ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 28 mar 2017, 22:39

Pogledaj Mahuta :lol:

Čitajući pojedine postove, reko bi čovjek da je Mahut poput Tima Henmana iz najboljih dana, a lik osvoji poen kada pogodi as :lol:

Pogledaj maestralnog servis volej maestra :lol:


:rol:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 28 mar 2017, 22:40

AA23 je napisao/la::roll:

Nadal uzima gemove tako lako, da može sebi odsjeći lijevu ruku i igrati desnom i opet mu ovaj neće ni do deucea doći.

Ne znam jel se ovdje Mahut brani zato što igra protiv Nadala ili? Da je igrao protiv Federera, kao onda Berdih koji je dobio epitete najvećeg faila od tenisera ikada i raznih drugih načina, po forumskim kvaziznalcima rekao bi čovjek da Berdih nije ondje gdje jeste i da je taraba svjetskih razmjera, a Mahut je recimo ' maestro '.

Evo ide Mahut ka TB, logično to mu je jedina prilika da nekako mazne set Nadalu? Jer do sutra ne bi sa svojim maestralnim servis volejima, dobrom baseline igrom i strašnim winnerima oduzeo servis Nadalu, i da ne pričamo o njegovom returnu.

Klasičan dubl igrač, servis bot na neki način, ne botina, ali servis mu je hljeb i voda jer frajer ne može sa Nadalom duže od 6 sekundi ostati u razmjeni, a Nadal ne igra ofanzivan već defanzivan tenis.


Ne gubi poene Mahute na Nadalov servis nisi ti servis bot alooo..sa jednom rukom će Nadal odbraniti svaki svoj servis gem naspram ovog Mahuta, reko bi čovjek Nadal Pistol Pete :lol:
Sve lijepo receno, kako i jest.

Recimo Kveri je Djokovic licno sa oba krila za ovog Patricka Mahuta Raftera GOATa i sta sve ne
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 28 mar 2017, 22:43

Effenberg je napisao/la:On ima perfektan servis i to niko ne spori i zna on odigrati poene ne radi se o tome. Moze shminka biti sarkastican koliko hoce i ismijavati ali zna on dobro sta se misli. A to je da on ima samo servis igru kad kazem to mislim i podrazumijevam da ako ista zna napraviti to je na svojim servis gemovima i odvlacenjem meca ka TB ili da uci hatme kad mu protivnik servira da napravi eventualno neku duplu gresku ili tilta i debelo zasere jer sam od sebe ne zna generisati brejk lopte.

Pa taj hebeni Mahut na 70 gemova Isneru nije uzeo par brejkova, usli su u istoriju zato sto su botine! :lol: :lol: :lol:
Ono niko ziv nece nadyebati. Bio je onaj neki Marokanac prije El Ajnaoui kako se vec zvase, sjecam se da je i on imao te maratonske meceve, i to samo zato sto je neprikosnoven bio na servi, a kad mu protivnik servira, mozes usaditi hrast na teren i ista je sansa da ce uzeti brejk ko i on, a to je da protivnik mu napravi 4 vezane duple greske! :kafa:

Ne vjerujem da smo od Mahuta napravili sad extra klasu. A to izvlacenje iz konteksta nabijte macku o rep to ne pije vode kod mene. Kazem ovo je medalja sa dvije strane. On je do pola perfektan igrac (na servi) mimo nje je voda talasika, ma kakva voda, kanalizacija. :D
Nije tako, Mahut je isao u 11 sati i 15 minuta svojom elegancijom, poentry in motion Mahut, genius at work razumijes. Igrao SABR voleje na prve servise Isnera kakav je to docent, to je nesto najljepse vidjeno na zemaljskoj kugli, Mahut jagode slag i trava Wimbledona ja ne znam sta mi vise treba u zivotu. Fuj.

