ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 25 jun 2017, 14:21

delinjo je napisao/la:moze li se ugroziti ovih 109 titula Connorsa hmmmm
Teško, morao bi osvojiti još 17 titula, da igra naredne 4 godine, a da osvaja 4 turnira godišnje..moguće, ali da igra ATP 250, naravno ima Wimbledon, Cincinatti, Toronto, Paris, Shangai, WTC.

Da uzme još 2 titule ove godine, ako drugi ne budu dizali formu, može i više aBd ako nastavi ovako.

Onda bi mu trebalo 12, eh..neka Lendla prestigne i osvoji još koji Grand Slam, to je najbitnije :thumbup:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 25 jun 2017, 14:21

Novi avatar u cast najvecem, da se vidi sampion u 1.om planu a vicesampion u 2.om. Cestitamo vicesampionima! :bow: :bow:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 25 jun 2017, 14:23

Udari Zverev temelje u epohu. :rol:

Pozdrav za Effea burazera, prave igraci pratio Muller i Feli istinske goatare nema sta. Predivne 2 hefte trave uvertira za ono najbolje.

Cestitke Rafi na dominaciji na sljaci i povratku i osvajanju decime. Ostaje da Roger digne Wimbledon zbog ravnoteze.

92. titula u karijeri, 9. Halle :cool: :kralj:


Inace nikad manja razlika izmedju top 4 i ostatka toura na ovom Wimbledonu. Toliko nagaznih mina, drvece nikad spremnije na travi, sto iskusnih, sto ovih nextgen koji uvijek mogu iznenadit.

Top 4 toliko slab, samo Roger se izdvaja i po kladionicama je favorit, covjek koji puni 36 favorit po kladionicama na Slamu strasno.

Napokon popustile obaveze jedva cekam W :ljepota:

Effe jel cvaja realan number? :)
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 25 jun 2017, 14:25

Skoro se brat vratio iz rudnika, a već ga poželio :mrgreen:

Evo nam i Ede izašao iz rupice, tik pred Wimbledon, dobrodošao paša :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 25 jun 2017, 14:28

AA23 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:moze li se ugroziti ovih 109 titula Connorsa hmmmm
Teško, morao bi osvojiti još 17 titula, da igra naredne 4 godine, a da osvaja 4 turnira godišnje..moguće, ali da igra ATP 250, naravno ima Wimbledon, Cincinatti, Toronto, Paris, Shangai, WTC.

Da uzme još 2 titule ove godine, ako drugi ne budu dizali formu, može i više aBd ako nastavi ovako.

Onda bi mu trebalo 12, eh..neka Lendla prestigne i osvoji još koji Grand Slam, to je najbitnije :thumbup:
mastam nekako u pm...djeluje tesko ali znajuci babuku nikad ne reci nikad...ono sto mi je zelja da vec ove sezone preskoci Lendla ...mislim da je to realno ?
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 25 jun 2017, 14:29

Lijepe rijeci Alexa za Federera nakon meca, vidi se kako mladi postuju babu, ko sto rekoh zna se ko nosi ko sijeno nosi.
Ovaj Halle ima haman najveci trofej jedva ga drzi Babuka!

Ma mozete raditi sta hocete, napravite silenzio stampu najradije, cinjenice ne mozete promjeniti, 18 > 15! Boli matematika! :mrgreen:
Edin TM87 je napisao/la:Udari Zverev temelje u epohu. :rol:

Pozdrav za Effea burazera, prave igraci pratio Muller i Feli istinske goatare nema sta. Predivne 2 hefte trave uvertira za ono najbolje.

92. titula u karijeri, 9. Halle :cool: :kralj:


Inace nikad manja razlika izmedju top 4 i ostatka toura na ovom Wimbledonu. Toliko nagaznih mina, drvece nikad spremnije na travi, sto iskusnih, sto ovih nextgen koji uvijek mogu iznenadit.

Top 4 toliko slab, samo Roger se izdvaja i po kladionicama je favorit, covjek koji puni 36 favorit po kladionicama na Slamu strasno.

Napokon popustile obaveze jedva cekam W :ljepota:

Effe jel cvaja realan number? :)
Ma kakva cvaja, drajcika burazeru. 21 mjera punoljetstvo americko! Ma slobodno opleti po kladionici i kvotama dozvoljeno je nije off topic, samo nediraj kralja!
al samo sljake :mrgreen:
Zadnja izmjena: Effenberg, dana/u 25 jun 2017, 14:34, ukupno mijenjano 2 puta.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 25 jun 2017, 14:32

delinjo je napisao/la:
AA23 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:moze li se ugroziti ovih 109 titula Connorsa hmmmm
Teško, morao bi osvojiti još 17 titula, da igra naredne 4 godine, a da osvaja 4 turnira godišnje..moguće, ali da igra ATP 250, naravno ima Wimbledon, Cincinatti, Toronto, Paris, Shangai, WTC.

