ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
jestamaji
Postovi: 16503
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 25 jun 2017, 15:25

bodi123 je napisao/la: Evo nam i Ede izašao iz rupice, tik pred Wimbledon, dobrodošao paša :mrgreen:
pa šta misliš koliko njega boli zemljana sezona, on tu upali zimski san. ove godine ga je produžio desetak dana :mrgreen:

ali neka, zakuhava se lakapo, mogo bi wimbledon biti izvrstan :D

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 25 jun 2017, 15:29

Joj dajte ljudi dosta zayebancije i za mene je ovo puno, umrijecu od smijeha! :rol: :rol:

Moja zelja je samo Mulleru dati specijalistu da ubijedimo ovdje neznalicke lole ko je babo na travi za specijalce (al samo sljake!) :mrgreen:

Mene je najvise po babuku strah Mugraya, jbg on zna bas na slamovima da se razigra. Nole nema sansi i zao mi je sto ovo moram reci. Prije ce Cila uzeti nego on.

Moj osjecaj je Babuka, ako ne on neko "drvo" ce uzeti prvi slem. Nadam se Lopez ili Muller.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 25 jun 2017, 15:33

Effenberg je napisao/la:Joj dajte ljudi dosta zayebancije i za mene je ovo puno, umrijecu od smijeha! :rol: :rol:

Moja zelja je samo Mulleru dati specijalistu da ubijedimo ovdje neznalicke lole ko je babo na travi za specijalce (al samo sljake!) :mrgreen:

Mene je najvise po babuku strah Mugraya, jbg on zna bas na slamovima da se razigra. Nole nema sansi i zao mi je sto ovo moram reci. Prije ce Cila uzeti nego on.

Moj osjecaj je Babuka, ako ne on neko "drvo" ce uzeti prvi slem. Nadam se Lopez ili Muller.
nemoj ovih sljivotresa majke ti...radije bi da prasinar Rafa osvoji nego neko drvo :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 25 jun 2017, 15:34

jestamaji je napisao/la:
bodi123 je napisao/la: Evo nam i Ede izašao iz rupice, tik pred Wimbledon, dobrodošao paša :mrgreen:
pa šta misliš koliko njega boli zemljana sezona, on tu upali zimski san. ove godine ga je produžio desetak dana :mrgreen:

ali neka, zakuhava se lakapo, mogo bi wimbledon biti izvrstan :D
sve znam, ne znam kako je prežalio decimu, pogotovo nakon što je prognozirao Rafi tanke šanse da uzme, sjetimo se da je davao Rogeru veće šanse da uđe u polufinale nego da Rafa osvoji :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 25 jun 2017, 15:35

Cuj boli me zemljana podloga :lol:

Nije nego mi se neda da komentarisem s neznalicama koje imaju kompleks neznanja pa banuju raju nako jer ne mogu podnijet prc :mrgreen:

A ovaj jesta jos prije 3 godine pricao da Federer vise nikad nece uzet Slam, bio covjek siguran, davao prognoze :lol:

A babuka prema kladarama prvi favorit u 36. hahaha od njih nista relevantnije nema.

Ma cekat cemo zrijeb Effe, onda donosit zakljucke. Volio bih trece kolo spanski okrsaj Feli - Rafa, pa ko prodje na Mullera :D
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Believe » 25 jun 2017, 15:37

Ponosan sam što sam navijač Rogera Federera, najvećeg tenisera svih vremena.
Do prije dvije godine bilo mi je nerealno da stigne Lendla, a sad je to skoro pa izvjesno.
Bravo, majstore.
Mislim da je Roger prvi favorit za Wimbledon, uz Murraya. Njih dvojica pa svi ostali.
You'll never walk alone.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 25 jun 2017, 15:40

Nisam vjerovao da može ovoliko podići nivo igre u odnosu na jučer. Brutalno je odigrao, razbio Zvereva. Sve je funkcionisalo. Prvi favorit za Wimbledon, poslije njega Andy.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 25 jun 2017, 16:01

Cila krenuo da pravi namjestaj od moje drage hrastovine! :mrgreen:

Odvadi malo Marine, gospe ti! :pray:

EDIT: Evo ga 2.set. kao sto sam i mislio ako do TB dodje samo je jedan moguci pobjednik. Hajmo hrastu, osveti se za sestru bukvu sto joj Cila polomi grane.

3.set tzv. biljna osveta! :rol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 25 jun 2017, 17:13

Edin TM87 je napisao/la:Cuj boli me zemljana podloga :lol:

Nije nego mi se neda da komentarisem s neznalicama koje imaju kompleks neznanja pa banuju raju nako jer ne mogu podnijet prc :mrgreen:

A ovaj jesta jos prije 3 godine pricao da Federer vise nikad nece uzet Slam, bio covjek siguran, davao prognoze :lol:

A babuka prema kladarama prvi favorit u 36. hahaha od njih nista relevantnije nema.

Ma cekat cemo zrijeb Effe, onda donosit zakljucke. Volio bih trece kolo spanski okrsaj Feli - Rafa, pa ko prodje na Mullera :D

Koga to moje oci vide nakon duze vremena,dobro nam dosao. :thumbup:

Kako se la decima slavila u vasem kraju ??? ko ziv ko mrtav :lol: :kralj:

Hoces da ti ja kazem ko je govorio pored jaste da Roger nece uzeti GS,svi vi rogerovci ali bas svi od tebe pa do zadnjeg rogerovca,u tom periodu sam pratio da niko nije rekao da ce se vratiti da ste ga svi blatili i govorili kako treba da se oprosti zato ne spominji taj period bolje ti je...A ja kao Rafan sam pisao suprotno od cijelog foruma bez obzira sto ne navijam za njega al sam pisao realno svoje misljenje a mogao sam ga sprdati i ismijavati kao svi ovdje u tom periodu...a sad se ti i kao ti pojavili ovdje kao nevjerovatni rogerovi fanovi,da jeste fanovi ali kakvi???... :salut:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 25 jun 2017, 18:02

Effe slavi, uzeo mu Feli titulu. Bravo majstore.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 25 jun 2017, 18:08

Najveci i nadasve najposteniji spanski teniser uzeo ugledni turnir! :tokralju: :tokralju:

Kakvi smijesni Agutovi i onaj cupavi Busta i ostali hemicari! Ovo je igrac! Njemu ne treba 100 brejkova da uzme mec. Covjek zna i moze i hoce!

