ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 25 avg 2017, 02:08

BosnaSTL je napisao/la:Tako je Effe eno Klizan bio u top 50 a sad ni na mapi ga nema mozda je povredjen .
Ma to ti kazem. Sve ispod 30 je buranija, ali eto bolje za njega da je on u vrhu buranije radi zrijebova i toga svega nego da je u donjem dijelu buranije. Mislim ono jedan Manarino kita od tenisera realno sad ima neki zestok ranking. Da ne izvlacim sad druge specijalce, a nema kakvih nema. Eno onaj GGL skuplja prasinu tamo po zabariji sa Collarinijima i Pellegrinijima i ide na skolovanje kod Vannija. A do juce bio regularan top 50. :wtf:

@shminka brojim jasta neg cu brojat, nikad se ja nisam Damiru inatio ja uvijek pohvalim kad je dobar a kad je rinaka onda se i na Stebea moze kladiti. Btw. Stebe Marcell ubica Bosnjaka, treba mu suditi za genocid, skinuo Damira, Setkaru evo sad i Mirzu! :rol: :rol: Nek on meni protiv Pelle majmuna nije mogo i to u po Minhena 7.5 hendija da pokrije, yebem mu kosti! :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Raonffa » 25 avg 2017, 02:12

RafaGarros9 je napisao/la:.
Šta kažeš za Damira tigre? :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 25 avg 2017, 08:37

damir skoro ko željo :mrgreen:

sad bi bio red da uđe i u to finale. ok, agut će ovo vjerovatno osvojiti ali nikad se ne zna, lopta je okrugla a damir je damir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 25 avg 2017, 13:24

jestamaji je napisao/la:damir skoro ko željo :mrgreen:

sad bi bio red da uđe i u to finale. ok, agut će ovo vjerovatno osvojiti ali nikad se ne zna, lopta je okrugla a damir je damir!
Valja Agutu preko Strumfa. Strumf je yeben igrac, igra mali extra. Ako bi usao Damir u finale bolje da je protivnik mu Agut Batistuta nego ovaj Svabo sto mu je vec par puta izbalansiro guzove! :mrgreen:

U medjuvremenu lazni broj 1 pokazuje da mimo sljake zna samo da pase i struze po podu! :urnebes: :urnebes:
Ubi ga crnka u badmintonu!

slika
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 26 avg 2017, 03:06

Damir GOAThur! [emoji144] [emoji144]

Halalite tamo ne smijem na temi bh tenisa da pisem. Kakve 2 bekend paralele u predzadnjem gemu na servu Edmunda, fakat covjek ko da preko noci sazri.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Raonffa » 26 avg 2017, 03:41

Effenberg je napisao/la:Damir GOAThur! [emoji144] [emoji144]

Halalite tamo ne smijem na temi bh tenisa da pisem. Kakve 2 bekend paralele u predzadnjem gemu na servu Edmunda, fakat covjek ko da preko noci sazri.
Ono je bilo milina za vidjeti :D

Štrumf totalno van ritma u prvom setu, uništi ga Batistuta.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 26 avg 2017, 03:54

Raonffa je napisao/la:
Ono je bilo milina za vidjeti :D

Štrumf totalno van ritma u prvom setu, uništi ga Batistuta.
Haj ako nista dobice bar neku vazu za viceprvaka i opet ce neki govor odrzati. Popularan je medju publikom, voli raja vise ovakve tenisere ko on nego ove smlate i botine ko albina Edmunda. Valjda mu to otvori oci da se ne zayebaje vise i da vidi sta moze kad se samo ponasa normalno i kad opusti zivce.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Raonffa » 26 avg 2017, 03:59

Effenberg je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Ono je bilo milina za vidjeti :D

Štrumf totalno van ritma u prvom setu, uništi ga Batistuta.
Haj ako nista dobice bar neku vazu za viceprvaka i opet ce neki govor odrzati. Popularan je medju publikom, voli raja vise ovakve tenisere ko on nego ove smlate i botine ko albina Edmunda. Valjda mu to otvori oci da se ne zayebaje vise i da vidi sta moze kad se samo ponasa normalno i kad opusti zivce.
Baš tako, ovo mu treba biti prekretnica u karijeri, i put kojim treba nastaviti dalje.

A siguran sam da će i u finalu, sa ovakvom igrom, imati šta reći Bautisti/Struffu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la DANTES » 26 avg 2017, 09:40

Je li pametno što igra turnir pred sam početak USO
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 26 avg 2017, 12:13

DANTES je napisao/la:Je li pametno što igra turnir pred sam početak USO
Gdje nece biti. Treba da se kocka i da dobije nekog yebenog od kojeg ce vjerovatno izletit prvu rundu (a sansa je 50-50) a ovamo imas prilike da napravis nesto na tim strvinarskim turnirima gdje pola igraca nosilaca ispadne u prvoj rundi pola ode da kasira i namjesti tekmu koju i gdje ima realne sanse da udje dublje u zrijebu.