Da uzme još 2 titule ove godine, ako drugi ne budu dizali formu, može i više aBd ako nastavi ovako.

Onda bi mu trebalo 12, eh..neka Lendla prestigne i osvoji još koji Grand Slam, to je najbitnije :thumbup:
mastam nekako u pm...djeluje tesko ali znajuci babuku nikad ne reci nikad...ono sto mi je zelja da vec ove sezone preskoci Lendla ...mislim da je to realno ?

Naravno da je realno, Wimbledon, Cincinatti, Toronto, Bazel, Shangai, Paris, WTF..

7 turnira, od kojih je najveći favorit u Bazelu, ako bude zdrav inshAllah, na Wimbledonu će mu zavisiti od žrijeba, Cincinatti znamo koliko ga puta osvajao, Toronto, Shangai i Paris kao i WTF na kojem znamo kako igra.

Navijaćemo druže i akoBogda da osvoji i duplo više nego te dvije što mu fale ove sezone :thumbup:

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 25 jun 2017, 14:35

mastam nekako u pm...djeluje tesko ali znajuci babuku nikad ne reci nikad...ono sto mi je zelja da vec ove sezone preskoci Lendla ...mislim da je to realno ?[/quote]


Naravno da je realno, Wimbledon, Cincinatti, Toronto, Bazel, Shangai, Paris, WTF..

7 turnira, od kojih je najveći favorit u Bazelu, ako bude zdrav inshAllah, na Wimbledonu će mu zavisiti od žrijeba, Cincinatti znamo koliko ga puta osvajao, Toronto, Shangai i Paris kao i WTF na kojem znamo kako igra.

Navijaćemo druže i akoBogda da osvoji i duplo više nego te dvije što mu fale ove sezone :thumbup:[/quote]


ma on ako uzme WB izdominirat ce sve do kraja...vec sad je prepun samopouzdanja koliko mu znacio onaj 18 GS...sad je samo nebo granica....jedina mrlja mi je ona sprdacina sa Haasom u Stutgartu ...da nije toga bilo sezona bi bila savrsena i zao mi je sto je tu lezerno igrao jer bi sada vec bile 93 titule ali polako....
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 25 jun 2017, 14:38

delinjo je napisao/la: ma on ako uzme WB izdominirat ce sve do kraja...vec sad je prepun samopouzdanja koliko mu znacio onaj 18 GS...sad je samo nebo granica....jedina mrlja mi je ona sprdacina sa Haasom u Stutgartu ...da nije toga bilo sezona bi bila savrsena i zao mi je sto je tu lezerno igrao jer bi sada vec bile 93 titule ali polako....
Ma za ovo se ja ne brinem. Pustio malo svom starom dobrom pajdi, zagrijo se malo kroz 3 seta. Babuka je imao preca posla da radi u Svici koja je tu blizu Stuttgarta tako da mu se zurilo. U realnom svijetu ne dobija Haas a bgm ni ostali koji se pohase Babuku. Kakvo to ba!

Babuka je tenis! Tacka. Sretno prijatno, gasi mjesalicu motaj kablove!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la leorey » 25 jun 2017, 14:39

Babuka nastavlja samarati Tour i igrace koji su 15 godina mladji od njega :kafa: Zasto bi uopste zavrsavao karijeru, kad ovi ne mogu meda ?

Najveci.
27.10.2020

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 25 jun 2017, 14:40

Effenberg je napisao/la:
delinjo je napisao/la: ma on ako uzme WB izdominirat ce sve do kraja...vec sad je prepun samopouzdanja koliko mu znacio onaj 18 GS...sad je samo nebo granica....jedina mrlja mi je ona sprdacina sa Haasom u Stutgartu ...da nije toga bilo sezona bi bila savrsena i zao mi je sto je tu lezerno igrao jer bi sada vec bile 93 titule ali polako....
Ma za ovo se ja ne brinem. Pustio malo svom starom dobrom pajdi, zagrijo se malo kroz 3 seta. Babuka je imao preca posla da radi u Svici koja je tu blizu Stuttgarta tako da mu se zurilo. U realnom svijetu ne dobija Haas a bgm ni ostali koji se pohase Babuku. Kakvo to ba!

