Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Kawhi » 16 jul 2017, 17:58

DANTES je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Ti za Milan i Đokovića. Velika mi razlika. :rol:
Velika. Ako nisu u stanju da je uočiš počeću da mislim da se iza nika Kawhi krije Maca Diskrecija.. :hmmmmm:
Milan je bio najuspješniji klub na svijetu u vrijeme kad si ti bio dijete. Real Madrid je bio najuspješniji klub na svijetu u vrijeme kad sam ja bio dijete. To što je sad ogromna razlika između Madrida i Milana nije ni do mene ni do tebe. I ja sam preživio ružno vrijeme s Madridom.
Za Feđu sam također počeo navijati jako mlad. Ne baš kao dijete, nego kao tinejdžer. Negdje u periodu najvećeg rivaliteta s Rafom, gdje je Rafa češće uzimao, al i dalje je Feđa bio broj 1. Rođina igra mi je bila ljepša i to je sva priča. Ti za Novaka navijaš samo zbog toga što ti je sunarodnjak što je dosta gore od navijanja za nekog zbog toga što je najbolji. To znači da još nisi nadišao neke klasične balkanske probleme. Dosta od mene na ovu temu. Bezveze zaspamasmo.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Edin TM87 » 16 jul 2017, 18:01

19
8
93

Bez izgubljen seta nakon 41 godine i Borga na Wimbledonu. Drugi GS bez izgubljenog seta za Rogera nakon Australije.

36 godina - GOAT.

Ps dantes promijenio dres, pamtim ga ovdje kad je stovao babuku i cak i navijao za njeg, sad malo frustracije :mrgreen:
Zadnja izmjena: Edin TM87, dana/u 16 jul 2017, 18:03, ukupno mijenjano 2 puta.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la DANTES » 16 jul 2017, 18:01

leorey je napisao/la:Ovaj dantes place, mora da je iz Banja Luke :rol:
Deset puta me spominješ. Citiraš me. Evo odgovorio sam ti. Nastavi disati. Imaš moju pažnju.

@Kawhi kad sam ja bio dijete Real je bio najuspešniji i najveći klub. Milan je bio tek 3 ili 4. Da bajern, ajaks su bili ispred kao i Real. Zajedno smo rasli. To je razlika. Ja sam gledao novaka kad je igrao fjučerse, ti si gledao Federera u finalu GS. Još jedna razlika.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la DANTES » 16 jul 2017, 18:03

Edin TM87 je napisao/la:19
8
93

Bez izgubljen seta nakon 41 godine i Borga na Wimbledonu. Drugi GS bez izgubljenog seta za Rogera.

36 godina - GOAT.
Čestitam ti. Svi oni su ništa. Niko ti nije do koljena. Niko. Ti si najveći Federerovac na ovom forumu.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la leorey » 16 jul 2017, 18:11

Sad uzeti Sinsinati, US Open, Bazel i zavrsni master i broj jedan je opet :tokralju:
27.10.2020

Avatar
Jakobsen91
Postovi: 845
Pridružen/a: 18 jun 2016, 18:18
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Jakobsen91 » 16 jul 2017, 18:40

Bravo za Rogera. 19. :tokralju: Nije mala stvar.

Ogroman je favorit sad i za No1 na kraju godine, ovih Rafinih 550 bodova prednosti ne bi smjelo biti nikakav problem, s obzirom na vidjeno ove sezone, i raspored turnira koji dolaze.

Avatar
Lex
Postovi: 314
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Lex » 16 jul 2017, 18:45

Bravo za Marina. slika
Federer je Bog! :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delko » 16 jul 2017, 18:47

Sta je ovo na YT, svi snimci od finala obrisani :S A gleda mi se opet :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Virtu4l » 16 jul 2017, 18:54

Joj plačka šta radi, taman kad sam prestao pratiti tenis :bow:

19 :tokralju: :tokralju:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 16 jul 2017, 18:59

Svaka cast Marinu sto je izdrzao do kraja i nije predavao!

