'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la hodža » 01 jul 2011, 17:23

:lol: :lol: ma ja ba :D
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la Edin TM87 » 01 jul 2011, 17:32

Virtu4l je napisao/la:Munibe, Munibe... samo mi reci mjesto i vrijeme, od Dogloda do Hotonja, zbog tebe ću ići dijagonalno po Kantonu :mrgreen:
Evo nas 6 ima, znaci jos 2, hajmo ljudi, turnir je neminovan! 8-)
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la legenda reala » 01 jul 2011, 22:02

Od mene imate 2 kile banana da bolje igrate ,iako još se premišljam što teniseri jedu banane :lol: e Doglodi zar i tamo imaju tereni tamo sve odselila ova naša raja odavde :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la Edin TM87 » 01 jul 2011, 22:11

legenda, hos se prijavit za turnir?
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
afa97
Postovi: 1037
Pridružen/a: 07 feb 2011, 22:22
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la afa97 » 01 jul 2011, 22:34

Koliko se krecu cijene ovih terena po gradu?Nemojte ove na Rimskom mostu, Hotonj i te nabrajat
FK Sarajevo
LA Lakers
Real Madrid
Andy Murray

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la Edin TM87 » 01 jul 2011, 22:47

afa97 je napisao/la:Koliko se krecu cijene ovih terena po gradu?Nemojte ove na Rimskom mostu, Hotonj i te nabrajat
10-15 KM!

Mislim da su najbolji uslovu na Kosevu kod Olimpijske dvorane Huan Antonio Samaran iliti ga Zetre :mrgreen: gdje ima i zid da se stelis, tu bi trebao biti ovaj turnir, ako se jos dvije osobe prijave! Ah da, tu je cijena 10KM do 18h kada se pale reflektori i cijena raste do 15KM!
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
afa97
Postovi: 1037
Pridružen/a: 07 feb 2011, 22:22
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la afa97 » 01 jul 2011, 22:50

Edin TM87 je napisao/la:
afa97 je napisao/la:Koliko se krecu cijene ovih terena po gradu?Nemojte ove na Rimskom mostu, Hotonj i te nabrajat
10-15 KM!

Mislim da su najbolji uslovu na Kosevu kod Olimpijske dvorane Huan Antonio Samaran iliti ga Zetre :mrgreen: gdje ima i zid da se stelis, tu bi trebao biti ovaj turnir, ako se jos dvije osobe prijave! Ah da, tu je cijena 10KM do 18h kada se pale reflektori i cijena raste do 15KM!
Hvala na info.Ja sam igro 4-5 puta u Kampusu 12KM/h, a ima i bazen pored ali jos nije u funkciji
FK Sarajevo
LA Lakers
Real Madrid
Andy Murray

Avatar
Zabac
Postovi: 635
Pridružen/a: 29 jun 2011, 18:39
Lokacija: Guadalahara
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la Zabac » 01 jul 2011, 22:52

Edin TM87 je napisao/la:
afa97 je napisao/la:Koliko se krecu cijene ovih terena po gradu?Nemojte ove na Rimskom mostu, Hotonj i te nabrajat
10-15 KM!

Mislim da su najbolji uslovu na Kosevu kod Olimpijske dvorane Huan Antonio Samaran iliti ga Zetre :mrgreen: gdje ima i zid da se stelis, tu bi trebao biti ovaj turnir, ako se jos dvije osobe prijave! Ah da, tu je cijena 10KM do 18h kada se pale reflektori i cijena raste do 15KM!
Najbolji sljaka tereni su na DIFU daleko :D
Jedini gdje trag ostane , cak su slicni onim na RG :D :D :D :D
Medjutim ima jedna tuzna vijest, na njima ako nisi DIFOVAC mozes si klempe udarat da bi zaigrao ;)
Stranger in the night. SIDA in the morning!

xxl basket
Postovi: 406
Pridružen/a: 28 okt 2010, 01:44
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la xxl basket » 18 jul 2011, 21:09

danas sam igrao termin , hotel Delminium u Doglodima 10 KM sat uslovi sasvim uredu 2 zemljana terena ;)

Avatar
Razbojnik
Postovi: 1037
Pridružen/a: 06 mar 2011, 14:39
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la Razbojnik » 21 jul 2011, 01:39

legenda reala je napisao/la:Od mene imate 2 kile banana da bolje igrate ,iako još se premišljam što teniseri jedu banane :lol: e
:lol:

Jedu banane jer su lako probavljive. Dobro je i bilo kojem drugom sportu pojesti pola banane u pauzi.