Babuka je tenis! Tacka. Sretno prijatno, gasi mjesalicu motaj kablove!
nego moj Effe sta mislis do kad ce babuka igrati ,hoce li priustiti Rafi bar 1 ili 2 sezone bez njega ? :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 25 jun 2017, 14:44

delinjo je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:
delinjo je napisao/la: ma on ako uzme WB izdominirat ce sve do kraja...vec sad je prepun samopouzdanja koliko mu znacio onaj 18 GS...sad je samo nebo granica....jedina mrlja mi je ona sprdacina sa Haasom u Stutgartu ...da nije toga bilo sezona bi bila savrsena i zao mi je sto je tu lezerno igrao jer bi sada vec bile 93 titule ali polako....
Ma za ovo se ja ne brinem. Pustio malo svom starom dobrom pajdi, zagrijo se malo kroz 3 seta. Babuka je imao preca posla da radi u Svici koja je tu blizu Stuttgarta tako da mu se zurilo. U realnom svijetu ne dobija Haas a bgm ni ostali koji se pohase Babuku. Kakvo to ba!

Babuka je tenis! Tacka. Sretno prijatno, gasi mjesalicu motaj kablove!
nego moj Effe sta mislis do kad ce babuka igrati ,hoce li priustiti Rafi bar 1 ili 2 sezone bez njega ? :D
Ma nema on sta priustivati tu. Racunica je jasna, osigurati jos koji trofej GS i otici u penziju kad bude izvjesno da u godinama nakon povlacenja ne moze Rafi toliko ostati sezona da mu se nauzima RG-ova da ga stigne. Dakle sad po toj racunici po ovom sad bi morao igrati Rafa do 34e (pod uslovom da uzme sve RG), dakle nek mlatne babo jos 3-4 cisto da natjera specijalistu sljake da mora kopat rovove po Parizu tamo do 40e i to je to. (i to pod uslovom da ga ne izdaju koljena i da mu nalazi budu dobri!)

Bice tragedija za tenis ako u slijedecih najmanje 150-200 godina ne ostanu pojmovi i GOATovi tenisa Federer i Serena za WTA. Ona je osigurala, babo ce sad jos malo. Nema tu zime. Svi znaju ko je najveci. A uostalom jos uvijek ima nejednacina pa nek ubace >, < ili = izmedju 15 i 18. Nagradni zadatak! :wave:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 25 jun 2017, 14:46

Motivaciju i želju ne mora ni da nalazi, on prosto toliko voli tenis da vremenom postaje njegova definicija.

Nastavi tako Rogere, kralju naš najveći !

:kralj:

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Galion » 25 jun 2017, 14:48

Federer 3. nositelj na Wimbledonu, da je pobijedio Haasa bio bi 2.!
1. Murray 11930
2. Đoković 7395
3. Federer 7380
4. Nadal 7318.75
5. Wawrinka 6445
6. Raonic 5575
7. Čilić 5255 (5655 ako osvoji London)
8. Thiem 4172.5
...

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 25 jun 2017, 14:55

@Galion

On je jedini pravi nositelj, ostali su lazni nositelji, cuj ti da bude Mugray ili Rukolas ispred. :rol:

Roger Federer pravi broj 1, svi ostali su lazni brojevi 1. Eminem je to najbolje objasnio, samo zamijeniti slim shady sa babuka :mrgreen: :
Vavrija moze biti nosilac, ali samo u Zenevi! Cila haj necu reci Medjugorju, ali je dobar za nosioca Istanbula!
Nadal nije nikakav nosilac na podlogama koje nisu crvene! Pitajte Querreya brku! :zviz:
slika
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Virtu4l » 25 jun 2017, 15:06

šta će češiguz, treće kolo na wimbledonu mu je uspjeh
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 25 jun 2017, 15:08

Virtu4l je napisao/la:šta će češiguz, treće kolo na wimbledonu mu je uspjeh
bodi dislike :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Virtu4l » 25 jun 2017, 15:11

jel vas to bodi još maltretira
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 25 jun 2017, 15:11

bodi123 je napisao/la:Skoro se brat vratio iz rudnika, a već ga poželio :mrgreen:

Evo nam i Ede izašao iz rupice, tik pred Wimbledon, dobrodošao paša :mrgreen:
Nema se vremena hehe

Jedva cekam zrijeb, raduje me Rafin kostur. Da ga sam sebi pravi imo bi problema, trljaju ruke Brown, Rosol, Darcis :mrgreen:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 25 jun 2017, 15:15

Edin TM87 je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Skoro se brat vratio iz rudnika, a već ga poželio :mrgreen:

Evo nam i Ede izašao iz rupice, tik pred Wimbledon, dobrodošao paša :mrgreen:
Nema se vremena hehe

Jedva cekam zrijeb, raduje me Rafin kostur. Da ga sam sebi pravi imo bi problema, trljaju ruke Brown, Rosol, Darcis :mrgreen:
nema te ko lanjskog snijega, od marta, ja se zabrinuo da ti nije šta bilo nedao Bog

i ja sam jedva čekao ždrijeb RG, oh wait.. :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.