Samo 2 predaje u karijeri kad nije mogao hodat. [emoji144] [emoji144]
Nije ckapi ko Sushikori i Raonic!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 16 jul 2017, 19:02

Ma nije Fedu cilj prvo mjesto, čovjek igra iz ljubavi sada prema tenisu i ide tamo gdje želi da igra, ne zbog bodova stvarno i tako će se ispostaviti.

Nadal je konstantan i ima najveće šanse za no.1, ali i zaslužio je nekako jer igra čitavu godinu na nivou, svaki put je stizao do finala osim na Wimbledonu i u Rimu, očekujem ga u dobroj formi i na sezoni HC-a i tvrde podloge da postigne dobre rezultate, finala barem.

Tako da mislim da će Nadal biti broj 1 na kraju sezone, a ne bi to smetalo ni Rogeru i niti mu je to neki cilj da ganja, Rafa mu je rival i prijatelj, ali se poštuju van terena pa i na njemu na nevjerovatan način.

Nadam se zdravlju nabrojanih tenisera i dobrom ostatku sezone aBd!

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 16 jul 2017, 19:06

pozdrav za brata bodija....samo nastavi braco moj :thumbup: :thumbup:

mislio sam da ce se oprostiti nakon sto osvoji 20 GS titula,a sada mi 20 i vise nego realno pa nek ljestvicu digne na 23 GS titule i onda penzija....valjda ne ispuca sve sljedece sezone ....ajde babuka sljedece sezone i na sljaku pokazi prasinaru :D :D

19 GS titula jebote i ja m oram citati ove gluposti dantesa i ostalih....tuzno bas
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Jeftha » 16 jul 2017, 19:09

DANTES je napisao/la:
leorey je napisao/la:Ovaj dantes place, mora da je iz Banja Luke :rol:
Deset puta me spominješ. Citiraš me. Evo odgovorio sam ti. Nastavi disati. Imaš moju pažnju.

@Kawhi kad sam ja bio dijete Real je bio najuspešniji i najveći klub. Milan je bio tek 3 ili 4. Da bajern, ajaks su bili ispred kao i Real. Zajedno smo rasli. To je razlika. Ja sam gledao novaka kad je igrao fjučerse, ti si gledao Federera u finalu GS. Još jedna razlika.
Pa i ja sam zajedno rasto sa Realom jos dok ih je Monaco, Arsenal i slicni poluklubovi izbacivao iz Lige Prvaka.

Hocu da kazem, nije bitno. Dzaba se raspravljate.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21793
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 16 jul 2017, 19:21

AA23 je napisao/la:Ma nije Fedu cilj prvo mjesto, čovjek igra iz ljubavi sada prema tenisu i ide tamo gdje želi da igra, ne zbog bodova stvarno i tako će se ispostaviti.

Nadal je konstantan i ima najveće šanse za no.1, ali i zaslužio je nekako jer igra čitavu godinu na nivou, svaki put je stizao do finala osim na Wimbledonu i u Rimu, očekujem ga u dobroj formi i na sezoni HC-a i tvrde podloge da postigne dobre rezultate, finala barem.

Tako da mislim da će Nadal biti broj 1 na kraju sezone, a ne bi to smetalo ni Rogeru i niti mu je to neki cilj da ganja, Rafa mu je rival i prijatelj, ali se poštuju van terena pa i na njemu na nevjerovatan način.

Nadam se zdravlju nabrojanih tenisera i dobrom ostatku sezone aBd!
Nije mu možda cilj prvo mjesto ali može biti prvi. Igra sljedeće Montreal, Cincinnati, USO, Bazel, Paris, Shanghai i WTF. Ukoliko bi uzeo 3-4 turnira od ovih što igra sasvim je izvjesno da ide na No.1 jer ne brani ništa bodova.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Jakobsen91
Postovi: 845
Pridružen/a: 18 jun 2016, 18:18
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Jakobsen91 » 16 jul 2017, 19:34

Ma jasta vec mu je cilj prvo mjesto, pa ima masa njegovih izjava gdje kaze da mu je itekako bitno prvo mjesto, ali ako nije prvi onda mu je svejedno koji je. Ja itekako ocekujem da sad zagrize kad se sve otvorilo.

