ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la KingJamesMVP » 23 apr 2017, 00:52

Ubio ga je sudac ali bi svakako Rafa ovo pobijedio do kraja
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 23 apr 2017, 03:33

NO RAFA NO TENIS :kralj:

Idemo po la decimu... :kralj: :kralj: :kralj: :kralj: :kralj: :kralj: :kralj: :kralj: :kralj: :kralj:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 23 apr 2017, 10:07

Sklanjali se redom i svlacili gace Edund, Zverev, Schwarzenneger :rol:

Dr. David ne dade casti i ne htjede ih svuci pa mu ih sudija svuce, Ramos se satro i igro 600% iznad mogucnosti da poizbacuje sve sto je moglo priprijetiti kralju i u tom procesu zaboravio negdje gace usput i danas tanka svome zemi! :kafa:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 23 apr 2017, 10:37

ko da bi bilo drugačije da je goffin dobio taj game

mislim da danas niko živ ne misli da će rafa izgubit

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 23 apr 2017, 10:49

pogledao sam opet statistiku GS-ova, mislio sam uvijek da su rafa (RG) i navratilova (W) sa po 9 titula vodeći na listi, kad ono vidim margarete court ima 11 :shock:

elem ne isplati se rafi dalje igrat, teško će to prestići :mrgreen:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 23 apr 2017, 11:14

jestamaji je napisao/la:ko da bi bilo drugačije da je goffin dobio taj game

mislim da danas niko živ ne misli da će rafa izgubit
Bilo bi drugacije, izgubio bi 64 61 a ne 63 61 :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 23 apr 2017, 11:21

Robin Soderling :lol: :lol:

Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shminka » 23 apr 2017, 11:31

Teško je napisati strašna greška sudije, jako teško :D

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 23 apr 2017, 11:39

Soderling i Berdych oni su jedini haman imali muda u facu onako sirovo sprziti Rafi i reci sta misle! :D

Berdych je cini mi se bacao onu parodiju sa vadjenjem gaca! Sto jes jes tolerise se Rafi i previse nekad, jest velicina i ime, al eto ima i da se pogura kad ne ide.

Juce je mec bio na dr. Davidovu reketu do tog gema, poslije toga ga pos.eri definitivno ne bi bilo 6:4 6:1 ko sto se sarkasticno zeli predstaviti! Isto ko i Bayern Real da neko kaze i sa 2:2 bi ispali a vamo nije iskljucen igrac Reala a jeste Bayernov i to prestrogo i mec apsolutno usmjeren u drugi pravac. Elem ne moze niko pishat uz vjetar!

#pravdazadoktorDavida#
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 23 apr 2017, 11:42

Joj ekipice, ljudine mozel se hejtat Rafica, kakva milina citat komentare, pojedose se :mrgreen:

Davidu sinoc ne bi pomogao bog otac ni 3 Murijea, sa onakvim Rafom on samo moze cekati kraj i brojati gemove, surova realnost koju necete da prihvatite, ali znam da boli :mrgreen:

Sminker je udaljen od grba najveceg bosanskohercegovackog kluba jos samo 1 stanicu, stanicu zvanu Albert Ramos Vinollas, VAMOS Ramose!
Zadnja izmjena: bodi123, dana/u 23 apr 2017, 11:43, ukupno mijenjano 1 put.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shminka » 23 apr 2017, 11:43

Pa lik nije ni trebao da mu pomaže, niko ne traži da se pomaže Gofanu, mogao se samo držati svog posla i ne odmagati mu

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 23 apr 2017, 11:48

bodi123 je napisao/la:Joj ekipice, ljudine mozel se hejtat Rafica, kakva milina citat komentare, pojedose se :mrgreen:

Davidu sinoc ne bi pomogao bog otac ni 3 Murijea, sa onakvim Rafom on samo moze cekati kraj i brojati gemove, surova realnost koju necete da prihvatite, ali znam da boli :mrgreen:

Sminker je udaljen od grba najveceg bosanskohercegovackog kluba jos samo 1 stanicu, stanicu zvanu Albert Ramos Vinollas, VAMOS Ramose!
Haj ja se bar nisam kladio s tobom, jel to shminka Zeljovac ??? :mrgreen:

@Uno je barem mudar pa nece da se kladi, shminka zagrizo haman ko stuka! :D

Ma ja ne volim ovakve scene u sportu kad vidim i to me frustrira zato sto je uvijek na stranu povlastenih. Kako se kojim cudom ne navuce lupan sad eto Davidu ili Osasuni protiv Reala ili sta ja znam. Eto kad se ta cudesa dogode ja cu reci ne rikta se. A ne znamo ni ja ni ti kako bi se razvilo da Dr.David uze taj gem. Ne oduzimam Rafi od pobjede ovim samo kazem poguran je i zelim da se to ovdje kao takvo prizna i prihvati!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: RE: Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 23 apr 2017, 11:53

Effenberg je napisao/la: Haj ja se bar nisam kladio s tobom, jel to shminka Zeljovac ??? :mrgreen:

@Uno je barem mudar pa nece da se kladi, shminka zagrizo haman ko stuka! :D
Zakleti strumf moj Effe. :mrgreen:

