ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 16 avg 2017, 23:45

Raonffa je napisao/la:Mislim da ga Gasquet nema pobjede protiv Rafe na Touru, al' ga je redovno šamarao u juniorskim danima, barem tako kažu :D
Nek se sjeti mladih dana, ne moze mi sad naumpast nikakva pjesma na tu temu da mu pustim! :mrgreen:

Nek zapjevusi u sebi nesto, sta ja znam, poput:" kada mladjan momak bijah ja..." :rol:

U medjuvremenu BABO samara drugu spansku prevaru Ramu laganini. Busta je dobio onog bota dosadnog Mischu, jedini spanski teniser kojeg mogu gledat i koji ima muda u igri. Ne mogu vala ni Rame ni Rafana ni djuturuma i prevaru Verdasca ni bezmudog Aguta. Jesu se sastavili generacija Bog da ih sacuva i sakloni. Ferrer jos nekako i moze proci, njega cijenim, borac je.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: RE: Re: ATP Tour

Post Postao/la Raonffa » 16 avg 2017, 23:48

Effenberg je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Mislim da ga Gasquet nema pobjede protiv Rafe na Touru, al' ga je redovno šamarao u juniorskim danima, barem tako kažu :D
Nek se sjeti mladih dana, ne moze mi sad naumpast nikakva pjesma na tu temu da mu pustim! :mrgreen:

Nek zapjevusi u sebi nesto, sta ja znam, poput:" kada mladjan momak bijah ja..." :rol:

U medjuvremenu BABO samara drugu spansku prevaru Ramu laganini. Busta je dobio onog bota dosadnog Mischu, jedini spanski teniser kojeg mogu gledat i koji ima muda u igri. Ne mogu vala ni Rame ni Rafana ni djuturuma i prevaru Verdasca ni bezmudog Aguta. Jesu se sastavili generacija Bog da ih sacuva i sakloni. Ferrer jos nekako i moze proci, njega cijenim, borac je.
Rutinski će to Rafan odraditi na tvoju nesreću :D

Stari Feliciano je dobar nemoj zayebavat, meni poslije Rafe najbolji španski teniser. Možda Ferrer ima više uspjeha, al' mi je nekako Lopez draži jer nije klasični prašinar.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 16 avg 2017, 23:52

Da dobar je i Feli al yede vnago u zadnje vrijeme. A Berdiha i smijurije. Gubiti 6:0 set od Delpa! :rol:

Haman Delpo namiriso sansu ovdje da uzme turnir. I on mi je vala vise naporan postao. Jel neko malo nesto zapne i treba da se bori samo pogne onu glavurdu i mlate ga ko vola. Vjerovatno ce zapet sad i uradit nesto ovdje i onda opet hibernirat pola godine ni tam ni vam.

Ne moze se reci ko ce ovo osvojiti kada nema Babuke, Noleta i ovih ostalih babi, svi mogu. Svi su ptice u glavu, mogu i dobit i izgubit od svakog. Mozda Thiem stisne petlju i pokaze da nije samo specijalac sljake?
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 17 avg 2017, 11:28

Msm da ko dobije danas u duelu delpo grisha da mu je otvoren put do finala osim ako GOAT Tiofe ne bi sve redom isamarao :)

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 17 avg 2017, 11:58

ronaldo99 je napisao/la:Msm da ko dobije danas u duelu delpo grisha da mu je otvoren put do finala osim ako GOAT Tiofe ne bi sve redom isamarao :)
Delpo 5:0 h2h ima sa Grishom. Ocekujem danas pobjedu i nista drugo, Delpo nalazi formu mic po mic, a Grisha jbg iznevjerio je vise puta, isto kao i Kei, mislis nekad ce popraviti neke stvari konacno ce procepiti ali jok. Luzer ostaje luzer. Delpo to lagano u 2 seta ide.

