Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 22 jan 2019, 13:01

ronaldo99 je napisao/la:Nemojte samo opet poceti kako nekoga maze zrijebovi ovo ono, da bi neko osvojio Slam treba dobiti 7 meceva, zar je bitno skim igra.
Potpisujem. :thumbup:
De Minaur, Berdych te potencijalna 1/4 i 1/2 sa Dimitrovom i Federerom je sve samo ne lagan zrijeb. Nije Rafa kriv sto su ovi ispali od autsajdera. Vamos :kralj:

Avatar
bajern100
Postovi: 627
Pridružen/a: 09 apr 2009, 10:25
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bajern100 » 22 jan 2019, 13:03

NadalRafa je napisao/la:
lucky13 je napisao/la:nevjerovatn koliko ga maze zrebovi na slemovima!
Na koga mislis?
Rafa kralju idemo do kraja bez izgubljenog seta uz pomoć svih tvojih fanova...

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NYKnicks Fan » 22 jan 2019, 13:26

lucky13 je napisao/la:nevjerovatn koliko ga maze zrebovi na slemovima!
Jel on kriv sto favoriti ispadaju od ovih levata???

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 22 jan 2019, 13:50

NadalRafa je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Nemojte samo opet poceti kako nekoga maze zrijebovi ovo ono, da bi neko osvojio Slam treba dobiti 7 meceva, zar je bitno skim igra.
Potpisujem. :thumbup:
De Minaur, Berdych te potencijalna 1/4 i 1/2 sa Dimitrovom i Federerom je sve samo ne lagan zrijeb. Nije Rafa kriv sto su ovi ispali od autsajdera. Vamos :kralj:
Upravo.Gledajuci danas Tiafoa kontam kako je uopste prosao Dimitrova posto nisam gledao taj mec.Decision making mu je 0,a opet mozda je to bilo i do nervoze sto opet nije dobro.Ako Cici bude odigrao protiv Nadala kao protiv Federera,bez straha,bit ce to dobar mec.

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la lucky13 » 22 jan 2019, 14:35

ne kazem za polufinala. pa i QF. tu manje vise moras dobiti nekog iz vrha. sada koliko je taj neko u formi je druga stvar. ali prva 3 kola.... wtf. berdih nije vise onaj berdih ni za njega ne cuh vec poduze. a i ti favoriti koji su ispali samo kazuje u kakvoj su trenutno formi.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 22 jan 2019, 14:55

lucky13 je napisao/la:ne kazem za polufinala. pa i QF. tu manje vise moras dobiti nekog iz vrha. sada koliko je taj neko u formi je druga stvar. ali prva 3 kola.... wtf. berdih nije vise onaj berdih ni za njega ne cuh vec poduze. a i ti favoriti koji su ispali samo kazuje u kakvoj su trenutno formi.
da uporedimo projektovane žrijebove Novaka i Rafe, ovako to izgleda

Duckworth - Ebden - DeMinaur - Švarcman/Berdych - Anderson/Griša - Federer - Djoković

kvalifikant - Tsonga - Shapovalov - Medvedev/Goffin - Nishikori - Zverev - Federer/Nadal

imati do titule Federera pa Djokovića je značajno teže nego imati do titule GS izdanje Zvereva pa Federera/Nadala, ostali protivnici do QF su im bare bare, osim ako misliš da je Novak igrao protiv prime Tsonge, a ne hodajućeg leša

e sad, druga je stvar što ti trebaš edukaciju na termin žrijeb, očigledno to miješaš sa terminom put
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la LlullSergio » 22 jan 2019, 15:03

Rafa izgleda najbolje zasada.

I to mi je iznenađenje jer ono i na US je bio već rovit onda do kraja sezona pa i na početku opet neke povrede.

Vidjet ćemo sad sa Cicibanom, mislim da se Grk kao i u Torontu ljetos poprilično potrošio pa mu dajem minimalne šanse protiv ovakvog Rafe.

Ovo oko ždrijeba je pfff sto neko kaže treba dobit 7 mečeva.