Govorim ja njemu jucer, ako nista bar je pogodio da ce Rafi zadnji veliki turnir bit MC, pa sad koje godine manje vise. :lol:

Murije je jednostavno izgubio koncentraciju, vjerovatno nije uopste ni vidio gdje je loptica pala pa se trznuo kad je linijski zvao out i sisao da provjeri, kako nije imao blage veze gdje je trag nasao je prvi koji je ugledao i usro i sefa i stanicu, jbg desava se, treba uvesti HE na sljaku i sve ce bit rijeseno, tj. vec ima HE na sljaci ali nema sistema za igrace i gledatelje na terenu
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 23 apr 2017, 12:03

bodi123 je napisao/la:
Effenberg je napisao/la: Haj ja se bar nisam kladio s tobom, jel to shminka Zeljovac ??? :mrgreen:

@Uno je barem mudar pa nece da se kladi, shminka zagrizo haman ko stuka! :D
Zakleti strumf moj Effe. :mrgreen:

Govorim ja njemu jucer, ako nista bar je pogodio da ce Rafi zadnji veliki turnir bit MC, pa sad koje godine manje vise. :lol:
A tako znaci, nisam znao, ne pratim podforume sabanskih nam liga i klubova (za sve mislim)

Mogao bi se desiti po tebe crni scenario bodonjo, i to da se shminka zadnji i najsladje smije! :mrgreen:

Dobija on grb FKS danas, vrlo izvjesno a on bude tacan u toj svojoj konstataciji, tj. bude MC ove godine. Nemoj zato se zanositi plaho, jer Wawas i Murray a i Nole morebit svi su ili bar pola igrali za Williama ili gdju Coates na ovim manjim turnirima. Nemojte da mislite da se Rafa nece namuciti na RG, a mozda i izgubiti ili ozlijediti se u max. 4 rundi! :rol:

Al haj sad ce Babuka jos malo u penziju, pa ce biti nesto valjda i za tebe, pod uvjetom da Nole nastavi da jede alge i plankton! :urnebes: :urnebes:
Vala ako tako bude, neka onda Rafinog pusheraja nemam ni ja nista protiv samo nek nije odvratni Murray i Wawrija kojeg ne cijenim jer ne igra u kontinuitetu!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la DANTES » 23 apr 2017, 12:06

Effenberg je napisao/la:Soderling i Berdych oni su jedini haman imali muda u facu onako sirovo sprziti Rafi i reci sta misle! :D

Berdych je cini mi se bacao onu parodiju sa vadjenjem gaca! Sto jes jes tolerise se Rafi i previse nekad, jest velicina i ime, al eto ima i da se pogura kad ne ide.

Juce je mec bio na dr. Davidovu reketu do tog gema, poslije toga ga pos.eri definitivno ne bi bilo 6:4 6:1 ko sto se sarkasticno zeli predstaviti! Isto ko i Bayern Real da neko kaze i sa 2:2 bi ispali a vamo nije iskljucen igrac Reala a jeste Bayernov i to prestrogo i mec apsolutno usmjeren u drugi pravac. Elem ne moze niko pishat uz vjetar!

#pravdazadoktorDavida#
Ne i to je radio Robin. Vadio gaće... :mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 23 apr 2017, 12:08

Nakon dugog gamea Goffin ga uzima, povede 4-2, samopouzdanje na vrhuncu, možda bi novi break napravio poveo 5-2 i uzeo. Ogromna je ono, direktno je sudija uticao na ishod meča. Niko ne zna bili Rafa uzeo break kasnije.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 23 apr 2017, 12:09

Ma kakvi Endi i Stan a pogotovo babuka na RG, jedini koji moze tamo Nadala pobjedit je Djokovic, sat vremena s Goffinom je igrao u 6. brzini i djelovao je dosta jako(period drugog seta i pocetka treceg kad Goffin nije znao sta ga je snaslo), ali nema nikakvog kontinuiteta, osciluje do neba pa nazad, stari Novak da ima 2-0 u trecem setu i one brejk lopte u trecem gemu bi rijesio taj set sa jadnim Goffinom 6-0 za 15 minuta, ali ali... vremena za tempiranje forme za RG je sve manje, ostadose mu jos Madrid i Rim

@Uno to ti je sve SBBKBB, Rafa je digao u 5. brzinu svoju igru upravo u tom 6. gemu prvog seta, do kraja meca je ostao u njoj, jasno je da bi ga slomio na ovaj ili onaj nacin, Goffin nema odgovara na onu igru, ne moze ga probiti a ne moze se ni braniti od onih spinova... cak i da je uzeo taj set, to bi bilo rutinski okretanje rezultata
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 23 apr 2017, 12:12

Nije ga slomio Nadal već sudija. Goffin više nije imao psihološke snage da se bori za pobjedu.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 23 apr 2017, 12:14

Kome smeta sampionski Goffin?
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Jeftha » 23 apr 2017, 12:18

bodi123 je napisao/la:Kome smeta sampionski Goffin?
Brate, i kod tebe sve neke brzine - te peta, te sesta.

Gdje to pratis? :mrgreen:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.