Yebeno drvece ispalilo 870 asova u 4 dana jednog meca i kazu ovdje pametnjakovici da nisu drvece i botine mrtve,a hajte molim vas
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 28 mar 2017, 22:46

Evo ovaj gem, pobogu svaki poen koji je dobio bio je as, kao što Effe reče likovi koji odigraju 70:68 bez breakova, pa sve ti je jasno, lik zato i igra dubl jer zna da nikada neće moći daleko u singlu jer se traži snaga, jačina u razmjenama i taktika, kod ovog blente se sve svelo na :

- as i servis winner
- udarac nakon drugog servisa koji ide 5 metara out ili neka da upadne unutra

Lik nema returna ali nikakvog, već sam rekao da bi svako živ naučio odigrati servis volej i pokoji volej na mreži kada bi dubl igrao skoro kao i singl.

Igrač koji zavisi samo od servisa, i koji je totalno bezopasan na protivnikove gemove, a ne neki maestro koji igra servis voleje i igra neku čaroliju od tenisa kako neki žele predstaviti.

@ Edin

E upravo to, ne znam zašto se uopšte trudim nekome dočarati svoje mišljenje.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 28 mar 2017, 22:48

Znači to što nije break napravio napravio i to što neko drugi ima bolje udarce on je servis bot. :mrgreen: A zar nije lakše reći da Mahut nije neki igrač, nema puno elemenata u svojoj igri da napravi nešto? Jednostavno, Rafa je bolji igrač od njega.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 28 mar 2017, 22:53

Edin TM87 je napisao/la: Nije tako, Mahut je isao u 11 sati i 15 minuta svojom elegancijom, poentry in motion Mahut, genius at work razumijes. Igrao SABR voleje na prve servise Isnera kakav je to docent, to je nesto najljepse vidjeno na zemaljskoj kugli, Mahut jagode slag i trava Wimbledona ja ne znam sta mi vise treba u zivotu. Fuj.

Yebeno drvece ispalilo 870 asova u 4 dana jednog meca i kazu ovdje pametnjakovici da nisu drvece i botine mrtve,a hajte molim vas
Aha sad razumijem. Pa sto mi prije niste rekli! :lol: :lol:
AA23 je napisao/la:Evo ovaj gem, pobogu svaki poen koji je dobio bio je as, kao što Effe reče likovi koji odigraju 70:68 bez breakova, pa sve ti je jasno, lik zato i igra dubl jer zna da nikada neće moći daleko u singlu jer se traži snaga, jačina u razmjenama i taktika, kod ovog blente se sve svelo na :

- as i servis winner
- udarac nakon drugog servisa koji ide 5 metara out ili neka da upadne unutra
Novi termin za vokabular, uteftereno! :urnebes:
Unofficialpage je napisao/la:Znači to što nije break napravio napravio i to što neko drugi ima bolje udarce on je servis bot. :mrgreen: A zar nije lakše reći da Mahut nije neki igrač, nema puno elemenata u svojoj igri da napravi nešto? Jednostavno, Rafa je bolji igrač od njega.
Daj ba @uno to ga ne amnestira. Gledao sam ja njega i po XYZ challengerima po Francuskoj kada su i te smlate od tenisera koje je imao za protivnike isto tako tesko dolazio do BP, a i kad bi dosao sanse da ih konvertuje su mu bile 10%!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 28 mar 2017, 22:57

Onoliko koliko mu je trebalo za laganih 2 0, idemo dalje, Sock sljedeci, znaci gledamo 2 forehanda koji imaju preko 8 hiljada obrtaja kombinovano :opaopa:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 28 mar 2017, 23:01

Sve se može reći ali nikako da je Mahut servis bot. Servis bot je igrač koji nema apsolutno ništa više osim servisa i 90% igre mu se na tome zasniva. A to Mahut nije, niti je Isner, niti Miloš, niti Berdych... oni imaju dobar servis i to koriste ali apsolutno znaju sa osnovne igrati.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 28 mar 2017, 23:05

Fora je što ne možeš reći svoje mišljenje da ti Nadalov navijač ne uzvrati, napuhaše Mahuta ko da je yebeni Tim Henman :lol:

Al eto, Nadal ima dobar žrijeb i do finala mu je jedina prepreka Riža ako ga ona mafioza Fonjinji ne mlatne.

