Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
KiaKaha
Postovi: 592
Pridružen/a: 01 jul 2013, 18:55
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la KiaKaha » 03 sep 2015, 01:14

I ova Serena pocela izvodit gluposti po terenu.Dakako,mislim na ove grimase,krike i bezvoljno davanje intervjua.U svim pauzama izgleda kao da ima jos 20min zivota,i onda udari servis 190km/h...
" Vise je dobrih ljudi na svijetu nego zlih. Mnogo vise. Samo se zli dalje cuju i teze osjecaju. Dobri cute." M. Selimovic

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la alex1991 » 03 sep 2015, 01:29

Ma evo vece duzi period se ona tako cudnovato ponasa i bas mi je zbog toga nekako pala u ocima,postala je dosta iritantna.
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Avatar
KiaKaha
Postovi: 592
Pridružen/a: 01 jul 2013, 18:55
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la KiaKaha » 03 sep 2015, 01:52

Ma primijetio sam u par navrata na RG da glumi mrtvaca i neku nezainteresovanost,al ovo sramotno davanje intervjua kao da prica sa nekom nizom rasom fkt joj ne treba.WTA smijuriju i onako ne pratim cesto.

Nadal tanko,pravo tanko.Na stranu sto je ovaj Schwartzmann ili kako vec odigrao dobar mec,nema vise prije svega kretnje,koja je 50% Rafine igre.Forhend nekonstantan,cesto i jako plitak,sto prolazi kod ovih drugoligasa,ali protiv top 20 tesko,jako tesko.Ako dogura do 1/4 bit ce dobro,ako drasticno ne popravi igru.Vidi se da ima htijenja i zelje u njemu da se vrati na neki pristojan nivo,ali...

Tsonga igra ludo,za sad.Nadam se da moze makar do 1/4.Odlicna kretnja i bekend dijagonale prave velike probleme Spancu.
" Vise je dobrih ljudi na svijetu nego zlih. Mnogo vise. Samo se zli dalje cuju i teze osjecaju. Dobri cute." M. Selimovic

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mancini » 03 sep 2015, 03:04

KiaKaha je napisao/la:Ma primijetio sam u par navrata na RG da glumi mrtvaca i neku nezainteresovanost,al ovo sramotno davanje intervjua kao da prica sa nekom nizom rasom fkt joj ne treba.WTA smijuriju i onako ne pratim cesto.

Nadal tanko,pravo tanko.Na stranu sto je ovaj Schwartzmann ili kako vec odigrao dobar mec,nema vise prije svega kretnje,koja je 50% Rafine igre.Forhend nekonstantan,cesto i jako plitak,sto prolazi kod ovih drugoligasa,ali protiv top 20 tesko,jako tesko.Ako dogura do 1/4 bit ce dobro,ako drasticno ne popravi igru.Vidi se da ima htijenja i zelje u Birmingham da se vrati na neki pristojan nivo,ali...

Tsonga igra ludo,za sad.Nadam se da moze makar do 1/4.Odlicna kretnja i bekend dijagonale prave velike probleme Spancu.
Ma nema Rafa pojma o životu.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 08 sep 2015, 02:24, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la DANTES » 03 sep 2015, 06:41

alex1991 je napisao/la:Ma evo vece duzi period se ona tako cudnovato ponasa i bas mi je zbog toga nekako pala u ocima,postala je dosta iritantna.
i meni. folira ko velika
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
jestamaji
Postovi: 16521
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 03 sep 2015, 10:27

KiaKaha je napisao/la:......Nadal tanko,pravo tanko.Na stranu sto je ovaj Schwartzmann ili kako vec odigrao dobar mec,nema vise prije svega kretnje,koja je 50% Rafine igre.Forhend nekonstantan......
i ja sam to juče priimjetio. prije bi nakon returna bio najmanje 3 metra bliže centru osnovne linije nego sada. neznam da li je u pitanju snaga, u što čisto sumnjam jer izgleda fit, ili nešto drugo. možda je njegov problem jednostavno rodni list. pretpostavljam da ćemo konačni odgovor znati tek dogodine nakon turnira na zemlji!


P.S: joj kako bi to bilo cool da nadal i federer nikad više ne osvoje GS :mrgreen: a još više cool bi bilo kad nadal federer i đoković nikad više ne bi osvojili GS, ali to je nemoguće :|

Avatar
jestamaji
Postovi: 16521
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 03 sep 2015, 10:37

formance je napisao/la:
Greivis je napisao/la:Jel ti pises ovo pa reklamiras stalno? :mrgreen:
Pa ja :D Dok ne udare cenzuru. :mrgreen:
prije je pisao nešto ovdje , sad ili samo puca te linkove ili se prepucava sa clausom, magicom i onim fufijem ili tako nekako :mrgreen:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 03 sep 2015, 11:11