Avatar
Razbojnik
Postovi: 1037
Pridružen/a: 06 mar 2011, 14:39
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la Razbojnik » 21 jul 2011, 01:58

BiH zaostaje u ponudi teniskih terena, a niti cijene najma terena nisu bas popularne sto ljude odbija da salju djecu na taj sport. To je prava steta s obzirom da je rijec o tako zdravom sportu (naravno, na rekreativnoj bazi - teniski profesionalizam je de facto nemoguc u BiH tj. moras preseliti u drugu drzavu.. potrebni su prije svega teniski kampovi, ali osim infrastrukture potrebni su i vrhunski strucnjaci kakvih u BiH nema)

bavarian_bk
Postovi: 4843
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la bavarian_bk » 21 jul 2011, 02:02

Nedavno je i Bos. Krupa dobila teniski teren . Riječ je o zemljanom terenu . Jedan termin od 1h kosta 8 km ujutro 5 popodne 6 navečer . Solidan teren , uostalom kakav god da je , jedini je ;)

samosarajvo
Postovi: 3650
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la samosarajvo » 04 jan 2012, 23:50

Koliko kosta treniranje tenisa u BiH? Kolko kosta clanarina? Kolko kosta i sta je sve potrebno od opreme da bi se trenirao tenis u Sarajevu? Znaci samo oprema i clanarina bez putovanja na bilo kakve turnire i sta vec ide uz to?

I gdje se ima igrat tenis sad na zimu i koje su cjene ?

trkacica
Postovi: 77
Pridružen/a: 03 nov 2011, 12:01
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la trkacica » 08 jan 2012, 14:21

U Banja luci samo u jednom kompleksu gdje se odrzava najveci challanger u drzavi i jedan od jacih u evropi ima oko 12 terena+ bar jos tri-cetiri kompleksa po 4-5 terena..

samosarajvo
Postovi: 3650
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la samosarajvo » 22 jan 2012, 14:56

HITNO.
Dobio sam dobar reket, skoro ne koristen ali iz nekog razloga mi po rukama ostaje crno od drske.Bili to mogao sam necim napraviti, obljepiti a da bude dugotrajno kolko tolko.Ako ne bi, zna li neko gdje bi mogao i kolko bi kostalo?

HVALA

Avatar
Arsenalisation
Postovi: 1548
Pridružen/a: 06 jul 2010, 21:43
Lokacija: Highbury Square
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la Arsenalisation » 22 jan 2012, 15:10

samosarajvo je napisao/la:HITNO.
Dobio sam dobar reket, skoro ne koristen ali iz nekog razloga mi po rukama ostaje crno od drske.Bili to mogao sam necim napraviti, obljepiti a da bude dugotrajno kolko tolko.Ako ne bi, zna li neko gdje bi mogao i kolko bi kostalo?

HVALA
Vjerovatno ti je drska gumena ili od one gusce spuzve... ;) Ako pratis tenis vidio si da niko od njih ne igra na suho tj.svi imaju one trake preko drske da bude mekse a i da ne ostaju tragovi ako su u pitanju komponente od kojih ostaju isti... ;) Sad ja nisam nikad kupovao al' 100% imas kupit negdje(probaj u teniskim klubovima,oni to moraju imat) tu traku al' posebno za rekete a za cijenu nemam pojma...
“I hated every minute of training, but I said, ''Don't quit. Suffer now and live the rest of your life as a champion.''”-Muhammad Ali
O Fortuna
velut luna
statu variabilis...
♥ VICTORIA CONCORDIA CRESCIT ♥

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la formance » 22 jan 2012, 15:27

samosarajvo je napisao/la:HITNO.
Dobio sam dobar reket, skoro ne koristen ali iz nekog razloga mi po rukama ostaje crno od drske.Bili to mogao sam necim napraviti, obljepiti a da bude dugotrajno kolko tolko.Ako ne bi, zna li neko gdje bi mogao i kolko bi kostalo?

HVALA
To se zove grip. Čuo sam da košta 2-3 KM, ne više. Pogledaj u teniskim klubovima, kada budeš iznajmljivao termin. Mora biti. ;)

slika

EDIT: Evo imaš na Stupu. http://www.tcs.ba/shop.php?lang=ba
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

samosarajvo
Postovi: 3650
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la samosarajvo » 22 jan 2012, 18:17

formance je napisao/la:
samosarajvo je napisao/la:HITNO.
Dobio sam dobar reket, skoro ne koristen ali iz nekog razloga mi po rukama ostaje crno od drske.Bili to mogao sam necim napraviti, obljepiti a da bude dugotrajno kolko tolko.Ako ne bi, zna li neko gdje bi mogao i kolko bi kostalo?

HVALA
To se zove grip. Čuo sam da košta 2-3 KM, ne više. Pogledaj u teniskim klubovima, kada budeš iznajmljivao termin. Mora biti. ;)

slika

EDIT: Evo imaš na Stupu. http://www.tcs.ba/shop.php?lang=ba
I ja sam u medjuvremenu nasao da se to zove grip. :D
Sad ne znam jel grip mozes postavit sam ili je to neko mudro slovo pa ti ljudi u klubu teniskom urade to ? :D

HVALA

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la formance » 22 jan 2012, 18:28

Nikakvo mudro slovo. Samo omotaš oko drške i to je to. ;)
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: 'Teniska infrastruktura' u BiH, rekreacija...

Post Postao/la hamzaTM87 » 24 jan 2012, 23:59

formance je napisao/la:Nikakvo mudro slovo. Samo omotaš oko drške i to je to. ;)
Ja sam to radio sa crnom izolir trakom,isto kao pravi grip! :)
ZELJEZNICAR 1921!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.