Ne znam sta je sa lux.Babom, haman mu treba malo vise vremena za djecu ili sta li? Ispadati od Rame na hardu je degutantno, to bi cak i Damira bilo sramota. Ovaj Mannarino je najveci trol! :rol: :rol: E jbg ako danas Dominica pobjedi! Mrzim ovako kad krene srati ludjacka forma ove smijesne tenisere, Dominice nemoj da te vazda ismijavamo i svrstavamo u specijalce sljake, dokazi da to nisi i dobij ovu prevaru glat kako i trebas i pokazi da pripadas u elitu. Inace cemo te morati prekriziti i u shit-listu staviti! :D

Nisam zadugo pratio neki ATP turnir ovoliko zustro ko Cincy, i bas je interesantno bez ovih velikih imena. Na WTA je ovakva situacija uzbudljiva vec duze, gdje svako svakog moze dobiti, i ATP ce isti takav biti za par godina. Ne moze se ovdje niko narocito profilirati!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 17 avg 2017, 17:53

Grisa onako lagano uzeo prvi set, ako se ovako bude odvija i drugi set ne vidim da delpo moze ozb priprijetiti grisi

Inace bilo bi mi drago kad bi Grigor otisao do kraja na ovom turniru to bi ga gurnulo u top 10 ,a i priblizilo zavrsnom turniru jer Kei,Stan i Novak su out do kraja god tako da mu je ovo velika sansa da se nadje na zavrsnom turniru

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bvb » 17 avg 2017, 20:44

Effenberg je napisao/la: Delpo 5:0 h2h ima sa Grishom. Ocekujem danas pobjedu i nista drugo, Delpo nalazi formu mic po mic, a Grisha jbg iznevjerio je vise puta, isto kao i Kei, mislis nekad ce popraviti neke stvari konacno ce procepiti ali jok. Luzer ostaje luzer. Delpo to lagano u 2 seta ide.
Dragi Effe, ja ne znam odakle da toliko vjerujes Delpo-u, pa vidis kako lik igra zadnjih sedmica - nikako. Ovaj gore h2h nije vise nikakvo mjerilo, nepredvidiv je skroz u zadnje vrijeme, jedan dobar mec, drugi los.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 17 avg 2017, 20:47

Brate @bvb kakav je onda Tomas ako ga je ovaj panj dobio 6:0! [emoji38]

Znam da je Delpo zesci majmunezer postao i davno sam primjetio i nagovjestio to ali eto jbg zavaralo me to protiv Berdycha. Dimi u 6.om pokusaju ga pobjedjuje, kad te stalni musterija dobije znas onda da si u zescem qurcu! :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 17 avg 2017, 21:09

Delpo više nije ozbiljan protivnik, bez bh-a nema šta da traži protiv ovih boljih.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 17 avg 2017, 21:22

Unofficialpage je napisao/la:Delpo više nije ozbiljan protivnik, bez bh-a nema šta da traži protiv ovih boljih.
Samo nesto slajsa. Gore igra nego Damir i to kad je van forme i kad ga boli qurac ono u njegovom stilu. Samo mu dropovi jos fale! :rol:

Da mi je neko pricao da ce mi on moci postat odvratan nikad mu vjerovao ne bi. Nije radi lose igre i forme nego zato sto se sav nesto izvija izmotava i gundja i govor tijela mu pokazuje da je posto luzer i pusac zesci na terenu. Daj Boze da se sad Grisha malo digne jbg koliko god nas razocara talentovaniji je od pola ovih krelaca koje imamo nesrecu da gledamo kad ovih najvecih nema.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

shminka
Postovi: 5132
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shminka » 17 avg 2017, 23:29

Premoćan je Manarino na ovim brzim podlogama sa niskim odskokom, umjetnost je njegov tenis, svaki bekend tik iznad mreže ide.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 18 avg 2017, 00:53

Effenberg je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Delpo više nije ozbiljan protivnik, bez bh-a nema šta da traži protiv ovih boljih.
Samo nesto slajsa. Gore igra nego Damir i to kad je van forme i kad ga boli qurac ono u njegovom stilu. Samo mu dropovi jos fale! :rol:

Da mi je neko pricao da ce mi on moci postat odvratan nikad mu vjerovao ne bi. Nije radi lose igre i forme nego zato sto se sav nesto izvija izmotava i gundja i govor tijela mu pokazuje da je posto luzer i pusac zesci na terenu. Daj Boze da se sad Grisha malo digne jbg koliko god nas razocara talentovaniji je od pola ovih krelaca koje imamo nesrecu da gledamo kad ovih najvecih nema.
Govor tijela mu pokazuje tugu i nemoc prouzrokovanu povredama zglobova od koje ne moze da se vrati, oduzet mu je top spin bekend ne moze igrat najbolji tenis, mora vracat dosadne slajseve umjesto da zabija winner. To nije Delpo, tuzan na terenu izgleda jer nema mogucnost da igra svoju igru, znam taj osjecas a znam i taj izraz lica i govor tijela. Svejedno je toliko dobar da dobije igrace poput Berdycha isl. Nadam se da ce opet moc igrat dvorucni bh, al tesko. Zna da jos jedna povreda zgloba i tjt, zato ga cuva toliko.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 18 avg 2017, 00:58

