Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bvb » 12 jun 2017, 14:44

jestamaji je napisao/la:
bvb je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Meni je fascinantno samo kako su se Endi, Djoković i Roger tek tako otpisali, mislim kao da će ovi nabrojani leći i pustiti da ih drugi mlave na njihovim najboljim podlogana
Otpisani za sta, za prvo mjesto na kraju sezone?
to je ako rafa i roger ostanu zdravi sigurna stvar. novak je u prvoj polovini godine sve izgubio što je imao, a kako stvari stoje izgubiće još i više, a andy je imao takvu luđačku drugu polovinu sezone da će uglavnom morati da brani bodove a ne da ih dobija, dok će rafa i roger sve što odigraju da pišu na konto! elem ako jedan od njih ne bude na kraju broj 1 to će biti iznenađenje
Naravno, s tim da su i Federeru male sanse.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 12 jun 2017, 14:48

bodi123 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:
Na koji fazon Endi se može uključiti u bitku za No 1? Čovjek zaostaje 5 ( PET ) hiljada bodova za Rafom. Ne može ni Roger, i on zaostaje 3 hiljade, a obzirom da neće igrati sve turnire do kraja, i opet će biti preskakanja, nema ni on šansu. Rafa je siguran broj 1, u toku, i na kraju sezone.

Novaku je i bolje da napravi pauzu do početka naredne sezone. Resetuje se, i onda krene iz početka. U sebi ima još godina tenisa u svakom slučaju.
A ne može Roger stići Rafu po bodovima? Na fazon da Rafa neće sve osvajati, ne igra samo Rafa ovdje. Da ima od svih najveću šansu to jest ali reći da je siguran apsolutno nije. Vidjet ćemo Rafu na travi i hardu kako će to, koliko će fizički moći izdržati, nemoguće je na ovom nivou igrati cijelu godinu.
Čovjek ti je iznad stavio matematičku šansu da Rafa završi godinu kao broj 1. Ona je 1.10, ili ti ga u prevodu, ukoliko na hiljadu maraka uplatiš da će Rafa završiti sezonu prvi, dobiješ 1100, dakle 100 maraka plusa. Mizerno.

Neće Roger odigrati dovoljna broj turnira da bi ozbiljnije zaprijetio, ali ti to izgleda nikako da prihvatiš.

I nisi mi odgovorio, na koji fazon Endi će biti u borbi za prvo mjesto, ili to još uvijek nisi skontao 'Bodijevu' listu? :P

Roger nija planirao igrati previše turnira, ali ako ga krene i taj broj jedan bude moguć sigurno je da će barem pokušati
Ali da je Rafa zahvaljujući sezoni na zemlji favorit (i onome prije toga), tu nema dileme

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 12 jun 2017, 14:49

bodi123 je napisao/la:Čovjek ti je iznad stavio matematičku šansu da Rafa završi godinu kao broj 1. Ona je 1.10, ili ti ga u prevodu, ukoliko na hiljadu maraka uplatiš da će Rafa završiti sezonu prvi, dobiješ 1100, dakle 100 maraka plusa. Mizerno.

Neće Roger odigrati dovoljna broj turnira da bi ozbiljnije zaprijetio, ali ti to izgleda nikako da prihvatiš.

I nisi mi odgovorio, na koji fazon Endi će biti u borbi za prvo mjesto, ili to još uvijek nisi skontao 'Bodijevu' listu? :P
To me ne zanima kako drugi daju šanse, koje davao šanse Federeru da će uzeti AO?

Roger će do kraja sezone igrati sve turnire koje je i do sad igrao, više neće preskati ništa. Nadal ima najbolju šansu od svih da bude No.1 ali nije siguran jer niko ne zna šta će sve osvajati i kakve će rezultate praviti do kraja.

Andy od svih ima najmanje šanse ali opet ima šanse.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 12 jun 2017, 14:52

na kraju sezone će vjerovatno trebati preko 10.000 bodova za broj 1, moguće da bude trebalo i 11.000

Ako sam u pravu rafa brani 400 a roger 900 bodova do kraja sezone, elem skoro pa ništa

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la RafaGarros9 » 12 jun 2017, 14:55

delinjo je napisao/la:jesam li dobro procitao da je covjek napisao da je Rafa favorit na WB...da je veci favorit od covjeka koji ga je dobio 3 puta ove sezone na brzim podlogama....ja ne znam covjek se igra sa inteligencijom ljudi na forumu....jedno je biti navijac ali pisati takve stvari i ne postiditi se bar malo za nebuloze koje napises .....favorit covjek koji ima 50 % ubacenogg prvog serisa i to na turniru gdje najbrza moguca podloga.....e dan te **** da sam umro jucer ne bi znao za ovo :tokralju:
Nisam te vidjao za vrijeme RG,sta ima kako si... :D

Nez jesi gledao al vec neki strucnjaci govore da je Rafa prvi favorit za WB,kad pogledam kako igra u ovom trenutku,da je nekad dobijao Rogera na toj podlozi ne moze se ljudima nista zamjeriti sto tako govore...A ja napisah u prva 3 sasvim sigurno i tu nema rasprave a Rafa moze ispasti u 4kolu,moze i u prvom ali on je medju favoritima za titulu bilo ti drago ili ne...Kao sto rekoh u prva 3 sigurno i tu se ne treba raspravljati a da li je glavni favorit o tome bi se dalo raspravljati ali posto je Wimbledon jos kolko tolko daleko radije bi uzivao u la decimi... :D i da gdje to ima 50%prvog servisa ???

