ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7535
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Maestro^^ » 23 apr 2017, 16:02

10. :kafa:
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 23 apr 2017, 16:03

Osvoji Nadal la FIXimu! Cestitke! [emoji144] [emoji144]

Njegov trener Cedric Murier bice takodje veoma sretan! :mrgreen:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 23 apr 2017, 16:04

shminka je napisao/la:
Izvoli :kafa:

Kakvo predstavljanje Rafe, obavezno po zavrsetku karijere preimenovat i ovaj centralni teren u Rafa Nadal. :kafa:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 23 apr 2017, 16:21

Čestitke Rafi, odličan turnir za njega. Pozitivno me iznenadio na ovom turniru. Onoliko koliko bude imao "goriva" u sebi će da bude dobar.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Galion » 23 apr 2017, 16:22

Andy Murray najveći jadnik u povijesti tenisa.
Čestitke Nadalu, dabogda sve on i Roger poosvajali ove godine.

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 23 apr 2017, 16:23

KING OF CLAY :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

La Decimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wave:

Prosto je NO RAFA NO TENIS...Idemo pokoriti Evropu...

Vamooooooooooooos :kralj:

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la KingJamesMVP » 23 apr 2017, 16:32

Najveći ikad
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la RafaGarros9 » 23 apr 2017, 16:35

Kad se spomene sljaka Novak zapjeva Jeleni a Roger Mirki- STA ON TO ZNA STO NE ZNAM JA,ZNAM SAMO JEDNO JE ISTINA NJEMU SADA JEDAN PEHAR VISE A NAMA OSTAJE DA CEKAMOOO LONDONSKE KISEEEEEEE :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 23 apr 2017, 16:56

Inace, da malo bacimo pogled sta strucnjaci vele o favoritima za osvajanje RGa:

slika

Gdje su sada oni silni RF fanovi koji su Rafu stavljali iza svakojakih Novaka, Endija i Stanova u red za osvajanje RGa. :mrgreen:

Samo boze zdravlja.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 23 apr 2017, 17:10

de ne svršavaj sad bodi, rafa je osvojio turnir koji spada u male masterse u kome nije odigrao ozbiljan meč, to bi bilo ko da ja slavim kad željo ubije brašno u olimpiku

a da je rafa favorit u RG, pa to je jasno, on je to ako može da hoda, a ako skakuće na jednoj onda je ko-favorit

zato dedera udahni malo friške have i lakapo .... ništa se bitno nije promijenilo u odnosu na juče :mrgreen:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 23 apr 2017, 17:14

jestamaji je napisao/la:de ne svršavaj sad bodi, rafa je osvojio turnir koji spada u male masterse u kome nije odigrao ozbiljan meč, to bi bilo ko da ja slavim kad željo ubije brašno u olimpiku

a da je rafa favorit u RG, pa to je jasno, on je to ako može da hoda, a ako skakuće na jednoj onda je ko-favorit

zato dedera udahni malo friške have i lakapo .... ništa se bitno nije promijenilo u odnosu na juče :mrgreen:
nije jasno, jest jasno meni i tebi, al moras ljudima stavit i neki argument, jer su pisali, parafraziram, Federer ima vece sanse da dodje u polufinale nego da Nadal u finale ili da osvoji..na hebenom RGu :mrgreen:
Zadnja izmjena: bodi123, dana/u 23 apr 2017, 17:15, ukupno mijenjano 1 put.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 23 apr 2017, 17:15

bodi123 je napisao/la:Inace, da malo bacimo pogled sta strucnjaci vele o favoritima za osvajanje RGa:

slika

Gdje su sada oni silni RF fanovi koji su Rafu stavljali iza svakojakih Novaka, Endija i Stanova u red za osvajanje RGa. :mrgreen:

Samo boze zdravlja.
Kazu bookiesi Riza i Thiem value bet! :urnebes: :urnebes:

Nego da nece se sad Rafa naroljat pa doc pjan u Bacelonu i ispast u prvim kolu?
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la kobe24 » 23 apr 2017, 17:16

Unofficialpage je napisao/la:Čestitke Rafi, odličan turnir za njega. Pozitivno me iznenadio na ovom turniru. Onoliko koliko bude imao "goriva" u sebi će da bude dobar.
To koliko je on pozitivno iznenadio se ni ne moze saznati, jer nije imao postenog protivnika na ovom turniru. Sve su to teniseri iz drugog i treceg reda po kvalitetu. Zalosno je u kako losoj formi igraju Djokovic, Murray, Wawrinka, ali i mnogi drugi. Mene iskreno raduje sto je Nadal uzeo turnir, jer se radi o velikom sampionu i gospodinu. Kako neko vec napisa, najradije bih da on i Federer uzmu sve turnire do kraja sezone. Medjutim, ne moze se reci da igra u vrhunskoj formi, kad pravi test realno nije ni imao. Sto se tice favorita za RG, uzevsi u obzir trenutnu formu svih tenisera svakako da je on broj jedan.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: RE: Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 23 apr 2017, 17:17

