Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 16 jul 2017, 22:30

shminka je napisao/la:19-15=4 :rol: :rol: :rol:
A zasto otkrivas zadatke? Vidis da ih nema nigdje, marljivo uce! [emoji38]

Koliko je u procentima izrazeno 2 kroz 3, hajd da ih ovo vidimo znaju li? Izrazeno u slamovima naravno. Mjerna kaze jedinica! I po zakonima vjerovatnoce po postotku osvojenih titula da se napravi procjena ko je USO favorit? :rol:

Taman u septembru popravni rok za vrijeme USO! :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Unofficialpage » 16 jul 2017, 22:47

Naredni post o nacionalizmu vodi ka banu!
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 16 jul 2017, 23:22

Uno, previše fino nastupaš prema nama općenito, ja lično nisam spominjao ni u jednom kontekstu nacionalizam, ali svaki post koji spominje nešto slično treba da bude bez praštanja riješen.

U kost Uno, tad najbolje slušamo :mrgreen:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Edin TM87 » 16 jul 2017, 23:54

bodi123 je napisao/la:Nacionalizam u režiji bošnje u elementu

Onaj željovac što proziva pitare je vjerovatno neki idiot iz sandžaka, ili je sišao u šeher sa okolnih brda Sarajeva
Uno evo ti materijala.

Nas vrijedni moderatorcic vrijedja forumasa direktno. Ja sam za isto dobio ban nedavno.

Pogani licemjer, fuj. :puke:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 16 jul 2017, 23:57

Nemojte samo mene ja nisam nacionalista, ja volim i cigane i srbe i hrvate i bosnje i zidove, ja samo Rafu ne volim. :evil:

Danas je bio divan dan. Jedan od mojih 127 omiljenih igraca iz zrijeba je osvojio Wimbly! :urnebes: :urnebes:

Babuka napravi nacionalne tenzije sirom Bosne a bogami i Hercegovine! :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 17 jul 2017, 00:29

Edin TM87 je napisao/la: Uno evo ti materijala.

Nas vrijedni moderatorcic vrijedja forumasa direktno. Ja sam za isto dobio ban nedavno.

Pogani licemjer, fuj. :puke:
o čemu ti pišeš, post je bio upućen, zna se kojem forumašu, koji je vrijedjao iz dana u dan i nazivao svakakvim imenima mene i ostale navijače Rafe, ti sa ovim nikakve veze nemaš, s toga produži dalje
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 17 jul 2017, 00:40

Effenberg je napisao/la:Nemojte samo mene ja nisam nacionalista, ja volim i cigane i srbe i hrvate i bosnje i zidove, ja samo Rafu ne volim. :evil:

Danas je bio divan dan. Jedan od mojih 127 omiljenih igraca iz zrijeba je osvojio Wimbly! :urnebes: :urnebes:

Babuka napravi nacionalne tenzije sirom Bosne a bogami i Hercegovine! :lol:
Effe, jel donio Babuka para na kladari :mrgreen: ?


Čovjek usrećuje ljude širom svijeta, kako je samo nesebičan yebote :opaopa:

I da kažem još nešto da uzburkam rasprave ovdje, Federer je ovaj Wimbledon uzeo sa najviše 50%, a tih 50% je vjerovatno bilo protiv Miloša, ovo ostalo nije bilo potrebe jer niko nije mogao Rogeru da priđe blizu da mu naudi, zašto onda davati sve od sebe kada je dovoljno biti ispod 50% njegove prave igre :opaopa:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 17 jul 2017, 01:07

AA23 je napisao/la: Effe, jel donio Babuka para na kladari :mrgreen: ?

Čovjek usrećuje ljude širom svijeta, kako je samo nesebičan yebote :opaopa:
Ma dobro Babuka je dobar skoro vazda igrao sam na 3:0 naravno, ali bolji je BABO Muller na njega je veca kvota! :rol: :rol:

Ove sezone Fed Express pravi ljudima vikendice po Svicarskoj placa regrese, kaze nece se zaustaviti sad kad krene hard. Ma Babuka da nam poigra do 60e, samo da se mani tajbregdziluka! Usudio bi se reci da je ovaj Wimbly s tog aspekta tipovanja nikad bolje nije mogao proci, ne sjecam se da sam imao ovakva pogadjanja od jos RG16. USO ce biti yeben, prosli me klao, a nije ni cudo nije bilo Babuke da cupa, a da stvar bude gora vjerovalo se Nadalu! Tad su se meni oci otvorile, i poslije toga me niko vise nije mogao ubjediti u to ko je bolji igrac, ko valja a ko ne! :urnebes: :urnebes:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delko » 17 jul 2017, 02:27

Effenberg je napisao/la:
AA23 je napisao/la: Effe, jel donio Babuka para na kladari :mrgreen: ?