@AA23 nije to taj video...

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Believe » 12 jun 2017, 17:21

Rafa prvi favorit za WB :rol: :rol: :rol:
Stvarno ulazak na ovu temu je uvijek pogodak.

Nadal je jučer u prvom setu imao 48% ubačenog prvog servisa.
You'll never walk alone.

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 12 jun 2017, 18:36

Pa neće Novak tek tako ostaviti toliko turnira, mislim budala je ako to uradi, ovo mu je prvi pad u formi i odmah se pravi velika frka, forma se popravi vremenom, do USO može biti stari

Federer je izjavio da sezona tek počinje za njega, toliko o tom preskakanju turnira

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 12 jun 2017, 18:50

AA23 je napisao/la:Pa neće Novak tek tako ostaviti toliko turnira, mislim budala je ako to uradi, ovo mu je prvi pad u formi i odmah se pravi velika frka, forma se popravi vremenom, do USO može biti stari

Federer je izjavio da sezona tek počinje za njega, toliko o tom preskakanju turnira
novak je u kur.cu a i dobija dijete za dva mjeseca, sve je tu moguće

inače nadal se izjednačio sa borgom, sada su njih dvojica jedini igrači sa po tri GSa bez izgubljenog seta, ovih rafinih 35 izgubljenih gemova su njegov lični rekord i drugi najbolji rezultat poslije borgovih 32 iz sedamdesetosme.

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Willy » 12 jun 2017, 19:37

Unofficialpage je napisao/la:Po nekim informacijama Nole neće igrati Wimbledon a možda čak i USO, tad dobiva drugo dijete. Najveća bitka za No.1 će biti između Rafe, Federera i Andyja. Rafa i Roger ne brane gotovo ništa u sljedećem periodu (Federer 1/2 finale Wimbledon i Rafa 4. kolo USO).
Odakle ti ta informacija? Ako možeš daj link za nju. Nole će igrati oba pomenuta GS, ako ga zdravlje posluži. Rođenje djeteta sa njegovim igranjem na GS nema nikakve veze.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 12 jun 2017, 19:49

Willy je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Po nekim informacijama Nole neće igrati Wimbledon a možda čak i USO, tad dobiva drugo dijete. Najveća bitka za No.1 će biti između Rafe, Federera i Andyja. Rafa i Roger ne brane gotovo ništa u sljedećem periodu (Federer 1/2 finale Wimbledon i Rafa 4. kolo USO).
Odakle ti ta informacija? Ako možeš daj link za nju. Nole će igrati oba pomenuta GS, ako ga zdravlje posluži. Rođenje djeteta sa njegovim igranjem na GS nema nikakve veze.
Ovo govore njegovi navijači a i Becker je govorio da blizu završetka sezone. Vjerovatno hoće igrati.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Willy » 12 jun 2017, 19:55

Unofficialpage je napisao/la:
Willy je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Po nekim informacijama Nole neće igrati Wimbledon a možda čak i USO, tad dobiva drugo dijete. Najveća bitka za No.1 će biti između Rafe, Federera i Andyja. Rafa i Roger ne brane gotovo ništa u sljedećem periodu (Federer 1/2 finale Wimbledon i Rafa 4. kolo USO).
Odakle ti ta informacija? Ako možeš daj link za nju. Nole će igrati oba pomenuta GS, ako ga zdravlje posluži. Rođenje djeteta sa njegovim igranjem na GS nema nikakve veze.
Ovo govore njegovi navijači a i Becker je govorio da blizu završetka sezone. Vjerovatno hoće igrati.
Druže svakodnevno čitam vijesti iz nekoliko sportova koje pratim. Nigdje nisam pročitao da će Nole preskočiti naredna 2 GS. Neće igrati nijedan turnir do Vimbldona i to je jedino relevantno. Ako bi u svakom pdf-u na ovom forumu prenosili šta navijači pričaju dignitet foruma bi jako pao.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 12 jun 2017, 19:58

Imaju neki na drugom forumu koji navodno upoznati sa dešavanjima Novaka, insajderi. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Willy » 12 jun 2017, 20:03

Na nekoliko sam sportskih foruma, biće mi zadovoljstvo da iznesem pravo stanje stvari. :D

