Div sa Šalate

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

ManiacsThe
Postovi: 156
Pridružen/a: 08 jun 2011, 22:31
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la ManiacsThe » 22 jun 2011, 18:19

Iako su organizatori danas spriječili milionski broj Ivinih navijača da uživa u njegovim čarolijama, Doktor nas neće iznevjeriti i natjerat će organizatore da mu se izvine (ne moraju se saginjati) i meč protiv zanimljivog Francuza smjeste na centralni teren.

Avatar
Papilon20
Postovi: 809
Pridružen/a: 25 dec 2008, 16:14
Lokacija: Sarajevo-Kosevsko Brdo
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la Papilon20 » 22 jun 2011, 18:24

Valjda cemo dočekati 2 pobjede Ive pa onda da svi zajedno slavimo i navijamo za Ivu do finala :D

Avatar
Madafaka
Postovi: 3262
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la Madafaka » 22 jun 2011, 18:50

Sta je ovo Begonja ba? Pa nece valjda od ovog levata izgubiti, kojeg bi mozda i moja nana mogla dobiti.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la adnan24 » 22 jun 2011, 18:51

Bravo Ivo majstore...hajd molim te idi u penziju :?

ManiacsThe
Postovi: 156
Pridružen/a: 08 jun 2011, 22:31
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la ManiacsThe » 22 jun 2011, 19:02

Kakvi ste vi navijači Doktora Ive? Kao da ne znate da želi da se što duže zadrži na terenu da bi se naviknuo da ovu čudnu podlogu.

ManiacsThe
Postovi: 156
Pridružen/a: 08 jun 2011, 22:31
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la ManiacsThe » 22 jun 2011, 19:49

Vidim da smo nepoželjni na temi "Grand Slam" kao i Ivo na Show Courtu, ali nema veze.

Hajmo cijeli forum, hajmo cijeli forum...

PRAVI BREJK DOKTORE
DOBIT ĆEMO BORE

Avatar
maminho
Postovi: 863
Pridružen/a: 19 apr 2011, 20:23
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la maminho » 22 jun 2011, 20:22

bimbrlica je napisao/la:nije mi jasno ko Ivu Karlovica nazva teniserom...on ni meni break ne bi mogo' uzeti...
meni je fascinantno kako on još uvijek nije naučio bekend, on je jedini **** tenisač koji NEMA bekend, sam nekakve slajsove udara
---------------FC Barcelona -------------- AS Roma------------
Indianapolis Colts --- Miami Heat --- Tampa Bay Lightning

Avatar
Papilon20
Postovi: 809
Pridružen/a: 25 dec 2008, 16:14
Lokacija: Sarajevo-Kosevsko Brdo
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la Papilon20 » 22 jun 2011, 20:32

Nedaj se begonja ,Ivo ce da poludi u Americi ,imao je i danas svojih sansi ,nije iskoristio i jbg ispade :D

Avatar
maminho
Postovi: 863
Pridružen/a: 19 apr 2011, 20:23
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la maminho » 27 jun 2011, 16:04

bandera u paru s bogomolovim igra protiv brače bryan trenutno
prvi set su poduvali, u drugom imaju brejk prednosti
---------------FC Barcelona -------------- AS Roma------------
Indianapolis Colts --- Miami Heat --- Tampa Bay Lightning

Begov_unuk
Postovi: 81
Pridružen/a: 29 jun 2011, 12:27
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la Begov_unuk » 29 jun 2011, 20:09

SRAMOTA!

Ivo Karlović je vrlo brzo ispao sa Wimbledona, već u 2. kolo protiv Kubota, a zatim i u parovima, a na kraju je izbačen iz hotela. Ovo iskustvo Hrvat je napisao na Twitter profilu.

“Upravo su me izbacili iz hotela. Objašnjenje je bilo u stilu 'rezervacija vam je istekla, a ne možemo vam produžiti boravak jer je sve već rasprodano. ‘Ali, sada je noć', rekao sam im, no odgovor je bio: 'Gospodine, imate trideset minuta” - napisao je Karlović u noći s utorka na srijedu.

Avatar
maminho
Postovi: 863
Pridružen/a: 19 apr 2011, 20:23
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la maminho » 30 jun 2011, 15:35

Upravo pročital ovo na Twitteru :D

45 C in Dubai. Who needs sauna. 8-) :lol:
---------------FC Barcelona -------------- AS Roma------------
Indianapolis Colts --- Miami Heat --- Tampa Bay Lightning

Lepinja
Postovi: 194
Pridružen/a: 29 jun 2011, 22:56
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la Lepinja » 30 jun 2011, 15:41

Ivo ce ove godine kako stvari stoje igrati na turniru u Banja Luci :!: :!:

Begov_unuk
Postovi: 81
Pridružen/a: 29 jun 2011, 12:27
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la Begov_unuk » 02 jul 2011, 15:42

Milioni tvojih navijača očekuju te u najboljem izdanju i željno iščekujemo ždrijeb da vidimo ke će biti tvoje mušterije da najčudnije napravljenim terenima u svijetu.

Begov_unuk
Postovi: 81
Pridružen/a: 29 jun 2011, 12:27
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la Begov_unuk » 02 jul 2011, 16:34

LONDON - Da nije bilo Wimbledona, tko zna bismo li danas pisali priče o tenisaču Ivi Karloviću. Prije osam godina karijera mu je bila na prekretnici. Bio je prolaznik na Futuresima i Challengerima, znali su ga po visini i servisu. Nije mogao probiti granicu Top 200, novac je uvijek bio problem.

