Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la DANTES » 16 jul 2017, 17:29

Federer17 je napisao/la:@Lillard, ne prosipaj se i ne tjeraj me da izvlacim knjigu iz farme.

Ne znam kakve veze s nacionalizmom, ljubomorom (ili cime vec) ima navijanje za Federera?! Sa druge strane mreze je bivao i Novak (koji ga je i otresao u vise navrata), pa se opet navijalo za Rogera. Ne vidim potrebu za tim komentarima punim sarkazma i provociranja (u vezi Damira Dzumhura i bh. tenisa), kada je svima jasno sta Roger Federer znaci u svijetu sporta, o tenisu da ne pricam. Za Marina bih vjerovatno navijao da se bilo ko nasao umjesto Rogera, ovako je to ipak malo drugacije.

Svjedocimo najvecem teniseru u historiji, koji bi, realno, trebao dobiti i 100% spremnog Marina, a vi tu okrecete pricu u totalno drugom pravcu. Kao da je ova pobjeda neko iznenadjenje, a jok nesto sto su ocekivali i, vjerujem, najsrcaniji Hrvati. Valjda je red cestitati, barem prividno pokazati dostojanstvo, a ne truditi se da smislite sto zeznutije folove (medju kojima @DANTES prednjaci). ;)
S tobom nema veze. Ni vama teškim navijačima Federera. Ali nemoj me zayebavati da nema tipova na forumu koji su navijali za federera samo zbog hrvata s druge strane mreže. Pa i ti sam ih možeš detektovati. To su ljudi koji rijetko ovdje pišu ili gotovo nikad. O da tu su da navijaju protiv Čilića, Đokovića itd. Ista stvar je sa srbima i Hrvatima koji nikad ne pišu a dođu ovdje kad igra Srbin ili hrvat. Pa ovi što danas kao slave navijali bi za berdiha, nadala, bilo koga samo kontra Marina. E da je finale bilo novak - Marin yebo me konj ako ne bi navijali da padne boing na stadion.
Koji moji folovi? Deranje Federera? Svaki potez Novaka, Nadala se secira. Zašto bi Federera poštedili istog suda?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41236
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 16 jul 2017, 17:30

Fedja :salut:

Podebljava status GOATa :kafa:

Steta svih povreda koje su nam uskratile bolji turnir, jer ovako je bio jedan od losijih slamova koji sam gledao u zadnjih par godina.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la leorey » 16 jul 2017, 17:31

36 godina. Bez izgubljenog seta. Pola meceva s pola gasa odigrao. Treba li nesto reci vise ?

Najveci sportas ikada uz Alija.

Polako se pripremati za taj jubilarni 20 GS, vrlo je izgledan s ovakvom formom. :kralj:
27.10.2020

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Kawhi » 16 jul 2017, 17:34

bodi123 je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:@Lillard, ne prosipaj se i ne tjeraj me da izvlacim knjigu iz farme.

Ne znam kakve veze s nacionalizmom, ljubomorom (ili cime vec) ima navijanje za Federera?! Sa druge strane mreze je bivao i Novak (koji ga je i otresao u vise navrata), pa se opet navijalo za Rogera. Ne vidim potrebu za tim komentarima punim sarkazma i provociranja (u vezi Damira Dzumhura i bh. tenisa), kada je svima jasno sta Roger Federer znaci u svijetu sporta, o tenisu da ne pricam. Za Marina bih vjerovatno navijao da se bilo ko nasao umjesto Rogera, ovako je to ipak malo drugacije.

Svjedocimo najvecem teniseru u historiji, koji bi, realno, trebao dobiti i 100% spremnog Marina, a vi tu okrecete pricu u totalno drugom pravcu. Kao da je ova pobjeda neko iznenadjenje, a jok nesto sto su ocekivali i, vjerujem, najsrcaniji Hrvati. Valjda je red cestitati, barem prividno pokazati dostojanstvo, a ne truditi se da smislite sto zeznutije folove (medju kojima @DANTES prednjaci). ;)
Tebi iskrene čestitke na novom slemu, potpuno zasluženo. :salut:

Belminu isto, iako ga nema.

