Fed Cup

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la soba 39 » 01 nov 2012, 19:41

Je li Kvitova odustala ? :P
"Indija,Pakistan..."

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la DANTES » 02 nov 2012, 11:45

soba 39 je napisao/la:Je li Kvitova odustala ? :P
Kako igra u zadnje vrijeme bolje da nije....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
No1e
Postovi: 321
Pridružen/a: 02 mar 2012, 22:32
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la No1e » 02 nov 2012, 14:03

pa nece se valjda praviti euforija zbog jednog finala fed kupa? :mrgreen:

sve su oci ovih dana bile uprte u borbu za YE#1!

sada se polako moze okrenuti i drugim stvarima. pratit ce se mecevi za vikend i ako se osvoji onda ce se kulturno cestitati curama i to je to.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la DANTES » 04 nov 2012, 15:31

Ubi nas Lusi... Idiot dana Vranes... Svakoj je budali bilo jasno da Jelena ne može ništa, da bi Bojana imala koliko-toliko veće šanse, ali ne i njemu.... Šteta...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

samoradnik
Postovi: 982
Pridružen/a: 22 jun 2012, 10:29
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la samoradnik » 04 nov 2012, 15:36

uloga selektora u Fed/Davis cupu je srazmjerna važnosti uloge sakupljača loptica,čak i manja... Bojana je trebala igrat možda bi Srbija i imala kakve šanse....ovako... ništa.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la DANTES » 09 feb 2013, 19:05

Nakon mučnih scena i šokantnog završetka drugog meča u duelu Srbije i Slovačke rezultat je 1-1... Danijela je dobila Bojanu u derbiju dana, ali mnogo bolji meč je viđen između Vesne Dolonc i Cibulkove... Vesna je sve iznenadila dobrom igru, ali Cibulkova je ubijala tempom, i taman kad se činilo sve gotovo, da će Dominika privesti meč kraju, jer se Vesna jedva držala na nogama, Cibulkova se povrijedila i predala meč pri vođstvu 6-4, 5-3 se desila povreda!!!!! Koji maler..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
nate
Postovi: 1285
Pridružen/a: 23 sep 2012, 15:05
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la nate » 09 feb 2013, 23:43

Hrvatska se nalazi u 3.ligi Fed Cupa.Doduse nisam to nikad pretjerano pratio, ali ova 3,4 dana sam stalno gledao nase cure i rezultate.

Znaci osvojile su grupu u euroazijskoj skupini i otisle u playoff za 2.ligu Fed Cupa.Tamo su nas cekale Poljankinje.U prvom mecu senzacionalno je 15-godisnja Ana Konjuh dobila u 3 seta 37.igracicu svijeta, sestru Agnyieske Radwanske.U drugom mecu 16-godisnja Vekic nije mogla protiv "prave" Radwanske.Odlucivali su parovi, ali Poljakinje su ipak bile prejake.

Sto sam negdje procitao, imamo problem - 2 tenisacice koje bi za nekoliko godina trebale postati broj 1 :D :D

Avatar
No1e
Postovi: 321
Pridružen/a: 02 mar 2012, 22:32
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la No1e » 10 feb 2013, 00:07

nate je napisao/la: Sto sam negdje procitao, imamo problem - 2 tenisacice koje bi za nekoliko godina trebale postati broj 1 :D :D
eh, kad se samo sjetim 2008. i vremena kada su se ana i jeca smjenjivale na br1 i br2 :cry:

(jeca je izavrsila godinu kao br1, ana kao br5, nole bio na 10p od feda i br2 na kraju te godine a i ziki je zavrsio kao br1 u dublu; pali smo dobro i u WTA i u dublu ali se nole eto ipak izdigao na sam vrh a i tipsa je vec 2 godine konstantno u top10 tako da je ipak ostao neki balans, mada, kako je muski singl ipak najpopularniji i bolje ovako, mada se ne bih zalio da su i cure i dalje u samom vrhu :| )

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la DANTES » 10 feb 2013, 18:28