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Willy » 12 jun 2017, 20:15

Evo što se tiče Noletovog nastupa u Vimbldonu:

http://www.nezavisne.com/sport/tenis/Dj ... ona/429668

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 12 jun 2017, 21:07

RafaGarros9 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:jesam li dobro procitao da je covjek napisao da je Rafa favorit na WB...da je veci favorit od covjeka koji ga je dobio 3 puta ove sezone na brzim podlogama....ja ne znam covjek se igra sa inteligencijom ljudi na forumu....jedno je biti navijac ali pisati takve stvari i ne postiditi se bar malo za nebuloze koje napises .....favorit covjek koji ima 50 % ubacenogg prvog serisa i to na turniru gdje najbrza moguca podloga.....e dan te **** da sam umro jucer ne bi znao za ovo :tokralju:
Nisam te vidjao za vrijeme RG,sta ima kako si... :D

Nez jesi gledao al vec neki strucnjaci govore da je Rafa prvi favorit za WB,kad pogledam kako igra u ovom trenutku,da je nekad dobijao Rogera na toj podlozi ne moze se ljudima nista zamjeriti sto tako govore...A ja napisah u prva 3 sasvim sigurno i tu nema rasprave a Rafa moze ispasti u 4kolu,moze i u prvom ali on je medju favoritima za titulu bilo ti drago ili ne...Kao sto rekoh u prva 3 sigurno i tu se ne treba raspravljati a da li je glavni favorit o tome bi se dalo raspravljati ali posto je Wimbledon jos kolko tolko daleko radije bi uzivao u la decimi... :D i da gdje to ima 50%prvog servisa ???

@AA23 nije to taj video...
cestitam ...nema sta ovi prasinari mu ne mogu prismrditi :D

e ti sto to tvrde nisu ni s od strucnjaka...zapravo to ti je ono kao da bi Roger dobio Rafu na RG i da je tu favorit protiv njega...moze se desiti ali da se poklopi nekih milion stvari...e tako isto je i Rafa pored Rogera favorit na WB :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

samosarajvo
Postovi: 3652
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la samosarajvo » 12 jun 2017, 21:14

Ne pogledah prvih pola sata ovog filma o decimi...dobar je ovaj dio zasad.Svaki dan na RG sniman iz svlacionica, iz apartmana, kad je gledo finale LS itd itd

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bvb » 12 jun 2017, 21:25

delinjo je napisao/la:e ti sto to tvrde nisu ni s od strucnjaka...zapravo to ti je ono kao da bi Roger dobio Rafu na RG i da je tu favorit protiv njega...moze se desiti ali da se poklopi nekih milion stvari...e tako isto je i Rafa pored Rogera favorit na WB :D
Nije da je bitno, ali nije to bas tako, mislim da su dosta vece sanse ima ovakav Rafa na ovogodisnjem Wimbledonu i ne treba bas toliko stvari da se poklopi, ne bi uopste bilo veliko iznenadjenje da Rafa uzme turnir s obzirom na cjelokupnu situaciju na touru ove sezone. Murray bi bio najveci favorit da je na proslogodisnjem nivou ali nije, mada je odigrao dobar RG, za Novaka znamo da je u problemima, a ja za Federera koji ima 35 godina ne bih smio nista garantovat'. Rafa je u direktnom duelu protiv Rogera na W manji autsajder nego je to Roger na RG. A tvrdnje da je Rafa najveci favorit za W su isto gluposti, to se slazem.

Avatar
Eld0rado
Postovi: 827
Pridružen/a: 20 jul 2015, 16:22
Kontakt:

Re: RE: Re: Grand Slam

Post Postao/la Eld0rado » 12 jun 2017, 22:08

samosarajvo je napisao/la:Ne pogledah prvih pola sata ovog filma o decimi...dobar je ovaj dio zasad.Svaki dan na RG sniman iz svlacionica, iz apartmana, kad je gledo finale LS itd itd
Ako bude gdje na netu link o decimi nek postavi.
Nazalost sam dosta uskracen sa vremenom pa nikako da gledam rahat TV.

Sto se tice Novaka sumnjam da nece nastupati na Wimbeldonu, svaki igrac ima uspona i padova to je sastavni dio zivota.





Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Avatar
VGS
Postovi: 8862
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la VGS » 12 jun 2017, 22:09

Kakva je cast pratiti tenis dok ova dvojica igraju :tokralju: :tokralju: :tokralju:

slika

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la leorey » 12 jun 2017, 23:06

VGS je napisao/la:Kakva je cast pratiti tenis dok ova dvojica igraju :tokralju: :tokralju: :tokralju:

slika
Mozda dobijemo jos jedno finale Fedal na Wimblu, nije nemoguce, po formi mozda i najprije da ce biti. Ali ako Rafa popravi jos malo servis :mrgreen:
27.10.2020

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.