Svašta, poludile ove notifikacije. Javlja mi da me neko citirao na 914. stranici, kad je bio RG. :lol:


Kontaš ovi dobro igraju protiv Nadala ali ustvari Rafa igra vrlo slabo. Vrlo slab u prva kola, prošao je jer nije imao jake protivnike ali 3. kolo će biti jako teško.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 03 sep 2015, 11:47

Los Rafa, fali brzine, snage i konstantnosti u igri, sljedeca sezona ce pokazati da li gledamo pad i moguci kraj dominacije Rafe, ili je ovo bila samo jedna sezona zaborav, gdje se trazio nakon operacije na kraju prosle godine...
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shminka » 03 sep 2015, 12:37

Kraj kakve dominacije? :D

ne dominira on nigdje već 2 godine :beba:

Od USOa 2013 osvojio 1 GS i 1 masters :mrgreen:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 03 sep 2015, 13:02

shminka je napisao/la:Kraj kakve dominacije? :D

ne dominira on nigdje već 2 godine :beba:

Od USOa 2013 osvojio 1 GS i 1 masters :mrgreen:
Zato Federer dominira, ne zna kud ce sa osvojenim GS u posljednje 3 sezone :P

Stvar je u tome da svi potencirate neki kraj karijere, jedne velike ere, covjeku koji se znao vratiti nakon operacije koljena, nakon sto nije igrao tenis pola godine, i uzeo u toj istoj sezoni poslije 2 GSa, nakon samo jedne lose sezone, jos se operisao na kraju prosle sezone ne zaboravimo, ono isto sto ste prizivali Federeru nakon uzasne 2013 gdje nije mogao meda, pa covjek odigra jos par GS finala za ove 2 godine...

Na dominaciju sam mislio na sveukupnu karijeru.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shminka » 03 sep 2015, 13:17

Sam sebe pobijaš u postu, skontaj sam šta misliš...jel kraj il ne :D

Avatar
ppppp
Postovi: 968
Pridružen/a: 14 nov 2012, 12:51
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ppppp » 03 sep 2015, 13:27

Mancini je napisao/la:A komentatori su postali dosadni i providni sa svojim komentarima.
Smiljan Banjac(eurosport):"Karolina Voznijacki je 35-ti put u glavnom žrijebu US opena,inače mlada Dankinja ima 25 godina"
:lol: :lol: :lol:
Ona US open igra 3-4 puta godišnje :lol:
Ja stvarno ne znam k ovu budalu više drži na ovako ozbiljnoj tv

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 03 sep 2015, 13:32

Procitaj jos jednom moj prvi post, pa mi reci gdje sam to rekao, ' da li' i 'gledamo' nije isto :nene:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delko » 03 sep 2015, 13:34

jestamaji je napisao/la:
KiaKaha je napisao/la:......Nadal tanko,pravo tanko.Na stranu sto je ovaj Schwartzmann ili kako vec odigrao dobar mec,nema vise prije svega kretnje,koja je 50% Rafine igre.Forhend nekonstantan......
i ja sam to juče priimjetio. prije bi nakon returna bio najmanje 3 metra bliže centru osnovne linije nego sada. neznam da li je u pitanju snaga, u što čisto sumnjam jer izgleda fit, ili nešto drugo. možda je njegov problem jednostavno rodni list. pretpostavljam da ćemo konačni odgovor znati tek dogodine nakon turnira na zemlji!


P.S: joj kako bi to bilo cool da nadal i federer nikad više ne osvoje GS :mrgreen: a još više cool bi bilo kad nadal federer i đoković nikad više ne bi osvojili GS, ali to je nemoguće :|

Nekako ne vidim alternativu za njih 3... jos uvijek se ne nazire novi No1 nasljednik - nema tih igraca koji odskacu - svi odigraju par turnira dobro i onda flop !!!
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 03 sep 2015, 13:47

Ima puno ovih mladih nada ali daj Bože da jedan pokaže ono što se očekuje. Kyrgiosa će glava uništit, ovi ostali imaju svi nedostatke koje mogu popravit ali ne vidim ih kao nasljednike ove trojke.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Galion » 03 sep 2015, 13:57