Ovo ostalo ne treba komentarisati.
Ispade on jedini navijač Federera ovdje. Razočaran sam. :kafa:
Koliko je ljepša atmosfera bila nakon prošla dva GSa. Čim je neki na ić u finalu pojave se antinacionalisti i nacionalisti. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Believe » 16 jul 2017, 17:37

Kawhi je napisao/la:Kako ide believe sa 20? :hmmmmm:
Meni nesto?
You'll never walk alone.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la DANTES » 16 jul 2017, 17:37

Kawhi je napisao/la: Ispade on jedini navijač Federera ovdje. Razočaran sam. :kafa:
Koliko je ljepša atmosfera bila nakon prošla dva GSa. Čim je neki na ić u finalu pojave se antinacionalisti i nacionalisti. :rol:
Ti si najveći glory hunter na forumu. Niko te ne shvata ozbiljno. Mislim jbt navijaš za Real i Federera. Ko da si starleta a ne akademski građanin. :urnebes:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jopaa7 » 16 jul 2017, 17:38

Hvala Marine na ova dva sjajna tjedna i odlicnoj igri, takoder sve cestitke i Pavicu na finalu :salut: :tokralju:
Protiv najveceg svih vremena jednostavno nije islo i jbg. Ogroman uspjeh je doci u finale jednog GS-a i to treba cijeniti. Realno protiv ovakvog Rogera je bilo tesko i ocekivati da ce pobjediti a nakon onog pada se i znalo da ce ovo zavrsiti sa laganih 3:0 iako bi vjerojatno svakako i zavrsilo 3:0. Ima 28 godina i siguran sam da ce imati jos itekako prilike za koji GS do kraja karijere

Covjek ima karijeru o kakvoj mnogi tenisaci mogu samo sanjati, godinama top 10, evo na pragu top 5, osvajac US opena a neki se smiju i rugaju jer ga je GOAT pobjedio (ponizio) sa 3:0 u FINALU Wimbledona :crazy:

Cestitke Rogeru i njegovim navijacima, potpuno zasluzeno i to bez izgubljenog seta :salut: :bow:

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosnaSTL » 16 jul 2017, 17:39

Ubio ga FedEx a frajer poceo da place lol .

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la KayserSose » 16 jul 2017, 17:40

DANTES je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:@Lillard, ne prosipaj se i ne tjeraj me da izvlacim knjigu iz farme.

Ne znam kakve veze s nacionalizmom, ljubomorom (ili cime vec) ima navijanje za Federera?! Sa druge strane mreze je bivao i Novak (koji ga je i otresao u vise navrata), pa se opet navijalo za Rogera. Ne vidim potrebu za tim komentarima punim sarkazma i provociranja (u vezi Damira Dzumhura i bh. tenisa), kada je svima jasno sta Roger Federer znaci u svijetu sporta, o tenisu da ne pricam. Za Marina bih vjerovatno navijao da se bilo ko nasao umjesto Rogera, ovako je to ipak malo drugacije.

Svjedocimo najvecem teniseru u historiji, koji bi, realno, trebao dobiti i 100% spremnog Marina, a vi tu okrecete pricu u totalno drugom pravcu. Kao da je ova pobjeda neko iznenadjenje, a jok nesto sto su ocekivali i, vjerujem, najsrcaniji Hrvati. Valjda je red cestitati, barem prividno pokazati dostojanstvo, a ne truditi se da smislite sto zeznutije folove (medju kojima @DANTES prednjaci). ;)
S tobom nema veze. Ni vama teškim navijačima Federera. Ali nemoj me zayebavati da nema tipova na forumu koji su navijali za federera samo zbog hrvata s druge strane mreže. Pa i ti sam ih možeš detektovati. To su ljudi koji rijetko ovdje pišu ili gotovo nikad. O da tu su da navijaju protiv Čilića, Đokovića itd. Ista stvar je sa srbima i Hrvatima koji nikad ne pišu a dođu ovdje kad igra Srbin ili hrvat. Pa ovi što danas kao slave navijali bi za berdiha, nadala, bilo koga samo kontra Marina. E da je finale bilo novak - Marin yebo me konj ako ne bi navijali da padne boing na stadion.
Koji moji folovi? Deranje Federera? Svaki potez Novaka, Nadala se secira. Zašto bi Federera poštedili istog suda?
Nije problem što će netko navijati protiv Marina jer je Hrvat. Ja osobno s tim nemam nikakvih problema. Problem je što se na ovom SPORTSKOM forumu toleriraju ružni i nekorektni ispadi od strane određenih pripadnika jednog naroda u BIH prema ostala 2 naroda.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 16 jul 2017, 17:41

