ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 26 apr 2017, 19:23

leorey je napisao/la:
RafaGarros9 je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Čestitke Nadalu, zna se da je ovo njegova podloga i odličan turnir za njega.


Rafagarros, kakve veze ima Federer u svemu ovome, mislim vidim spominješ Đokovića i Rogera, valjda ovaj prvi izletio rano a drugi nije ni igrao? :roll:

Pa spominjem ga jer se ovaj sigurno prisjeca kako ga je kralj izludjivao na svim podlogama tokom godina a posebno na sljaci pa se sigurno Roger pita sta on to zna sto mi drugi ne znamo,kako to da je on toliko dominantan na toj podlozi i da mu niko nista ne moze a isto tako i Novak e to nista vise... :D
Kad ga veliki skoluje i na RG , neces prismrdit forumu 5 sljedecih dana, kao sto je bilo poslije AO, IW i Miamia. Hehe. :kafa:
Ja sam davno rekao zelje su jedno al stvarnost je drugo...docekali i rogerovci svojih 5min. jest da ste bili strpljivi trebalo je cekati 13godina :o al vrijedilo je zar ne :urnebes: ...Najvece brige rogerovih fanova trebaju biti da li ce se on pojaviti na RG jer kao sto vidimo ne smije se pojaviti ni na mastersu,a jos na GS igracima apetiti rastu posebno Rafi a Roger kralja dobro poznaje pa ce zato dobro razmisliti da li ce doci... :D I nemoj govoriti neistine kad znaju ljudi da sam bio tu odmah poslije sva 3 turnira koja si naveo... :thumbup:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 26 apr 2017, 20:15

gledam upravo nagradni fond RG-a, ko ispadne u prvom kolu ide kući sa 35 milja eura u padže ... to više nije humano

tu se samo jedno može reći .... e moj damire, našo si kad ćeš padati na rang listi :shock:

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Mancini » 26 apr 2017, 20:49

leorey je napisao/la:
RafaGarros9 je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Čestitke Nadalu, zna se da je ovo njegova podloga i odličan turnir za njega.


Rafagarros, kakve veze ima Federer u svemu ovome, mislim vidim spominješ Đokovića i Rogera, valjda ovaj prvi izletio rano a drugi nije ni igrao? :roll:

Pa spominjem ga jer se ovaj sigurno prisjeca kako ga je kralj izludjivao na svim podlogama tokom godina a posebno na sljaci pa se sigurno Roger pita sta on to zna sto mi drugi ne znamo,kako to da je on toliko dominantan na toj podlozi i da mu niko nista ne moze a isto tako i Novak e to nista vise... :D
Kad ga veliki skoluje i na RG , neces prismrdit forumu 5 sljedecih dana, kao sto je bilo poslije AO, IW i Miamia. Hehe. :kafa:
:lol: :lol: :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 26 apr 2017, 21:19

Kao što bodi ne voli Rogerovce, tako ni ja miševe koji izađu iz rupa nakon dugo vremena i počnu prozivati nekoga ko je non stop na Touru i koji je GOAT.


#rafatards


Poštujem Rafu i drago mi je što se vratio na ovaj nivo, ali zbog ovih miševa ga ne mogu voljeti :salut:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 27 apr 2017, 00:19

Babuka odstupio od sljakaste sezone da moze i kralj koji trofej da pokupi. Babuci na GS cupovi, a kralju tanjir! :urnebes: :urnebes:

Suti dobro pa je i tanjirdzija bio sam se usro od straha da nece ni do QF dolaziti u kakvoj je formi bio kralj. Haj bar je poceo sad da osvaja ove miki maus turnire!


Uz pomoc sudija naravno! :urnebes:

Sad bez zayebancije, volio bi da ga vidim sa Murrayom u formi sad u Barsi vec da znamo na cemu smo pred RG. Ako njega izdominira nek mu vec ugraviraju ime tamo u Parizu na cup, biljojed nema sansi, sve sam nade u njega pogubio! Nek osvoji Rafa ako nastavi s ovim tenisom ovakvim. Sto neko rece prije ako ce ovako igrati on i babuka nek samo osvajaju. Yebo i endije i rize i biljojede i ostale prevare!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19227
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 27 apr 2017, 00:51

Kakav crni Endi, iskreno i ja bih volio da se dovuce nekako do finala da ga Nadal oduci od tenisa ali nema sanse, ispada on do finala 3 puta