Ja ga zato i zelim pohvalit i svakog cu da pohvalim ko oznoji guzicu i da nije mi zemljak i da je najveci dusman. Igro finale Dominga, u Mexiku igro fino odakle je sve pocelo, ovdje napravio presedan sa finalom. Zadnjih 17 tekmi 13-4 omjer. Zasluzuje pohvalu isto ko sto i kritiku kad yede vnago. Bar je kod mene uvijek bilo tako. A uostalom ide u zestokoj formi na USO doduse malo umoran, al bolje tako nego obratno.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 26 avg 2017, 14:45

joj noćas teferič.... prvo na želju pa onda damir i boks
šta li će biti najneizvjesnije :mrgreen:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Raonffa » 26 avg 2017, 14:56

DANTES je napisao/la:Je li pametno što igra turnir pred sam početak USO
Ma bitniji mu je ovdje dobar rezultat, na USO se može pojaviti samo da pare uzme, al' eto dobio je solidan žrijeb, objektivno bi mogao do trećeg kola tamo, samo čisto sumnjam da on ima takvu fizičku pripremljenost da nastavi ovaj ritam jedan meč-jedan dan, zadnjih 10 dana ima 10 odigranih mečeva, plus još USO se igra na tri seta.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 26 avg 2017, 14:58

jeb.iga igraće vjerovatno tek u seijedu. ako si atp profi to ti nije problem, a i let A NY nije predug

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Raonffa » 26 avg 2017, 15:05

Slažem se, al' opet rijetki igrači mogu izdržati taj ritam, čak i oni najbolji uzimaju pauzu pred Slamove.

Vidjet ćemo eto dokle će Bautista dogurati na USO, on je TOP 20 igrač i on je neko kome taj umor ne bi trebao predstavljati problem.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la DANTES » 26 avg 2017, 15:41

Kad je finale za anale
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 28 avg 2017, 22:11

Raonffa je napisao/la:
RafaGarros9 je napisao/la:.
Šta kažeš za Damira tigre? :D
Pa nakon silnih godina pohvala na racun covjeka koji treba uci uskoro u Top10 :D napokon ali napokon da nesto uradi...Ali nemoj da vas zavara ovo finale jer znam koliko vama na temi BIH Tenis malo fali da se "zapalite" a jos kad znamo da na 250tice jos pred GS dolaze igraci reda radi a i da se uzme neka para ovo finale i nema neku tezinu...A zasto da ima kad bi jedan igrac iz Top 10 trebao pucati na GS ili u najmanju ruku na masterse...I opet kazem nemoj da vas zavara jedno finale u 5 godina nije nesto potrebna je konstantnost...Ee za pohvalu je to sto nije bilo njegovog bezobrazluka na ovom turniru,bar ja nisam vidio u trenucima kad sam gledao,opet si ti vjerovatno vise pratio pa me ispavi ako grijesim...

Sta kazes na Nadala? :D

HeraklitMracni
Postovi: 5339
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la HeraklitMracni » 28 avg 2017, 22:18

Trening Fedexa

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Raonffa » 28 avg 2017, 23:34

RafaGarros9 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
RafaGarros9 je napisao/la:.
Šta kažeš za Damira tigre? :D
Pa nakon silnih godina pohvala na racun covjeka koji treba uci uskoro u Top10 :D napokon ali napokon da nesto uradi...Ali nemoj da vas zavara ovo finale jer znam koliko vama na temi BIH Tenis malo fali da se "zapalite" a jos kad znamo da na 250tice jos pred GS dolaze igraci reda radi a i da se uzme neka para ovo finale i nema neku tezinu...A zasto da ima kad bi jedan igrac iz Top 10 trebao pucati na GS ili u najmanju ruku na masterse...I opet kazem nemoj da vas zavara jedno finale u 5 godina nije nesto potrebna je konstantnost...Ee za pohvalu je to sto nije bilo njegovog bezobrazluka na ovom turniru,bar ja nisam vidio u trenucima kad sam gledao,opet si ti vjerovatno vise pratio pa me ispavi ako grijesim...

Sta kazes na Nadala? :D
Ma TOP 10 je šuplja, TOP 50 je neki cilj i ono što ja lično mislim da Damir može, sve ostalo je premija i nešto iznad njegovih mogućnosti, bar u onom smislu kakvim ga ja igračem smatram.

Ako misliš na rasprave sa sudijom, nije ih puno bilo, imao je u finalu jedan okršaj sa Domusoaom al' ništa strašno.

Vidjet ćemo dokle će Rafa dogurati ovdje, mislim da će prvi ozbiljniji test biti Fognini/Berdych u osmini finala, u četvrtfinalu očekujem Dimitrova ili Monfilsa, pa vidjet ćemo šta će biti. Onako na prvu, ima dobar žrijeb, vjerujem da će doći do četvrtfinala, a za dalje ćemo vidjeti.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Willy » 11 sep 2017, 10:43

ATP lista za 11.09.2017. :

slika

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 11 sep 2017, 11:41

damir 55-ti :thumbup:
sad ima ulaznicu za sve turnire, to se mora iskoristiti!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.