@Edine da bas to nekako tuzan izgleda, a kad krene gubit bas onda kako pogne onu glavurdu eto to je bas sto me nervira kod njeg. Plus sto non stop nesto serenda sa sudijama haman ko i Damir! :D

Imao je danas finih sansi mogao je okrenuti mec al jbg bas je te brejk lopte igrao previse to dosadno slajsanje. Da je osine bar ko ljudina pa pogrijesi i halalio bi mu, ovako mi je izgledao gori od nekog ultra defanzivnog levata.

Ja vjerujem Kirdzi da ovo osvoji on jedini moze ovdje spasiti tenis sad kad je Sasa ispao.

EDIT: Evo Kirdzo lav poceo, i nakon 3 gema par kapi kise palo Ivo vec otiso, Nicka nagovara sudija da izadje i on sa terena, on se protivi! :rol: :rol:
Koji brat, da ga nema trebalo bi ga izmisliti! Definitivno kralj, volim ga ko brata! :bow: :bow:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 18 avg 2017, 01:29

Effenberg je napisao/la: EDIT: Evo Kirdzo lav poceo, i nakon 3 gema par kapi kise palo Ivo vec otiso, Nicka nagovara sudija da izadje i on sa terena, on se protivi! :rol: :rol:
Koji brat, da ga nema trebalo bi ga izmisliti! Definitivno kralj, volim ga ko brata! :bow: :bow:
Definitivno najsimpaticniji od ove nove generacije tenisera, da ga samo i povrede zaobiđu... Još je bio u vezi s Bosankom, dok ga nije nogirala :mrgreen:
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 18 avg 2017, 01:39

Fk_zeljo_1921 je napisao/la:
Effenberg je napisao/la: EDIT: Evo Kirdzo lav poceo, i nakon 3 gema par kapi kise palo Ivo vec otiso, Nicka nagovara sudija da izadje i on sa terena, on se protivi! :rol: :rol:
Koji brat, da ga nema trebalo bi ga izmisliti! Definitivno kralj, volim ga ko brata! [emoji144] [emoji144]
Definitivno najsimpaticniji od ove nove generacije tenisera, da ga samo i povrede zaobiđu... Još je bio u vezi s Bosankom, dok ga nije nogirala :mrgreen:
Cuj s Bosankom. :rol:

To bezbeli dok jos nije bio ovo sto je sad. Eto sad nek joj pusti od Sase Matica onu "niko i neko" da vidi sta je propustila.

Ma ja ga cijenim sto je iskren i sto ne glumata. A kad mu se igra moze dobit svakog. I kaze sta misli nije hinjo. Reko Wawriji da mu je Donna primala u supak pa sta? Covjek osjetio obavezu da informise covjeka o stanju na terenu! :D Radi toga ga i hejtaju najvise bez razloga.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 18 avg 2017, 03:31

Kisoooooo dokle vise...
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 18 avg 2017, 08:54

ja očekujem isner-karlović u finalu :mrgreen:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 18 avg 2017, 13:28

jestamaji je napisao/la:ja očekujem isner-karlović u finalu :mrgreen:
Daj ba. Nemoj tako ni da se salis. :D

Kirdzo da oduci Dimitrova i da pokaze sta je pravi talenat to ja zelim! :pray:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bajern100
Postovi: 627
Pridružen/a: 09 apr 2009, 10:25
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bajern100 » 18 avg 2017, 14:05

ja očekujem finale sugita-karlović......a ko je prvi na svijetu Rafa kralj tenisa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Edalicious
Postovi: 183
Pridružen/a: 05 feb 2015, 00:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edalicious » 18 avg 2017, 20:24

Gledam sad Kyrgios-Karlovic,i u 3 setu,Kyrgios istrcava na mrezu da smecira lopticu. Pusti je da fino odskoci i u out je zviznu. Stao,cudi se sam sebi i u po frke kaze "WOOOW" hahahah

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.