Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 30 jan 2017, 01:47

leorey je napisao/la:Kakvo oprastanje, Rafa i Roger napadaju 1 i 2 mjesto, jer ce u drugoj polovini godine samo skupljat bodove a ne branit :tralala:

Sa padom Noleta i Andyom i njegovom igrom toplo hladno sve je moguce.

Sad da Rafa uzme RG , a Roger Wimb i ja zadovoljan :mrgreen:
potpisujem!
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

vedoz
Postovi: 1335
Pridružen/a: 25 jun 2014, 23:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la vedoz » 30 jan 2017, 02:40

"There are no draws in Tennis, but tonight, I would have been happy to share this trophy with Rafa."

Vidjeh kod Kawhija u potpisu, ovo mi je promaklo. :tokralju:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16504
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 30 jan 2017, 07:59

pinoglavi je napisao/la:
Uvijek sam Rafu najvise gotivio ali uopste mi nije krivo sto je izgubio. Uzivancija je bilo ovo jutro. A smijesna su ova prepucavanja na ovoj temi, nije ljudi tenis takav sport...
ima ovdje par idolopoklonika koji rogerove i rafine uspjehe vide prvenstveno kao svoje :mrgreen: :wave:

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bhsport » 30 jan 2017, 09:03

Jedina stvar koja je pokvarila finale je kukavicki challenge na mec lopti. Ono se ne radi, ono veliki igraci i sampioni ne rade.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 30 jan 2017, 10:39

Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Edin TM87 » 30 jan 2017, 11:04

bhsport je napisao/la:Jedina stvar koja je pokvarila finale je kukavicki challenge na mec lopti. Ono se ne radi, ono veliki igraci i sampioni ne rade.
Pa dobro bilo je za celendza, ja sam mislio da je out na prvi pogled. Jes to pokvarilo samo reakciju Federera, jer bi u trenutku bilo drugacije slavlje, mozda bi se i bacao po terenu sto sam htio vidjet :)

Al' tako umanjivat velicinu i mentalitet Rafe nema smisla.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bhsport » 30 jan 2017, 11:07

Edin TM87 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Jedina stvar koja je pokvarila finale je kukavicki challenge na mec lopti. Ono se ne radi, ono veliki igraci i sampioni ne rade.
Pa dobro bilo je za celendza, ja sam mislio da je out na prvi pogled. Jes to pokvarilo samo reakciju Federera, jer bi u trenutku bilo drugacije slavlje, mozda bi se i bacao po terenu sto sam htio vidjet :)

Al' tako umanjivat velicinu i mentalitet Rafe nema smisla.
Onakav spektakl se ne zavrsava challenge-om jer je bijedno. Samim tim je Rafa umanjio zasluzen trijumf Rogera, i to nije odlika velikih igraca.
Isto bih rekao i da je Roger to uradio.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la sljivo » 30 jan 2017, 11:18

Pa to su sportiste, nikad se ne predaju, tako su programirani da misle samo o poenima, nikakav to nije kukavicluk ili nepostivanje.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 30 jan 2017, 11:21

Edin TM87 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Jedina stvar koja je pokvarila finale je kukavicki challenge na mec lopti. Ono se ne radi, ono veliki igraci i sampioni ne rade.
Pa dobro bilo je za celendza, ja sam mislio da je out na prvi pogled. Jes to pokvarilo samo reakciju Federera, jer bi u trenutku bilo drugacije slavlje, mozda bi se i bacao po terenu sto sam htio vidjet :)

Al' tako umanjivat velicinu i mentalitet Rafe nema smisla.
Ma kakav out,odmah se vidjelo da je lopta unutra,vidjelo se i da Rafa misli tako po onim reakcijama.Medjutim,ne moze se covjeku prigovoriti trazenje challenge,jer se u tim momentima hvata za slamku,svako bi od nas to uradio.

Avatar
flwz
Postovi: 407
Pridružen/a: 11 sep 2014, 08:38
Lokacija: Saraj'vo
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la flwz » 30 jan 2017, 11:26

Pitanje samo za fanove najveceg, da li se mozete malo prisjetiti puta, ne njegovog nego vaseg emocionalnog od 17. pa do ovog velikog 18. GS-a?
Koliko je nas samo izgubilo sve nade u ovaj trofej, ali mogu samo reci da je Fele jos jednom pokazao od cega su sampioni stvoreni.
Zeljeznicar 1921

One can have no smaller or greater mastery than mastery of oneself.
- Leonardo da Vinci

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la sljivo » 30 jan 2017, 11:29

Pa zar je bio potreban ovaj trofej da se smatra najvećim, on je to i prije ovoga bio. Sada se traži da se gleda što duže nego to hoće li šta osvojiti.

Avatar
Eld0rado
Postovi: 827
Pridružen/a: 20 jul 2015, 16:22
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Eld0rado » 30 jan 2017, 11:29

I medicinski time out Federera je kukavicki ako cemo raspravljati o negativnim momentima finala.

Jest da je to bilo pred pocetka 5 seta al igrali se mozda 2 sata i 50 tak minuta.

Bez obzira sve je to "dozvoljeno"
I medicinski a i celendz :)




Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Eld0rado
Postovi: 827
Pridružen/a: 20 jul 2015, 16:22
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Eld0rado » 30 jan 2017, 11:30

Eld0rado je napisao/la:I medicinski time out Federera je kukavicki ako cemo raspravljati o negativnim momentima finala.

Jest da je to bilo pred pocetka 5 seta al igralo se mozda 2 sata i 50 tak minuta.