Effenberg je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Inace, da malo bacimo pogled sta strucnjaci vele o favoritima za osvajanje RGa:

slika

Gdje su sada oni silni RF fanovi koji su Rafu stavljali iza svakojakih Novaka, Endija i Stanova u red za osvajanje RGa. :mrgreen:

Samo boze zdravlja.
Kazu bookiesi Riza i Thiem value bet! :urnebes: :urnebes:

Nego da nece se sad Rafa naroljat pa doc pjan u Bacelonu i ispast u prvim kolu?
tek u srijedu ce on igrat, tako da ima vremena veceras se naroljat, sutra mamurat, a prekosutra put Barcelone i treninga :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Unofficialpage » 23 apr 2017, 17:29

kobe24 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Čestitke Rafi, odličan turnir za njega. Pozitivno me iznenadio na ovom turniru. Onoliko koliko bude imao "goriva" u sebi će da bude dobar.
To koliko je on pozitivno iznenadio se ni ne moze saznati, jer nije imao postenog protivnika na ovom turniru. Sve su to teniseri iz drugog i treceg reda po kvalitetu. Zalosno je u kako losoj formi igraju Djokovic, Murray, Wawrinka, ali i mnogi drugi. Mene iskreno raduje sto je Nadal uzeo turnir, jer se radi o velikom sampionu i gospodinu. Kako neko vec napisa, najradije bih da on i Federer uzmu sve turnire do kraja sezone. Medjutim, ne moze se reci da igra u vrhunskoj formi, kad pravi test realno nije ni imao. Sto se tice favorita za RG, uzevsi u obzir trenutnu formu svih tenisera svakako da je on broj jedan.
Šta misliš koji sam onda ja nivo tenisa očekivao od Rafe? :mrgreen:

Jašta, poštenog meča nije imao. Stanu nije bitna forma, on igra dobro kad mu se hoće. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la kobe24 » 23 apr 2017, 17:49

Unofficialpage je napisao/la: Šta misliš koji sam onda ja nivo tenisa očekivao od Rafe? :mrgreen:

Jašta, poštenog meča nije imao. Stanu nije bitna forma, on igra dobro kad mu se hoće. :D
Hahaha, ne potcjenjuj toliko kralja sljake, navalice ovi ovdje na tebe ko cavke. :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: ATP Tour

Post Postao/la Federer17 » 23 apr 2017, 17:52

bodi123 je napisao/la: Gdje su sada oni silni RF fanovi koji su Rafu stavljali iza svakojakih Novaka, Endija i Stanova u red za osvajanje RGa. :mrgreen:

Samo boze zdravlja.
Koliko se sjecam, ni ti nisi imao mu*a (za razliku od mene :P) da Rafu stavis kao prvog favorita za osvajanje RG-a, vec si postavljao iste te kladionicarske prognoze od istih tih strucnjaka i pisao kako mi ne mozemo znati bolje od njih. Ako se ne varam, oni su Novaka stavljali kao favorita br. 1 (a Rafu kao br. 2), s cim se ti nisi bunio, a evo sada imamo priliku procitati ovo 'svakojakih Novaka'. Mijenjas se ko ovo vrijeme u aprilu. :mrgreen:

Btw, cestitke Rafi, strasan turnir je odigrao. Meni licno ostaje zal sto Novak nije prosao Belgijanca, da ga Rafa malo osvijesti i pokaze koliko je daleko od pravog Novaka.

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 23 apr 2017, 17:59

Čestitke Nadalu, zna se da je ovo njegova podloga i odličan turnir za njega.


Rafagarros, kakve veze ima Federer u svemu ovome, mislim vidim spominješ Đokovića i Rogera, valjda ovaj prvi izletio rano a drugi nije ni igrao? :roll:

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shminka » 23 apr 2017, 19:13

Čestitke na tituli i sjajnom dostignuću koji niko nikada vjerovatno neće ponoviti :thumbup:

Mačke nema, miševi kolo vode. Lijep uvod u sezonu, spoznali smo da Roger i nije toliko star, kao i da je Rafa u vrhunskoj formi, očekuje nas strašan nastavak sezone :thumbup:

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 23 apr 2017, 19:18

Pa ja, čim je Roger otkazao šljaku naravno da mačke nema :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.