Wawa ako dobije štrkljavog ide na budaletinu Nika, a onda potencijalno na Rogera ako ovaj prodje večeras Bautistu, a onda Čeha.


Ne mogu da ne kažem da Federer opet ima težak žrijeb, ali nema veze, idemo naprijed Roger :cool:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 28 mar 2017, 23:06

Ali niko od nas nije navijač Nadala osim @bodija, a on nije ni odgovarao.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 28 mar 2017, 23:07

Inace su Bautista i Berdih tezak zdrijeb Rogeru, ne zna se koji mu je opasniji protivnik kroz historiju :mrgreen: :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la KingJamesMVP » 28 mar 2017, 23:09

Rafa nastavlja svoj niz prema finalu
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 28 mar 2017, 23:13

Ma Riza nije nikakva prepreka ozbiljnim teniserima, ja najozbiljnije ocekujem da ga brat zabarski izbaci jer igra fenomenalno do sada. Mada proce Sushikori bas na zivce nekako i provlacenje, al nema on sta protiv Babuke pa cak i ovog losijeg Nadala da trazi. Riza ce zavrsit u sutliji, i cudi me da nije dosad vec, zreo je za ispadanja ima vec dvije runde.

A ovaj Agut mi je jedan od mrzih tenisera, pravi onaj teniser radi kojeg je i opalo interesovanje za ovim sportom, rangiran bar jedno 20 mjesta vise nego sto treba biti, skidac gaca i choker protiv velikih imena bas je nekakav nikakav nit ima neki karakter, pravi onaj jazavac na terenu. Nisam Fedtard ali volio bi da ga babuka 6:0 6:0 ovdje sahrani.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Zed98
Postovi: 430
Pridružen/a: 11 apr 2016, 21:16
Lokacija: Čitluk, Herceg-Bosna
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Zed98 » 28 mar 2017, 23:34

I takav Bautista Agut je definicija napadačkog tenisa za Tommyja Boreda, Davida Pushera i slične. :lol:

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 28 mar 2017, 23:45

babuka mi je skroz cudan trenutno ....kao da nije u mecu uopste neprepoznatljiv...toliko loptica laganih je zapucao u mrezu ....nadam se samo da nije neka povreda ne daj Boze ..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 28 mar 2017, 23:46

Ma nije povreda, potcijenio protivnika malo na početku i previše nonšalantan ybg, ovo se desi kad to radiš.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 28 mar 2017, 23:49

AA23 je napisao/la:Ma nije povreda, potcijenio protivnika malo na početku i previše nonšalantan ybg, ovo se desi kad to radiš.
sreca pa je ovaj mentalni patuljak sa druge strane :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 28 mar 2017, 23:49

delinjo je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Ma nije povreda, potcijenio protivnika malo na početku i previše nonšalantan ybg, ovo se desi kad to radiš.
sreca pa je ovaj mentalni patuljak sa druge strane :D

A i Federer se uozbiljio :mrgreen:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la leorey » 28 mar 2017, 23:50

Koliko je Federer digao mentalnu snagu poslije osvajanja AO, nevjerovatno :tokralju:
27.10.2020

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 28 mar 2017, 23:54

Lomi Aguta kad ovaj servira za set. Haja. Nisam ni sumnjao da ce zachokirati. Svakakva hamelja se danas natrpalo u top 10-15 igraca. Usro se lik babuke.

Ma Fedja igra s 50% u tom je fol, kakvo potcijenjivanje. Da gas kad treba i ovaj nema sansi. Zato mu je sad bas yebo znanje kad mu je brejk uzeo, veli meni si poso majcin sine! :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.