ima bolji i ravniji FH...servis neće praviti veliku razliku...vjerovatno velika borba u 3 seta opet

Damir05
Postovi: 278
Pridružen/a: 24 avg 2012, 15:34
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la Damir05 » 30 okt 2014, 22:02

Hahahaha,vidim danas je bilo nekoliko padobranaca koji mrze sve sto je nase,nista neobicno,tako je to kod nas.Uporedjuju Bornu i Damira, a ne znaju da je Damir ne tako davno mislim u ovoj godini dobio tog istog Bornu ,sasvim lagano,sta ce ljudi ne znaju.
Damir je danas imao jedan jako tezak mec,problem je sto smo mi takovog mentaliteta da smo svi ocekivali da podere Berera,a upravo sam se ja bojao da ne bude to jako tesko,zasto,zato sto Berer bez obzira sto ima 34 god nije tako los igrac.A Damir je htio da to zavrsi sto prije,pa je bilo i nekih sumnjivih lopti na liniji i sl,al nebitno.Najbitnije je da je dobio i prosao dalje.
Ni sutra ne treba ocekivati lagan mec,samo nek pobijedi i da onda bude u tih famoznih 100 da ne mislimo hoce li igrati kvalifikacije AO.Ja sam danas molio Boga samo da dodje do treceg seta,jer sam znao da ovaj ne moze izdrzai fizicki do kraja.
I jedan savijet pojedincima,nemojte da nama kvarite ovdje ovaj forum,samo zato sto ste ga igrali na kladionici i i onda se dodjete ubjedjivati kako on nije za tenisa i sl gluposti.
Pozdrav!!!

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la grgr » 30 okt 2014, 22:20

Ma sutra dzumi lagano 6 4 6 2 i polufinale :D

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la el-fighter » 31 okt 2014, 00:04

Sutra se ocekuju pobjede i Damira i Mirze, ali poznavajuci nase tenisere uopste me nebi cudilo da bude potpuno obrnuta situacija. Damiru treba ova pobjeda da udje u TOP 100 i tak ose priblizi glavnom zrijebu AO-a. Zna li neko sa kojim datumom se zakljucuje lista?

Mirza je definitivno dobio ovu stipendiju kao i Damir i nadam se da ce sada zaredati nekoliko turnira. 100 puta smo prezvakali pricu da je jako talentovan i da mu treba samo vise meceva. Sutra ocekujem laganu pobjedu i prolaz u 1/2 finale.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la HeraklitMracni » 31 okt 2014, 00:06

el-fighter je napisao/la:Sutra se ocekuju pobjede i Damira i Mirze, ali poznavajuci nase tenisere uopste me nebi cudilo da bude potpuno obrnuta situacija. Damiru treba ova pobjeda da udje u TOP 100 i tak ose priblizi glavnom zrijebu AO-a. Zna li neko sa kojim datumom se zakljucuje lista?

Mirza je definitivno dobio ovu stipendiju kao i Damir i nadam se da ce sada zaredati nekoliko turnira. 100 puta smo prezvakali pricu da je jako talentovan i da mu treba samo vise meceva. Sutra ocekujem laganu pobjedu i prolaz u 1/2 finale.
krajem decembra se zakljucuje lista , znam da nasi odigraju futurese u decembru da bi mogli racunati na AO...

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la shminka » 31 okt 2014, 00:33

uzima se ranking 6 sedmica prije pocetka turnira...

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la Forster » 31 okt 2014, 00:40

Sutra Mirza ima šansu da pokaže neku nadu da bi od njegove karijere moglo biti nešto :pray:

Dobar rezultat ovdje, i do kraja sezone ima jos ovih indoor challengera, moze solidan broj bodova uzeti, al' prvo pobjeda protiv Matsukevitcha :tokralju:
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: AW: BiH Tenis

Post Postao/la _dreamer_ » 31 okt 2014, 09:11

Damir05 je napisao/la:Hahahaha,vidim danas je bilo nekoliko padobranaca koji mrze sve sto je nase,nista neobicno,tako je to kod nas.Uporedjuju Bornu i Damira, a ne znaju da je Damir ne tako davno mislim u ovoj godini dobio tog istog Bornu ,sasvim lagano,sta ce ljudi ne znaju.
Damir je danas imao jedan jako tezak mec,problem je sto smo mi takovog mentaliteta da smo svi ocekivali da podere Berera,a upravo sam se ja bojao da ne bude to jako tesko,zasto,zato sto Berer bez obzira sto ima 34 god nije tako los igrac.A Damir je htio da to zavrsi sto prije,pa je bilo i nekih sumnjivih lopti na liniji i sl,al nebitno.Najbitnije je da je dobio i prosao dalje.
Ni sutra ne treba ocekivati lagan mec,samo nek pobijedi i da onda bude u tih famoznih 100 da ne mislimo hoce li igrati kvalifikacije AO.Ja sam danas molio Boga samo da dodje do treceg seta,jer sam znao da ovaj ne moze izdrzai fizicki do kraja.
I jedan savijet pojedincima,nemojte da nama kvarite ovdje ovaj forum,samo zato sto ste ga igrali na kladionici i i onda se dodjete ubjedjivati kako on nije za tenisa i sl gluposti.
Pozdrav!!!
jaka muda, dobio klinca od 17 god. borna ce u damirovim godina biti daleko ispred ovog danasnjeg damira. klinac je strasan talenat. malo realnosti nije stetno po zdravlje