Bez obzira sve je to "dozvoljeno"
I medicinski a i celendz :)




Sent from my iPhone using Tapatalk


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mancini » 30 jan 2017, 11:32

[que="bodi123"]Evo Cash upravo rece da je uzeo MO da bih samo momentum vratio, upravo ono sto svaki teniski laik moze vidjeti[/quote]
Evo i za svicarca je izjavio.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Edin TM87 » 30 jan 2017, 11:35

Sta mislite gdje bi ga mogli gledati ove godine ako bude zdrav?

Ja bih to ovako rasporedil':

Dubai, IW/Miami, Rim/MC, Madrid, RG, Halle, W, Cinnci/Toronto, USO, Basel, Pariz/Sangai i London.

Da li moze 12 turnira izgurat, c'mon.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Galion » 30 jan 2017, 11:37

flwz je napisao/la:Pitanje samo za fanove najveceg, da li se mozete malo prisjetiti puta, ne njegovog nego vaseg emocionalnog od 17. pa do ovog velikog 18. GS-a?
Koliko je nas samo izgubilo sve nade u ovaj trofej, ali mogu samo reci da je Fele jos jednom pokazao od cega su sampioni stvoreni.
Ja sam krajem 2014. mislio, ne samo da može osvojiti GS, nego i da može biti broj 1. Nakon osvojenog Mastersa pred US Open primaknuo se Đokoviću i sa osvajanjem US Opena i eventualno WTF bi bio prvi. I onda u četvrtfinalu 2 meč lopte za Monfilsa i preokret. Ostao sam budan do posle 5 ujutro da to pogledam. Nisam požalio. Nakon toga Đoković ispadne od Nishikorija. Mislio sam da je to taj trenutak. Sljedeći protivnik Čilić. Drag mi je Marin ali nisam mislio da može preko Rogera. Nekoliko puta kiša odgađa meč i odem iz kuće. Kad zove rođak gledaš li meč. Pitam koliko Čilić gubi, kaže ubija ga, ja u nevjerici. Dođem kući, Marin igra brutalno. Žao mi za Rogera ali eto bar je Marin u finale otišao. Tada sam se predao u vezi Rogera....Barem sam tako mislio.
Dođe onda famozni SABR u 2015. i masakriranje Darcisa i Đokovića u nekom finalu. Poigravanje sa Murrayem u polufinalu Wimbledona, dok se Nole mučio. Ponovno sam mislio to je to ali k.rac. Opet sam rekao neće ga nikad osvojiti. I dođe onda US Open finale, ja u svatove iša. Stalno sam visio na rezultatima i buljio u break lopte. Ali neće pa neće. Prokletstvo. Lani svakakve ozljede tako da je sam preokret protiv Čilića me iznenadio, dok nisam vjerovao da se može preko Raonića a kamo li preko Murraya. Tako i bi. Pomislio sam vražiji Nole, sad si našao ispast, gdje si bio lani :x
I sad Australian Open, ja sam levat sumnjao da se može preko Berdiha. Kad ono rapsodija...
Galion je napisao/la:Roger hvala ti što si mi ovo priuštio :opaopa:
Ajde sad još Keija mlatnit pa se pošteno potuć sa Andyjem.
I svaka čast za vas nadalovce na forumu, vidi se da vam je iskreno drago vidjeti Rogera u igri :salut:
Nek bude finale Roger vs Rafa pa nek bolji pobijedi ;) :pray:
Eto kad već pitaš, ovako nekako je to sa mnom bilo :)
Zadnja izmjena: Galion, dana/u 30 jan 2017, 11:39, ukupno mijenjano 1 put.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mancini » 30 jan 2017, 11:37

Znaci osvaja sve GS-ove do kraja sezone!?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 30 jan 2017, 12:10

Edin TM87 je napisao/la:Sta mislite gdje bi ga mogli gledati ove godine ako bude zdrav?

Ja bih to ovako rasporedil':

Dubai, IW/Miami, Rim/MC, Madrid, RG, Halle, W, Cinnci/Toronto, USO, Basel, Pariz/Sangai i London.

Da li moze 12 turnira izgurat, c'mon.
Sto da ne.Pogotovo sad do Dubaija ima recimo skoro mjesec dana da odmori :D Misljenja sam da ce igrat samo jedan od ovih Mastersa na sljaci,koji ce to bit nisam bas siguran.Bitno je da tu sezonu sljake dobro rijesi sto se tice umora i svega,a onda bi ovo poslije trebao odigrati bez problema obzirom da su poslije Wimbledona i US Opena velike pauze od skoro mjesec dana.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 30 jan 2017, 12:18

Jako blizu je Rogerov kraj, koliko god to zalosno zvucalo, mislim da je onom recenicom na kraju govora nagovjestio povlacenje, eh sad da li u Baselu ili na kraju sezone, mozda i na Wimbledonu, to ce biti zanimljivo svakako. Tenis ce mnogo, mnogo izgubiti.
Kawhi je napisao/la:.
Konacno i od tebe nesto pametno, potpis je samo takav.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
TrollsRoyce
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 nov 2016, 17:43
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la TrollsRoyce » 30 jan 2017, 12:25

U intervjuu poslije meca je rekao da se to "Nadam se da se vidimo i sljedece godine" odnosilo na eventualne povrede, a ne na to da bi iz cista mira mogao zavrsiti karijeru. Nema ni potrebe, ne igra tenis zahtjevan za svoje tijelo, vecinu i dalje rjesava brzo, bez puno napora, a i svakako, ako je ovakav tempo izdrzao, onda nece imati problema ni u ostatku godine, jer vise sigurno nece susretati 4 top 10 igraca na istom turniru.
On je uradio svoje vec sa ovom pobjedom, ali neka ga jos malo, cisto da tenis ne postane dosadan.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.