WTA Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 15 avg 2017, 02:32

Dasha Kasatkina expresno protiv Sasnovich 6:4 6:2, nadam se sad da ce pokazati sav talent i formu u drugoj rundi takodje, Madison i Coco su upravo u treci set usle. Amerikancima uvijek treba neki show kad igraju njihove medjusobno! :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Willy » 15 avg 2017, 09:41

Sinsinati, rezultati od ponedjeljka:

slika
slika

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Willy » 15 avg 2017, 14:30

Sinsinati, parovi za utorak:

slika
slika

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Willy » 16 avg 2017, 15:37


Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 16 avg 2017, 17:55

Ubi Keys Kasatkinu. Jbg ubice sad i Garbinu 3:0 je h2h. :mrgreen:

Giorgi i Gavrilova je uzbudljiv mec. Kod Gavrilove je uvijek neka drama!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 18 avg 2017, 13:00

Strasan i dramatican mec izmedju Madison i Garbine, Garbi spasila 3 mec lopte i po prvi put napokon pobjedila Keys i nadam se probila tu barijeru meceva gdje ima negativan h2h. Dobra stvar je da sad dolazi Kuznetsova, stara musterija, a onda vrlo vjerovatno pobjednica Plisko/Woz, s tim da Plisko stari krvnik ima igrati 2 tekme danas! :njanjanja:

Vamos Garbi, sve je otvoreno do prvog finala (van slamova) od 2015e i Pekinga. Red je vise! :pray:

Ovo je najinteresantniji zavrsni dio:

Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Raonffa » 18 avg 2017, 17:53

Kakav meč Muguruze i Kuznetsove :clap:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 18 avg 2017, 21:00

Raonffa je napisao/la:Kakav meč Muguruze i Kuznetsove :clap:
A ja nisam mogao gledati! kuknjava

Prepricavaj! :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la Raonffa » 18 avg 2017, 23:54

Effenberg je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kakav meč Muguruze i Kuznetsove :clap:
A ja nisam mogao gledati! kuknjava

Prepricavaj! :D
Bilo 3:0 za Gabi i njen servis, imala gem loptu za 4:0 al' okrene je Ceca i uzme joj brejk, i u idućem gemu uzme svoj servis (jedini svoj servis gem koji je uzela u prvom setu) i onda na 3:2 i Muguruzin servis kreće show, igrale su šesti gem ja mislim skoro 20 minuta, masa brejk i gem lopti, stvarno par monstruoznih poena sa obje strane, i na kraju je Muguruza slomi i uzme gem. Pretpostavljao sam, ko uzme taj gem da će uzeti i set (da ne kažem meč), onda idući gem Svetlana lagano četiri greške na svoj servis i Muguruza potvrdi svoj servis i uzme set.

I u drugom sam gledao do 2:0 za Muguruzu, kontam gotovo je ovo, kad kasnije na rezultatima vidim da su se 'šibale' do kraja, al' eto uze Muguruza na kraju :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 19 avg 2017, 02:55

Raonffa je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kakav meč Muguruze i Kuznetsove :clap:
A ja nisam mogao gledati! kuknjava

Prepricavaj! :D
Bilo 3:0 za Gabi i njen servis, imala gem loptu za 4:0 al' okrene je Ceca i uzme joj brejk, i u idućem gemu uzme svoj servis (jedini svoj servis gem koji je uzela u prvom setu) i onda na 3:2 i Muguruzin servis kreće show, igrale su šesti gem ja mislim skoro 20 minuta, masa brejk i gem lopti, stvarno par monstruoznih poena sa obje strane, i na kraju je Muguruza slomi i uzme gem. Pretpostavljao sam, ko uzme taj gem da će uzeti i set (da ne kažem meč), onda idući gem Svetlana lagano četiri greške na svoj servis i Muguruza potvrdi svoj servis i uzme set.