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la shminka » 31 okt 2014, 10:30

Jedina Bornina prednost je visina, samim tim servis i cinjenica da iza sebe ima ljude koji ga guraju...ne bi on ni igrao u Baselu da mu nisu dali WC...Damiru nema ko dati pozivnicu, sve sam mora zaraditi

Tehnicki Damir nista ne zaostaje, stavise

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la esprit24 » 31 okt 2014, 11:25

Damire danas ti zelim svu srecu svijeta da konacno budes na mjestu sa dvocifrenim znakom :bih: Mnogo puta sam te znao pljuvat,al ne zato sto te mrzim nego zato sto mi je bilo krivo i sto si se zayebavao i sam sa sobom i sa nasim zivcima i gubio od igraca koji ti jednostavno nisu ni do koljena :-o Misljenja sam da je Damir uz onakav start na AO i par osvojenih turnira do sad trebao biti bar u Top 70

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Damir05
Postovi: 278
Pridružen/a: 24 avg 2012, 15:34
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la Damir05 » 31 okt 2014, 11:33

Ja sam tog Bornu gledao mnogo prije nego ostali,kad je tek pocinjao i vidio sam da ima potencijala i da ce biti vrlo brzo top 100,ali nije uopste stvar u tome.Nego je stvar u tome sto mi svoje ne cijenimo,Borni je lakse.Samim tim sto dobije poziv je dobro,ne ide kroz kvale.Meni je Damir nas i ja cu navijati za njega dok god igra.
Pa i kad nekad izgubi neocekivano sta se moze,ne treba se uzrujavati.
Danas ocekujem pobjedu a i on ce se sam potruditi za to,jer zna da ako bude u top 100 da ce bez kvala biti na AO,a jedno kolo tamo donosi love kao 3-4 chellengera sto se tice love.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la HeraklitMracni » 31 okt 2014, 11:37

Ja vam garantujem da damir ostavi djevojku po strani i da ima ekipu strucnjaka da bi bio medju 50 ... to 100 % vjerujem ..

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la shminka » 31 okt 2014, 11:41

Naravno da mu je lakše, dobije priliku da igra sa Murrayem u DCu, dobije priliku protiv kretena Janowicza u DCu takodjer. Iskoristi je maksimalno. Dobije priliku da se priprema sa Rafom za ovu sezonu, dva WCa za domaće turnire serije 250. WC za turnir serije 500. I on je sve to sigurno zaradio svojim radom, ali isti takav rad je i Damir uložio, a ne dobija ništa za djaba.

Nije ni čudo što je toliko nervozan na terenu, jučer pogotovo...od ovog rezultata mu zavisi komplet naredna godina...dok Borna može opušteno da se sprema za istu već sada

To za djevojke i nove trenere je glupa priča fkt...ko da on ne bi volio da ga trenira Paul Anacone...jednostavno nije moguće trenutno...bit će možda za par godina :opaopa:

thelightblue
Postovi: 467
Pridružen/a: 29 jul 2014, 11:14
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la thelightblue » 31 okt 2014, 11:47

HeraklitMracni je napisao/la:Ja vam garantujem da damir ostavi djevojku po strani i da ima ekipu strucnjaka da bi bio medju 50 ... to 100 % vjerujem ..
Zasto?! On je normalan covjek, i to je normalno da ima djevojku :!: Sta je ona radila da mnogo ljudi reci da bilo bih bolje bez njenu?

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la Galion » 31 okt 2014, 11:52

shminka je napisao/la:Jedina Bornina prednost je visina, samim tim servis i cinjenica da iza sebe ima ljude koji ga guraju...ne bi on ni igrao u Baselu da mu nisu dali WC...Damiru nema ko dati pozivnicu, sve sam mora zaraditi

Tehnicki Damir nista ne zaostaje, stavise
Ovo je Bornina prednost, mali i nije toliki talent koliko ljudi pričaju da je, ali trenira ko životinja i samo mu je na umu uspjeh u tenisu, nikakve sponzoruše i sl., čak su negdje raspravljali da nije homoseksualac :D
[youtube][/youtube]

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: BiH Tenis

Post Postao/la HeraklitMracni » 31 okt 2014, 11:54

Dat cu ti jedan primjer , gdje je damir igrao Kvale u Australiji , prosao prvo kolo i sad igra protiv svicarca ne znam kako se zove drugo kolo ... to je bilo onu tamo sezonu , i sad damir treba da se budi u 8 pa dorucak u 9 lagani trening i poslije igra .. al ne ona njega nazvala u 7 da ga optuzi da je bio s nekom tamo... :lol: vjerujte da je istina .. poslije nije ni doruckovao iznerviran dodje na teren i uzme set i poslije bude pometen .. eto toliko a ima ovih primjera jos :)

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.