Kawhi je napisao/la: Ispade on jedini navijač Federera ovdje. Razočaran sam. :kafa:
Koliko je ljepša atmosfera bila nakon prošla dva GSa. Čim je neki na ić u finalu pojave se antinacionalisti i nacionalisti. :rol:
Premal ti je staž kao Rogerovcu na ovom forumu, tek si od skora počeo pisati, tačnije od Australian Opena ako se ne varam, sumnjiv si mi. :kafa:
Čestitke. :bih:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 16 jul 2017, 17:42

U inat svima :beba:

#GREATESTOFALLTIME

Ne mogu ti ništa, progutali su danas 19 knedli u grlu jer si se poprskao po protivnicima na ovom Wimbledonu.

Bez izgubljenog seta.
35 godina.
19 Grand Slam titula.
8 Wimbledonska titula.
5 titula u sezoni.


O Rogere Federeru, kralju tenisa, ostani nam zdrav akoBogda i nastavi da pokazuješ nama tvojim navijačima koji smo i vjerovali i sumnjali, hejterima koji te osporavaju i pokušavaju omalovažavati, hvala ti što postojiš.

U potpisu



#goat


p.s.


@bodi, ima nas navijača još, ali ništa novo od tebe, znamo svi da si se nadao još od onog poraza Federera od Haasa, ali babuka voli da zavara svoje hejtere, na kraju babuka pokaže ko je ustvari babuka, kad čestitaš učini to sa respektom, a ne na taj tvoj način :salut:

Još jednom, keep going FEDERER, SKY IS THE LIMIT!

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Kawhi » 16 jul 2017, 17:43

Believe je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Kako ide believe sa 20? :hmmmmm:
Meni nesto?
:mrgreen:
Ma jok. Mislio sam na ono bel19ve. Kako sa 20kom to napisati? :mrgreen:
DANTES je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Ispade on jedini navijač Federera ovdje. Razočaran sam. :kafa:
Koliko je ljepša atmosfera bila nakon prošla dva GSa. Čim je neki na ić u finalu pojave se antinacionalisti i nacionalisti. :rol:
Ti si najveći glory hunter na forumu. Niko te ne shvata ozbiljno. Mislim jbt navijaš za Real i Federera. Ko da si starleta a ne akademski građanin. :urnebes:
Zaboravio si Spurse.
Ti za Milan i Đokovića. Velika mi razlika. :rol:
bodi123 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Ispade on jedini navijač Federera ovdje. Razočaran sam. :kafa:
Koliko je ljepša atmosfera bila nakon prošla dva GSa. Čim je neki na ić u finalu pojave se antinacionalisti i nacionalisti. :rol:
Premal ti je staž kao Rogerovcu na ovom forumu, tek si od skora počeo pisati, tačnije od Australian Opena ako se ne varam, sumnjiv si mi. :kafa:
Čestitke. :bih:
Ja na Rogerovoj temi aktivan 5-6 godina. Druga je stvar što se povučem kad ga ne ide. Ne volim tenis zbog tenisa ko košarku zbog košarke pa da mi se da pratiti i kad ne ide moje. :D
Hvala. :ljepota:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BeyKopites » 16 jul 2017, 17:43

Federer je najveći svih vremena!

Meni je iskreno žao zbog ovako lagane pobjede u finalu, nekako prejednostavno ispade. Volio bi da je Čilić pružio jači otpor pa da vidimo koliko ga može ugroziti na travi kad obojica pruže visok nivo tenisa. Ne znam šta mu se desilo, pretpostavljam da se raspao psihički zbog navodne povrede (dok se Čilić ne izjasni niko tačno ne zna šta ga je tačno boljelo) ali i zbog toga što je brzo uvidio da ne može iznijeti svoj gameplan.

Sad nek se odmori do Cincinnatija i pokuša napasti i USO, Murray i Đoković su u kanalu, protiv Nadala se može igrati.