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la lucky13 » 22 jan 2019, 16:19

dobro ajd... sve jedno je koga dobijes u zrijebu. samo da ih je 7.

ps.
nole je dok je bio br3. (2008 - 2010) redovno, ali redovno, naslemovima (sem 2009. onda kad je rafa bio u autu) dobijao u SF RGa rafu a na ostalim slemovima feda.
Zadnja izmjena: lucky13, dana/u 22 jan 2019, 16:47, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16640
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ronaldo99 » 22 jan 2019, 16:26

NadalRafa je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Nemojte samo opet poceti kako nekoga maze zrijebovi ovo ono, da bi neko osvojio Slam treba dobiti 7 meceva, zar je bitno skim igra.
Potpisujem. :thumbup:
De Minaur, Berdych te potencijalna 1/4 i 1/2 sa Dimitrovom i Federerom je sve samo ne lagan zrijeb. Nije Rafa kriv sto su ovi ispali od autsajdera. Vamos :kralj:
Pa zar nije tako, navijam za Rogera ali ne mrzim nikoga :)
Rafa svoje protivnike melje od kojih su "favoriti" ispali, frajwr jednostavno ne gleda ko mu je sa druge strane mreze Ebden ili Federer on igra 100% i to ga cini velikim sampionom, ali ce ga opet kostati sig sam neke povrede pred kraj sezone jer njega sezona sljake dokrajci

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 22 jan 2019, 16:46

ronaldo99 je napisao/la:
NadalRafa je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Nemojte samo opet poceti kako nekoga maze zrijebovi ovo ono, da bi neko osvojio Slam treba dobiti 7 meceva, zar je bitno skim igra.
Potpisujem. :thumbup:
De Minaur, Berdych te potencijalna 1/4 i 1/2 sa Dimitrovom i Federerom je sve samo ne lagan zrijeb. Nije Rafa kriv sto su ovi ispali od autsajdera. Vamos :kralj:
Pa zar nije tako, navijam za Rogera ali ne mrzim nikoga :)
Rafa svoje protivnike melje od kojih su "favoriti" ispali, frajwr jednostavno ne gleda ko mu je sa druge strane mreze Ebden ili Federer on igra 100% i to ga cini velikim sampionom, ali ce ga opet kostati sig sam neke povrede pred kraj sezone jer njega sezona sljake dokrajci

Upravu si sve nema sta, slazem se osim sa tim zadnjim. Mislim da Rafu najvise istrosi Wimbledon kad se tamo pojavi. Iako se pokaze na americkoj turneji osjeti se pad u igri u poredjenju sa pocetkom godine i sljakom. Mada ima tu i kalkulacija s njegove strane. Ni ja nisam mrzitelj Feda, stavise gotivan je lik, na stranu rivalitet, treba bit posten. I da, danas ponovo komentator na ES spominje upravo to, kako Rafa zna vaznost svakog poena i igra s namjerom da ga dobije, bez obzira sto je npr 0-40 na servis protivnika. Nije vazno ko je s druge strane uvijek se igra 100%.

Da odgovorim i @darker10 : vjeruj da ni ja ne znam kako je prosao Dimitrova nisam gledao jer ne gotivim Grigora, nekako ga hejtam malo zbog toga sto nije iskoristio svoj puni potencijal (baby federer), ocekivao sam vise oe njeg bar po koji GS. Dalje po meni Tiafoe solidan, al nista specijalno nema plana u igri. Tsitsipas ima sansi al po meni za set jer ako ode u 5 setova male su mu sanse znamo kako je Nadal pripremljen plus se Stefanos naigrao vec tenisa. Sem toga, puno prilika daje protivnicima. Mislim da ce ga Rafa izvozat.

@lucky13 sta tebi da covjek kaze, na GS ucestvuju najbolji teniseri svijeta, po renkingu se razdvajaju najbolji u dva kostura. Nekog u 1/4 zapadne npr. Nishikori, nekog Tiafoe, ne zato sto se zrijeb steli vec zato sto je Tiafoe u tom trenutku bio sposoban doci do 1/4. Nije bitno bio li to Federer il Dzumhur, u svakoj rundi te zapadne onaj koji je najbolje igrao do tad.

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la lucky13 » 22 jan 2019, 16:53

vjeruj mi.... o zrebovanju i bodovanju itd u teisu znam vjerovatno bolje nego ako ne svi a ono velika vecina ovdje.

a to za rafu je tacno. o tome sam i ranije pisao. njemu se nikada ne bi desilo ovo kao noletu (u 2 posljednja meca) da ispusti vec dobijen set i vrati protivnika u mec. nole kada ima set i brejk odmah popusti , pogotovo ako protivnik pocne malo da se vuce po terenu. kao rus jucer. takav pristup ga je recimo kostao onog poraza protiv nisija kada je cila uzeo USO.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 22 jan 2019, 19:59

