WTA Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la jestamaji » 30 apr 2017, 12:47

ili barem sa swiss knife :mrgreen:
ma odbio bi se nož od rafinog bicepsa :D


nego kad je finale danas? barcelone naravno, ne štutgarta. valjda se neće poklopit sa željom?

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la DANTES » 30 apr 2017, 12:52

jestamaji je napisao/la:ili barem sa swiss knife :mrgreen:
ma odbio bi se nož od rafinog bicepsa :D


nego kad je finale danas? barcelone naravno, ne štutgarta. valjda se neće poklopit sa željom?
16h
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la jestamaji » 30 apr 2017, 12:59

znao sam :(

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la DANTES » 30 apr 2017, 13:00

jestamaji je napisao/la:znao sam :(
željo, a? :mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la jestamaji » 30 apr 2017, 13:04

ma ja, ne samo da je tottenham-atsenal istovremeno nego i tenis

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la arelinho » 08 maj 2017, 11:57

Danas jedva čekam da gledam kako će Maria da razbije Bouchard. :ljepota:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 08 maj 2017, 12:52

arelinho je napisao/la:Danas jedva čekam da gledam kako će Maria da razbije Bouchard. :ljepota:
Nije moralno biti navijac Sarapove nakon skandala! :nene: :nene:

Mislim da ce Simona odbraniti titulu ovdje, u formi je i zaletice se da nabije jos dodatno formu pred RG. Ako ga sad ne osvoji kad je pola Toura trudno a pola van forme ne znam kad ce u pm. Imam jos zehru nade u nju da ce sad iskoristiti situaciju.

Ne znam sta se desava sa moje Garbine u pm. Stvarno uzasna u zadnje vrijeme, Brisbane zadnji zapazeniji rezultat i AO koliko toliko. Nikad nije igrala dobro u Madridu, ako bude ovako losa i u Rimu veliki alarm mora da upali jer stvari se odmicu kontroli uveliko jer ce sad braniti SF Rima i RG pobjedu. Moze sletiti do 20e pozicije u pm. Ako nista drago mi je za Timeu uvijek je dobra na sljaci i radi silnih povreda i prepreka koje je imala. Nek ode daleko ovdje!

Jos malo pa se Vika vraca, e tad ce biti veselo tek! Bas sam je pozelio. :njanjanja:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la jestamaji » 08 maj 2017, 19:57

arelinho je napisao/la:Danas jedva čekam da gledam kako će Maria da razbije Bouchard. :ljepota:
misliš da će se pobiti?

ja se iskreno nadam da hoće :mrgreen: ko ove u našoj ženskoj ligi :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la arelinho » 08 maj 2017, 19:58

jestamaji je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Danas jedva čekam da gledam kako će Maria da razbije Bouchard. :ljepota:
misliš da će se pobiti?

ja se iskreno nadam d ahoće :mrgreen: komove u našoj ženskoj ligi :mrgreen: :mrgreen:
Ostaje da vidimo šta će se dešavati. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la bodi123 » 08 maj 2017, 23:02

Bravo Genie

Ne znam kome ova Maša moze bit draga, ovaj agresivni, krkanski tenis koji igra je ekvivalentno Kevinu Andersonu na ATP touru, koliko je samo ogranicena i ne zna 'stat' na lopticu ama bas nikada nego lupa ko sivonja svaki udarac jednodimenzionalno, fuj, 10+ duplih gresaka svaki mec, strasno ruzan i negledljiv tenis, gadi mi se

50 gresaka za 3 seta :crazy:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 08 maj 2017, 23:19

Genie spasiteljica, salje (su)doperku kuci! Pobjedila postenija cura koja se ne drogira, koja je kritikovala i govorila otvoreno i drsko kako varalica na dopingu ne treba da bude primjer mladjoj djeci koja se kontaju baviti sportom! Pa svaka cast kraljice, nadam se da napravi sada pozitivan zaokret u karijeri ovom pobjedom, nije da nema talenta! :tokralju: :tokralju:

Kako cijenim ovo kad neko ima karaktera, dostigla je mozda i najnizu tacku u karijeri i pokazala protiv jedne od najboljih u sportu da nije samo jaka na jeziku vec i na reketu! :clap:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la alex1991 » 10 maj 2017, 21:41