Sve u svemu, Federer ispisuje nove stranice teniske historije a i razočarao me @dantes sa ovako površnim razmišljanjem, smatrao sam da je dublji i ozbiljniji forumaš.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la leorey » 16 jul 2017, 17:44

DANTES je napisao/la:
S3lva je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Kako ga ovako sitnice odaju. Iza te maske gospodina krije se malena hinja. Hinjica. Pogađa viner protiv rivala koji šepa i ote mu se come on... Kao da je 2-2 i 8-8 i brejk lopta. Baš sportski. Ali to je Federer jak je kad onaj s druge strane ne može da uzvrati.. Sad će održati neki Kurtoazan govor, našminkan pr magijom. I sve će dr-kati kako je divan i gospodin..
Kakav si ti bolesnik i licemjer. :tokralju: :tokralju:
Federer mi ćaća, pa zato...
Place sto ga Novak vise nikada nece stici, sad je to vec izgledno. Taman da ga Novak i prestigne, po eleganciji i po igri, Roger ce uvijek biti 5 puta veci igrac od njega. Gospodin veliki za krakatog glavonju. Placi i dalje, a mi cemo da brojimo i do 20. :wave:
27.10.2020

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 16 jul 2017, 17:45

KayserSose je napisao/la:Nije problem što će netko navijati protiv Marina jer je Hrvat. Ja osobno s tim nemam nikakvih problema. Problem je što se na ovom SPORTSKOM forumu toleriraju ružni i nekorektni ispadi od strane određenih pripadnika jednog naroda u BIH prema ostala 2 naroda.
Ništa se ne tolerira, samo nisam htio da vodim računa u toku samog meča, poslije je sve obrisano, ono što sam smatrao da tome nije mjesto ovdje.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la DANTES » 16 jul 2017, 17:48

Kawhi je napisao/la: Ti za Milan i Đokovića. Velika mi razlika. :rol:
Velika. Ako nisu u stanju da je uočiš počeću da mislim da se iza nika Kawhi krije Maca Diskrecija.. :hmmmmm:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Grand Slam

Post Postao/la Federer17 » 16 jul 2017, 17:50

bodi123 je napisao/la: Tebi iskrene čestitke na novom slemu, potpuno zasluženo. :salut:
Hvala @bodisa. :salut:
DANTES je napisao/la: S tobom nema veze. Ni vama teškim navijačima Federera. Ali nemoj me zayebavati da nema tipova na forumu koji su navijali za federera samo zbog hrvata s druge strane mreže. Pa i ti sam ih možeš detektovati. To su ljudi koji rijetko ovdje pišu ili gotovo nikad. O da tu su da navijaju protiv Čilića, Đokovića itd. Ista stvar je sa srbima i Hrvatima koji nikad ne pišu a dođu ovdje kad igra Srbin ili hrvat. Pa ovi što danas kao slave navijali bi za berdiha, nadala, bilo koga samo kontra Marina. E da je finale bilo novak - Marin yebo me konj ako ne bi navijali da padne boing na stadion.
Koji moji folovi? Deranje Federera? Svaki potez Novaka, Nadala se secira. Zašto bi Federera poštedili istog suda?
Ne znam, mene takvi uopste ne zanimaju, niti se zamaram istima. Vjerujem da velika vecina navija za Rogera i da bi navijali kada bi se nasao bilo ko umjesto Marina. To sto su neki tu samo u finalnim mecevima, nista ne mora da znaci. Zasto pridavati znacaj manjini?

Znaci, zbog toga sto neko proziva Novaka i Nadala (iz xy razloga, a uglavnom namjerno provociraju), ti trebas biti isti kao oni pa sada uzvracati na isti nacin? Isti broj ima i ovih drugih, koji su tu kada treba napisati 'placko' i slicno.

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 16 jul 2017, 17:53

Razumljivo da su navijači drugih tenisera ogorčeni, DANTES je baš emotivan, ovdje se to vidi.

Taman mu se približe, a taman im pobjegne :rol:

Sezona ide dalje, odmori Federer pa na tvoj omiljeni Cincy po novu titulu! aBd!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la leorey » 16 jul 2017, 17:54

Ovaj dantes place, mora da je iz Banja Luke :rol:
27.10.2020

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la DANTES » 16 jul 2017, 17:57

@Federer17 prvo promijeni nik :mrgreen:
Ja sam za to da se ne bude licemjerno. Sve treba tretirati jednako.

@AA23 taman sam htio da ti kažem čestitam. Nisam emotivan. Bio bih da sam očekivao da će novak ikad stići Federera. Ali nisam nikada. Nije realno bilo. Nadala možda, ali samo možda stigne. Federera nikad.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.