WTA Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
arelinho
Postovi: 16427
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la arelinho » 27 apr 2017, 17:42

DANTES je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Masha gazi sve pred sobom. :bow: :bow: :ljepota:
a bušar napada... :crazy:
Iako mi je i ona gotivna, ali stvarno djevojka mnogo sere. Samo ove slabije teniserke se bune protiv povratka jer ih je strah. Nijedna vrhunska teniserka se nije žalila. Neka samo seru njih će Masha ja se nadam da uči tenisu.

filip13
Postovi: 38026
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: WTA Tour

Post Postao/la filip13 » 28 apr 2017, 07:01


Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la DANTES » 28 apr 2017, 11:17

arelinho je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Masha gazi sve pred sobom. :bow: :bow: :ljepota:
a bušar napada... :crazy:
Iako mi je i ona gotivna, ali stvarno djevojka mnogo sere. Samo ove slabije teniserke se bune protiv povratka jer ih je strah. Nijedna vrhunska teniserka se nije žalila. Neka samo seru njih će Masha ja se nadam da uči tenisu.
Interesantno je kako nijedna ne komentariše da su sestre Vilijams imale odobrenje da se dopinguju. Sama Marija je isto kao one koristila lijek, koji više nije dozvoljen. Previd. Serena i Venus koriste neki koji nikad nije bio dopušten. Ali hej one su pitale mogu li.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la jestamaji » 28 apr 2017, 11:23

marija je koristila lijek za bolest koju nije imala, dakle mojne šuplje :mrgreen:

genie bouchard možda previše sere i previše se bavi socijalnim mrežama umjesto da trenira, ali u vezi marije ima pravo 100%

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la DANTES » 28 apr 2017, 12:36

jestamaji je napisao/la:marija je koristila lijek za bolest koju nije imala, dakle mojne šuplje :mrgreen:

genie bouchard možda previše sere i previše se bavi socijalnim mrežama umjesto da trenira, ali u vezi marije ima pravo 100%
Kako nije imala tu bolest? Kad je to nešto čini mi se nasledno... Ali opet ne opravdavam samo mi je pun qrac američkih dopingaša..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la jestamaji » 28 apr 2017, 12:45

meni su svi "dopingaši" isti

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la DANTES » 28 apr 2017, 12:54

jestamaji je napisao/la:meni su svi "dopingaši" isti
I meni. Zato ne volim ove selektivne kritike. Da imam moć Amere , Ruse i Kinez bih izbacio sa svih sportskih takmičenja jedno 2 ciklusa.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la bodi123 » 28 apr 2017, 15:06

ma kakva crna bolest, Meldonijum brze oporavlja organizam od teskih meceva, treninga i uopsteno jaca te fizicki, postajes izdrzljiviji, klasicni doping kad se koristi u sportske svrhe, zasluzila je dozivotnu suspenziju
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la jestamaji » 28 apr 2017, 15:14

ma dobro, svi koji koriste doping su zaslužili doživotnu suspenziju, ali pravila su takva kakva jesu, prvo 2 godine i onda doživotno! pa neka tako i bude, "popravilima" :mrgreen:

a to da je ona svjesno varala, to je barem svima jasno

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la bodi123 » 28 apr 2017, 15:18

nije isto, Marija je koristila doping svjesno kojim poboljsava teniske performanse i dobila 15 mjeseci, a Gasquet ode na parti, malo ga ponese smrkne 2 grama koke i dobije suspenziju 2 godine iako koka i tenis veze nemaju :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la jestamaji » 28 apr 2017, 15:25

jeb.iga, ako si profesionalni sportaš moraš paziti na sve. a to da su joj dali samo godinu ipo nisam znao, mislio sam da su dvije. ali garant je dala guze nekome i to se sredilo. njoj je to svejedno, svakako je frižider!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la DANTES » 28 apr 2017, 15:33

bodi123 je napisao/la:ma kakva crna bolest, Meldonijum brze oporavlja organizam od teskih meceva, treninga i uopsteno jaca te fizicki, postajes izdrzljiviji, klasicni doping kad se koristi u sportske svrhe, zasluzila je dozivotnu suspenziju
slika
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
arelinho
Postovi: 16427
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la arelinho » 28 apr 2017, 15:41

DANTES je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:ma kakva crna bolest, Meldonijum brze oporavlja organizam od teskih meceva, treninga i uopsteno jaca te fizicki, postajes izdrzljiviji, klasicni doping kad se koristi u sportske svrhe, zasluzila je dozivotnu suspenziju
slika
Dobra slika Danto. Prava realnost.

Još jedna pobjeda Maše. [emoji144] Idemo dalje.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la jestamaji » 28 apr 2017, 15:53

slika slika

p.s. ova je ipak najbolja:

slika

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la DANTES » 28 apr 2017, 16:05

jestamaji je napisao/la:slika slika

p.s. ova je ipak najbolja:

slika
:njanjanja:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 29 apr 2017, 21:05

arelinho je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Masha gazi sve pred sobom. [emoji144] [emoji144] :ljepota:
a bušar napada... :crazy:
Iako mi je i ona gotivna, ali stvarno djevojka mnogo sere. Samo ove slabije teniserke se bune protiv povratka jer ih je strah. Nijedna vrhunska teniserka se nije žalila. Neka samo seru njih će Masha ja se nadam da uči tenisu.
Jeste Cibulkova. I to najostrije od svih mozda. Mozda se zato i povukla pred turnir jer je bila u Mashinom zrijebu! Mislim da je i Kiki nesto rekla, ona je takva iskrena i otvorena i bez dlake na jeziku. Zato je narocito cijenim.