I u drugom sam gledao do 2:0 za Muguruzu, kontam gotovo je ovo, kad kasnije na rezultatima vidim da su se 'šibale' do kraja, al' eto uze Muguruza na kraju :D
Joj Faraone jesi ti meni legenda kralju! [emoji144]

Pa i ja sam pola prvog seta odgledo, vidim dade mi ti predstavu sa flashscorea o ostatku meca! :rol:

Evo sad upalio cekajuci Nadala Kirdzu malo Simonu kod serve za mec na 5:3 u drugom setu, imao sam osjecaj da ce zagovnat i da nece uzet tu servu kona chokerica braco. Al uvijek je ova Konta uzima tako na hinjaka. Ne mogu je smislit fakat mada i Simonu ne cijenim toliko bas zbog ovih stvari. Ona ako sad u godinu do godinu i po ne uzme slam nece nikad. Bodi je bio u pravu kad je reko da je zenski Nishikori! :mrgreen:

Volio bi ipak da okrene ne volim gledat ove yebade od meceva. Nadam se da ce Kirdzo i Nadal botirat bez nekih infarkt situacija da se zaspi rahat! [emoji38]
Zadnja izmjena: Effenberg, dana/u 19 avg 2017, 02:57, ukupno mijenjano 1 put.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

shminka
Postovi: 5132
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la shminka » 19 avg 2017, 02:56

Kakav kompleks zatvaranja mečeva :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la Raonffa » 19 avg 2017, 02:57

Effenberg je napisao/la:
Joj Faraone jesi ti meni legenda kralju.

Pa i ja sam pola prvog seta odgledo, vidim dade mi ti predstavu sa flashscorea o ostatku meca! :rol:

Evo sad upalio cekajuci Nadala Kirdzu malo Simonu kod serve za mec na 5:3 u drugom setu, imao sam osjecaj da ce zagovnat i da nece uzet tu servu kona chokerica braco. Al uvijek je ova Konta uzima tako na hinjaka. Ne mogu je smislit fakat mada i Simonu ne cijenim toliko bas zbog ovih stvari. Ona ako sad u godinu do godinu i po ne uzme slam nece nikad. Bodi je bio u pravu kad je reko da je zenski Nishikori! :mrgreen:
Ovo sam ja maksuz post napisao zbog sedmog gema, kontam nisi nikako gledao :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 19 avg 2017, 03:02

Raonffa je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:
Joj Faraone jesi ti meni legenda kralju.

Pa i ja sam pola prvog seta odgledo, vidim dade mi ti predstavu sa flashscorea o ostatku meca! :rol:

Evo sad upalio cekajuci Nadala Kirdzu malo Simonu kod serve za mec na 5:3 u drugom setu, imao sam osjecaj da ce zagovnat i da nece uzet tu servu kona chokerica braco. Al uvijek je ova Konta uzima tako na hinjaka. Ne mogu je smislit fakat mada i Simonu ne cijenim toliko bas zbog ovih stvari. Ona ako sad u godinu do godinu i po ne uzme slam nece nikad. Bodi je bio u pravu kad je reko da je zenski Nishikori! :mrgreen:
Ovo sam ja maksuz post napisao zbog sedmog gema, kontam nisi nikako gledao :mrgreen:
Ma odgledao tacno imao do 18h vremena. I konto jbg u formi je ova joj glineni golub (h2h je 4:1 do tad sad 5:1) reko uzece sestra bar set u taj sat da idem rahat za svojim sto sam naumio. Poslije buljio u bet365 strelice one. I vidio fakat taj gem, eto nit sam se sta kladio nit koji qurac, al zivciralo me. Reko pa daj nek uzme Kuznetsova brejk yebat vise i jednu i drugu samo nek se gone vise! :lol: :lol: Al mozda je ta borba tu i odlucila, nije takva Garbina prije bila, jbg zato i jeste sampionka multislema radi toga.

Btw. evo Simona spasi 2 BP Konte mogla je konta skroz da okrene, hajde Simona jebla te ova lazna britanska ubleha. Makni je.