Feli majstore, osveta Cili za rezanje bukve, pokazo Grishi da je bolji igrac (a vala i yebac je veci od njega sigurno :D

Kako ne voliti tog covjeka! Svaka ti dala!

Koliko je covjeku draze kad podrzava ove tenisere nizeg kalibra pezorativno receno i koliko je sladje! Plako bi od srece!
Zadnja izmjena: Effenberg, dana/u 25 jun 2017, 18:12, ukupno mijenjano 1 put.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 25 jun 2017, 18:11

Cuj ovog trola gore hahahah sta nam naprica on vjerovo mi nismo hahahah :urnebes: ugasi se s foruma covjece ili provociraj tamo dzumhurovce kao sa prethodnih 14 acc pa mozda neko ispostuje pravila foruma i zauvijek te odstrani.

Feli the goat, kakva sezona trave :tokralju:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Jeftha » 25 jun 2017, 18:37

@Effenberg je GOAT ove teme.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 25 jun 2017, 20:06

Jeftha je napisao/la:@Effenberg je GOAT ove teme.
Hvala na komplimentima! :clap:

Naravno da sam GOAT kad gledam sve tenisere, a ne jednog i da mu budem idolopoklonik. Nastavljam goatirati no sikiriki! :D

Btw. Je li mi gotivan novi avatar?
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16503
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 25 jun 2017, 22:18

Galion je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:ako čilić osvoji wimbledon onda ću i ja dogodine :D
Zašto, pa ne bi da je rijec o Džumhuru pa da je neka senzacija.
vidiš da ni čiču lopeza ne može da uzme :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16503
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 25 jun 2017, 22:24

Edin TM87 je napisao/la: A ovaj jesta jos prije 3 godine pricao da Federer vise nikad nece uzet Slam, bio covjek siguran, davao prognoze :lol:

A babuka prema kladarama prvi favorit u 36. hahaha od njih nista relevantnije nema.
ja to nisam nikad rekao! rekao sam samo da je to jako teško tj. skoro nemoguće sa 35 i onakvim noletom, andijem itd. e ko je mogo znat da će se taj cijelokupni teniski svijet (osim rafe koji ustvari više spada uz federera nego uz ove ostale) a posebno spomenuta dvojica oprostiti od ozbiljnog igranja i ozbiljnog treninga i pustiti federera da ih mlati ko lopatom

u takvoj konstelaciji uopšte nije nemoguće da roger uzme i wimbledon i us open, ali ja eto mislim da neće ni jedan ni drugi

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la hamzaTM87 » 25 jun 2017, 22:44

BIće pravo zanimljiv ovaj turnir u Antaliji... Kompleks izgleda fino (inače nalazi se odmah pored kultnog gdje se cijele godine fjučersi igraju), ali publika hoda u toku poena/meča kako ko gdje hoće, djeca nemaju pojma šta rade, danas su bukvalno sjebali Istomina kada je servirao za ostanak u meču jer su svaki put poslije prvog servisa krenuli bacati loptice na drugu stranu, upadnu u pola poena i ostale gluposti. Organizacijski će ovo puno više na neki divlji čelendžer ličiti. I naravno svaki dan temepratura od 35+ stepeni...

I žrijeb za kvale Wimbledona ja mislim da nikad nije gori bio, 70 % su šljakaši koji su samo došli pare uzeti a neki će ni krivi ni dužni proći bar jedno kolo, poštenog meča nema u prvom kolu. Mislim da ima jedno petnestak tenisera koji nikad nisu odigrali meč na travi ili pobjedili na travi na bilo kojem nivou
ZELJEZNICAR 1921!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16503
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 25 jun 2017, 23:05

to je tako uvijek na GS-u , jednostavno su pare prevelike, to je van zdravog razuma

i damir će odigrati prvo kolo na wimbledonu, udariti par loptica, dobiti po nosu i uzeti više para nego što svi mi zaradimo za godinu dana (ili više godina)

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la leorey » 26 jun 2017, 01:09

jestamaji je napisao/la:to je tako uvijek na GS-u , jednostavno su pare prevelike, to je van zdravog razuma

i damir će odigrati prvo kolo na wimbledonu, udariti par loptica, dobiti po nosu i uzeti više para nego što svi mi zaradimo za godinu dana (ili više godina)
Neka uzme. Vjerovao ili ne, ekstremno je tesko doci u top 100 tenisera svijeta. Cini mi se da ih je preko 2000, njih profesionalaca. Tako da zasluzuje sav novac. Kao i ostali iz top 100.
27.10.2020

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: RE: Re: ATP Tour

Post Postao/la Jeftha » 26 jun 2017, 01:24

Effenberg je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:@Effenberg je GOAT ove teme.
Hvala na komplimentima! :clap:

Naravno da sam GOAT kad gledam sve tenisere, a ne jednog i da mu budem idolopoklonik. Nastavljam goatirati no sikiriki! :D

Btw. Je li mi gotivan novi avatar?
Odlican avatar. :thumbup:

Federer u krupnom, Nadal u drugom planu. Bas onako kako je proteklo prethodnih 15 godina.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.