delko je napisao/la:Nekako ne vidim alternativu za njih 3... jos uvijek se ne nazire novi No1 nasljednik - nema tih igraca koji odskacu - svi odigraju par turnira dobro i onda flop !!!
Ćorić najviše podsjeća na njega, vidjet ćemo za nekoliko godina hoće li moć biti No. 1.
Kyrgios je najtalentiraniji od mlađarije, ali za njega nema šanse da bude najbolji zbog stava, zajebancija mu je broj 1, vjerojatno će osvojiti GS u karijeri ali dominirati sigurno neće. Kokkinakis nema šanse, on je isto luda, a puno manje talentiran od Nicka.
Zvjerev i Rubljev mi djeluju previše živčani, pravi Rusi, ne vidi se ništa švapsko na Zvjerevu.
Chung nije ni blizu njima, naosvajao se azijskih Challengera pa uživu u dobrom rankingu, sve se vidjelo nedavno kad ga je Donaldson isprašio, a Jared kad sam ga već spomenuo tipični amerikanac, bit će TOP 20 vjerojatno.
Nishioka isto ništa posebno. Tiafoe je fizički mnogo nadmoćniji od svojih vršnjaka, kad mu se ostali približe fizički, neće ni on toliko odskakati. Gledao sam starijeg Ymera, ni on ne može biti No. 1, za mlađeg ne znam, premlad je još za procjenu. Mmoh i Luz također još premladi za procjenu. Od Kozlova izgleda ništa, Safiullina isto nigdje, ali nisam ih gledao pa ne znam kakvi su. Pada mi još na pamet Jašika ali mislim da ni on nije kandidat za No. 1.
Od starijih Thiem i Vesely već imaju 22 i da su predodređeni za sam vrh već bi bili top 10, Tomik je imao potencijal ali nije čist u glavi, poput Kyrgiosa.
Mislim da je to to što se mladih tiče, ako sam, nekog izostavio nek @Formance nadoda :D

Znači moj bet je na Ćorić, Zvjerev, Rubljev i Kyrgios ako se koliko toliko popravi u glavi, ali jedinu koliko toliku šansu za potencijalnu dominaciju bih dao samo Borni uspije li popraviti segmente igre u kojima je slabiji, što se tiče pristupa, tu je već sad poput šampiona, najjači je psihički od sve mlađarije, samo da mu je malo više talenta, ali nadoknađuje on to ogromnim radom i pravilnim pristupom ;)

Avatar
jestamaji
Postovi: 16521
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 03 sep 2015, 14:44

delko je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:
KiaKaha je napisao/la:......Nadal tanko,pravo tanko.Na stranu sto je ovaj Schwartzmann ili kako vec odigrao dobar mec,nema vise prije svega kretnje,koja je 50% Rafine igre.Forhend nekonstantan......
i ja sam to juče priimjetio. prije bi nakon returna bio najmanje 3 metra bliže centru osnovne linije nego sada. neznam da li je u pitanju snaga, u što čisto sumnjam jer izgleda fit, ili nešto drugo. možda je njegov problem jednostavno rodni list. pretpostavljam da ćemo konačni odgovor znati tek dogodine nakon turnira na zemlji!


P.S: joj kako bi to bilo cool da nadal i federer nikad više ne osvoje GS :mrgreen: a još više cool bi bilo kad nadal federer i đoković nikad više ne bi osvojili GS, ali to je nemoguće :|

Nekako ne vidim alternativu za njih 3... jos uvijek se ne nazire novi No1 nasljednik - nema tih igraca koji odskacu - svi odigraju par turnira dobro i onda flop !!!

da, fakat je teško naći nekoga za koga si siguran da će biti slijedeći veliki. ali ni roger nije "upalio" odma, i njemu je trebalo vremena da se zalaufa!

nego apropo potencijala, čitao sam da ima neka mala našeg porjekla koja je kod bolitjerija i koja je megatalenat, jel zna ko šta se tu dešava, mislim da se zove glođo ili tako nekako?

RN87
Postovi: 1059
Pridružen/a: 12 jun 2015, 11:52
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la RN87 » 03 sep 2015, 14:46

Rublev je najveci talenat sigurno, a Kokkinakis je vec sad konkretniji od Nika i iznimno talentovan, tako da ti to ne stoji.

Zverev i Borna takodjer sjajni, ostali nista.
Stepanov>Gutic Cimirot>Sunjevaric Alispahic>Jevtic Duljevic>Karic Benko>Krpic

eracinzeljez mebej et aj

Avatar
jestamaji
Postovi: 16521
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 03 sep 2015, 15:01

ja sam zvereva gledao uživo dva puta, prvo kao sedamnaestogodišnjaka u juniorskoj konkurenciji, a onda ove godine u minhenu na ATP turniru. meni nije izgledalo ni da je koraka naprijed napravio. sjećam se ko da je danas bilo mladoga guge u svojoj prvoj godini na umagu, na sporednom terenu pred cca 50 gledalaca, kost i koža ali je udarao ko mahnit. iako je izgubio od nekog nepoznatog skandinavca tu se odma vidjelo da nije u pitanju bilo ko. tih dana se u umagu ponajviše pričalo o gugi iako su ostali vodili glavnu riječ na turniru. e ja kod zvereva ja nemam taj utisak. iskreno ne vjerujem da će od njega biti nešto veliko!

kyrgios je idiot u negativnom smislu te riječi, a za čorića nisam siguran, nekako mi preslabo servira za svoju visinu. ove ostale gore nabrojane ili nisam gledao ili jednom par minuta, tako da ne mogu ništa reći.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.