Koliko je zenski tenis u qurcu, govori cinjenica da no.1 od sledece sedmice Kerber ne moze da uzme u cijelom mecu svoj servis gem, strasno :silent:
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 10 maj 2017, 22:25

alex1991 je napisao/la:Koliko je zenski tenis u qurcu, govori cinjenica da no.1 od sledece sedmice Kerber ne moze da uzme u cijelom mecu svoj servis gem, strasno :silent:
Upravu si sve sto kazes. Evo upravo vidim da je Kerber izmislila povredu da preda kod 5:0 u 2.setu. Fakat odvratno. A ni druge cure nista plaho nisu bolje.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la jestamaji » 11 maj 2017, 00:18

šta joj je bilo? da nije slomila nogu ili nešto gore! sa manje se ne predaje na 0:5, nego se stisnu zubi i izgubi do kraja. rafa bi sa nožem u leđima odigro meč do kraja

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 11 maj 2017, 00:31

jestamaji je napisao/la:šta joj je bilo? da nije slomila nogu ili nešto gore! sa manje se ne predaje na 0:5, nego se stisnu zubi i izgubi do kraja. rafa bi sa nožem u leđima odigro meč do kraja
Nisam gledao mec ali svi pisu koji su gledali da joj nista nije bilo. Kakvi lomovi i bakraci nije htjela da 6:0 izgubi.

Svaka cast Genie nadam se da joj ovo da mnogo samopouzdanja, toliko sam respekta za nju stekao zato sto je onako sa kurazom rekla sta misli. Nek osvoji Madrid vala sto se mene tice!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la DANTES » 11 maj 2017, 01:40

Effenberg je napisao/la:[

Ne znam sta se desava sa moje Garbine u pm. Stvarno uzasna u zadnje vrijeme, Brisbane zadnji zapazeniji rezultat i AO koliko toliko. Nikad nije igrala dobro u Madridu, ako bude ovako losa i u Rimu veliki alarm mora da upali jer stvari se odmicu kontroli uveliko jer ce sad braniti SF Rima i RG pobjedu. Moze sletiti do 20e pozicije u pm. Ako nista drago mi je za Timeu uvijek je dobra na sljaci i radi silnih povreda i prepreka koje je imala. Nek ode daleko ovdje!:
Dešava se slučaj ana ivanović.. Isti raspada nakon osvajanja RG. Prvog GS...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 11 maj 2017, 13:51

Simona ne da opepelit ni jednoj u Madridu. Definitivno najbolja teniserka od ovog citavog polja igracica sto su ostale sada kad je Serena trudna, Vika vani i ostale van forme. RG se namece sada kao imperativ. 1/2 finale protiv Bertens / Sevastove, obje iskusne na sljaci, mislim da ce ipak Bertens to biti. Ne vidim ko je moze ovdje zaustaviti osim ako ne dozivi neki nervni slom ili pad koncentracije jer jedini dostojan neprijatelj je sama sebi. :D

Veliki respekt za ovu djevojku, uvijek volim gledati njen tenis, konsistentna iz godine u godinu, stvarno od srca joj zelim da se nakupi dosta slamova, a bice samo da je krene aBd sad odmah u Parizu!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 12 maj 2017, 23:51

Nek mi neko kaze kako covjek da ne voli i ne postuje Kikicu Mladenovic? [emoji144] [emoji144]

Drugo finale zaredom, pa ti si kraljica tenisa, mama svima!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la DANTES » 13 maj 2017, 00:11

Effenberg je napisao/la:Nek mi neko kaze kako covjek da ne voli i ne postuje Kikicu Mladenovic? [emoji144] [emoji144]

Drugo finale zaredom, pa ti si kraljica tenisa, mama svima!
Cura koristi čitav teren. Pa ko ženski Federer.. Miksa igru, bije kad treba. Evo sad ima i konstantnost.. Nadam se da će uzeti
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 13 maj 2017, 00:17

DANTES je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Nek mi neko kaze kako covjek da ne voli i ne postuje Kikicu Mladenovic? [emoji144] [emoji144]

Drugo finale zaredom, pa ti si kraljica tenisa, mama svima!
Cura koristi čitav teren. Pa ko ženski Federer.. Miksa igru, bije kad treba. Evo sad ima i konstantnost.. Nadam se da će uzeti
Koja god da uzme velika stvar za zenski tenis. Dugo boljeg finala ne bi, kakve Pliskove i Wozniacki i hamelji ove dvije su kompletne igracice. Navijam za Kiki samo zato sto je "nasa" al ako odbrani Simona titulu i ako nastavi s ovom dosad igrom mora se reci svaka cast i ruku na srce! Ne treba zaboraviti da je i u dublu jos pred kraj dogurala sa Begu. Cura je luda skroz strah me da se ne povrijedi do RG ne dao Bog. Onda da opet moramo ove druge stuhe gledat kako se blamiraju.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.