Čovjek usrećuje ljude širom svijeta, kako je samo nesebičan yebote :opaopa:
Ma dobro Babuka je dobar skoro vazda igrao sam na 3:0 naravno, ali bolji je BABO Muller na njega je veca kvota! :rol: :rol:

Ove sezone Fed Express pravi ljudima vikendice po Svicarskoj placa regrese, kaze nece se zaustaviti sad kad krene hard. Ma Babuka da nam poigra do 60e, samo da se mani tajbregdziluka! Usudio bi se reci da je ovaj Wimbly s tog aspekta tipovanja nikad bolje nije mogao proci, ne sjecam se da sam imao ovakva pogadjanja od jos RG16. USO ce biti yeben, prosli me klao, a nije ni cudo nije bilo Babuke da cupa, a da stvar bude gora vjerovalo se Nadalu! Tad su se meni oci otvorile, i poslije toga me niko vise nije mogao ubjediti u to ko je bolji igrac, ko valja a ko ne! :urnebes: :urnebes:
Bilo bi dobro da Roger uzme i US Open, tako ce onda i tamo imati najvise titula u Open Eri :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 17 jul 2017, 03:59

Da li ste znali da je Cilkan samo 2 meca predao u karijeri? Fed isto tako ne mozda vise od 5-6.

Vjerovatno je zato bio emotivan, jer Cilkan bi radije umro od bolova nego predao. Smetljar kosooki Nishi i krhki div Raonic bi davno podvili rep jer nemaju dostojanstva i karaktera ni u pola kao Marin. Svaka njemu cast sto nije "uprljao" pobjedu Babuki u finalu predajom.

Mnogo ga cijenim radi toga. Kad se jedu gofna i kad nista te ne ide onda bar s apetitom i do kraja!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delko » 17 jul 2017, 04:56

Effenberg je napisao/la:Da li ste znali da je Cilkan samo 2 meca predao u karijeri? Fed isto tako ne mozda vise od 5-6.

Vjerovatno je zato bio emotivan, jer Cilkan bi radije umro od bolova nego predao. Smetljar kosooki Nishi i krhki div Raonic bi davno podvili rep jer nemaju dostojanstva i karaktera ni u pola kao Marin. Svaka njemu cast sto nije "uprljao" pobjedu Babuki u finalu predajom.

Mnogo ga cijenim radi toga. Kad se jedu gofna i kad nista te ne ide onda bar s apetitom i do kraja!
Hm cini mi se da sam negdje procitao da je Roger samo jednom ili nijednom predao u toku matcha, jedino su bili oni walkover-i. Neka me ispravi neko ako grijesim ?
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★


Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la DANTES » 17 jul 2017, 10:15

arelinho je napisao/la:https://www.klix.ba/sport/tenis/najljep ... 70717001#8

Roger Federer = Tenis

:tokralju: :tokralju:
Ko da si ga pisao ti.. :urnebes:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

samoposmatram
Postovi: 5368
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la samoposmatram » 17 jul 2017, 10:48

Sjecal te se gdje ste bili kad je Goran osvojio Wimbledon?

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Grand Slam

Post Postao/la Effenberg » 17 jul 2017, 11:06

samoposmatram je napisao/la:Sjecal te se gdje ste bili kad je Goran osvojio Wimbledon?
Ja bio u Dalmaciji na moru. Nagovarao oca da vozi nas u Split na docek, on me isfuro! :rol:

Svaki dan citao u novinama Goran dobio ovog pa onog i tako... :D

Ko da je juce bilo sunce ti poljubim!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

samoposmatram
Postovi: 5368
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: RE: Re: Grand Slam

Post Postao/la samoposmatram » 17 jul 2017, 11:15

Effenberg je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Sjecal te se gdje ste bili kad je Goran osvojio Wimbledon?
Ja bio u Dalmaciji na moru. Nagovarao oca da vozi nas u Split na docek, on me isfuro! :rol:

Svaki dan citao u novinama Goran dobio ovog pa onog i tako... :D

Ko da je juce bilo sunce ti poljubim!
Ja bio u Rijeci. Da san plaka plaka san.
Najbolje ljeto moje mladosti. Jonsson, Moya, Roddick, Rusedski, Safin, Henman i Rafter.
Ko se na taj dan rodio danas na ovom forumu moze palamuditi ko i mi ostali.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la DANTES » 17 jul 2017, 11:22

samoposmatram je napisao/la:Sjecal te se gdje ste bili kad je Goran osvojio Wimbledon?
Kod kuće. Čekao da se završi meč da gledam Pleme. Navijao za raftera jer mi je bio idol. Inače navija za gorana protiv Timotija Henmana
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

samoposmatram
Postovi: 5368
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la samoposmatram » 17 jul 2017, 11:30

DANTES je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Sjecal te se gdje ste bili kad je Goran osvojio Wimbledon?
Kod kuće. Čekao da se završi meč da gledam Pleme. Navijao za raftera jer mi je bio idol. Inače navija za gorana protiv Timotija Henmana
Ono je bila sudbina, da sretne Raftera u finalu. Nije bilo simpaticnijeg igraca od njega.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la DANTES » 17 jul 2017, 11:31

samoposmatram je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Sjecal te se gdje ste bili kad je Goran osvojio Wimbledon?
Kod kuće. Čekao da se završi meč da gledam Pleme. Navijao za raftera jer mi je bio idol. Inače navija za gorana protiv Timotija Henmana
Ono je bila sudbina, da sretne Raftera u finalu. Nije bilo simpaticnijeg igraca od njega.
Ma ljudine oba. Šmekeri..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

samoposmatram
Postovi: 5368
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la samoposmatram » 17 jul 2017, 11:36

A vidilo se da su obadvojica pred penziju. Osisani na kratko u zadnjem finalu hehe.
Ja sam radi Gorana igrao tenis i radi njega prestao igrati. Kad je osvojio ja sam postigao sto sam thjeo u svijetu tenisa. :D

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.