Da je kojim slučajem izgubio rano na Challengeru u Surbitonu (izgubio u polufinalu), da nije paralelno prošao kvalifikacije za Queen’s Club, možda se povijest nikad ne bi dogodila. U Wimbledonu je 2003. prvi put u karijeri prošao kvalifikacije Grand Slam turnira i izvukao branitelja naslova Lleytona Hewitta.

Prvi meč na Grand Slamu i odmah najveća od svih pozornica, netaknuta trava teniskog hrama. Set i pol tražio je pravu igru. Hewitt ga je gazio. U novinarskoj loži se o Karlovićevu reternu i bekhendu govorilo s podsmjehom. Nakon drugog seta lica su postala ozbiljnija, a kako je Hewitt počeo tonuti, sve je više novinara dolazilo na teren. Nanjušili su priču. Povijest se dogodila. Branitelj naslova je prvi put u Open eri izgubio u prvom kolu. “Div ubojica”, “Nježni div” i “Divovski korak” samo su neki od naslova. Tekstovi o Ivi Karloviću preplavili su britanske novine. Za njih je to bila prava bajka, teniska priča o Pepeljugi.

Tada je cijeli svijet doznao da je Šalata u Zagrebu i da se na tamošnjim terenima, kad su se izredali svi oni koji su mogli platiti terene, negdje u polumraku moglo vidjeti jednog visokog klinca koji je servirao kao sumanut. Lopta za loptom, stotine njih. Čuli su kako je bilo teško sanjati o teniskoj karijeri bez novca za opremu, terene ili trenera.

Danas je, srećom, situacija drugačija. Wimbledon 2003. zauvijek mu je promijenio karijeru i omogućio da i dalje ide za svojim wimbledonskim snom.

- Jako mi je drago što mi se ovdje dogodio najbolji rezultat. Wimbledon je moj najdraži Grand Slam. Ovdje sam se uvijek osjećao odlično.

Zaslužio je Karlović da mu se četvrtfinale u Wimbledonu dogodi i prije, ali okolnosti su bile protiv njega. Ove se godine sve poklopilo. Donio je pravu odluku i nije igrao u tjednu prije Wimbledona. Bio je među prvim tenisačima koji su počeli trenirati u All England Clubu i “sprijateljio” se s podlogom, loptama, okruženjem. Pomoglo je i društvo oko njega.

Slaven Hrvoj je već neko vrijeme zamijenio Rumunja Simona Kornela kao kondicijski trener, a u tim se ubacio i Petar Popović. Nekadašnji tenisač rodom iz Novog Sada, na preporuku srpskog tenisača Dušana Vemića postao je Karlovićev sparing partner u Queen’s Clubu. Tamo su dogurali do četvrtfinala te ponovili to u Wimbledonu.

Karlovićev servis opet je najbolji na svijetu i golem respekt osjećaju svi, čak i veliki Roger Federer.

Ivu Karlovića u srijedu čeka najveći meč u karijeri. Meč o kakvom je sanjao dok je u polumraku Šalate ispaljivao loptu za loptom, zabijao asove koje nitko osim njega nije brojao niti vidio. U srijedu će biti pred očima cijelog svijeta. Bude li malo sreće, možda će u četvrtak opet s naslovnica vrištati “Giant Killer”.

Ne daj se Dive sad, bićeš na tronu kad tad.

unuk_jednog_Bega
Postovi: 5
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:36
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la unuk_jednog_Bega » 05 jul 2011, 13:39

Ajde Ivo danas pokaži zašto si Đokoviću donio Wimbledon ;)

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la Blue_He4rt » 12 jul 2011, 02:31

Nakon što je Ivo Karlović na ATP turniru u američkom Newportu poražen od 394. igrača svijeta - 18-godišnjeg američkog tinejdžera Denisa Kudle - očekivala se njegova reakcija na Tweeteru, no tek u srijedu navečer odlučio je napisati nešto u svom stilu.


„Zbog načina na koji sam igrao jučer definitivno mogu uzeti godišnji odmor. Negdje gdje su plaže zlatne i gdje je drveće zeleno. Zvuči kao JA!“, napisao je uvijek duhoviti 'Div sa Šalate'.
Chelsea F.C.

Arma-Sarma
Postovi: 73
Pridružen/a: 11 avg 2011, 14:00
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la Arma-Sarma » 11 avg 2011, 14:09

Div divovski sa maksimalnim brojem gemova (39) prolazi u osminu finala gdje ga čeka stalna mušterija Berdych. Za njega bi trebalo biti dovoljno manje od 26 gemova. Uskoro će naš div dobiti sina kojeg je uspješno napravio, pa mu želimo da ostvari što bolji rezultat. Diva možete gledati danas na centralno terenu (kako mu i priliči) od 18h

Arma-Sarma
Postovi: 73
Pridružen/a: 11 avg 2011, 14:00
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la Arma-Sarma » 11 avg 2011, 18:24

Ovdje možete gledati Doktora i njegove sunčane naočale :D

http://www.lshunter.tv/index.php?option ... Itemid=327" onclick="window.open(this.href);return false;

Arma-Sarma
Postovi: 73
Pridružen/a: 11 avg 2011, 14:00
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la Arma-Sarma » 14 avg 2011, 16:05

"In last tournament I lost my serve 3 times and broke 3 times. That means my return is as good as my serve."

:lol: :lol: :lol: :lol:

Arma-Sarma
Postovi: 73
Pridružen/a: 11 avg 2011, 14:00
Kontakt:

Re: Div sa Šalate

Post Postao/la Arma-Sarma » 16 avg 2011, 17:31

5 aseva Doktora u dva gema. Idemo još jače!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.