Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la moj uzor-S.G » 16 jul 2017, 17:14

Jao koliko ljude boli ovaj snazni Fedex. Kakav samar u lice :D
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

S3lva
Postovi: 408
Pridružen/a: 11 jun 2017, 22:58
Kontakt:

Re: RE: Re: Grand Slam

Post Postao/la S3lva » 16 jul 2017, 17:16

harden je napisao/la:Jel ovaj DANTES ozbiljan frajer?
Frajer je senilan ne zna sta prica.

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la arelinho » 16 jul 2017, 17:17

Sada ispade da smo navijali za Roger jer igra protiv Marina. :urnebes: :urnebes: Ja bih za Rogera navijao da mi igra protiv starog, a ne proiv yebenog Marina. :lol: :lol:

Još jedna GS titula i onda se ovaj gospodin može rahat oprostiti.

S3lva
Postovi: 408
Pridružen/a: 11 jun 2017, 22:58
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la S3lva » 16 jul 2017, 17:17

@bodi123 Dolazi mi notifikacija da si me oznacio negdje u diskusijama ne mogu vidjeti. O cemu se radi?

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Captain4 » 16 jul 2017, 17:18

Najbolji svih vremena. Bravo Fedex. Nema potrebe šta više o tebi pisati, kada si najbolji ikada.

Sve u svemu dobar turnir, lijepe dvije sedmice su iza nas, hvala svima koji su nam omogućili uživanje, pogotovo ekipi SK na sjajnim izvještajima. Ostaje žal (kod mene) što se BIG4 nije okupio u polufinalu, ali eto. Biće dogodine.

Sada US Open i napad Fedexa na 20. GS. I tu je jedan od favorita uz Rafu i Andya, ako izuzmemo Novaka koji neće igrati zbog povrede.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Grand Slam

Post Postao/la Federer17 » 16 jul 2017, 17:20

@Lillard, ne prosipaj se i ne tjeraj me da izvlacim knjigu iz farme.

Ne znam kakve veze s nacionalizmom, ljubomorom (ili cime vec) ima navijanje za Federera?! Sa druge strane mreze je bivao i Novak (koji ga je i otresao u vise navrata), pa se opet navijalo za Rogera. Ne vidim potrebu za tim komentarima punim sarkazma i provociranja (u vezi Damira Dzumhura i bh. tenisa), kada je svima jasno sta Roger Federer znaci u svijetu sporta, o tenisu da ne pricam. Za Marina bih vjerovatno navijao da se bilo ko nasao umjesto Rogera, ovako je to ipak malo drugacije.

Svjedocimo najvecem teniseru u historiji, koji bi, realno, trebao dobiti i 100% spremnog Marina, a vi tu okrecete pricu u totalno drugom pravcu. Kao da je ova pobjeda neko iznenadjenje, a jok nesto sto su ocekivali i, vjerujem, najsrcaniji Hrvati. Valjda je red cestitati, barem prividno pokazati dostojanstvo, a ne truditi se da smislite sto zeznutije folove (medju kojima @DANTES prednjaci). ;)

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Believe » 16 jul 2017, 17:21

Dokad ce bodi vrijedjati druge forumase u nedostatku argumenata???
Idi placi, momak. Znamo svi kako ti je tesko sad.
You'll never walk alone.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 16 jul 2017, 17:21

Svi postovi su obrisani koji nemaju veze sa temom, svakako da mi ne pada napamet da moderiram i brišem postove dok traje meč, pola postova nisam ni pročitao.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Kawhi » 16 jul 2017, 17:22

Kako ide believe sa 20? :hmmmmm:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
flwz
Postovi: 407
Pridružen/a: 11 sep 2014, 08:38
Lokacija: Saraj'vo
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la flwz » 16 jul 2017, 17:22

Maestralno odradjen mec, maestralno. KOZA i trebamo svi biti ponosni sto KOZU gledamo i sto smo svjedoci velicine koja hoda teniskim terenima.

Iznova i iznova dokazao da je najveci.

Marinu nije prosla taktika da mu gadja BH. Ipak nije toliko tanak :lol:
Zeljeznicar 1921

One can have no smaller or greater mastery than mastery of oneself.
- Leonardo da Vinci

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Galion » 16 jul 2017, 17:22

DANTES je napisao/la:
Galion je napisao/la:Zar vi Nadalovci stvarno vjerujete da Marin moze oteti Rogeru Wimbledon ili je to u teskom ocaju?
RF19
Zar ti nisi hrvat?
Pa ne moram zbog toga navijati za Čilića. U Hrvatskoj osim Karlovića i nema baš igrača za koje navijam, Ćorića bi najradije išamarao koliko me nervira a Čilić je cicija žešća, kave ne bi platio, igra dosta njegovih pajdaša tenis s nama, čak i brat mu. Jedno je sigurno, nema u Međugorju poštena čovika!