Poraz.. Zaslužen i očekivan... Mada da Bojana igra sa trunkom mozga, a ne samo kao mašina,.osini po prasini moglo je do 5 meča se doći... Ipak Bojani svaka čast igrala je svim srcem, niko nije kriv što je limitirana i pogrešno naučena tenisu
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
No1e
Postovi: 321
Pridružen/a: 02 mar 2012, 22:32
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la No1e » 10 feb 2013, 18:58

istini za volju treba reci da jeca i ana nisu ni nastupile a da je bojana oba meca odigrala sa dobrim problemima i bolovima u ledjima. ali da je mogla do pobjede, mogla je, mada mislim da je tu i do trenera koji je morao bolje posavjetovati (i bar pokusati da joj malo skine pritisak tako sto ce joj reci da malo uspori u vaznim trenucima i donijeti tu odluku umjesto nje a ne da je pusti da se zalijece iz greske u gresku) a ne da milion sansi prokocka ispucavajuci lopte u aute kada je preko puta imala vec slomljenu i neiskusnu protivnicu! nije on tu samo da pljesce, navija i vice bravo. to je mogao i iz publike odraditi.
Zadnja izmjena: No1e, dana/u 11 feb 2013, 00:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la DANTES » 10 feb 2013, 23:12

Kuku majko koga Vranes savetuje.....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la Devil » 20 apr 2013, 23:58

Iako mislim da mozemo reci da ovo nije vazan mec, nije mi bas drago sto uopete nije medijski popracen mec izmedju Nemacke i Srbije. Istina daje RTS prenos ali nije to to. :(

Nisam gledao danas nista,nisam stigao,sutra mozda pogledam ako sam dobro video od 11:00 pocinje. Ana u prvom mecu dobila Barthel sa 2:1 u setovima iako je to moglo i dosta lakse da ide,vidim da je u prvom setu prosula dva brejka prednosti kada je najmanje trebalo ali za divno cudo nije psihicki pala nakon gubitka drugog seta i onda je to zavrsila u trecem setu .

Drugi mec Bojana Jovanovski je tek u prvom setu malo pretila Kerber koja je dobila taj set sa 7:5 ali onda u drugom laganih 6:2. Da je tu bar jos malo izmorila cisto da sutra nije totalno fit.

Dakle sutra prvo Kerber-Ivanovic pa Barthel-Jovanovski i onda dubl ako se ne varam Lisicki/Groenefeld protiv Dolonc/Krunic.
Male sanse imamo ali cuda se desavaju.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la alan_kardec » 21 apr 2013, 00:57

moram priznati da sam iznenađen Aninom pobjedom, prije svega zbog njene psihe koja ju je shebala mnogo puta do sada. povela je 1:0, njemica je izjednačila, sve je ličilo na deja vu, ali eto...
Jovanovski nisam gledao.

Danas Kerber favorit protiv Ane, a Jovanovski-Berthel može biti svašta.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la alan_kardec » 21 apr 2013, 13:17

Bravo Ana! Maestralna igra u najvećem dijelu meča.
Ajde Bojana.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la Devil » 21 apr 2013, 14:48

Ana strasna,bas kao i sto komentator na RTS-u rece, mozda i ponajbolja partija na sljaci u zadnje 3-4 godine i veliki trijumf.

Jovanovski prvi set glatko izgubila 6:1,ali onda se vratila u drugom i dobila ga sa 6:3. Videcemo sta ce da bude u trecem setu,nadam se najboljem.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la DANTES » 21 apr 2013, 17:23

nažalost poznato je da Bojana nema ni kapi taktičkog u sebi... da ima bila bi u 20...
izgubili smo jer je selektor debil teške kategorije...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Fed Cup

Post Postao/la Devil » 21 apr 2013, 22:15

Steta,velika steta sto smo porazeni 3:2,narocito zbog toga sto je Ana donela dva poena. :( :mrgreen:

Bojana jednostavno nije kapacitet da dobije, kada nauci da malo taktizira a ne samo da udara sto jace moze po loptici mozda nesta i bude od nje. Bas se pitam sta bi bilo da je mozda Vesna igrala umesto nje. Da li bi se mogli nadati necemu visem.

Dubl je bio samo formalnost,rutinski 6:2,6:4 za Nemice i na zalost konacna pobeda. Ali ne mogu da zamerim devojkama borile su se,Nemice su realno i jace tako da cemo cekati drugu priliku.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.