Novak je jedini pretendet Rafi na RGu, Novak i samo Novak, ostali nemaju sanse, Stan ima sansu protiv Novaka jasno, sa Rafom nema, razlika u matchupu je ogromna, o Endiju da ne pricam, a ostali su smijesni, dakle Rafa ili Novak
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la DANTES » 27 apr 2017, 00:58

@bodi meni je Novak poprilično bivši... Propao je ko Ana nakon osvajanja RG.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19227
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 27 apr 2017, 01:06

DANTES je napisao/la:@bodi meni je Novak poprilično bivši... Propao je ko Ana nakon osvajanja RG.
Daleko od toga da je bivsi, ponavljam, Novak je u onih sat vremena drugog i pocetka treceg seta igrao tenis kakav, poprilicno sam siguran, ne moze ispratiti niko u ovom trenutku na sljaci, eto ostavit cemo Rafu kao izuzetak jer je dobar fkt trenutno, ali ostali ono ne mogu pratiti, Novakov problem je druge prirode, fali mu tenisa, fali mu meceva u nogama, ovo je sezona u kojoj dolazi sa najmanje meceva na sljaku unazad 10ak godina, vremenom kroz sezonu on ce izgledati sve bolje i bolje, uopste me ne bi cudilo da eksplodira upravo na RGu ili u najgorem slucaju na Wimbledonu i mlatne GS ove sezone, kad vecina ocekuje da nije sposoban za to, konstantnost je jedini problem koji on ima, a to je kratkotrajan problem koji se rjesava prolivenim znojem sto na treningu sto na mecevima, igra je tu, udarci su tu, a poznavajuci Novakov mentalitet ne sumnjam da ce veoma brzo staviti tacku na ovaj, slobodno cu reci najgori period njegove karijere
Zadnja izmjena: bodi123, dana/u 27 apr 2017, 01:08, ukupno mijenjano 1 put.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 27 apr 2017, 01:08

Ma kazem Endi zato sto on jedini mu se od svih ovih sto nastupaju u Barsi moze suprotstaviti. Naravno u formi da je i da zapne. Ne vidim nekog jos igraca u zrijebu a da ga Rafa nece rijesiti lagano uz max 6-7 izgubljenih gemova. Dakle oducavanje i to na kamare je neminovno! Sve prevare. Biljojeda necu zvati pravim imenom sve dok se ne popravi jer razocaro je mnogo, vrlo mnogo. Sumnjam da bi uspio pobjediti nekog u rangu F.Lopeza!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19227
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 27 apr 2017, 01:12

Effenberg je napisao/la:Ma kazem Endi zato sto on jedini mu se od svih ovih sto nastupaju u Barsi moze suprotstaviti. Naravno u formi da je i da zapne. Ne vidim nekog jos igraca u zrijebu a da ga Rafa nece rijesiti lagano uz max 6-7 izgubljenih gemova. Dakle oducavanje i to na kamare je neminovno! Sve prevare. Biljojeda necu zvati pravim imenom sve dok se ne popravi jer razocaro je mnogo, vrlo mnogo. Sumnjam da bi uspio pobjediti nekog u rangu F.Lopeza!
Endija bi mogao Dominik raznijet samo tako, sljaka u Barceloni je najsporija sljaka na svijetu, sporija cak i od onog usporenog snimka u Monte Carlu, Rafa i Thiem su igraci koji vole otici po 3 metra iza osnovne i lupati topspin balone koji na ovakvoj podlozi su nocna mora, njihovo eventualno finale bi bio strasan mec koji bi nam ponudio vjerovatno milion fenomenalnih duzih razmjena, Endi ne moze ispratiti to uopste na ovoj podlozi, ovakav kakav je trenutno, pa njega Ramos forehandima pojeo, sta bi mu tek Nadal uradio :crazy:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 27 apr 2017, 01:19

Ma kakav Dominik. Drag mi mnogo jer je "moj" Austrijanac i fin decko al on jos uci. Nema on to nesto u sebi da pobjedjuje ove iz velike cetvorke i vazda izlazi u smedjim gacama protiv njih! :mrgreen:

Murray nije slucajno zalutao prosle sezone u finale RG njegov je belaj sto on razvlaci mec ko teravije, i onda iz meca u mec sve manje snage. Dakle jedan odmoran u top formi Murray bi mogao postaviti par pitanja Nadalu na sljaci jedino on. Babuka je nepostojeci na sljaci, Stan i ono osvajanje RG je bio jedan obicni "fluke" sto Englezi kazu. Ostali koji sta i probaju to je sve nesto privremeno i opet vracanje starom dobrom luzerizmu.