A bogami je i danas na terenu pokazala da ne samo zna pricati nego da je po formi i po rezultatima ove sezone top 5 materijal najmanje! Kakve Simone i Garbine i ****, zao mi sto moram reci isto i za svoju miljenicu ovo za koju mislim da nece dalje od 1/8 finala na RG. Svasta se u top 10 naguralo a i ona Pliskova je dosadna i rinaka samo botira napamet. Ovakva Kiki obecava!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 29 apr 2017, 21:11

bodi123 je napisao/la:ma kakva crna bolest, Meldonijum brze oporavlja organizam od teskih meceva, treninga i uopsteno jaca te fizicki, postajes izdrzljiviji, klasicni doping kad se koristi u sportske svrhe, zasluzila je dozivotnu suspenziju
To je to. Zato treba biti vrhunski kritican prema ovako rapidnom povratku ove na terene. Ali to je taj marketing u sportu. Da se ona zove Herdzelas a ne Sarapova bilo bi ono dozivotna. Nek se zahvali Bogu na sreci sto je tako. Meni je prije bila simpa pravo poslije toga sam sve simpatije pogubio. Ima dosta karakternih cura koje igraju vrhunski tenis, eno Cibulkove, evo sad Kiki, sad ce i Azarenka se vratiti dosta vise ovih sminki, pusherica i marketinga. Nek igraju postene!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: RE: Re: WTA Tour

Post Postao/la DANTES » 29 apr 2017, 21:17

Effenberg je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:ma kakva crna bolest, Meldonijum brze oporavlja organizam od teskih meceva, treninga i uopsteno jaca te fizicki, postajes izdrzljiviji, klasicni doping kad se koristi u sportske svrhe, zasluzila je dozivotnu suspenziju
To je to. Zato treba biti vrhunski kritican prema ovako rapidnom povratku ove na terene. Ali to je taj marketing u sportu. Da se ona zove Herdzelas a ne Sarapova bilo bi ono dozivotna. Nek se zahvali Bogu na sreci sto je tako. Meni je prije bila simpa pravo poslije toga sam sve simpatije pogubio. Ima dosta karakternih cura koje igraju vrhunski tenis, eno Cibulkove, evo sad Kiki, sad ce i Azarenka se vratiti dosta vise ovih sminki, pusherica i marketinga. Nek igraju postene!
Sve su one karakter dok ne padnu na dopingu..

A Kiki je izyeba.. To je taj naš mentalitet.. Francuskinje bi joj već lizale pichku
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la Effenberg » 29 apr 2017, 21:22

Ma Kiki je teniserka sa velikim T. Suti i igra. Nosala je Garciu u dublovima sama. Ne znam sta sve nisu osvojile. Neko kad zna zna! I cijenim isto sto je zadrzala taj nas identitet balkanski i sto i na nasem prica sve i sto se ne pravi veca Francuskinja od Zaka Siraka! Znas uvijek ko si i sta si!

Sta reci za Garbinu, jel je yebe stopalo ili je ovo njen limit krajnji stvarno ne znam. Previse i precesto razocarava. Veliki sam njen fan ali dovela me na rub da razmisljam da li vise uopste da je pratim.

Kiki sutra kad osvoji ide na avatar. A ova Laura je pravo ono pasce pogano vidicete ponasanja ako krene da gubi!

Idemo Kiki sutra kraljice! :clap:

Vise se boji iguane nego protivnica na terenu :urnebes: :urnebes:

Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: WTA Tour

Post Postao/la DANTES » 30 apr 2017, 12:13

Na današnji dan 1993. godine, jugoslovensku teniserku Moniku Seleš je nožem napao poremećeni navijač Štefi Graf i šokirao sve ljubitelje "belog sporta" na planeti.

Na WTA turniru u Hamburgu, na današnji dan pre 24 godine, opsesivni navijač Grafove, Ginter Parhe, koji je tada imao 38 godina, napao je sečivom dugačkim 23 centimentra Moniku Seleš tokom četvrtfinalnog duela sa Magdalenom Malejevom iz Bugarske.

Prva igračica sveta tada je ubodena u predelu lopatice i sa ranom dubokom 1,5 centimetar pala na hamburšku šljaku.

Napadača, koji nije mogao da podnese da je Monika smenila Grafovu na prvom mestu ATP liste, brzo su savladali, ali zbog poremećenosti nije završio u zatvoru već dobio dvogodišnju uslovnu kaznu uz psihološko lečenje.

"Jasno nam je rekao da nije hteo da ubije Moniku Seleš. Samo je hteo da je teško povredi kako ne bi mogla više da se takmiči i kako bi Štefi Graf, za koju navija, ponovo postala broj 1!", bile su reči portparola nemačke policije Dankmara Lundta nakon incidenta.

Zbog opštepoznate situacije u Jugoslaviji u to vreme (1993. godine) mnogi su mislili da je napad motivisan ratom, jer je često dobijala i pretnje zbog sukoba u Jugoslaviji, ali je u pitanju bio opsesivni obožavalac
Novosađanka se oporavila, ali je napad ostavio posledice pa se "belom sportu" vratila tek posle pauze od dve godine.

"od trenutka kada sam ubodena nožem, živela sam u stalnom strahu da mi je ugrožena bezbednost. Taj čovek me povredio s namerom, a nije dobio nikakvu kaznu. Ne želim da više idem u Nemačku, ne osećam se sigurno tamo i sve me podseća na taj ružan događaj", izjavila je Selešova u jednom od intervjua.

Tokom pauze, postala je državljanka SAD, a u karijeri je osvojila devet grend slem titula - sa 16 godina najmlađa teniserka u istoriji sa osvojenim Rolan Garosom, a nakon napada u Hamburgu uspela je da osvoji US Open 1996. godine.
omaklo se njemcima.. zamisli da je neko nabo rafu u švajcarskoj..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.