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 16 jul 2017, 19:37

Unofficialpage je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Ma nije Fedu cilj prvo mjesto, čovjek igra iz ljubavi sada prema tenisu i ide tamo gdje želi da igra, ne zbog bodova stvarno i tako će se ispostaviti.

Nadal je konstantan i ima najveće šanse za no.1, ali i zaslužio je nekako jer igra čitavu godinu na nivou, svaki put je stizao do finala osim na Wimbledonu i u Rimu, očekujem ga u dobroj formi i na sezoni HC-a i tvrde podloge da postigne dobre rezultate, finala barem.

Tako da mislim da će Nadal biti broj 1 na kraju sezone, a ne bi to smetalo ni Rogeru i niti mu je to neki cilj da ganja, Rafa mu je rival i prijatelj, ali se poštuju van terena pa i na njemu na nevjerovatan način.

Nadam se zdravlju nabrojanih tenisera i dobrom ostatku sezone aBd!
Nije mu možda cilj prvo mjesto ali može biti prvi. Igra sljedeće Montreal, Cincinnati, USO, Bazel, Paris, Shanghai i WTF. Ukoliko bi uzeo 3-4 turnira od ovih što igra sasvim je izvjesno da ide na No.1 jer ne brani ništa bodova.
U pravu si sigurno, prvi može biti bez ikakve sumnje, Montreal i Cincy, da uzme tu jedan masters, pa Bazel da pokupi i pokuša otići daleko na USO imao bi dosta bodova, Shangai i Paris ako ga bude igrao i završni WTF na kojem igra fenomenalno.

aBd samo da ostane nam zdrav i spreman, željan titula i igre kao i dosada.

Nego samo da upitam slučajno, gdje nestadoše onoliki forumaši od jučer i prekjučer što najaviše pobjedu Čilića i što povadiše neke jadne statistike da bi osporili Federera, najboljeg ikada? Nešto mi pusta tema sada :hmmmmm:


I moram editovati potpis, o da!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Edin TM87 » 16 jul 2017, 19:48

DANTES je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:19
8
93

Bez izgubljen seta nakon 41 godine i Borga na Wimbledonu. Drugi GS bez izgubljenog seta za Rogera.

36 godina - GOAT.
Čestitam ti. Svi oni su ništa. Niko ti nije do koljena. Niko. Ti si najveći Federerovac na ovom forumu.
Hvala, ali ti si veci Rogerovac, cinjenica je da si ovdje pisao i dizao Rogera prije jedno 6-7 godina :D

Ti i magica volite babuku :cool:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 16 jul 2017, 21:17

zakuhalo se :mrgreen:
biće dobra završnica sezone kad se dvojica najvećih svih vremena pobiju oko pozicije jedan na kraju godine. :D :D nadajmo se da će ostati obojica zdravi!


a ovaj forum je pun iskompleksiranih maloumnika kretena i hejtera, svakom normalnom ko je čitao forum za vrijeme finala se samo zgaditi moglo. razumijem kad balavci pišu tako nešto, ali naježim se kod nekolicine za koje znam da nisu dječurlija.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la DANTES » 16 jul 2017, 21:39

Edin TM87 je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:19
8
93

Bez izgubljen seta nakon 41 godine i Borga na Wimbledonu. Drugi GS bez izgubljenog seta za Rogera.

36 godina - GOAT.
Čestitam ti. Svi oni su ništa. Niko ti nije do koljena. Niko. Ti si najveći Federerovac na ovom forumu.
Hvala, ali ti si veci Rogerovac, cinjenica je da si ovdje pisao i dizao Rogera prije jedno 6-7 godina :D

Ti i magica volite babuku :cool:
Navijači rodžera me raspizde pa puknem :rol:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

shminka
Postovi: 5132
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shminka » 16 jul 2017, 21:56

19-15=4 :rol: :rol: :rol:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.