Ako ne moze Endi, ko onda moze, da nece Ramo drug nas ili Paire budalas? :mrgreen:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19227
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 27 apr 2017, 01:27

Ma ne moze njemu u Barceloni niko nista, ovo ce bit setnja do jos jedne la decime vjerovatno, ovaj nivo igre koji ima je neuhvatljiv za bilo kojeg tenisera na sljaci u ovom trenutku
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 27 apr 2017, 03:59

Kad se prica o RG nekako sam ubijedjen da ce ove godine biti dosta iznenadjenja i da dosta dobrih igraca nece docekati drugu nedjelju...recimo Endi,Stan i sa formom koju sad imaju nema sanse da udju u drugu nedjelju pa cak i ako poprave formu imam osjecaj da ce se okliznuti rano...ako govorimo o Novaku i o njegovoj trenutnoj formi koja nije ni blizu prepoznatljiva njemu i ako znamo da se igra na 3 dobijena na RG msm da ce na "misice" i sa ovom formom uci u samu zavrsnicu ali da bi ugrozio Rafu nema sanse...ali svi znamo da je Novak veliki sampion i da ce formu podici na "najveci" moguci nivo do RG i smatram ga naravno iza Rafe jedinim i pravim konkurentom za titulu,iako je rano pa i prerano ali ocekujem upravo finale Rafa-Novak...Rafa iz dana u dan obecava svojom igrom sve vise i vise iako je i pocetkom godine i jos odavno on u kakvoj god da se formi nalazi glavni favorit za titulu trenutno ovom igrom debelo iskace na prvo mjesto...a sto se tice Rogera,da je to onaj Roger od prije godinu dana isao bi sasvim sigurno u grupu sa Endijem ali sa igrom koju je pruzio ove godine pa i na sljaci msm da ulazi u samu zavrsnicu,a u duelima protiv Rafe,Novaka nema sanse a za neku titulu je suludo govoriti...od ove mladjarije pfff nezz sta da kazem najvece sanse dajem Thiemu mada poznavajuci njega sumnjam da se nece okliznuti prije 2 nedjelje...ali pricekajmo jos 2 mastersa da vidimo kako stvari stoje pa da vidimo kako ce se favoriti redati iza Rafe... :kafa:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 27 apr 2017, 13:02

delpo program :thumbup: nadajmo se da će ostati zdrav i to sve stvarno i odigrati!

slika

samosarajvo
Postovi: 3650
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la samosarajvo » 27 apr 2017, 17:45

Danas kod Rafe serva dosta bolja sto me raduje.Forhend je solidan, bolji nego u MC.Najlosije je danas udarao BH, previše grešaka iz njega.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la leorey » 27 apr 2017, 18:55

bodi123 je napisao/la:Ma ne moze njemu u Barceloni niko nista, ovo ce bit setnja do jos jedne la decime vjerovatno, ovaj nivo igre koji ima je neuhvatljiv za bilo kojeg tenisera na sljaci u ovom trenutku
Pa ne bih rekao da Murray nema sanse na sljaci protiv ovog Nadala. Volio bih bas taj mec gledati.
27.10.2020

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 27 apr 2017, 19:14

zverev skonto da mu je bolje da se ne.blamira protiv rafe :mrgreen:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la leorey » 27 apr 2017, 19:53

jestamaji je napisao/la:zverev skonto da mu je bolje da se ne.blamira protiv rafe :mrgreen:
Covjek je potpuno nekonstantan, svi ga vide kao buduceg vladara tenisa, a meni Kyrgios za klasu bolji. Cak ima i veci talenat. Mali ako ostvari karijeru kao Cilic, nek se udara nogom u guzicu.
27.10.2020

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19227
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 27 apr 2017, 20:26

leorey je napisao/la:Mali ako ostvari karijeru kao Cilic, nek se udara nogom u guzicu.

Uozbilji se, mali ce bit sampion to je zapisano u kamenu, ne mozete osudjivat malca sa 19 godina za nekonstantnost

Goffin i Saša se sklonise znaci Rafi, da bezveze ne dobiju po usima :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Galion
Postovi: 2770
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Galion » 27 apr 2017, 21:05

bodi123 je napisao/la:
leorey je napisao/la:Mali ako ostvari karijeru kao Cilic, nek se udara nogom u guzicu.

Uozbilji se, mali ce bit sampion to je zapisano u kamenu, ne mozete osudjivat malca sa 19 godina za nekonstantnost

Goffin i Saša se sklonise znaci Rafi, da bezveze ne dobiju po usima :mrgreen:
20 :tralala:

Nevezano za Bodija, Federer ima 35 godina a ne 36, Zverev ima 20 a ne 19 :wave:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.