Sutra (danas) Garbina - Plisko. Kazu ljudi najsigurnije stvari na svijetu smrt, porez platiti i Plisko ubija Muguruzu. Vidicemo eto! :mrgreen:
Prosle godine Plisko prvak bila ovdje, a bas repriza meca u SF njih dvije. Da vidimo jel sta naucila Garbina ili ce opet onaj robot da je mlati.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Raonffa » 19 avg 2017, 03:06

Slomila je u tom gemu Muguruza, gem poslije Kuznetsova nije mogla ubaciti lopticu u servis polje koliko je umorna bila, lagano je Garbina na mladost uzela :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 19 avg 2017, 03:07

Yebeno je fakat ovim zenama, tezak je ovo sport za njih. Jbg nemas muske predispozicije, mi svi mislimo serva za mec to sve lagano, jeste rinaka. Mozda jeste Sereni i ovim najvecim al njima je lakse brejkom izaci nego na servu. Jos ako je ispuse, i zivci, hormoni sta sve ne. Nije dzaba Bog prvo napravio covjeka pa zensko!

A ne vjerujem sad 3 brejk - mec lopte na servu od Konte ne uzima. Simona za koju kladionicu radis? :rol:
Raonffa je napisao/la:Slomila je u tom gemu Muguruza, gem poslije Kuznetsova nije mogla ubaciti lopticu u servis polje koliko je umorna bila, lagano je Garbina na mladost uzela :mrgreen:
Ma jest racku lako. Pratio sam live kvotu i Ceca je favorizirana cijeli 3.set bila + sto je servis botirala i prva servirala. Malo neuobicajeno za nju.
Garbini mnogo prebacuju sto nije finale WTA imala ove godine a ima 2 slema, zadnje Peking osvojila 2015e. Jeste malo cudno, ali opet cura ima solidnu sezonu i mimo slamova, gotovo sve je QF i SF. Al jbg vazda joj dohaka nekad Svito nekad Plisko u tim rundama. I non stop neke povrede vucara i zalijepljena igra. Daj Boze vise da pokaze puni potencijal moze i broj 1 postati do kraja godine. Al nek je ona zdrava to je najbitnije.

Sta mislite ko US uzima kod zena? Po kvotama ima 10 ravnopravnih! :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

BigDaddy
Postovi: 1229
Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
Lokacija: Rio de Janeiro
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la BigDaddy » 19 avg 2017, 07:37

Ima li još neko osim mene ko bi volio ovoj johanni konti otkinut rukicu kad počne pepat loptu :facepalm:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 19 avg 2017, 13:34

BigDaddy je napisao/la:Ima li još neko osim mene ko bi volio ovoj johanni konti otkinut rukicu kad počne pepat loptu :facepalm:
Znam tacno na sta mislis! :D

Kud je dosadna i ruzno igra, kud jos i tu lopticu pegla sve monotono isto na silu bez trunke talenta joj cijela igra. Place mi se kad takav neko izbaci talentovanije od sebe na slamovima, samo da bi i sam ispo u sl. rundi. :puke: Ubrzo ce ona van top 10. Jos jedna koju ne mogu smisliti je Caro Wozniacki. Kako ona ubija u pojam tenisku igru i koji je ono smor gledat. Al haj bar se za razliku od Konte da u facu pogledati! :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la jopaa7 » 19 avg 2017, 19:26

Effenberg je napisao/la:
Ne pobjeduje se Muguruza 7 puta za redom :mrgreen:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 19 avg 2017, 19:28

jopaa7 je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:
Ne pobjeduje se Muguruza 7 puta za redom :mrgreen:
Polako nije jos kraj. Navuces gubu nedo Bog.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la jopaa7 » 19 avg 2017, 19:31

Effenberg je napisao/la:Polako nije jos kraj. Navuces gubu nedo Bog.
Jao daj finale Simona - Garbine :pray:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.