Ciciban salje smrdljivca poganog kuci . Kakva ce to prica da bude preki ped.erera gacevadjaca i noleta do prve slem titule! :pray:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mancini » 22 jan 2019, 20:37

Effenberg je napisao/la:Ciciban salje smrdljivca poganog kuci . Kakva ce to prica da bude preki ped.erera gacevadjaca i noleta do prve slem titule! :pray:
Fuj! :puke:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 22 jan 2019, 20:57

lucky13 je napisao/la:vjeruj mi.... o zrebovanju i bodovanju itd u teisu znam vjerovatno bolje nego ako ne svi a ono velika vecina ovdje.

a to za rafu je tacno. o tome sam i ranije pisao. njemu se nikada ne bi desilo ovo kao noletu (u 2 posljednja meca) da ispusti vec dobijen set i vrati protivnika u mec. nole kada ima set i brejk odmah popusti , pogotovo ako protivnik pocne malo da se vuce po terenu. kao rus jucer. takav pristup ga je recimo kostao onog poraza protiv nisija kada je cila uzeo USO.
Znam i ja i svi ovdje dosta o tenisu pa ne spominjemo neke teorije zavjere kao ti sto kazes da je zrijeb dirigovan ili sta vec kako Nadal uvijek ima lagan zrijeb. To je po meni isto sto i neki dan neko rece kako se podloga usporava na hardu zbog Nadala hahah..
Cudi me da ne spominjes lagan zrijeb npr. Djoleta na US : Sousa Millman Nishikori DelPotro koji je haman crko do finala ili Fedexa na AO Fucsovics Berdych Chung Cilic sve chokeri, ali ne samo Nadala sluzi sreca hh.
Bas suprotno Nadal je sebi dopustio taj pad u igri nazalost u finalu protiv Feda. Svakom se to moze desit. I Nishi je tad odigrao mec zivota, iako je kasnije chokirao u finalu.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 22 jan 2019, 21:23

Ako iko ima taj kako to elegantno stavljate u usta "dirigovani zrijeb" to je Rafan. Mislim ono covjek igra QF sa Mladen Vojicic Tifom! :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 22 jan 2019, 22:54

Effenberg je napisao/la:Ako iko ima taj kako to elegantno stavljate u usta "dirigovani zrijeb" to je Rafan. Mislim ono covjek igra QF sa Mladen Vojicic Tifom! :lol:
Zato je Federer prosle godine do titule dosao preko Borga, Mcenroa, Samprasa iz najboljih dana te Djokovica i Nadala :lol: :lol:

Bedene, Strumf, Gaske, Fuscovic, Berdih, Chung Yong i finale Cilic :rol: :rol:

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la JoeBleck » 22 jan 2019, 23:04

japa je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Ako iko ima taj kako to elegantno stavljate u usta "dirigovani zrijeb" to je Rafan. Mislim ono covjek igra QF sa Mladen Vojicic Tifom! :lol:
Zato je Federer prosle godine do titule dosao preko Borga, Mcenroa, Samprasa iz najboljih dana te Djokovica i Nadala :lol: :lol:

Bedene, Strumf, Gaske, Fuscovic, Berdih, Chung Yong i finale Cilic :rol: :rol:
Tezi zrijeb na Hofman kupu, kakvi su ovo rivali

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 22 jan 2019, 23:05

japa je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Ako iko ima taj kako to elegantno stavljate u usta "dirigovani zrijeb" to je Rafan. Mislim ono covjek igra QF sa Mladen Vojicic Tifom! :lol:
y
Zato je Federer prosle godine do titule dosao preko Borga, Mcenroa, Samprasa iz najboljih dana te Djokovica i Nadala :lol: :lol:

Bedene, Strumf, Gaske, Fuscovic, Berdih, Chung Yong i finale Cilic :rol: :rol:

Stipu ove troll forumase :mrgreen: nastavljaju se teorije zavjere kad Rafita prodje nekog igraca. Prvo je bilo usporavanje podloge zbog njeg, zatim dirigovan zrijeb, sta li je sljedece :urnebes: mozda se Rafinim protivnicima prijeti pred susret da namjerno izgube :rol:

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la branimir85 » 23 jan 2019, 05:18

Zenski tenis i cudesa :mrgreen:
Serena imala 5-1 u trecem
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Oikamid
Postovi: 3210
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Grand Slam

Post Postao/la Oikamid » 23 jan 2019, 05:28

Povrijedila se.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.