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la KayserSose » 16 jul 2017, 17:22

arelinho je napisao/la:Sada ispade da smo navijali za Roger jer igra protiv Marina. :urnebes: :urnebes: Ja bih za Rogera navijao da mi igra protiv starog, a ne proiv yebenog Marina. :lol: :lol:

Još jedna GS titula i onda se ovaj gospodin može rahat oprostiti.
A komentare s izljevima mržnje nisi vidio?
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 jul 2017, 17:22

moj uzor-S.G je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Cestitke Federeru na osvojenom turniru,Cilicu takodje na dobrom turniru..bosnje standardno jedva docekale poraz komsije da se ismijavaju,dok je nama najveci uspjeh u tenisu prolazak jakog turnira prvo kolo i pobjeda Dzumhura protiv Nadala,ups predao mu Rafa mec :lol: :lol:
Vidim provlacis tu pricu kroz neki nacionalizam pa samo da ti kazem da ti je prica glupa. Yebes Damira, yebes Cilica ovdje se navija za velikog gospodina u ovom sportu.
Bas i da Dzumhur igra protiv Rogera ne bih za njega navijao vec samo za najveceg :thumbup:

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: RE: Re: Grand Slam

Post Postao/la harry_90 » 16 jul 2017, 17:22

S3lva je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Cestitke Federeru na osvojenom turniru,Cilicu takodje na dobrom turniru..bosnje standardno jedva docekale poraz komsije da se ismijavaju,dok je nama najveci uspjeh u tenisu prolazak jakog turnira prvo kolo i pobjeda Dzumhura protiv Nadala,ups predao mu Rafa mec [emoji38] [emoji38]
Evo ga,jos jedan zatucani. Navijalo bi se za Fedexa i da je Dzumhur bio sa suprotne strane. Ali ti to ne kontas,poglup si.
Nisam te tako odgojio ;)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la arelinho » 16 jul 2017, 17:24

KayserSose je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Sada ispade da smo navijali za Roger jer igra protiv Marina. :urnebes: :urnebes: Ja bih za Rogera navijao da mi igra protiv starog, a ne proiv yebenog Marina. :lol: :lol:

Još jedna GS titula i onda se ovaj gospodin može rahat oprostiti.
A komentare s izljevima mržnje nisi vidio?
Vidio sam te, a ja sam mislio na nas standardne Rogerove navijače koji pišemo od početka turnira ne samo kada je finale. :)

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 16 jul 2017, 17:24

svima po jedan do dva kissa uključujući i mirku, samo kate dobi tri

nego svi nose crne kravate, i laver i edberg, jeli to neki dress code ili je neko rikno?

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la KayserSose » 16 jul 2017, 17:25

Galion je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
Galion je napisao/la:Zar vi Nadalovci stvarno vjerujete da Marin moze oteti Rogeru Wimbledon ili je to u teskom ocaju?
RF19
Zar ti nisi hrvat?
Pa ne moram zbog toga navijati za Čilića. U Hrvatskoj osim Karlovića i nema baš igrača za koje navijam, Ćorića bi najradije išamarao koliko me nervira a Čilić je cicija žešća, kave ne bi platio, igra dosta njegovih pajdaša tenis s nama, čak i brat mu. Jedno je sigurno, nema u Međugorju poštena čovika!
A ti si mjerna jedinica za poštenje i ocjenu nečijih ljudskih kvaliteta. :rol:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Galion » 16 jul 2017, 17:26

KayserSose je napisao/la:A ti si mjerna jedinica za poštenje i ocjenu nečijih ljudskih kvaliteta. :rol:
A ti me kao poznaješ?

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Lillard » 16 jul 2017, 17:29

Galion je napisao/la:
KayserSose je napisao/la:A ti si mjerna jedinica za poštenje i ocjenu nečijih ljudskih kvaliteta. :rol:
A ti me kao poznaješ?
Ni ti ne poznaješ Marina, al svejedno s.ereš. Ne znaš ni kakav je Roger u privatnom životu al navijaš za njega. Uglavnom, glupi su ti razlozi, ne trebaš ih ni navodit, svakako svi imaju pravo navijat za koga želi.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 16 jul 2017, 17:29

Federer17 je napisao/la:@Lillard, ne prosipaj se i ne tjeraj me da izvlacim knjigu iz farme.

Ne znam kakve veze s nacionalizmom, ljubomorom (ili cime vec) ima navijanje za Federera?! Sa druge strane mreze je bivao i Novak (koji ga je i otresao u vise navrata), pa se opet navijalo za Rogera. Ne vidim potrebu za tim komentarima punim sarkazma i provociranja (u vezi Damira Dzumhura i bh. tenisa), kada je svima jasno sta Roger Federer znaci u svijetu sporta, o tenisu da ne pricam. Za Marina bih vjerovatno navijao da se bilo ko nasao umjesto Rogera, ovako je to ipak malo drugacije.

Svjedocimo najvecem teniseru u historiji, koji bi, realno, trebao dobiti i 100% spremnog Marina, a vi tu okrecete pricu u totalno drugom pravcu. Kao da je ova pobjeda neko iznenadjenje, a jok nesto sto su ocekivali i, vjerujem, najsrcaniji Hrvati. Valjda je red cestitati, barem prividno pokazati dostojanstvo, a ne truditi se da smislite sto zeznutije folove (medju kojima @DANTES prednjaci). ;)
Tebi iskrene čestitke na novom slemu, potpuno zasluženo. :salut:

Belminu isto, iako ga nema.

Ovo ostalo ne treba komentarisati.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.